Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.21 0 0 513
Break Break béka Creative Commons License 2020.02.18 0 0 512

https://index.hu/kultur/2020/02/18/demeter_bocsanatot_kert_a_nemetek_kiirtasara_vonatkozo_megjegyzes_miatt/

 

A Petőfi Irodalmi Múzeum finanszírozta a Hajónapló című műsort, melynek januári első adásában, a Gumiszoba nevű blokkban kormánypárti újságírók viccelődtek a németek kiirtásán.

  • Nagy lehetőséget szalasztott el Európa a békésebb jövő felé vezető úton a németség teljes likvidálásával.

Mindez hetvenöt évvel a németek kitelepítése után, a német emléknapon hangzott el a Pesti Srácoknak (is) író Ambrózy Áron szájából.

Brenner Koloman jobbikos országgyűlési képviselő a Magyar Hangnak azt mondta, hogy a műsort engedélyező főszerkesztőnek, Budafok-Tétény fideszes alpolgármesterének, Szepesfalvy Annának, valamint az adást gyártó állami ügynökség vezetőjének, Demeter Szilárdnak le kell mondania az eset után. Demeter Szilárdtól azt is kérte, hogy adjon számot arról, hogy "ki finanszírozza tovább a rasszista gyalázkodást."

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.02.11 0 0 511

Persze a puskaport szárazon tartani az 1 dolog, de több helyen is kell és ezekben nem lehet megbízni!!!!!

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.02.11 0 0 510

És a yotube?????

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.11.26 0 0 509

Mondjuk a rutin valahoi -nél kezdődik:))))

Előzmény: napi_rutin (508)
napi_rutin Creative Commons License 2019.11.26 0 0 508

hírtv

Sajtóklub ismétlés

A szereplők nevét szándékosan nem írom le, nem kell az ingyen reklám

 

Horthyztak az urak

 

Q nagy gáz

 

h.g. különösen

csinibob63 Creative Commons License 2019.11.11 0 1 507
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.11.10 0 0 506

A srácoknak jól megy dolguk,

Járják a várost mikrofonnal,

"Régen szdszesek voltunk"

Most G. emberei, kevés gonddal!!!!
Megy a pénz a közösből, a ló bánja,

Meglásd, valamennyi megjárja:)))))

Neanderi Creative Commons License 2019.11.07 0 0 505

Stefka, Bencsik, Bayer

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.11.07 0 0 504

Most jött el igazán a pesti srácok ideje:)))) Téma van és lesz bőven!!!!!

Break Break béka Creative Commons License 2019.11.05 0 2 503

https://civilhetes.net/kamusztorival-probalta-lejaratni-a-propagandasajto-baranyi-krisztinat

 

A Mandiner nevű, a Kesma-propagandaholdinghoz tartozó orgánum írta meg először, majd a Pesti Srácok nevű revolverlap is nagy erőkkel követte a sztorit, hogy Baranyi Krisztina, Ferencváros új, ellenzéki polgármestere cenzúrázni kívánja a kerületi önkormányzati lapot.

 

Nem Baranyi szándékozott cenzúrázni tehát, hanem az előző polgármestertől megörökölt apparátusa. Mondhatni rutinból. Amely rutinnal eddig a propagandasajtónak nem volt semmi baja.

 

A Fidesz-sajtó megpróbálta lejáratni az ellenzéki polgármestert, hogy úgy működik, ahogy az a Fidesznél megszokott. De kiderült, hogy csak az apparátus működik úgy, ahogy az a Fideszben megszokott.

 

Az is megszokott a Fidesztől, hogy Baranyi cáfolatát a kormánypropaganda-nyúlványok nem értek rá közölni, mert nem illik a koncepcióba.

 

b1.blog.hu

Szabálytalan nicknév. Creative Commons License 2019.08.17 0 0 502

A pesti BUNKÓ srácok  így politizálnak:

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.17 -2 1 501

Vésey szimplán csak egy bunkó paraszt, kitűnően képviseli a narancsgeci kloákamédiát.

Előzmény: nagyanyo5:0 (493)
fedett ügynök Creative Commons License 2019.08.17 0 0 500

Egy ügyvéd kell ide is: Z. P.

csupaokosság Creative Commons License 2019.08.17 -1 0 499

Ő Ahmed H-t védi. :-D

Előzmény: nagyanyo5:0 (498)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.08.17 -1 0 498

És Bárándy?????

Előzmény: csupaokosság (497)
csupaokosság Creative Commons License 2019.08.17 -1 0 497

Magyar György és Litresics András lesznek a jogi képviselői.

Előzmény: nagyanyo5:0 (496)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.08.17 0 1 496

Ügyvédek tömege jelentkezett

Előzmény: csupaokosság (495)
csupaokosság Creative Commons License 2019.08.17 -2 0 495

Friss rendkívüli Donáth Anna, a Momentum európai parlamenti képviselőnője feljelentette

az összes kormánypárti médiát, ahol arról írnak, hogy zaklatott egy diáklányt, beleértve

a Pesti Srácokat is!

nyolcas csoport Creative Commons License 2019.08.17 0 0 494

biztos elég sokat látott már, a zenekarban ahol dobolt, egy rokkantkocsis énekes ült előtte

Előzmény: blue rocket (491)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.08.13 -3 0 493

Sértés, ha idegen multi beavatkozik a közvélemény formálásába:((((( Vésey csupán élt szabad vélemény nyilvánítási jogával:))))

Előzmény: blue rocket (491)
wasman Creative Commons License 2019.08.12 0 0 492

Ez ritka sötét.

Előzmény: blue rocket (491)
blue rocket Creative Commons License 2019.08.12 0 1 491

Miért játszod a hülyét? Vésey azt írta, hogy tolókocsis embereket sem szeretnénk mozgólépcsőnyi hirdetéseken látni. 

Ez nem szidalmazás, hanem sértés. 

Előzmény: nagyanyo5:0 (490)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.08.12 -1 1 490

Nem szidalmazta!!!!!

Előzmény: wasman (489)
wasman Creative Commons License 2019.08.12 0 0 489

Nem ez volt a kérdés, de a kedvedért megismétlem. Persze ha nem mersz válaszolni az sem baj.

 

Neked tetszett a mozgássérültek szidalmazása ugye ?

Előzmény: nagyanyo5:0 (488)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.08.12 -1 0 488

Nekem nem tetszett az ellenzéki hozzáállás!!!!

Előzmény: wasman (487)
wasman Creative Commons License 2019.08.12 0 0 487

Neked tetszett a mozgássérültek szidalmazása ugye ?

Előzmény: nagyanyo5:0 (486)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.08.12 0 0 486

Van 1 rossz hírük!!!!! Lelepleznek továbbra is, forgatnak továbbra is:)))) 

halottcash Creative Commons License 2019.08.11 0 0 485
Pátryássy Dönci Creative Commons License 2019.07.20 0 0 482

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!