A Neojobbiktól is mennyi szavazót szipkáztak el a kamu-mikropártok. Főleg a fővárosban. A Patás szépen kitenyésztette maga körül a balliberális kamu-törpepártokat, hogy ezzel is borsot törjön a budapesti Jobbik orra alá.
Edukálnotok kellene a szavazóitokat, "fö dakota", hogy ne kamupártokra szavazzanak, hanem valós támogatottságú, elhivatott demokratákra, mint pl. a Párhuzam, a Bokros Lajos Lista, a Momentán, a Fodor Gabriella Mozgalom vagy bármelyik másik elfogadott, balliberális erő.
Mint tudjuk, mindenhol az ellenzékiek vannak többségben, ezáltal nagyon könnyű lesz a vidéki demokraták révén edukálni a mucsalyi bázist a közelség okán.
Nem lennék a Patás helyében, amikor jönnek ki az első eredmények, hogy alig valaki szavazott Seres Máriára, miközben a náczi Mi Hazánk elszipkázza a fasiszta Fidesz hungarista szavazóit.
Azt állítottad, hogy egyedül az Együttnek kellett megfizetni, így tehát innentől csak annyi a dolgod, milyen formában kérsz elnézést a dezinfó terjesztéséért.
" Információink szerint a 2018-as választás után visszafizetést eddig mindössze három szervezet, az Együtt – a Korszakváltók Pártja, a Magyar Munkáspárt, valamint a Magyar Igazság és Élet Pártja teljesített."
" Információink szerint a 2018-as választás után visszafizetést eddig mindössze három szervezet, az Együtt – a Korszakváltók Pártja, a Magyar Munkáspárt, valamint a Magyar Igazság és Élet Pártja teljesített." 2018.08.01 "KÉTMILLIÁRDNÁL IS TÖBBEL TARTOZNAK A KAMUPÁRTOK"
Orbánista pénzünkön működő volt Magyar Idők portál linkje: