Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2023.01.03 -3 1 194

Erőlködik a szerencsétlen😃😂😂

Előzmény: (*)(*)Gibson (193)
(*)(*)Gibson Creative Commons License 2023.01.03 -9 1 193

Ja, leelőzte.

Államadósságban ....

Előzmény: An Eilean Luinn (188)
Törölt nick Creative Commons License 2023.01.03 -3 0 192

Soha ne higgy olyan grafikonnak  amely nem az igazságot mutatja

Előzmény: An Eilean Luinn (185)
Törölt nick Creative Commons License 2023.01.03 -3 0 191

Én már hazajöttem ,és a többiek is özönlenek haza.

An Eilean Luinn Creative Commons License 2023.01.02 -3 1 188

Aki számított európában az már leelőzte orbán szegénytelepét.

Előzmény: Gézuka Matyi (187)
An Eilean Luinn Creative Commons License 2023.01.02 -1 1 185
Előzmény: Törölt nick (184)
An Eilean Luinn Creative Commons License 2023.01.02 -2 1 183

-nagyon helyes, így nincs kire fognotok hogy tönkretettétek az országot.

Előzmény: Gézuka Matyi (182)
An Eilean Luinn Creative Commons License 2023.01.02 -3 1 179

2010 ben 10 millió 200 magyar élt magyarországon ebből az idei népszámláláskor megtaláltak 9 mllió 300 ezret.

Szivesen.

Előzmény: Gincio67 (178)
An Eilean Luinn Creative Commons License 2023.01.02 -2 1 177

Akkor nincs is ott rájuk szükség.

900 ezer magyar már igy is lepattant nyugatra maradjon itt is pár.

Előzmény: Gézuka Matyi (175)
Never Man Creative Commons License 2023.01.02 0 0 174

Ez így igaz - márciusra mondták két hétig, hacsak ki nem tör valami szörnyű járvány addig.

Előzmény: Gincio67 (161)
An Eilean Luinn Creative Commons License 2023.01.02 -1 0 170

Azok tudnak focizni.

Ti meg nem.

Persze hogy veszélyesek, lealáznak benneteket örökké.

Előzmény: Gincio67 (169)
An Eilean Luinn Creative Commons License 2023.01.02 -1 0 168

Magyar focizni tudó nem vót?

Vagy legalább egy roma.

Előzmény: Gincio67 (166)
An Eilean Luinn Creative Commons License 2023.01.02 -1 0 167

Angliában sincsenek illegális migránshordák.

szivesen.

Előzmény: Gincio67 (165)
An Eilean Luinn Creative Commons License 2023.01.02 0 0 164

Télleg?

Akkor ez mi?

 

 

Előzmény: Gincio67 (163)
An Eilean Luinn Creative Commons License 2023.01.02 -1 0 162

Ide?

Minek?

Előzmény: Gincio67 (161)
Törölt nick Creative Commons License 2022.12.29 -3 0 160

Hat ja, valoszinuleg meg ennel is rosszabb a helyzet Magyarorszagon. De ez most biztos.

Törölt nick Creative Commons License 2022.12.29 -3 0 158

Ettől még majd egymillió magyar lepattant nyugatra az orbáni leprából.

Előzmény: Gincio67 (157)
Törölt nick Creative Commons License 2022.12.29 -2 0 156

Lya, 210-ben 10 millió 200 ezer magyar élt magyarországon ennyit jelzett a KSH ebből az idei népszámláláson megtaláltak 9 millió 300 ezret a többi kivándorolt.

Szivesen.

Előzmény: Gincio67 (154)
Törölt nick Creative Commons License 2022.12.29 -4 0 153

Kb. 17 ezer német él magyarországon és több mint 200 ezer magyar németországban.

szivesen.

Előzmény: Gincio67 (152)
Törölt nick Creative Commons License 2022.12.29 -1 0 151

Nálunk is televan a falu német rendszámú autókkal.

Másodikán indulnak vissza németországba a családlátogatásból.

Előzmény: Gincio67 (150)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2022.09.20 -1 2 149

Majd a reszketés haza zavar:))))

Törölt nick Creative Commons License 2022.09.19 0 0 148

Az is kevés lesz.

Németország most akar többszázezer ázsiait importálni akkora a munkaerőhiàny.

Előzmény: 2robot2 (147)
2robot2 Creative Commons License 2022.09.19 0 0 147

most ment az eu-ba több millió ukrán...

Előzmény: Törölt nick (146)
Törölt nick Creative Commons License 2022.09.19 0 0 146

 Ma éppen 4 040 196 üres állás várja a dolgozni vàgyókat:

 

 

 

https://ec.europa.eu/eures/portal/jv-se/search?page=1&resultsPerPage=10&orderBy=BEST_MATCH

Törölt nick Creative Commons License 2022.09.19 0 0 145

Közben meg százezreket akarnak behozni ázsiából akkora a munkaerőhiány:

 

https://www.google.com/amp/s/index.hu/kulfold/2022/09/15/munkakeresesi-zoldkartya-nemetorszagban/amp

Előzmény: Gincio67 (143)
Törölt nick Creative Commons License 2022.09.19 0 0 144

Akkor ott miért nem dolgozott?

Gincio67 Creative Commons License 2022.09.19 -1 0 143

Tömeges elbocsájtások vannak németben.

Előzmény: Ottlaki (141)
Ottlaki Creative Commons License 2022.09.19 -1 0 141

Tizenöt millió munkahely várja az oda betelepülöket. Nyugdíjazások miatt szabadult fel ilyen rengeteg 

Törölt nick Creative Commons License 2022.09.19 0 0 139

Miért nem megy el dolgozni?

Tudod akkor abból meg tudna élni.

Előzmény: Csinitelli (138)
Törölt nick Creative Commons License 2022.09.19 0 0 137

Minek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!