Keresés

Részletes keresés

peterch Creative Commons License 2020.07.24 0 0 17

Szia !

 

Így van , ahogyan írod . Annak idején volt nekem is . Meg a két zsilettpengéböl készített gyorsforraló . :-)  Azok voltak a szép idök !  A személyhajón amit gyártottunk , ott ózonnal tisztították az ivóvizet a biológiai szennyezéstöl .

Előzmény: othiss (15)
firstlast Creative Commons License 2020.07.24 0 0 16

Kis időre? Ne légy negatív :) A letört burkolatú lámpával lehet az UV-C fertőtlenítést is megalkottátok nem csak az ózongenerátort :D

Előzmény: othiss (15)
othiss Creative Commons License 2020.07.24 0 1 15

még a hatvanas évek végén készítettünk olyan ózongenerátort, melynegy letört burkolatú Hgl 125-ös lámpából, és előtétből állt. Ez igazából napozás helyett készült volna, (akkor még nem tudtuk, mi  is a szolárium)da ez erős ózonképződés miatt mégsem használtuk.  Az ózont akkor még nem ismertük valójában, csak sejtettük, hogy nem szabad belélegezni. Kuka.

 

Ma már másként csinálnánk, de erre a kis  időre?

firstlast Creative Commons License 2020.07.22 0 0 14

Milyen ózongenerátor a legjobb választás? Még egy kis infó.

firstlast Creative Commons License 2020.07.21 0 0 13

Egy érdekes cikk a koronavírus és az ózongenerátor viszonyáról:

 

https://m.hvg.hu/cegauto/20200401_koronavirus_ozongenerator_fertotlenites_hogyan_mukodik_velemeny

firstlast Creative Commons License 2020.07.17 0 0 12
firstlast Creative Commons License 2020.07.16 0 0 11

Egy kis infó a kopó alkatrészről : ózongenerátor ózonlap élettartam

firstlast Creative Commons License 2020.07.12 0 0 10

Ionizátor az más, azt lehet jelenléttel is használni, sőt jót tesz a közérzetnek állítólag amellett, hogy tisztítja is a levegőt. Nem új technológia ez sem.  Van kombinált is, nagy teljesítményű ionizátor kis teljesítményű ózongenerátorral, lent linkeltem.  Az pont olyan pl, amit hűtőszekrényben is lehet használni ózongenerátor funkcióval, fertőtlenítésre, szagtalanításra. Nagyon elveszi az étvágyat, ha hűtőszagú az étel. (Általában penész szag.)

 

Előzmény: Makkoscipo (5)
firstlast Creative Commons License 2020.07.12 0 0 9

Igen, jól bírják, egy évben 3-4 alkalommal, amikor szükséges a fertőtlenítés az nem károstja. Az ózongenerátor belseje minden alkalommal kapja az ózont., az már nagyobb terhelés. 

Előzmény: Celtis (6)
Makkoscipo Creative Commons License 2020.07.12 0 0 8
Előzmény: othiss (7)
othiss Creative Commons License 2020.07.12 0 1 7

mit művel az ózon? Nekem is van egy szobai, de még nem vettm észre semmit...mond el lécci..

Előzmény: Celtis (6)
Celtis Creative Commons License 2020.07.12 0 0 6

És az autóban lévő elektronikai eszközök és fémalkatrészek úgy vannak tervezve, hogy bírják az ózonfürdőt?

Anno javítottam egy szobai ózón generátort és láttam mit művel az ózon.

Előzmény: firstlast (4)
Makkoscipo Creative Commons License 2020.07.11 0 0 5

Akinek van ideje erre, annak itt egy másik topic. Más megközelítésből beszélgetnek az ózonról is.

 

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9124762

 

Az ózon nyakló nélkül, nem biztos, hogy szerencsés...

 

De például a hűtőgépben, főleg nyáron nagyon jó szolgálatot tehet...

 

 

firstlast Creative Commons License 2020.07.11 0 0 4

Nos az extra minőségű tápegység azt jelenti, hogy egyrészt joők megtervezett, másrészt olyan szigetelése van, amit nem károsít az ózon, hiszen abban fürdik minden kezelés alkalmával a trafó is. Ezt bírnia kell, de a gagyi nem bírja.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (1)
othiss Creative Commons License 2020.07.11 0 0 3

köszönettel átolvastam a linked, olyant nem szeretnék az autómba, ami vezetés közben  is  működhet.

 

Amúgy nagyon hasznos a link, idő kell végigolvasni..és tanulságos.

Most ez az ismeretlen vírus igencsak keresetté tette ezeket a légtisztítókat.

Előzmény: firstlast (-)
othiss Creative Commons License 2020.07.11 0 0 2

Nekem három éve van egy ózongenerátorom, meg vagyok elégedve vele. A leállás után(programozható idő) néha előbb megyek be a szobámba, mint ajánlott, és érzem a semmivel össze nem hasonlítható ózon illatát.

Csodálatos. 

 

Sajnos csak egy szobát visz el, szeretnék egy nagyobbat, de azoknak igenhúzós áruk van. A kocsimat is seretném fertőtleníteni kimondottan ózonnal. A légkondi szpré mem az igazi.

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.11 0 0 1

Milyen az extra minosegu tapegyseg?

Miert ennyi az ara?

Qqberci Creative Commons License 2020.07.11 -1 0 0

03...

Előzmény: firstlast (-)
firstlast Creative Commons License 2020.07.10 0 0 topiknyitó

Kedves Covid-19 és egyéb bacilus, vírus eliminálásra, szagtalanításra váró kollégák, fórumlakók. Az ózongenerátor egy baromi divatos és felkapott fertőtlenítő gépezet. Ha kérdésetek lenne a használatáról, vagy arról hogy mire jó, mire nem jó, örömmel segítek. Például miért jobb az ózongenerátor az UV-C fénynél? Hát mert az ózongáz hatását nem veszi el az árnyék, ha nem éri a fény.  Ózongenerátor készülékeink itt találhatóak, de nem csak ezekkel kapcsolatban reflektálok kérdés esetén.  Ide ömleszthető a sok kamu berendezés is, ami ellepte az internetet. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!