Keresés

Részletes keresés

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.04.27 -6 0 153

Szerintem a magyarok nem olyan nyálasak, mint azok, akik állandóan istenekről, meg köpködésről álmodoznak.

Előzmény: András aki jár (150)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.04.27 -6 0 152

Kedveském, most is te próbálsz istent csinálni belőle, nekünk megfelel miniszterelnöknek is.

Előzmény: András aki jár (148)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.04.27 -4 0 151

5,2millió magyar választja meg Orbánt:))))) Ja, 2/3dal!!!!!!

Előzmény: András aki jár (150)
András aki jár Creative Commons License 2019.04.27 -5 2 150

7,8 millió magyar köpi le Orbánt

Előzmény: nagyanyo5:0 (149)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.04.27 -5 0 149

Inkább nyelés, a részetekről:DDDDD

Előzmény: András aki jár (148)
András aki jár Creative Commons License 2019.04.27 -5 1 148

Fideszesek Istene

Szóval a mi "istenünk" egy geci.

 

Akkor itt vallásosnak lenni: szívás.

Előzmény: vásárhelyi lendület (147)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.04.27 -6 0 147

Ő a ti vallásotok, eddig se volt kérdéses:)))

Előzmény: András aki jár (146)
András aki jár Creative Commons License 2019.04.27 -5 0 146

Szóval a mi "istenünk" egy geci.

 

Akkor itt vallásosnak lenni: szívás.

Előzmény: vásárhelyi lendület (145)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.04.27 -7 0 145

az önmagát istennek képzelő

 

 

 

 

 

 

Legalábbis te ezt képzeled.

Te, meg a hozzád hasonlók. A végén még kiderül, hogy nektek van szükségetek erre az istenképre.

Előzmény: halottcash (142)
MrJones512 Creative Commons License 2019.04.27 -1 0 144

"önmagát istennek képzelő görbelábú porbafingó"

 

Szóval a mi "istenünk" egy geci.

 

Akkor itt vallásosnak lenni: szívás. :)

Előzmény: halottcash (142)
halottcash Creative Commons License 2019.04.27 0 0 142

https://civilhetes.net/nyilt-level-es-velemeny-nagy-kemeny-gezanak?fbclid=IwAR2LVKyoR1ssnKeYA1Mw1lcZucxAEJGsEaezzXvwEJqEacQB1WVJgAb1fNk

 

s ilyen az, amikor az önmagát istennek képzelő görbelábú porbafingó kedvéért, egy erdélyi magyar szót emel ...

Ááááh, nem.politikai megrendelésre.

De nem ám.

Ül a kemence mellet a pitvarban, és homlokára koppint, "b+ mama, ma még nem védtem meg a hazát", s lőn!

halottcash Creative Commons License 2019.04.26 0 0 141
halottcash Creative Commons License 2019.04.12 0 0 140
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.04.11 0 0 139
halottcash Creative Commons License 2019.04.11 0 0 138
halottcash Creative Commons License 2019.03.27 0 0 137
vizeskettes Creative Commons License 2019.03.26 0 0 136

Istennek vannak barmai is. Most éppen itt gyülseznek.

Elmentem.

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.03.26 -1 0 135

vásárhelyi lendület most
0 0 133

Okos ember nem képzeli magát Istennek. Akkor se, ha ti annak képzelitek.

Előzmény: halottcash (126)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.03.26 -1 0 134

Ez így olyan, mintha neked írtam volna, úgyhogy javítok:))

Előzmény: tejet iszok és pipázok (132)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.03.26 -1 0 133

Okos ember nem képzeli magát Istennek. Akkor se, ha ti annak képzelitek.

Előzmény: tejet iszok és pipázok (132)
tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2019.03.26 0 0 132

Közeledik az a MAI pillanat, amikor az önmagát Istennek képzelő egyszerű porbafingót hajszálpontosan a helyére TESZIK!

 

 

 

A pillanat elszállt...

 

És akkor miért is nem boldogok az európai libsik?

 

 

Előzmény: halottcash (126)
halottcash Creative Commons License 2019.03.26 -1 0 131
halottcash Creative Commons License 2019.03.23 0 0 130
halottcash Creative Commons License 2019.03.23 0 0 129
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.03.20 0 0 128

Csak nem téged???? Isteni lesz:DDDDD

Előzmény: halottcash (126)
halottcash Creative Commons License 2019.03.20 0 0 127
halottcash Creative Commons License 2019.03.20 0 0 126

https://m.hvg.hu/vilag/20190320_Politico_nem_all_jo_Orban_szenaja?fbclid=IwAR2h91lqJ-mYzEtsc7l8_EVFlDLymsh26GqWGfCFb3V8Kzfp4Z7Ly9Lnp04

 

 

Közeledik az a MAI pillanat, amikor az önmagát Istennek képzelő egyszerű porbafingót hajszálpontosan a helyére TESZIK!

King_of_Giants Creative Commons License 2019.03.19 0 0 125
halottcash Creative Commons License 2019.03.19 0 0 124
halottcash Creative Commons License 2019.03.19 0 0 123

https://civilhetes.net/orban-elmegy-a-neppart-ulesere?fbclid=IwAR3JEhkYRythgLuWLJBpFkzXu28c6ridDMWKP8NWwLyavaPPYC3-24jb0dw

 

 

S lőn, vikor leszáll az alattvalóihoz!!

Majd rögtön ezután egy sorsdöntő szabadságharcos rohammal megmenti Európát!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!