Keresés

Részletes keresés

szuszetti Creative Commons License 2019.10.14 0 1 1267

Ott az volt, hogy osztják kettővel, ha kibírják az időt és egyik sem dobja be a labdát, ha pedig bedobja valamelyik, akkor az megkapja az épp aktuálisan kirakott összeget, és a maradékot pedig a második pár közt osztják szét.

 

Azaz vagy ketten viszik, vagy hárman. Az kicsit szívatósabb

Előzmény: szévike (1265)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.14 -1 1 1266

Szerintem itt semmi arány nem volt, közös aztán kész... saját belátásuk szerint költik... 

Előzmény: szévike (1264)
szévike Creative Commons License 2019.10.14 0 3 1265

Az Éden végén is van valami hasonló lehetőség : elviszem egyedül vagy elosztjuk ketten.

Előzmény: szévike (1264)
szévike Creative Commons License 2019.10.14 0 5 1264

Ha jól értelmeztem, Zsófinak volt választási lehetősége, elviszi egyedül a 20 miilát, vagy

a szerelmet választva elosztja Ticivel 10-10 arányban.

Előzmény: mammamia28 (1263)
mammamia28 Creative Commons License 2019.10.14 -11 1 1263

Most voltak a Fókuszban a Ticiék, lehet, hogy csak nekem nem tiszta, de megkapták a 20 millát, vagy Zsófi a szerelmet választva, 0 Ft-t kaptak?

Giuseppe Fellacio Creative Commons License 2019.10.14 -3 9 1262

Szerintem, a fiúk karaktere alapján dőlt el a vége.

rajmi egyértelműen negatívnak számít, ráadásul andika egy tuja. teljesen jogos a negyedik hely.

erikék kivétel, ott karola egy rendkívül unszimpatikus nő személy. sajnálom eriket, rosszul választott, nem sokáig lesznek együtt, ha egyáltalán...

tibike (szerintem) jó arc, helgát meg inkább sunyinak mondanám. 

ticián a legszerethetőbb karakter, zsófi meg (szerintem) a legjobb csaj, bár a viselkedése néha furcsa. 

Bár nem szavaztam, de ha fel kellett volna állítani egy sorrendet nálam is ez lett volna.

szuszetti Creative Commons License 2019.10.14 -1 1 1261

Még a műsor kezdetekor próbáltam rákeresni a szabályokra, aztán a külföldi adások szabályaira, de igazából csak videókat dobott fel a gugli, pár finálé utolsó perceit. Ott volt ez a boríték, láthatták ők is.

A külföldiben is osztozkodtak. :)

Előzmény: TonyBrasco (1260)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.14 0 1 1260

Úgy gondolod?! Nekem nagyon úgy jött le, hogy Zsófiékat is váratlanul érte. 

Előzmény: szuszetti (1258)
szuszetti Creative Commons License 2019.10.14 -2 4 1259

Erre semmi szükség.

Előzmény: Volan-te (1257)
szuszetti Creative Commons License 2019.10.14 0 0 1258

OK a felfokozott hangulat, de magára a döntésre fel tudtak készülni, nem ott kellett dönteniük.

Nálam marad nyitott kérdés továbbra is.

És nem tudjuk, mi ment a háttérben.

 

https://velvet.hu/celeb/hcdb/napcelebje/2011/05/26/eden_kristof/#

Előzmény: TonyBrasco (1256)
Volan-te Creative Commons License 2019.10.14 -16 0 1257

Végre véget ért ez a szar. Az RTL teljesítette a forgatókönyvet, Bitterke is tapsikolhat. Legyen nekik sze...nem, rohadjanak meg mindketten :) 

TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.14 0 1 1256

...meg ugye azt is vedd bele, hogy a nyerő páros, ott a felfokozott hangulatban, még a csillagokat is lehoznák egymásnak... lehet utólag fogná valamelyik a fejét, hogy de hülye voltam, de ott abban a pillanatban ki mert volna party killer lenni?! :))

Előzmény: TonyBrasco (1255)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.14 0 1 1255

Mondjuk más a színfalak mögötti egymás közti osztozkodás és egy ilyen nyílt szitu, ami ott volt. Aki nagy nyilvánosság előtt, ott a 8 ember közül fel merte volna vállalni, hogy ő szarik a másikra, neki kell az összes pénz és viszlát, az nem lett volna semmi... Most túl azon, hogy szembeköpte volna magát, de még a helyszíni ott lévők és a nézők haragját is kivívta volna, azért azzal együtt élni tovább?! Hát nem is tudom megéri e 20 milláért... Én tényleg nem tudtam volna feltételezni semelyikről sem, annyira minimum szerelmesnek látszott bármelyik pár számomra, hogy ezt ne merje így meglépni...

 

(Az hogy mondjuk, hogy 2-3 hét múlva összeveszve, esetleg egyik a másikkal kicseszve lelépne a nagy részével, elképzelhető lenne bármelyiknél.... Bár ez a 4 pár szerintem talán tisztelik már egymást ennyire, hogy ne... Niából mondjuk kinéztem volna, de ő nem is volt benn a 8-ban...)

Előzmény: szuszetti (1253)
szuszetti Creative Commons License 2019.10.14 0 0 1254

(és ebben persze nincs benne az, hogy én hogyan döntenék és mennyire tartanám helyesnek)

Előzmény: szuszetti (1253)
szuszetti Creative Commons License 2019.10.14 0 3 1253

Nem arról van szó, hogy bármelyikről is kijelenteném, hogy ő biza' a főgonosz, inkább csak feltételezés. Emlékszel, amikor az Éden Hotel első évadában Alíz nem nyert egy fillért sem?

Az meglepő volt.

 

Nagy a különbség 10 és 20 milla közt. Utóbbi simán lehet vállalkozás beindítására jó alap (és sok másra s jó), és ha egy olyan pár kerül döntéshelyzetbe, akik maguk tudják, hogy nem lesz kint folytatás, simán vihetik egyedül a bankot.

 

20 millió szemmel jól látható összeg.

Akiről el tudom képzelni, hogy ESETLEG meginogna az osztozást illetően, az Karó, Tibi, Helga (bár neki van arca) és Andi.

Előzmény: TonyBrasco (1251)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.14 0 0 1252

(Én ugye a bent maradt 4 pár tagjairól beszéltem. Már azok közül...)

Előzmény: TonyBrasco (1251)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.14 0 0 1251

Sorold, ki(k)re gondolsz...?! és miért...

Előzmény: szuszetti (1248)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.10.14 -2 5 1250

ünnepelhetünk duplán. már akinek van mit.

 

 

...és lett, duplán:-))))))))))))))

 

Én amúgy nem néztem a finálét, nyilván fontosabb az ország sorsa, mint egy szórakoztató tv-műsor.

 

Olvastam, hogy Ticiék nyertek. Gratulálok, megérdemelt győzelem, ők hozták azt egyedül, amiről elvileg ez a műsor szól. Remélem Ticit látjuk még.

Előzmény: Tibbe (1226)
szuszetti Creative Commons License 2019.10.14 0 5 1249

...és vegyük hozzá, hogy Zsófinak nagyon nehéz dolga volt bent első perctől fogva, mert ő nem az a harsányan bulizós csaj, mint volt a többi hangadó csajszi.

Az elején elég sokszor csípősen szólt a többiekre (sokszor jogosan), és kifogta az egyik legnépszerűbb, igazán közösségi embert. A lazább életvitelű lányok eleve pikkelhettek rá, mert Zsófi eléggé szép és nem buta, erre jött, hogy kezdettől nyerési esélyesek voltak TCvel.

Neki nem lettek olyan makói mint Helgának Erik, vagy Andi. Vagy, mire kialakult volna valami, kiesett, mint Zsani.

Neki szinte csak TC volt, nem lep meg, ha néha eltúlozta a helyzetet a nem alaptalan üldözési mániája miatt (Alexa, Luna)

 

Így -utólag- érdekes hogy míg a Tíciánnal közösen vívott csatáikat megszólták a többiek, a nála sokkal kiakasztóbb és igazságtalanabb Karónak nem mondák egyszer sem, hogy vissza kéne vennie...

Előzmény: TonyBrasco (1245)
szuszetti Creative Commons License 2019.10.14 -1 4 1248

ez amolyan szerelem teszt volt inkább, szerintem bármelyik pár állt volna ott, és bárki is húzta volna a borítékot, senki nem tartotta volna meg csak magának

 

Én erre nem vennék mérget.

 

 

Előzmény: TonyBrasco (1240)
szuszetti Creative Commons License 2019.10.14 -1 1 1247

Sajnálhatja (relatív) az, aki nem látta a végét, mert a műsornak az volt kábé az egyetlen nézhető része. Onnan, hogy a két utolsó pár leült beszélgetni Lalival.

Nem volt jó a képi megoldása, a hangja, a ritmusa, a nyálas tartalma - és érdekes módon nem Lali volt az egészben a legrosszabb.

 

Szerintem Karola volt a legszebb (meglep, hogy ezt mondom), de amúgy tényleg Rajmiék kettőse mutatott a legjobban és Helgának is jól állt a kissé karakteresebb smink. Zsófi rettenetesen előnytelen ruhát kapott, nagyon magas cipőt, ehhez jött, hogy TC sem épp elegánsra volt öltöztetve  valóban nem ők voltak a legszebbek.

 

Nyert még Nia, aki a fiatal ciprióták teljesen feleslegesen odacitált, irányításra sikongató statisztacsapatának szolgáltatta a bulizenét a műsor végén.

 

Voltak még szösszenetek, afféle érzések...

- Amikor kiestek Andiék, a "riportról" úgy vonultak le, mint két tökidegen.
- Tibó és Helga szépen beszélt - semmi kémia nem látszott köztük
- A végén TC tényleg be volt tojva, és Zsófi tényleg aranyos volt
- Helga úgy ment oda hozzájuk, azaz TChez gratulálni, hogy tulajdonképp kikerülte Zsófiát :)

- Lalitól sokkal-sokkal rosszabbat vártam.

- Nagyon égő volt (vagy ciki, vagy mindegy), hogy a fogadalmakban Andi és Rajmi azt emelte ki kölcsönösen legfontosabbként, hogy mégis fognak dugni, akár többször is egy héten

- Tibiék még a dobogó második fokán sem csókolóztak :)

- Engem elszomorít meglep, hogy fiatal fess pasik és királynősködő lányok nem tudnak táncolni

Úgy tudtam végignézni, hogy beletekertem, másképp a teljesen kisiklott műsort nem tudtam volna megnézni. Választási műsor nélkül sem.

Nem szép az RTLtől, hogy beetetnek egy hosszú műsorfolyammal, aztán ennyire elkúrják a finálét.

ga_zsi Creative Commons License 2019.10.14 -2 2 1246

látható, hogy igyekszik már magát jobban kontrollálni, és szerintem pont Tici, a kapcsolatuk miatt, (tehát nem a nyeremény,) hanem a szeretet a szerelem miatt. 

 

szerintem akkor kezdett változni jó irányba, amikor a többiek egyöntetűen "lehordták" amiért úgy viselkedik Tícivel, ahogy. Írtam is akkor, ha ilyen lett volna végig, nem is lenne kérdés a győzelmük.

Előzmény: TonyBrasco (1245)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.14 0 3 1245

Nálam spec Zsófi sosem volt annyira szörnyű (még ha negatívan is nyilatkoztam esetenként róla), hogy haragudjak rá. (Ha már arról van szó, Helgára jobban, épp azért, amiért Tibi is!!! Mégpedig az Ákos sztory miatt, az egy olyan húzás volt, hogy még magamon is elcsodálkozom, hogyan tudtam neki megbocsátani.. Talán mert sok jót is tett azóta...)

Na de ezzel kapcsolatban és a te megítélésed Zsófi irányába miatt mondom is, szerintem sosem szabad elhanyagolni, elvetni így a számításból kivenni a személyiség érésének, fejlődésének az esélyét, lehetőségét. Nem tudom nála volt e ilyen, de az látható, hogy igyekszik már magát jobban kontrollálni, és szerintem pont Tici, a kapcsolatuk miatt, (tehát nem a nyeremény,) hanem a szeretet a szerelem miatt. Ettől változott ő is, szerintem ezt látja maga befelé is.. eleve fiatal csaj, mint ahogy ott bent mindenki fiatal, pont ez a korosztály tud azért még fejlődni, akár hetek alatt, ha vannak erős impulzusok, hatások amik ezt kiváltják. A szerelem az ilyen. Én hiszek neki azzal kapcsolatban, hogy úgy érzi most szerelmes az eddigi kapcsolata(i) után igazán... (Lehet, hogy lesz később akár másba jobban, de az más kérdés.)

Előzmény: sharkxxx (1243)
ga_zsi Creative Commons License 2019.10.14 -4 2 1244

nem láttam, kb 5 percre kapcsoltam oda, amikor éppen táncikáltak. Akkor állapítottam meg, hogy Andi-Rajmi jól néznek ki együtt, Zsófi-Tíci meg nagyon nem . Ez kizárólag fizikai kinézetükre vonatkozik. egyébként Zsófi nekem nagyon unszimpi volt, és őszintén, Tícitől is hülyét kaptam volna egy idő után, az örökös felugrálásától, stb..... de a többi pár se volt jobb. Karola, brrr 

Előzmény: TonyBrasco (1240)
sharkxxx Creative Commons License 2019.10.14 -3 1 1243

Engem elszomorít, hogy Zsófinak ilyen sokan megbocsátottak. Voltak olyan részek, amelyekben csak Zsófi terrorizálását lehetett látni. Akkor sokan abba is hagyták a Love Island nézését. Csak azok nézték tovább a Love Islandet, akik valahogy átvészelték ezt a PszichoZsófi időszakot.

MattMurdock Creative Commons License 2019.10.14 0 7 1242

Bár a végét már én se tudtam megnézni (teljesen elfogyott a műsor így a finisre szerintem), azért szerintem a legjobb végkimenetel született a Tici-Zsófi páros győzelmével szerintem. Zsófit nem kedvelem, de Tibinek vagy Karolának még kevésbé adtam volna a lóvét.

 

Szokás szerint, btw, az itteni fórum húzta fel nekem ezt a műsort! Mindig szívesen jöttem fel olvasgatni tudva, hogy minimum nevetek egy jót! 

Semerreretyo Creative Commons License 2019.10.14 -2 3 1241

Az utolsó két részt már nem tudtam nézni, csak néha-néha belekukkantottam, mert félő volt, hogy elmossa a nyál a TV környékét. Mondjuk azt se tudom eddig minek néztem, talán úgy voltam vele mint néhány szar filmmel, hogy csak néztem, csak néztem és abban reménykedtem, hátha történik végre valami, mert az nem lehet, hogy ennyire dögunalom legyen végig.
Nem tudom lesz-e még a jövőben ennek folytatása, de borítékolom, hogy több időt nem fogok rá áldozni.

 

 

TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.14 0 2 1240

Nem láttad?! Borítékot húztak, akinél van a 20 az dönthet róla, hogy csak az övé, vagy osztozik... Persze ez amolyan szerelem teszt volt inkább, szerintem bármelyik pár állt volna ott, és bárki is húzta volna a borítékot, senki nem tartotta volna meg csak magának... Zsófinál sem volt szerintem ez kérdés, de azért mire kimondta, addig Ticiben megállhatott a szar is.. :D

Előzmény: ga_zsi (1239)
ga_zsi Creative Commons License 2019.10.14 -6 0 1239

Nem mondod? Akkor Tíci semmit nem nyert, mindent Zsófi vitt?

pedig a többség azt mondta, hogy pont a srác miatt szavaz rájuk, Zsófi a viselkedése miatt nem annyira érdemli meg. Hát akkor most bejött a nagy szerelem. 

Előzmény: TonyBrasco (1237)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.14 0 1 1238

A tegnapi rész legjobb aranyköpése Ticitől jött.. :)

 

"Tibit vezetni olyan volt, mint egy Hummert.."

 

:) (Hááámééé? Hááámeeer..:) 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!