Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

CTDPeti Creative Commons License 2022.07.20 0 0 364

ezt kipróbálom, úgy emlékszem nekem nem volt gond a tükrözéssel (valamikor egyszer tavasszal próbáltam kíváncsiságképp)  pedig csak sima régi öröklicencem van nekem is

Előzmény: Smíró (361)
CTDPeti Creative Commons License 2022.07.20 0 0 363

csak az autós fejegységgel van gond, a telefonommal nincs. de új korában rootoltam, és utána 2 teljes évig nem volt vele probléma, azért érthetetlen.........

Előzmény: Smíró (362)
Smíró Creative Commons License 2022.07.12 0 0 362

Ha rootolt a telefonod, okozhatja ezt. Szerintem.

Előzmény: CTDPeti (360)
Smíró Creative Commons License 2022.07.12 0 0 361

Csak hogy életben tartsam a topikot:

 

Korábbi autóm nem volt alkalmas telefon tükrözésre. Csere következett és egy Mitsubishi Eclipse Cross juttat célba. Szerencsére a gyári navit, mint extrát nem kellett kifizetnem, és a kijelző az Android Auto segítségével átveszi a Xiaomi MI8 lejátszható funkcióit, így a Sygicet is. Szinte a megjelenés után vettem meg a teljes öröklicencet, amit nem akartam a Premium plusz verzióval firssíteni, nem érdekelt eddig az egyéb kiegészítő, a havi térképfrissítés sem. Viszont a Pplusz nélkül nem rakta fel a kijelzőre a kanyarokat és még sok mindent, ami rohadt zavaró lett, mert nem láttam csak az utolsó pillanatban, merre kell fordulni. Kipróbáltam a próba verziót, ott sem vált teljes értékűvé a program. Aztán Sygic Sonja:)) biztosított arról, hogy fog működni, így letöltöttem. Havi egy fagyi ára éves szinten. Rögtön jött az aktuális térkép frisstés és már minden látható az autóm kijelzőjén, mint a telefonon. Szóval aki ezzel megszenvedett, a megoldás ez. Természetesen kell tyúkbél is a telefon és autó közé, a Bt nem képes ekkora adatot átnyomni. Viszont mondhatom, tökéletesen müxik, már ami a térkép hibákon kívüli dolgot illeti, de azokon gondolom dolgoznak. Sokszor át kell váltanom a G.Mapsre, csak annak meg a navigációs marhaságát nem szeretem. (hajts északkelet felé...)

 

CTDPeti Creative Commons License 2022.05.31 0 0 360

Sziasztok,

 

Hátha még valakinek a kedvencekben van még ez a topik..... Ha nem, akkor plusz egy döglött bejegyzés :) Basic World licencet vettem még kb 4-5 éve. Telefonon nincs gondom a programmal, más kérdés hogy egy csomó feature átment a basic-ből a premium plus-ba, főleg a forgalom fáj, a többi nem érdekel, szóval mai ésszel nem venném meg. Viszont kb az itteni utolsó post környékén, tavaly nyáron (természetesen pont külföldi tartózkodáskor, mikor kellett is volna), a kocsiban lévő android 8.1 fejegységen (Joying, elég drága volt, de stabil cucc újkora óta), amin az azt megelőző 3 évben szépen futott a program, elkezdte azt csinálni, hogy az úticél megadásakor, mikor indulna a navigáció, fogja magát és összeomlik. A fejegység bár rootolt, de ezen kívül piszkálás mentes, semmin nem variáltam, és korábban évekig jó volt. Ha csak elindítom a programot, lát műholdakat, tudok scrollozni a térképen, frankó minden. Ha viszont elindul a navigálás, teljes összeomlás. Esetleg hibaüzenetből nem lehet visszafejteni, mi lehet a probléma? A fejegységen minden letöltött egyéb navigáció tökéletesen működik, nem is kezdem sorolni, csak a sygic (igen, most már kisbetűvel) váratlanul leáll.

Próbáltam a biztonság kedvéért full hard resetet a fejegységen, és megpróbáltam még tavaly régebbi kiadású sygic telepítő apk-kkal is, mert letölthetőek, hátha valami szoftverfrissítés okozta a galibát, de nem....

Bárki aki esetleg olvassa, enne ötlete?

 

Köszönet!

Smíró Creative Commons License 2021.08.30 0 0 359

Szerintem kár megvárni, töröld le és telepítsd újra. Ne mentés-visszaállításból, mert akkor újra betöltheti a rosszat. Nálad valami más zakkant meg azzal, hogy befagyott töltés közben. Ilyen például, amikor a telefon szoftver frissítés közben akad meg, néhány esetben kuka is. Itt szerintem a program kuka, ezért újra rakd. Nem bukhatsz vele semmit, simán be tudsz jelentkezni újra a fiókodba.

Előzmény: barbon1 (358)
barbon1 Creative Commons License 2021.08.27 0 0 358

Kösz.A térképeket nem engedi törölni,csak akkor ha befejeződött volna a frissítés.Megvárom a szeptemberi frissítést,ha akkor sem írja felül akkor az általad javasolt megoldás választom.

Előzmény: grandegabor1 (357)
grandegabor1 Creative Commons License 2021.08.07 0 0 357

Én sehogy nem tudtam rávenni. Nekem 80%-nál állt meg.

Letöröltem az egész programot és újratelepítettem.

Az újratelepítésnél amikor megkérdezte, hogy az adatok hova mentse most azt jelöltem be, hogy a kártya helyett a belső tárhelyre.

A térképek így tökéletesen felmentek.

Bár, lehet, hogy elég lett volna letörölni a térképeket és a beállításokban átváltani a mentés helyét.

Nem tudom, csak gondolom.

Előzmény: barbon1 (355)
ovoid Creative Commons License 2021.07.29 0 0 356

igen! 

Álltam a cél elött, nekem is elkezdett forogni, és még elvitt volna egy "körre"....

Ismeretlen helyen, hogy bízzon meg benne az ember?!

Előzmény: Synaptic (350)
barbon1 Creative Commons License 2021.07.27 0 0 355

Szeretnék segítséget kérni abban,hogy a mobilomon a Sygic (hivatalos) térkép frissítés közben megállt 98 %-nál. Hogyan tudom rábeszélni,hogy fejezze be?

grandegabor1 Creative Commons License 2021.06.12 0 0 354

Csatlakoznék az utolsó soraidhoz én is. Ezek szerint,akkor nem csak nekem volt gyanús, hogy a térkép mostanság nem valami parádés. Gondolok arra, hogy ha már a program ilyen "hiper-szuper" :-) , akkor 

kellene egy kicsit az "alapokkal" is foglakozni, mert az mintha lemaradt volna.

Előzmény: Smíró (353)
Smíró Creative Commons License 2021.06.11 0 0 353

Jelvesztés valóban okozhat ilyet, de ha stabil, akkor más a gond nyilván. De ez lehet az elsődleges. Frissítés után lehet, újra kellene rakni, ez egy másik ötlet. Harmadik, hogy változtass a gyors, rövid, gazdaságos útvonalon. Lehet, piszkálni az automatikus zoomot is, ami pont a kereszteződést nagyítja. Szóval valami beállítási probléma lehet, mert nálam ilyen nincs. Viszont a térkép tele van hibával és több városban is olyan utcába is vinne ropogós térképpel, ahová tilos behajtani és nem forgalmi rend változás okán. Szóval nagyon észnél kell lenni, még jó, hogy egyelőre nem utazom. De direkt bekapcsolom, mert gáz, hogy rosszul navigál. A legrövidebb utat raktam most emiatt át gazdaságosra, bár nem hiszem, hogy ennek ehhez köze lenne. De Pesten sokat tévesztett utóbb.

Előzmény: Synaptic (352)
Synaptic Creative Commons License 2021.06.10 0 0 352

Csak a Sygic -nél lenne gyenge ? :)

Előzmény: kormos* (351)
kormos* Creative Commons License 2021.06.10 0 0 351

Szerintem gyenge a GPS jel. 

Előzmény: Synaptic (350)
Synaptic Creative Commons License 2021.06.09 0 0 350

Sziasztok

 

A problémám az lenne vele , hogy minden egyes kereszteződében megbolondul. (elkezd forogni az összes lehetséges írányba)

Találkozott már hasonlóval valaki ? 

Smíró Creative Commons License 2021.06.03 0 0 349

Frissítéssel újra van hang. Le kell tölteni bármilyen nyelven és kijelölni a megfelelőt. Csak kellett zaklatni öket. A többi meg majd kiderül. 

Seemann56 Creative Commons License 2021.05.24 0 0 348

Megoldódott a probléma. Először a telefonon elindítom a navigációt, és csak aztán dugom össze az autóval.

Előzmény: Seemann56 (347)
Seemann56 Creative Commons License 2021.05.23 0 0 347

Sziasztok! Sygic-et használok, de néha félretervez. Ami jó dolog, hogy a maps.sygic.com-ot használva pc-n meg lehet tervezni az általam ideálisnak gondolt útvonalat.

Az a problémám, hogy az Android Auto-ban megjelennek a kedvenc helyek, de az útvonalak nem! Van erre valamiféle megoldás? Köszi szépen!

 

 

 

pocok1970 Creative Commons License 2021.05.23 0 0 346

Pedig én élveztem,hogy teljesen személyre szabhatom az Igo-t. Igaz sok időm is elment vele.

Előzmény: Smíró (345)
Smíró Creative Commons License 2021.05.23 0 0 345

Én is szinte a kezdettől használom, vett licenc-szel. Aztán eljön jobb lett, majd egyre rosszabb. Emiatt is nyitottam a topikot, hát ha user hiba van és tudunk egymásnak segíteni. De ez már nem az iGO ősidő, amikor bele lehetett piszkálni a motorba. Nekem a Google az alternatíva, nem akarok több navigációs programot feltenni.

Előzmény: pocok1970 (342)
Smíró Creative Commons License 2021.05.23 0 0 344

 

Sajnos szerintem csak a létrehozás ideje a sorrend. Eddig erre nem is gondoltam. A hang miatt többször töröltem és mentésből raktam vissza, de a kedvencek sorrend mindig maradt. Már nem is emlékszem, hogy anno az iGO-nál milyen volt. Minden esetre írtam a fejlesztőknek, de az automatikus válasz jött már két hete, szóval ebben is hanyatlásnak indultak. Régen szinte azonnal jött válasz. 

Előzmény: gy72 (343)
gy72 Creative Commons License 2021.05.22 0 0 343

Köszönöm a választ! 

Lenne még egy kérdésem:

A kedvenceket sem lehet abc sorredbe tenni, vagy csak én nem találom a beállítások között? Eddig nem volt rá szükségem, de most olyan munkám van, ahol már 50 címet mentettem el, amik az elmentések sorrendjében vannak és így elég nehéz visszakeresni őket.

pocok1970 Creative Commons License 2021.05.22 0 0 342

Annó én is azért vettem meg,mert ez hasonlított leginkább az Igora. Hát már megbántam a vételt. Nem hogy jobb lenne, mára már használhatatlan. Inkább Google vagy Waze. Nehéz megszokni ezeket,de nem sok alternatíva van androidautora sajnos.

Előzmény: Smíró (341)
Smíró Creative Commons License 2021.05.20 0 0 341

Igen, Te érthető vagy. A Sygic kevésbé. Egyre szarabb, finoman szólva. Hang nincs, Böske felől haladva az Astoriánál nagy ívben akar balra fordítani a Deák tér felé, és sorolhatnám. Nem értem, mit művelnek.

 

Ja, a problémád: igen, az is eltűnt. Se égbolt, se döntött útvonal. Olyan, mint 2D-ben. Szóval kezd hitvány lenni sajnos.

Előzmény: gy72 (340)
gy72 Creative Commons License 2021.05.01 0 0 340

Sziasztok!

 

A legutóbbi frissítés óta változott a telefonomon a Sygic grafikája. Eddig látszódott a "horizont", az "égbolt", "domborzat". 3D nézetben jobban dönthető volt a kép. A működés szempontjából lényegtelen, de nekem tetszett. Be lehet állítani, hogy újra olyan legyen a grafikája, mint régen? Remélem érthető mire gondoltam.

 

Gy

bbb5689 Creative Commons License 2021.04.23 0 0 339

 

Sygic Car Navigation (Europe &
Russia Connected Premium Pack) 

 

Sygic Car kód eladó: 5000 Ft

 

 

Adom  az akkori számlát is, 54.99 EUR-ért vettem, 2019-ben.

 

 

 

swayteq@gmail.com e-mail címen tudtok elérni.

grandegabor1 Creative Commons License 2021.04.23 0 0 338

Régebben nagy híve voltam ennek a navigációnak, de mostanság számomra egyre gyengébb. Az elmúlt egy év frissítései azt hozták nekem, hogy olyan útvonalakat tervez, amik már vállalhatatlanok. Az, hogy egy 50 méteres egyenes út helyett körbevisz egy egész háztömböt, vagy az, hogy olyan kerülő utakat talál ami gyakorlatilag közlekedésre alkalmatlan és ráadásul felesleges kerülő is, már nehezen vállalható. Lehet csak az én szűkebb környezetembe ilyen - Szeged -, de ha már itt a városban is ezt teszi, akkor egy számomra idegen városban mennyire megbízható?

Az AA bétatesztelőjeként kipróbáltam a fejegységre kötve is. Nyilván maga az útvonaltervezés ettől még nem változott, de az AA-n lévő két másik navi lényegesen jobb.  Semmi pluszt nem ad, nem tudom átvinni pl. az értesítéseket. 

Nem beszélve arról, hogy én megvettem több licencet is, de ezek itt értelmetlenné váltak. Nyilván logikus is.

Nameg az ára. Nem tartom magam zsugorinak, de jelenleg 40 EUR-ért az AA csatlakozás azért egy kicsit sok.

Még akkor is ha éppen most valami világtérképpel együtt csak 60 EUR. Elgondolkoztam, hogy mikor is lesz szükségem navigálaásra pl. Peruba. :-)

Nyilván ez egy másik szegmense a navigálásnak, és lehet, hogy egy kis időnek el is kell telnie, hogy jó legyen, de jelenleg számomra nem megfelelő.

kormos* Creative Commons License 2021.04.22 0 0 337

Vedd meg a prémim AA verziót ...

Előzmény: csombi5 (336)
csombi5 Creative Commons License 2021.04.22 0 0 336

Sziasztok. 

Segítséget kérnék. Android autó csatlakoztatásnál  nincs hang.   Hogy állítsam be?

kormos* Creative Commons License 2021.04.22 0 0 335

Nem tudom akadozik-e hang??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!