Keresés

Részletes keresés

díplómáss Creative Commons License 2018.05.28 -1 3 42

értem én hogy te egy fos szar ember vagy, aki rászabadult a netre, és ez ad neked sikerélményt, mert életedben soha semmi se sikerült (max az hogy nyomod neki a gázt amikor autózol), de én nem vagyok libsi. a libsik hazudnak, ferdítenek, és ezt vette át tőlük a bulvárviktorod. ennyi történt, ennyi az esemény. a világ még fosabb és szarabb lett, hála a libsi és a bulvárviktor hazugságainak.

 

a bulvárviktor bűnét még súlyosbítja, hogy a kereszténységre hivatkozik. míg a libsikben legalább valamiféle minimális őszinteség és egyenesség van.

 

bulvárviktornak se sikerült soha semmi az életében, csak ez a bulvárhazugságos hatalomátvétel. látszik is minden mozdulatán, hogy mély lelkiismeret furdalása van.

 

 

 

Előzmény: yuhj8h (39)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -5 0 41

szagoljatok orban fingot 

yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -5 0 40

tudom     es      budos is valoszinuleg    a ta fingod mennyire budos    kie budosebb a tied vagy orbane    fantasztikus bulvartemak vannak meg kiaknazatlanul

Előzmény: quiepo (35)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -5 0 39

termeszetesen nem tilos utanozni orbannak se a ti modszereiteket

Előzmény: díplómáss (36)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -4 0 38

lokal.hu bulvar    magyaridok.hu es magyarhirlap.hu nem bulvar es targyilagos    nepszava.hu nem targyilagos es nem bulvar

Előzmény: Traubi (37)
Traubi Creative Commons License 2018.05.27 -1 1 37

az index reszben bulvar

 

Igen. Ennyi. Miközben a kormánypárti média jelentős részéből rémületes ostobaság dől. Miniszterelnök Urunk szerint bizonyára az az etalon.

Előzmény: yuhj8h (30)
díplómáss Creative Commons License 2018.05.27 0 2 36

hát a bulvárviktorék a libsiktől tanulták a média módszereket...

 

a ballib széttrollkodta a bulizósfiatalos röhögős-böfögős nihilizmusával a világot, erre a bulvárviktor bemérgesedett és elhatározta, hogy bosszúból ő is ezt fogja tenni

 

XD

Előzmény: yuhj8h (34)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.27 -4 0 34

legszivesebben az index a wc-re is kovetne orbant      kepzeld el milyen total fotokat es HANGANYAGOKAT lehetne kesziteni   nyilvan fingik is az orban   

Előzmény: quiepo (32)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.27 -4 0 33

nem       III/III    

Előzmény: Qqberci (31)
Qqberci Creative Commons License 2018.05.27 -1 1 31

A 3/3-at nem római számmal írják?...

yuhj8h Creative Commons License 2018.05.27 -4 0 30

a forum az csak egy resze az indexnek    itt megjelenik a fidesz szavazo velemenye is    es a cikkei se mind hamis fake hazugsagok       nincs konnyu dolguk     a piacrol kell megelniuk      kell a szenzacio     az index reszben bulvar    az elet is az 

Előzmény: Traubi (28)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.27 -4 0 29

ott nem lehet veszekedni               en szeretem az indexet     

Előzmény: Traubi (28)
Traubi Creative Commons License 2018.05.27 0 1 28

És te miért egy ilyen szar féknyúz portálon pórumozol, és miért nem mondjuk a mértékadó origón?

Előzmény: yuhj8h (27)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.27 -4 0 27

az index kotozkodesbol el    olyan jol nem hiszem hogy megy nekik   az echo szerint simicska is csokkentette az apanazst vagy akar meg is szuntette   maradnak a hirdetoktol a  bevetelek reklamokbol amelyik nem fix   allandoan valtozo    mennyivel jobb bayernak havi 2-3 millio fixxel konnyen vikszel viccel

Előzmény: F1 Hierro (25)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.27 -4 0 26

echo tv    kemenymeg musor   meg lehet a videot nezni     az index teleobjektivvel vadaszik orbanra hogyan piszkalja ki fogai kozul a szotyit   na ezt unta meg    vito millioszor betett ilyen kepeket    egyebkent az index a fonograf zenekarral is ilyen    azok meghivott kuldtek nekik es az eredemeny egy index cikk milyen gagyi zenet jatszanak   gondolom magyar nemzeti zeneszek     ma mar nem kuldenek a fonografosok meghivot a provokator bizniszbol elo indexnek 

Előzmény: Törölt nick (22)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.05.27 0 0 25

Csak arra mutattam rá, hogy aki kötözködni akar, az így is, úgy is talál indokot, mert nincs rajta füstszűrős sapka.

Előzmény: Törölt nick (22)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.27 -4 0 24

keptelen vagyok felfogni hogy hogy lehet egy ilyen buta topickot nyitni   persze ha a nick mogotti ember buta   akkor ertem  

Előzmény: yuhj8h (23)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.27 -4 0 23

olyan kis csacsi vagy   termesztesen orban az index minielnoke is    csak interjut nem ad nekik      pszt   nekem se adna    pedig raszavaztam 

Előzmény: a jó a rossz és én (-)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.27 -2 0 22

Tehát akkor a ballib vagy bunkó, vagy puhapöcs. Ezekről kéne leszokni, máris nem lenne ennyivel népszerűbb a fidesz.

Előzmény: F1 Hierro (18)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.27 -3 0 21

Minek? Kapott választ, oszt nem tudott vele mit kezdeni. Orbán megszokta, hogy mely orgánumok forgatják ki a szavait, vagy a cselekedeteit. Egyébként ez most is így történt. És akkor csodálkozik zöldike, hogy nem akarnak velük szóba állni:)

Előzmény: feketefelhoo (10)
Zajossy M. Márk Creative Commons License 2018.05.27 -5 0 20

Magukat balliberálisnak álcázó nickeket fizet Habony, hogy ártsanak a szakértői oldalnak, és segítsék kétharmadra a Fideszt.

 

Engem a Rogán fizet direkt propagandáért, és közmunkabért kapok.

Előzmény: díplómáss (19)
díplómáss Creative Commons License 2018.05.27 -3 1 19

nem hiszem hogy index fórumozókat fizetne a fidesz. ezt a fórumot párszáz ember nézi talán. FB-n vannak a tömegek már régóta...

Előzmény: dave_dömper (15)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.05.27 0 4 18

Ha fideszes verekszik, faszagyerek, aki nem hagyja magát, megadja, ami jár.

Ha balliberális verekszik, erőszakos bunkó.

 

Ha fideszes nem hajlandó verekedni, úriember.

Ha balliberális nem hajlandó verekedni, puhapöcsű.

Előzmény: díplómáss (12)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.05.27 0 2 17

Akkor mondjuk az M1 Híradóban Németh Balázs milyen?

Előzmény: feketefelhoo (16)
feketefelhoo Creative Commons License 2018.05.27 0 2 16

Ennek semmi köze a szövegedhez. A csávó tenyérbemászó. Pont.

Előzmény: díplómáss (12)
dave_dömper Creative Commons License 2018.05.27 0 3 15

Értsd meg, ő már csak ilyen. Nem adhat máat, csak mi lényege. Ezért fizetik, nyilván nem is rosszul.

Előzmény: díplómáss (13)
King_of_Giants Creative Commons License 2018.05.27 0 1 14

Ő egy jó ellenzéki!

Előzmény: a jó a rossz és én (7)
díplómáss Creative Commons License 2018.05.27 -2 0 13

te rohadt szemét ember, legyél átkozott

Előzmény: Zajossy M. Márk (11)
díplómáss Creative Commons License 2018.05.27 -1 3 12

na várj, nem az van hogy a ballibek verekednek, ti szent felsőbbrendű csigagerincű fideszesek pedig profin önmérsékletet tanúsítatok mindig? XD

Előzmény: feketefelhoo (10)
Zajossy M. Márk Creative Commons License 2018.05.27 -7 0 11

Régi pofa, új nick, új topik.

 

Nem igazán sikerült az álruha.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!