Keresés

Részletes keresés

python 357 Creative Commons License 2022.01.10 -27 1 4848

🙂....Nyilván Zsolti!...

Begőzöltek a ballerek,én elhiszem hogy csalódottak,mert érzik a vesztüket,-de nézd meg kik azok a nickek,-akik mindig nekimennek a moderációnak, támadják fenyegetik őket!..Oszt ha kapnak a vizes strandpapuccsal,-akkor méltatlankodnak!

A moderáció pártatlan,ez nem kérdés..

Tudni kell,meddig lehet elmenni,-ha átlépik a piros vonalat,-akkor selyemzsinór roottal,-ahogy láthattuk pár esetben...

 

Előzmény: nzsolt18 (4845)
bosijani Creative Commons License 2022.01.10 -4 22 4847

van 1-2 tag,aki folyton politizál burkoltan. de itt most nem a politikáról van szó,hanem a sértegetésről! ami TILTOTT!

Előzmény: nzsolt18 (4845)
bigyusz3 Creative Commons License 2022.01.10 -2 15 4846

Mert vannak olyan tagok,akiknek hosszabb a nyelvük mint a miénk!:)

Remélem érted a példát?

Előzmény: bosijani (4844)
nzsolt18 Creative Commons License 2022.01.10 -25 2 4845

Hogy lenne már részre hajló? Hisz elnézik az összes faxságaitok ami csak a másik oldal provokálására jó. Nem is értitek h hol a probléma. De segítek. 

Miközben azonnal hisztiztek 1 vinnyogóknak nevezésen, addig nyugodt szívvel birkázzátok le a másikokat.

Szídjátok a rendszert, majd ha kaptok választ rögtön politizálást kiáltotok. 

10 böl 8szor a ballerek kezdeményeznek bármit is. Viszont a maradék 2 estben amikor a jobberek, rögtön provokátoroztok. 

A folyamatos jelzőzése a másiknak is a ti hobbibtok majd ha vissza kapjátok megy a rinya meg a jelentgetés.

most is ez van, töröltek pár hászt, és itt nyomatod elfogultságot kiáltva. A házmester meg a modisban vergődik.

😆

Előzmény: bosijani (4844)
bosijani Creative Commons License 2022.01.10 -2 23 4844

amikor szigorú,tiltással szankcionált szabályt szegnek meg,akkor miért nincs a tag kitiltva?

  1. 1. Különösen tiltott
    1. Kötözködő, rosszindulatú, személyeskedő hozzászólás, amelyek konfliktusok gerjesztésére alkalmasak, illetve  arra, hogy másokat zavarjon, a kialakult közösségek létét megzavarja, veszélyeztesse. Ezekkel – illetve a kapcsolódó felhasználói nickekkel – szemben, kifejezetten a fórumon kialakult közösségek védelme érdekében, a jelen szabályzatban meghatározott módon a moderátorok intézkedhetnek olyan esetben is, amikor egyéb szabály megsértése nem áll fenn.
Előzmény: bando53 (4843)
bando53 Creative Commons License 2022.01.10 -25 3 4843

A modi nem részlehajló!  Csak elege van már a romboló provokatőrök ocsmányságából, aminek természetesen akár lánctörlés is lehet a vége!

 

 

Előzmény: bosijani (4842)
bosijani Creative Commons License 2022.01.10 -2 23 4842

megkérdeztem, hol lehet kifogásolni a modik részrehajlását. fáin.....

nzsolt18 Creative Commons License 2021.12.30 -2 2 4841

De az voltál- Bár tervezted ki magad annak- sokan hallgattak rád, amit ha jól kezelsz a mai napig 'sikeres" lennél. Én nem akarok bele kotnyeleskedni A világodba, de ate világod csak 1 álomvilágnak tűnik.

Most két emberről beszélsz akik érted a tűzbe mentek volna, és bele is mentek nem egyszer.

Ma már vígan élik világukat nélkúled. 

Kitaláltál valóban valami újat, ami valljuk be a fejedre nőtt. Én valahol sajnálom hogy játszod a magányos farkast mert már többször elmodtam, lenne benned potenciál, de ez a kinyilatkoztató stílus sokaknak nem fekszik, ami tudom téged nem érdekel de szerintem ez csak egy sündisznó reakció részedről.

És Zoli valóban nem változott semmit, valóban csak 1 vélemény oldalra kerültetek.

Mindenesetre én Sok sikert kívánok az új témádban, vágj rendet köztük is. 

Buék.

Előzmény: exhighand (4839)
ZoliD65 Creative Commons License 2021.12.28 -11 0 4840

A Zoli nem változott ,Csak Változásként érzékeled hogy Zsoltival meg a többiekkel nem értek egyet a Mai mindennapokat "uraló" Témában  Pl. 

Előzmény: exhighand (4838)
exhighand Creative Commons License 2021.12.28 -5 2 4839

Én soha nem voltam vélemény formáló. Volt összesen kettő ember a környezetemben, akik valamilyen küldetés tudattól vezérelve, igyekeztek az életembe beépülni és minél többet megtudni a múltamról. Mikor rájöttem a céljaikra - kibasztam őket az életemből. 

Létrehoztanm egy sportágat, létrehoztam egy új sportfegyveres szövetséget, amelyik megszerezte a jogot a lőfegyver hozzájárulások kiadására, megtanítottam sok embert a kotta írására és használatára, megtanítottam sokaknak, hogy mi az a parallaxis hiba és hogyan lehet azt kizárni ( szemgumi nélkül). Pár embernek megtanítottam a lövészet alapjait.

Mit kellene még ingyen tennem másokért a lövészek között? Nem vártam soha hálát.  

Megtettem mindezt korábban az autóversenyzőkért is. Meg a fotósokért. Meg a HIFI-sekért. Meg a szakértőkért. Meg még korábban a szerzői jogok tulajdonosaiért.

Eltelt az öt év az adott témában, hát továbbléptem. Most az új témát tanulom és utána rendet vágok a káoszban. Éppen ideje lesz.

exhighand Creative Commons License 2021.12.28 -2 3 4838

A Zoli nagyon sokat változott és nem az én hatásomra. Köztetek formálódott. De a Ti a kohinoor gyémántot sem tudnátok nekem eladni 10 forintért sem. Ezt jegyezd meg.

Előzmény: nzsolt18 (4837)
nzsolt18 Creative Commons License 2021.12.28 -2 3 4837

Pedig tényleg nem jelent semmit, Tudod van ez a mondás:

Az üzletben nincs barátság! 

Na ennek az ellentettye is igaz.

Az üzletben nincs utálat. 

A korrekt áron olyat hirdet bárki és itt a lényeg a bárki meg a korrekt ár akkor azt a delikvens megveszi. Ebben ennyi van semmi több.

Ellenben az elszigetelődést Az jól mutatja, ha egy korábbi vélemény formáló elveszíti A bázisát és már olyanokkal társalog sőt szinte ingyen oktat akikkel korábban sosem árult volna egy gyékényen még ha az a gyékény ugyanolyan szimpatikus lett volna neki.

Na ez az ami sok mindent elárul.

Előzmény: exhighand (4808)
python 357 Creative Commons License 2021.12.27 -15 2 4836

:-D...Engem se lepett meg Lacus!.

Tudni kell a kellő pillanatban leállni!..

Mindkettőnkre ráírt a modi,-hogy álljunk le!

Én leálltam!..A többi már történelem!....

Nem kell többet belegondolni!☝️.......;)

Előzmény: nedolaci (4834)
Donci62 Creative Commons License 2021.12.27 -4 6 4835

Két elismerést tartalmazó, egyszerű kijelentő mondat, mindenféle egyéb jelzők és irónia nélkül:

 

" Jó, hogy erre felhívtad a figyelmet, nagyon rendes vagy.

Nyilván azóta is a tulajdonodban van, mert ilyet nem hírdetnél meg és nem adnál tovább, nehogy valaki ráfizessen!;-)"

 

Milyen beteg elme kell ahhoz, hogy ebből valaki durva kötekedő szándékot olvasson ki?

A sok mákos bejgli, vagy más hatása lehet?

Részemről a következő, amennyiben megerősítést nyert volna, hogy a megszólított tulajdonában van még a fegyver, egy vásárlási szándékot jelző egyeztetés kérése lett volna.

nedolaci Creative Commons License 2021.12.27 -5 6 4834

Látom,a két okoskos közül az egyiket elküldték legelni.;-)Hiába na!Csak egy maradhat!;-DDDD

Hogy engem miért nem lep meg annak az egynek a személye?!;-(

Blekk Rájgó Creative Commons License 2021.12.27 -2 1 4833

Még a radír előtt olvastam, tanulságos! Sajnos nem tudtam lementeni.

Előzmény: python 357 (4828)
Blekk Rájgó Creative Commons License 2021.12.27 -4 2 4832

Olvastam, visszaolvastam és emlékszem :))).

 

Az egyik említett troll miatt ment a levesbe jó tíz éve a régi, 100e körüli regszámú nickem meg az összes hozzászólásom. Őt meg ott szívatom ahol tudom.

Előzmény: python 357 (4820)
python 357 Creative Commons License 2021.12.27 -7 0 4831

:)))...Megkaptam!

 

Előzmény: trollgyalu (4830)
trollgyalu Creative Commons License 2021.12.27 -1 2 4830

Szóltam! 

Donci62 Creative Commons License 2021.12.27 -4 5 4829

Én négyet vallottam be, amiből már hármat elintéztettél, de neked igazolhatóan több volt!

Ezt vetettem fel nem is olyan rég, konkrétan megjelőlve, de arról azóta is csak sunnyogsz, terelsz!

Kinek mennyi hozzászólása van a Moderációs topikokban az egyszerűen megnézhető bárki számára!

Kamukéró, te nagyságrendekkel vezeted a hozzászólások számát bárki előtt!

Ezek tények, a számok nem hazudnak!

Van még erről mit beszélnünk, Kamukéró, ezernickes terelő- és feljelentőgép?

És akkor most rohanhatsz ismét a másik modisba, vagy intézheted ahogy szoktad, sunyin, sumákban!

😉

 

Előzmény: python 357 (4828)
python 357 Creative Commons License 2021.12.27 -7 2 4828

😀😀Az igazság odaát van...A szláviás topicban..

Nézz csak rá kamukéró!..

Ma kétszer sírtál a modiknak rólam!..

Nos ki a mószerkirály kiscsákó?...🤣🤣

Jelet én egyet tudok tenni,-te tucatnyit..

Bevallottad,-emlékszel kamukirály?..

Előzmény: Donci62 (4827)
Donci62 Creative Commons License 2021.12.27 -4 5 4827

A gerincességet hagyjuk ki, mert szvsz, főleg a ténykedésedet és a hozzászólásaidat nézve gőzöd sincs róla mit takar ez a kifejezés!

Azt, hogy ki rohangál többet a Moderációs topikokba, meg jól mutatják a számok.

Jócskán lekőröztél ebben is mindannyiunkat!

Tudod, a tények makacs dolgok, ne hagyd, hogy összezavarjanak!😂🤣😅😉

Kamukéró, ezernickes terelőgép.......

Most aztán osztogadhatod a jeleket, hogy felfigyeljenek rád!😂🤣😅😉

Előzmény: python 357 (4826)
python 357 Creative Commons License 2021.12.27 -7 2 4826

😂☝️...Nyílván te dönci,-ez nem kérdés.

Én évekig voltam a kéken,-míg meg nem szünt,

de a Gvass önkényuralmi moderálását nehéz volt megszokni.

Hamar kirakták az embert onnan,-főleg ha több nicken kavart!..;)

Kamukéró te vagy "ezernickes".........(ezt tán nem jelented mószerkirály)..vagy mégis?.😄

Ma is kétszer sírtál a moderációnak,ez ám a gerincesség!..🤢🤮

 

 

Előzmény: Donci62 (4825)
Donci62 Creative Commons License 2021.12.27 -3 6 4825

A mai napig nem bizonyítottad be, hogy a Derrickmanus nicknév is az enyém volt, csak terelsz, ködösítesz vele, mint ahogy a többi nicknevedre vonatkozó témáról is!

Én viszont nem egyszer és nem egy topiktársnak bebizonyítottam már, hogy a Derrickmanus nicknév nem az enyém volt, hanem a pár éve már külföldön élő, F1 guruló cirkuszban dolgozó unokatestvéremé!

Ennyit arról ki és mennyire mond igazat, bízva abban, hogy a tények feledésbe merülnek!

Kamukéró, egyre átláthatóbb, egyre gyerekesebb és egyre gusztustalanabb módszerekkel próbálkozol, bárki álljon is a hátad mögött!

Tényleg azt hiszed, hogy ezt nem látja át a többség, bármennyire is próbálod megmagyarázni?

Téged az új kékről 2 nap után dobtak, a fűkaszás topikban 1 nap sem kellett mindehhez!

Akkor most miről is beszélünk, ki is az őstroll?

Előzmény: python 357 (4820)
ZoliD65 Creative Commons License 2021.12.27 -7 6 4824

Azokat azért emlegetem példának ha valaki elkezdi a milliós puskás dilettáns dumát, és a képébe nyomom, hogy nesze ez  ott 250 volt csővel 270 a sportsmatchal ... 
Nem 1 a két dolog ;) 
amikor csillagvizsgálóznak a 4-16 --- 3-12---3-9 stb csövekre azt már nem is említem ...

Előzmény: python 357 (4823)
python 357 Creative Commons License 2021.12.27 -9 2 4823

😄😄☝️...Jó reggelt Zolo!...

Á,-csak kedveskedtem neked így hétfő reggel!.:-D

A postod sokkal durvább hangnemet érdemelt volna viszont válaszra,- de Karácsony után Újév előtt legyen béke és boldogság.

A vagizást ne vedd komolyan,-te is vagiztál a pcp puskáid említésével a facés csopikban...ami tulajdonképpen nem is vagizás

csak pusztán említés!..

Ha valaki feltesz egy LG 110-est egy léges csopiban,-az azt mutatja hogy komolyan veszi a lövészetet,-áldoz rá ,fontos neki stb...

Persze az irigyek másképp gondolják,-olyanok vannak minden közösségben!

 

 

 

Előzmény: ZoliD65 (4821)
python 357 Creative Commons License 2021.12.27 -9 1 4822

A "muterkád" szó nem szidalmazás Zolo,-csak szólok!..:)

Az csak említés!..Az is smájlival!.:)

Szidalmazás az lenne ha jelzőt is tettem volna elé,tudod,-a "K" betűvel kezdődőt!.

De azt soha nem tenném...:)

Ez a műfelháborodás részedről megmosolyogtató,-

emlékszem még,-amikor épp téged támadott lütyő a szokásos

sunyi alattomos aljaskodó módján..:)

Exhit is ott ütötte verte ahol tudta a maposzos időkben..

Akkor még nem voltál itt a fórumon....

 

 

Előzmény: ZoliD65 (4814)
ZoliD65 Creative Commons License 2021.12.27 -8 6 4821

na látod... az érv nélküli ember reakciója ... 
Bölcs lett volna csitulni.

Előzmény: python 357 (4818)
python 357 Creative Commons License 2021.12.27 -7 2 4820

Azóta,-amióta betámadta az egész légpuskás versenyzői közösséget még a derrickes nickjével 7 éve tán.

Azelőtt csak a gázos topicokban és a fűkaszásban ámokfutott,-te is sokat brusztoltál vele emlékeim  szerint!..

Ezt privátban is kibeszéltük,-ha jól emlékszem?..:)

 

 

Előzmény: Blekk Rájgó (4813)
python 357 Creative Commons License 2021.12.27 -8 1 4819

😂😂☝️☝️☝️...

Nana fiúk,-azért ne értékeljetek túl!..:)

Dönci egy közönséges troll, ezt a régiek nagyon jól tudják.

Én anno a longival és az indafával is brusztoltam ezt is tudjátok.

Aki normálisan viselkedik postol,-az ritkán keveredik konfliktusokba.

Zoloka okoska szinte mindenkivel szemtelenkedik,-ez a kisebbségi érzés szülte frusztráció következménye!.:)

Exhi megaegója szintén magára húzott régebben sok usert,-

de ez érthető ha rendszeresen használta az "oktatok"   "tanítok"

szavakat!..Mostanában visszavett,-ez méltányolandó!..:-D

 

Nincs nekem bejárásom az index szerkesztőségébe,-

nincsenek barátaim az adminok között,nincsenek titkos telelefonok a modikhoz,csak én nem támadom be őket

mint itt páran közületek!;)

Mert aki megtette,-azt a moderáció nem felejti el évekre visszamenően!..

Ugye Exhi Lűtyő Nedó?....:)

Az "erősebb kutya b...szik" szlogen  nemcsak az állatvilágra vonatkozik,-hanem  élet minden területére

fiatalok!...😀☝️

Boldog Újévet mindenkinek!...😄☝️🍾

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!