Keresés

Részletes keresés

CsThomas Creative Commons License 2017.12.30 0 0 80

ja, és üdv mindenkinek.

CsThomas Creative Commons License 2017.12.30 0 0 79

Szerintem csak másik rom lehet a megoldás, de azzal ugrik a gari.

G.b.Reload Creative Commons License 2017.12.27 0 0 78

Sziasztok!

 

Karácsonyra kaptam egy Lidl-ös okoskarkötős. Silvercast SAS80 a neve 3 év garanciával, de nagyon gáznak találom a gyári appját.

Percenként szinkronizál és megrezgeti a karkötőt, nagyon gyorsan leszívja a telefon aksiját. 

Van esetleg hozzá másik app amivel működne?

Köszönöm!!!!

madred24 Creative Commons License 2017.12.21 0 0 77

Tisztelt mindenki!

Adott a problémám. Olyan okosórát, aktivítás mérőt keresek aminek a legfontosabb tulajdonsága számomra, hogy a bluetooth fülhallgatóm hangerejét tudjam vele állítani :-) . A füllhallgató felületén már ezt nem tudták megoldani ( X1T). Természetesen nem fontos a csillogás, stb. Talán még az ára ami jó lenne ha 10 ezer ft alatt lenne. Szóval simán jó lenne egy "karperec" ami ezt még tudná pluszban.

Köszi a segítséget előre is!

pjocit Creative Commons License 2017.12.19 0 0 76

Sziasztok segitség kellene. Vettünk ajándékba M 26 okosorát de nincs magyar nyelv. Tudok rárakni valahogy ? Köszi a segitséget. József

FIDER Creative Commons License 2017.12.10 0 0 75

Üdv!

Abban kérném a segítségeteket,hogy egy órához több bluetooth eszközt is lehet csatlakoztatni?

 

 

dymy65 Creative Commons License 2017.12.01 0 0 74

Sziasztok! Lehet-e Huawei Watch -ra Magyar menüt varázsolni? Ez még az első szériából való, alapból nincs rajta.

vafer.rex Creative Commons License 2017.11.17 0 0 73

Sziasztok!

 

Vettem egy Huawei Watch 2-t.

A gyártó oldala szerint IP68-as a vízállósága, ezzel szemben a használati útmutató azt írja, hogy ne fürödjek vele.

Rákérdeztem az ügyfélszolgálaton, annyit írtak, hogy tartsam magam a használati útmutatóhoz.

De akkor miért írják, hogy IP68? A szabvány szerint bírnia kellene a vizet 1 méternél mélyebben is, simán belefér az úszás.

Találtam ugyan 2 videót amelyben víz alá merítik és működik tovább, de azért kíváncsi lennék, hogy van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

A másik kérdésem, hogy a garancia érvényes-e arra az esetre, ha beázik az óra?

fürj999 Creative Commons License 2017.11.11 0 0 72

Szia

Ha önállóan akarod használni akkor olyat vegyél amiben sim kártya is behelyezhető

Előzmény: sakál.napja (69)
Kilroy Creative Commons License 2017.11.09 0 0 71

A Smartwatch Premium Elegant-ról mit gondoltok? Hirdetésben láttam és elméláztam rajta...

BearGabor Creative Commons License 2017.10.17 0 0 70

Van olyan amiben van, de nem jellemző. Ha van, azt úgyis feltüntetik ...

Előzmény: sakál.napja (69)
sakál.napja Creative Commons License 2017.10.17 0 0 69

Okosórákon a BT -n kívül, van -e WiFi? Időnként Okostelefon nélkül, önállóan is szeretném használni!

geogeogeo Creative Commons License 2017.10.05 0 0 68

Szerintem sehogy. Csak telefonálni tudsz, ha teszel bele simm-kártyát.
Internetes használat a telefonon keresztül megy, ott kell a hozzáférést beállítani (internet.telekom), és a kommunikációs program telepítése után az óráról kezelni azon appleteket, amelyeket az órán hozzáadtál.

Előzmény: szpigi22 (67)
szpigi22 Creative Commons License 2017.09.16 0 0 67
üdv mindenkinek van egy dz 09 okos órám hogy lehet beállítani az órán az internetet telekomos kártyával a kártyán van net.
szpigi22 Creative Commons License 2017.09.16 0 0 66
üdv mindenkinek van egy dz 09 okos órám hogy lehet beállítani az internet telekomos kártyával azon megy a net az órán mit kell állítani? Tud valaki segíteni?
Előzmény: tibor200 (65)
tibor200 Creative Commons License 2017.08.24 0 0 65

W1  smartwatch van e valakinek milyen a hangminőség és az óra nem gagyi e ? 3500 ft akár

Beni248 Creative Commons License 2017.08.07 0 0 64

Sziasztok. Mit tegyek akkor ha Safako Smartwatch 008 okosórám lefagy?

Előre is köszi.

totya1964 Creative Commons License 2017.08.05 0 0 63

Üdv. Most vettem egy DZ09-s okosórát. Az lenne a kérdésem, hogy két SIM kártyás telefont, hogy lehet beállítani, hogy mindkét számra (20-s és 70-s) érkező hívásokat is jelezze. Köszi a segítséget. Üdv.

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.25 0 0 62

DZ09 : na ezt a szart kerüljétek. A hangminőség kritikán aluli. Az anyag minősége egy rakás fos (úgy tört meg a hátlap hogy a karomon volt...)

Aki megveszi, meg is érdemli...(nekem szerencsém volt, vissza tudtam csinálni az üzletet, nagyon korrekt volt az eladó)

22szabi Creative Commons License 2017.06.09 0 0 61

Én meg számlapot nem tudok rá varázsolni a gyáriakon kívül, tud valaki segíteni?

Előzmény: CsabiKW88 (60)
CsabiKW88 Creative Commons License 2017.06.07 0 0 60

Sziasztok!

 

Egy Kingwear 88 (KW88) okos órához szeretnék firmware-t frissíteni!  

Tudna nekem segíteni valaki abban hogy hol lehet letölteni? 

Köszönöm! 

Berezvai Ferenc Creative Commons License 2017.05.24 0 0 59

Üdv,

 

szeretnék egy okosórát. Egy fitness karkötőm volt már, de több funkcióra vágyom.    :)

Valahol láttam olyan ficsört, hogy a telefonon futó Google Maps az órára küldte az utasításokat vezetés közben. Ezt mindegyik óra tudja, vagy kell valami kritériumot teljesíteni?

 

Köszi

 

Plusz, erről mi a vélemény:

 

http://www.gearbest.com/smart-watch-phone/pp_325021.html

 

Köszi

koloratúristaszalámi Creative Commons License 2017.05.12 0 0 58

Nincs mindegyiken FB. Azóta vettem egy másikat, azon van FB, Twitter, gugli. Viszont a SIM kártyát berakva az órába, tökéletesen lehet telefonálni vele. Most várok egy BT fülhallgatót hozzá, hogy ne hallja a fél világ azt amit a hívó mond.

Előzmény: BearGabor (53)
martiin18 Creative Commons License 2017.05.11 0 0 57

Van egy új,bontatlann

FITBIT CHARGE 2 órám, amitől megválnék, természetesen bolti ár alatt.

martiin140@hotmail.com

Mrdada Creative Commons License 2017.04.07 0 0 56

Sziasztok.

Ha valakit érdekel egy Samsung Gear S3 Frontier bontatlan márkaboltból vásárolt 2 év hivatalos Samsung garival,akkor

írjon az orbandani89@gmail.com  email címre.

 

Köszönöm.

Szép napot.

gagahu Creative Commons License 2017.04.05 0 0 55

Sziasztok srácok! 

Az a helyzet, hogy nyertem egy 15.000 ft-os kupont egy internetes webáruház nyereményjátékán, és nem tudom, hogyan költsem el hatékonyan. igazából egy okosórára gondoltam, mert 1.- az még nincs, 2.- valamennyire még érdekel is. Ti melyiket választanátok ezek közül az okosórák közül? A D6 és a DM88-as órák ki vannak zárva, nem akarok annyit ráfizetni. és még rondák is (na jó, az utolsó is drága, de szép!)... Samsung Galaxy S5-ösöm van. Persze ha valaki megvenné a kupont, annak is örülök: egy ezrest engedek az árból! :)

kérlek válaszoljatok hamar, mert 10-én lejár a kupon!

csuri59 Creative Commons License 2017.03.23 0 0 54

üdv tanult barátaim.Kaptam egy ilyen okos órát egy bár olcsót,de nekem ez nagyon megfelelne.Ha nem nyomtam volna el a hang jelzést .A hang erő nem marad meg a beállított helyen, a rézgést se találtam meg .Tehát ha valaki tudna segíteni, nagyon meg köszönném.Egész nap ezzel bíbelődtem, és az eredmény .Semmi. U8.Az óra tiplusa, és mivel nem beszélem az Angolt , elég nagy gond.

BearGabor Creative Commons License 2017.03.23 0 0 53

Sose próbáltam. Nem is tudtam hogy FB van rajta :D Nekem arra kellett hogy ha motoron ülök és csörög a fülefonom, ne kelljen már zsebből előhalászni meg sisakot levenni, mert addigra a hívó már nem is hivó :) Ha nincs párosítva tuti nem működik, mert egy "currently not available" üzenet jön. Nnnnnna közben megnéztem, párosítva ugyanez a helyzet. Lehet. hogy SIM kártya kell hozzá. Azt meg most nem tudok rakni bele.

Előzmény: koloratúristaszalámi (51)
jumpi18 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 52

Sziasztok !

Keresek ilyen android órát eladót!     -     Lemfo KW88 Bluetooth Wireless SIM GPS Wrist Phone Smart Watch For Android IOS

koloratúristaszalámi Creative Commons License 2017.03.17 0 0 51

Köszi a választ. Már megvettem a "S" változatot. Nem a nyelv miatt, az nem érdekel. Viszont ha már válaszoltál! Megmondanád, működik-e minden funkciója? Sok panaszt hallottam, hogy nem megy a böngésző, a Facebook. Ezek nélkül is megfelel majd, de csak jobb lenne, ha minden működne rajta! Persze ez lutri.

Előzmény: BearGabor (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!