Keresés

Részletes keresés

Andy0609 Creative Commons License 2015.02.21 0 0 268

Igen, én is ugy gondolom, kettöször megcsinálta...harmadszorra már semmi esélye..meg én 30 éves vagyok...:) Éshát ja nem akarok itt nagykéüsködni dehát az exehez képest Topmodell vagyok, meg majd 20 évvel fiatalabb...:D

Előzmény: Szabee81 (267)
Szabee81 Creative Commons License 2015.02.21 0 0 267

Te az exedet. De akkor nem... helyes! :) Nem vagy senki kapcája, akit akkor rángat elő amikor csak kedve szottyan...

Előzmény: Andy0609 (266)
Andy0609 Creative Commons License 2015.02.21 0 0 266

Mármint most kire érted? Én az exemet, vagy ha az exem helyébe lennék a volt feleségemet?? Hát egyiket sem...Dehat ugye a volt párom magát nézi, azaz hogy neki legyen szabad ideje, plusz dolgozik ezerrel, és még a nyáron mikor már szakitottunk, de beszélö viszonyban voltunk megkérdeztem mivel 5 hét a nyári szünet vagy valami ilyesmi, ki vigyázott rá, és mondta hogy az ex jött reggel mikor ö ment dolgozni, és mikor végzett ex ment...mondom képes voltál szolni neki (amugy akkor még az exfeleségének megvolt a pasija) erre mondta hogy neki mindegy hogy ki vigyáz rá vagyis nem midnegy akit ugye ismer, de megkelett alázkodnia mert egyszerüen senki nincs ki vigyézott volna rá, ugye már rám sem szímithatott akkor...na és most is ez van...De ez az egész csak sziészkedés, hogy most a gyereknek jo legyen, és a gyerek miatt ujra együtt...én ezzel nagyon nem értek egyet...és ugy hogy közbe a volt párom engem is akrt volna...azt sem tudja mit is akar, de a gyereket meg már eltüntetni nem tudja...és azt még leirom hogy a volt párom 41 éves az exfelesége meg 48...

Előzmény: Szabee81 (265)
Szabee81 Creative Commons License 2015.02.20 0 0 265

Őszintén, visszafogadnád ezek után?

Előzmény: Andy0609 (264)
Andy0609 Creative Commons License 2015.02.19 0 0 264

Hát igen, igazuk van...csak fura ez az egész, ez lett volna az utolso gondolatom hogy ezta  nöt visszaveszi...persze ö azaz az exem nagyon jol tudja hogy nem fog még egy iylen "hülye" nöt találni mint én, én rengeteget foglalkoztam a gyerekkel, amikor bemutatott az ismeröseinek, midnenki örült, nagyon pozitiv véleménnyel voltak rám, és az exröl nem, meésltek nekem pl a Kempingplatzon az exröl hogy hát miylen is volt, nem szerették, meg tudték hogy mit is csinált, most meg ha tényleg együtt vannak, viszi oda öt is :D és az exem aut mondta nem hogy örülnék neki hogy most a Kristofnak jo, mert most folgalkozik vele mitn egy rendes anya ha elváltak, én meg mondtam hogy volt eddig...mondom neki ha ennyire jo akkor miért nem élsz vele, erre mondja én ezt nem mondtam csak végre foglalkozik vele...éshogy a gyereknek jo...mondom akkor miért nem költözöl vele össze, nem én azt nem szeretném...mert ugye most nem tudni pontosan együtt vannak e vagy sem, olykor megy a nö, föz rájuk...vigyáz a gyerekre, leveszi az exemröl a  terhet...de aztán ha kap lakást akkor ki tudja mi lesz...

Előzmény: Szabee81 (263)
Szabee81 Creative Commons License 2015.02.19 0 0 263

Teljesen egyetértek, csak a gondot veszi a nyakába. Keressen egy egyedülálló vagy elvált pasit akivel nincs ennyi gond. Van elég... :)

Előzmény: Törölt nick (262)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.19 0 0 262

szerintem neked az lenne a legjobb ha messze tartanád magadat ettől a bagázstól!

a faszi kínlódjon a  nővel is meg a gyerekével is, kell neked a nyakadba egy beteg gyerek, meg egy csomó probléma amit a nővel közösen produkál a pasi?????

 

lehet hogy én vagyok kurva önző de nem kínlódnék egy idegen, zavart, lelkileg és pszichésen retardált gyerekkel..........van 2 szülője, foglalkozzanak velük ők!

 

szerintem messzire menekülj ettől a pasitól!!!

 

írtsd ki magadból!!!

Előzmény: Andy0609 (261)
Andy0609 Creative Commons License 2015.02.19 0 0 261

Hát azt hogy szereti a nöt vagy sem hát ha valakit megcsalnak, ott van szerelem??? mert szerintem nincs, és itt ez volt...az hogy a nem a gyerek miatt ment vissza, hát most elmesélem bövebben, a kisfiu Hyperaktiv, gyogyszert is szed rá, amikor szétmentek, a kisfiu inkább ment volna az anyukájával mint az apukájával maradt volna, de a volt párom  nem engedte, a nönek meg nem is kelett v olna a gyerek, a nö a gyerek elött pakolta  a böröndöt, a kisgyerek midnent látott, és az anyja után akart ugrani az ablakon, a kisfiu pszices hiperaktiv, jár pszichologushoz is...és én voltam neki az ex után az oylan barátnö akive együtt is lakott, a kisfiu folyamatosan féltékenykedett rám, hogy elveszem az apukáját is és akkor már nem lesz senkije, pl sokszor a volt párom a fiával aludt éjjel, vagy a gyerek velünk együtt, erre én ugye mérges voltam, merthát ilyen nincs...ebböl viták voltak köztünk, a volt párom azzal jött hogy korábban semmi baj nem volt a gyerekkel csak miota elváltak...az exem nem tudta egyszerüen kezelni a helyzetet...és gondolom hogy most a kisfiu nem féltékeny mivel az apuka ujra az anyjával van, ha ez igaz, mert a szomszéddjukkal mai napig jóban vagyok, és nem midnen nap van ott a nö csak olykor olykor, de azt tudom hogy a kocsijával furikázik az ex, mint ahogy korábban tette, a nö nem dolgozik, maost kap majd lakást az államtol és magáhozveszi a 17 éves fiát is aki eddig a legnagyobbik fiánál volt...tehát a volt páromnak ez most egyszerü igy hogy visszavette az exet, mert ha megismerkedik egy uj növel, arra egyböl nem tudja rábizti a fiát, és a volt párom vállakozo lett ésha ugye nem dolgozik akkor nincs pénz sem, nincs senkije akire bizhatná a  gyereket, az apukája is dolgozik anyukája meghalt...És uyge most hogy ujra együtt voltunk, elmentünk Wellnesre munka után a kisfiura egy ismeröst kért meg...és uyge akkor volt gyanus hogy a lakásba papucsot láttam, mást nem, nö vagyok igy végigkutattam a lakást :D van e más ruha semi, fogkefe sem volt semmi, igy csak oylakor olykor megy hozzájuk, amit én nagyon gáznak tarotk amiatt hogy szegény gyerek sem hülye ám 8 évesen tudja mi van, most jön anya eddig hol volt???? meg volt egy kutyájuk közös, azt elvitte az ex, a gyereket otthagyta :( de már az is a fiánál van, lepasszotla azt is, de most a kutya is olykor náluk van,,,ezzel bukott le mert a kisfiu küldött a kuytárol képet, én kérdeztem hogy hogyhogy ott van, és mondta meglátogat minket, mondom és egéász nap a lakásban egyedül, erre mondta a volt párom nem, az ex jön délbe és elviszi sétálni, mondom azt hittem nem mehet be  a lakásodba, erre mondta nem oktober vége ota nincs stress, azota folglalkozik a gyerekkel mint egy anya aki elvált...én erre kiakkadtam hogy itt tejelsen hülyének néz, mondtam neki hogy és hol volt eddig?? most nincs barátja egyböl fogolalkozik a gyerekkel...és azzal is hazudott hogy van autoja az exnek, nincs is mert a nönek a pasija akivel megcsalt a párom visszakérte igy most az exem autojával jár össze vissza....tehát azt gondolom érdek az egész...és most mikor ujra"együtt" voltunk akkor akarta vagyis cálozgatott rá mert mennek Egyiptomba hogy menjek velük...de én nem vagyok hülye, plusz most decemberben is voltak Egyiptomba és akkor aze xem az apukáját vitte magával, mert valakinek vigyázni kell a kisfiura mert ö buvárkodni akar, és most is ezért akarta, hogy vigyázzak a gyerekre...hahaha, kérdeztem hogy akkor msot ki megy és mondta hogy az ex egyik fia a 17 éves, vagy megint az apja...még nem tudja...tehát ja ezek voltak...

Előzmény: Törölt nick (260)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.18 0 0 260

én a helyedben nem siratnék egy olyan igénytelen pasit aki képes visszamenni egy ilyen nőhöz....

 

szerintem nem a gyerek miatt ment vissza hiszen a gyereket ő nevelte, minek is kellene a gyereknek egy olyan anya aki nem törődik vele??!! ez nem a gyerek érdeke........

 

valszeg téged nem szeretett a nőt meg igen..........nagy az Isten állatkertje.......

 

örülj neki hogy megszabadultál tőle, meg egy csomó problémától amit ő hozott.........

Előzmény: Andy0609 (259)
Andy0609 Creative Commons License 2015.02.18 0 0 259

Nem nagyon voltam, fent igy most olvastam csak! :) Hát hogy hogy viszonyult azalatt az idö alatt amig velem volt, hát ugy hogy a nönek a lákásba nem lehetett bejönnie, csak minden második hetvégén vitte el a kisfut, és akkor is az ajtoba állt a párom átadta a gyereket meg a  táskáját a kisfiunak és ennyi, midnenkinek szidta az exet, veszekedések voltak, a kisfiu sirt esténkánt hogy az anya már vagy kettö hete nem is hivta semmi, nem jelentkezik :( és mikor a válásra került a sor, mert ugye az is megtörtént, a nö nem jelent mega  tárgyaláson, a volt párom nagyon sok pénz kifizetett ezmiatt, mikor voltak ezek a herce hurcák, akkor én még nem voltam vele ugye együtt, akkor az autoját ellopta, meg ilyen "aproságok". A többi gyerekek ök már felnöttek és pl van egy 17 éves öt odaadta a legidösebbnek hogy nevelje, és követelte e gyerektartást a nyag fiátol hogy adja, de ö nem adta mivel nem nála volt a gyerek! Aazaz a többi gyerek sem szerette söt, szidták rendesen, mindenki a volt párom melett állt, de most a többi ygerek is joba lett vele, miota ugye szakitott azzal a férfival akivel megcsalta a (volt) páromat! És ezek után még a mostmár exem visszafogadja....Persze most nincs pénze(nincs pasija) és kell a pénz...De szegény kisfiu is mit gondol most jön anya, foglalkozik velem, eddig nem most meg igen, 8 éves ö sem felejt...Arrol nem tudom mia  váleményetek, ha esetleg a gyerek miatt csinálják ezt az egészet hogy neki jo legyen, hogy emiatt álltak össze ujra...

Előzmény: Törölt nick (258)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.08 0 0 258

A két éves együttlét alatt, hogy viszonyult a pasi a volt feleséghez?

Hogy beszélt róla?

A volt feleség ugráltatta?

A pasi egyedül hozott döntéseket, vagy meg tudták közösen beszélni?

 

Kérdésre a válasz: Szerintem nem lesz szalonna....

 

és ki nevelte a nő többi gyerekét? (Mivel több is volt neki...)

Előzmény: Andy0609 (252)
Szabee81 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 257

A lényegen nem változtat, hogy döntésképtelen a pasi... Az ilyet hagyni kell, különben mindig visszatáncol majd.

Előzmény: Andy0609 (256)
Andy0609 Creative Commons License 2015.02.03 0 0 256

Hát ha a szertöje voltam majd kettö évig akkor hajrá, szerintem el sem olvastad rendesen amit irtam...a növel most békült ki ujra azaz az exfeleségével, és 3 évig külön voltak, én  2 évig meg a férjével együtt is laktunk..és most ö ujra együtt vannak, mert a nö is szakitott azzal a férfival akivel még 3 éve megcsalta, meg mi is szakitottunk....

Előzmény: Szabee81 (255)
Szabee81 Creative Commons License 2015.02.02 0 0 255

Te a szeretője vagy, sosem leszel nála az első helyen... Ha ez neked így jó, hajrá! Szerintem keress normális kapcsolatot...

Előzmény: Andy0609 (254)
Andy0609 Creative Commons License 2015.02.01 0 0 254

Nem nekünk nem volt, sem közös sem mástol, én gyerekkel együt ismertem meg öt, és a kisfiu el is fogadott, az osztrékoknál van egy lakokocsija, ott mindenki tud ugye mindent és hát nem szeretik a nöt, és ha most ujra beállitanak a Kempingplatzra... hát nem tudom... tehát én most már lezártam, mert amikor most ujra együtt voltnuk a lakásban noi papucsot láttam na és ettöl buktam ki rékérdeztem ö azt mondta az exnek elkelett hoznia mindent ami a fiáé meg minden cuccot mert azt mondta a pasi megy a kukába...de ez csak szöveg, és mikor kérdeztem na miujsag az exxel, merthogy együtt karácsonyoztak, mert engem most keresett meg kb 2 hete, és kérdeztem hogyhogy az ex is megy, erre szétment a pasijával(ugye akivel megcsalta) oke hogy a gyerek összetartja oket, de itt oylan dolgok történtek amik hát nem kis dolgok...meghát a nönek van összesen 5 gyereke egy a volt páromtol ö a legkisebb a többi 4 meg 3 apátol :( és másikakhoz nem megy vissza érdekes...

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.01 -1 0 253

Nem lehet, hogy csak ürügy volt az ex feleséggel történt kibékülés?

nektek volt közös gyereketek? 

 

 

Előzmény: Andy0609 (252)
Andy0609 Creative Commons License 2015.02.01 0 0 252

A minap egy ilyen story történt velem, együtt éltem egy férfival 2 évig aki elvált a feleségétöl, és attol a nötöl volt egy 8 éves kisfia akit mi neveltünk, anyuka nem foglalkozott vele, hallani sem akart rola, amikor eszébe jutott fel fel hivta! De a nö alapba is olyan van neki több gyereke más férfiaktol és a volt páromat is megcsalta azzal a férfival akivel 3 évig uténa együtt élt, közben én szakitottam a párommal, és a volt feleség is a párjával, és most ujra együtt vannak. Furcsa mert megint jelentkezett nálam is és az ex feleségével is együtt van ahogy kiderül, azt mondta nem hogy örülnék neki ujra foglalkozik a fiával ugy mint egy rendes anya csak uyge azt nem mondta hogy ujra együtt is vannak! Amugy a nö nagyon sok durva dolgot tett a volt barátommal, munkahelyéröl kirugattatta egy anonym levéllel stb a kérdés hogy szerintetek hogy most ujra együtt vannak változhatott a nö? én azt vallom kutyábol nem lesz szalonna. Köszi a válaszokat, véleményeiteket :)

Szabee81 Creative Commons License 2015.01.28 0 0 251

Én is így gondolom. Akkor ezek szerint normális vagyok. :)

Előzmény: Törölt nick (248)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 -1 0 250

Ez így oké.

Előzmény: Törölt nick (248)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 -1 0 249

HAjrá.

Előzmény: Szabee81 (247)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 0 0 248

"sok nő visszaél ezzel és előbb - utóbb átveszik az irányítást.  Akkor már ne adjunk a dolognak esélyt se."

 

Ha a dominancia, fizikai erőfölény, vagy a régi hagyományok miatt mereven ragaszkodsz ahhoz, hogy tied lehet csak az utolsó szó, tév úton jársz. Ha gyáva vagy konfrontálódni és hagyod magad, akkor ne panaszkodj. (Akinek nem inge...) vagy hiába vagy domináns és tökös legény, ha hibát hibára halmozol döntéseiddel.

Egy társkapcsolatban az együtt hozott jó döntéseken van a hangsúly, nem a dominancián!

 

Nekem nincs semmi bajom azzal, ha a partnerem átveszi a döntést, az irányatást, de az legyen jobb mint az enyém. Ha ez jobb, akkor tiszteletben tartom, hogy ő előrelátóbb volt mint én, ha rosszabb akkor figyelmeztetem. (A kölcsönösség elvén ugyanezt várom el.) Ha sorozatban hoz olyan döntéseket ami engem is érint, de a véleményemet nem kéri ki, vagy önző módon (vagy más megfontolásból) sorozatban helyettem dönt, az nem párkapcsolat...

Előzmény: Szabee81 (247)
Szabee81 Creative Commons License 2015.01.28 0 0 247

Nem arra írtam, hogy folyton a nyakán lenni, ellenőrizgetni, hanem, hogy a végső szó a férfié, azaz a dominancia a lényeg. Mondjuk én a demokráciában giszek, csak sok nő visszaél ezzel és előbb - utóbb átveszik az irányítást. Akkor már ne adjunk a dolognak esélyt se.

Előzmény: Törölt nick (245)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 0 0 246

Azokból a hsz-ekből nem lehetett.

A párkapcsolati problémákhoz (másokéhoz), eltér a ffi és a női viszonyulás. Úgy értem van ffi és van női nézőpont. Mindezek mellett, majdnem mindegyik hsz-ben ott van a saját tapasztalat, ami temészetszerüleg más és más egy férfi és egy nő esetében.

Ilyenkor valóban elég a három mondat.

Viszont a párkapcsolatukról írók csak a saját nézőpontjukat tudják megmutatni, nem látjuk a másik fél véleményét. Ezért aztán ha a kommentelő objektív akar lenni, és rendelkezik elég nagy empátiával, akkor megpróbálja valahogy a másik, az ide nem író lehetséges nézőpontját is figyelembe venni. S akkor bizony megeshet hogy valaki úgy jár mint én, amikor azt hittem ffi vagy. Ha utánad olvastam volna, akkor pillanatok alatt kiderült volna... de akkor még nem tettem...

Előzmény: Törölt nick (244)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 -1 0 245

Erre mondják, lehet erősebben kell fogni a nőket. Lehet benne valami.

 

 

Remélem, nem hiszel ennek a baromságnak. Nagyot koppanhatsz, ha így is cselekszel. A hosszú kapcsolat titka: élni és élni hagyni. Teret adni a másiknak.

Előzmény: Szabee81 (237)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 0 0 244

ezt nem is kell mondani, három mondatból rá lehet jönni.

Előzmény: Törölt nick (240)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 0 0 243

ez a te döntésed.

Előzmény: Törölt nick (242)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 0 0 242

:) 

igen, de nem kellene....

Előzmény: hotblood (241)
hotblood Creative Commons License 2015.01.28 0 0 241

hádeazért csak itt vagy..valamiért :)

Előzmény: Törölt nick (240)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.27 0 0 240

ajaizi vagy mi a bánat voltam...

Az ilyen hsz-ek miatt (nemcsak) figyeltem fel rád... pedig akkor még azt hittem pasi vagy...:)

Nagyon nem kellene itt lennem....

Előzmény: Törölt nick (230)
Anna Örök :) Creative Commons License 2015.01.27 0 0 239

Szia rég látott Szállóhó :-))

 

 

És válasz a topiknyitó kérdésre: ha sokszori kísérletetésre sincs mód az ürességbe életet lehelni, akkor én azt mondanám, ne várj sokáig! Ha benne maradsz egy ilyen életben, bánni fogod.

 

Előzmény: Törölt nick (162)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!