Keresés

Részletes keresés

Gázressoóy Ue. Edömér Creative Commons License 2019.04.28 -2 1 45

A Neojobbiktól is mennyi szavazót szipkáztak el a kamu-mikropártok. Főleg a fővárosban. A Patás szépen kitenyésztette maga körül a balliberális kamu-törpepártokat, hogy ezzel is borsot törjön a budapesti Jobbik orra alá.

Előzmény: Tornyossy János (37)
püfffneki Creative Commons License 2019.04.28 -1 2 44

Magadon kívül kit nem tartasz balliberálisnak?

 

 

Előzmény: Tornyossy János (43)
Tornyossy János Creative Commons License 2019.04.28 -3 1 43

A te haverod sírt a topiknyitóban, hogy tőletek "vettek el" szavazatot a "kamupártok".

 

Vagyis akkor a balliberálisok szavaznak a kamupártokra, nemde?

Előzmény: Jaka46 (40)
baculum Creative Commons License 2019.04.28 -1 0 42

az egész egy kamu :-)))

 

tudtad, hogy isten él ?:-)))

 

Előzmény: Jaka46 (41)
Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 1 41

Utólag büntetni lehetne őket,ha akarnák.

Fizessék vissza vagy ledolgoztatnám velük,ennyi.

Előzmény: püfffneki (38)
Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 1 40

Rájuk szavaztál?

Netán van listád arról,hogy ki,kire  szavazott?

Előzmény: Tornyossy János (36)
baculum Creative Commons License 2019.04.28 0 0 39

mégis odamegy szavazni a sok proli :-)))

Előzmény: püfffneki (38)
püfffneki Creative Commons License 2019.04.28 -1 0 38

Ha szavaznának akkor meg lenne az 1 % uk és nem kéne semmit visszafizetni.

Itt a pártalapítók zsebének a tömése a cél kormányilag.

 

De azt állítják, hogy nem lehet olyan szabályt hozni, amit nem szegnek meg.

 

Előzmény: Tornyossy János (36)
Tornyossy János Creative Commons License 2019.04.28 -2 1 37

Edukálnotok kellene a szavazóitokat, "fö dakota", hogy ne kamupártokra szavazzanak, hanem valós támogatottságú, elhivatott demokratákra, mint pl. a Párhuzam, a Bokros Lajos Lista, a Momentán, a Fodor Gabriella Mozgalom vagy bármelyik másik elfogadott, balliberális erő.

 

Mint tudjuk, mindenhol az ellenzékiek vannak többségben, ezáltal nagyon könnyű lesz a vidéki demokraták révén edukálni a mucsalyi bázist a közelség okán. 

 

Nem lennék a Patás helyében, amikor jönnek ki az első eredmények, hogy alig valaki szavazott Seres Máriára, miközben a náczi Mi Hazánk elszipkázza a fasiszta Fidesz hungarista szavazóit.

Előzmény: a jó a rossz és én (-)
Tornyossy János Creative Commons License 2019.04.28 -5 1 36

Miért szavaznak a buta balliberálisok a kamupártokra?

Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 -1 1 35

https://24.hu/belfold/2019/04/25/gyakorlatilag-maffiaszeruen-mukodtek-a-kamupartok-seres-maria-korul/

 

Gyakorlatilag maffiaszerűen működtek a kamupártok Seres Mária körül.

Előzmény: Törölt nick (32)
F1 Hierro Creative Commons License 2019.04.28 0 0 34

Dehogynem. 1990-ben, 1994-ben és 1998-ban. Utóbbi alkalommal kizúgtak.

Előzmény: phajdu (2)
SchiSa Creative Commons License 2019.04.28 0 2 33

Vigyázz mert valaki lopja a nickedet.

 

 

vásárhelyi lendület 45 perce
-2 0 11

Nem tudom, keresd meg.

Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 -3 1 32

 

Addig nem vagy hajlandó keresgélni, ameddig nem szorulsz sarokba.

 

 

 

Rosszul látod. Én önmagamtól is kikerestem volna, mert tudom, hogy hülyeséget állított a kartács az előzményben:))

 

 

 

 

F. Y.!

 

Nem tudom, mi az, váljék egészségedre.

Előzmény: halottcash (31)
halottcash Creative Commons License 2019.04.28 -1 1 31

Érdekes figura vagy.

Addig nem vagy hajlandó keresgélni, ameddig nem szorulsz sarokba.

F. Y.!

Előzmény: Törölt nick (20)
Qrbacsov Creative Commons License 2019.04.28 -1 1 30

KAMUPÁRTOK ...

 

 

DK

 

De Klára

halottcash Creative Commons License 2019.04.28 0 0 29

kellENE!

Előzmény: Törölt nick (13)
martinaxe7 Creative Commons License 2019.04.28 0 0 28
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 -3 3 27

Szerintem nem nagy eredmény.

Előzmény: phajdu (22)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 -4 1 26

Azt állítottad, hogy egyedül az Együttnek kellett megfizetni, így tehát innentől csak annyi a dolgod, milyen formában kérsz elnézést a dezinfó terjesztéséért.

Előzmény: Jaka46 (25)
Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 2 25

Sorold fel a többit is akik nem fizették meg!

Előzmény: Törölt nick (20)
Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 2 24

23.hsz.linkjén nézd meg a többi tartozást.

Előzmény: Törölt nick (21)
Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 2 23
Előzmény: Törölt nick (16)
phajdu Creative Commons License 2019.04.28 -2 0 22

16-ból.

Nagy eredmény.

Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 -3 1 21

" Információink szerint a 2018-as választás után visszafizetést eddig mindössze három szervezet, az Együtt – a Korszakváltók Pártja, a Magyar Munkáspárt, valamint a Magyar Igazság és Élet Pártja teljesített."

 

 

 

 

 

Hát ezt bárhogy nézem, nem egyedül az Együtt.

Előzmény: phajdu (19)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 -5 1 20

Jaka46

Érdekes,egyedül az Együtt-nek kellett visszafizetni a lóvét a többieket futni hagyták

 

 

 

 

 

 

 

három érintett párt fizette vissza a támogatást, mégpedig az Együtt, a MIÉP és a Munkáspárt.

https://index.hu/belfold/2018/08/03/kamupartok_kampanytamogatas_visszafizetes_allamkincstar/

 

 

Látod, hazudtál, és beégtél vele.

Előzmény: Jaka46 (12)
phajdu Creative Commons License 2019.04.28 -1 1 19

" Információink szerint a 2018-as választás után visszafizetést eddig mindössze három szervezet, az Együtt – a Korszakváltók Pártja, a Magyar Munkáspárt, valamint a Magyar Igazság és Élet Pártja teljesített."
2018.08.01
"KÉTMILLIÁRDNÁL IS TÖBBEL TARTOZNAK A KAMUPÁRTOK"

Orbánista pénzünkön működő volt Magyar Idők portál linkje:

https://www.magyaridok.hu/belfold/ketmilliardnal-is-tobbel-tartoznak-a-kamupartok-3346955/

Előzmény: Törölt nick (9)
Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 2 18
Előzmény: Törölt nick (16)
Jaka46 Creative Commons License 2019.04.28 0 2 17
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 -4 1 16

Nem tudtad igazolni, hogy nem volt vizsgálat, pedig ezt állítottad.

Előzmény: Jaka46 (14)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!