Keresés

Részletes keresés

mivan9 Creative Commons License 2016.10.03 0 0 947

Csak Palahniuk miatt! Így legalább hangoztathatja magáról, hogy mekkora harcos, és különben is övé a győzelem, mert őt senki nem győzheti le - csak saját maga...

Előzmény: Morningstar016 (946)
Morningstar016 Creative Commons License 2016.10.03 0 0 946

Most látom, hogy öklözőnk saját magát csapta pofán! :O

Előzmény: Morningstar016 (945)
Morningstar016 Creative Commons License 2016.10.02 0 0 945

Egy egész dézsa vum van!-:)

 

Előzmény: mivan9 (944)
mivan9 Creative Commons License 2016.10.02 0 0 944

Mire, mire? Minden értelmes ember tudja, hogy "mire" megy ki a játék;)

Előzmény: Morningstar016 (943)
Morningstar016 Creative Commons License 2016.10.02 0 0 943

Mire?

Előzmény: koloper (942)
koloper Creative Commons License 2016.10.02 0 0 942

Ma valaki megy szavazni?

citromos álom Creative Commons License 2016.09.29 0 0 941

Mennyire bírom az ilyen felhívásokat! :(

 

Ha vettél ilyen ásványvizet a Tescóban, ne idd meg!

Ásványvizet hívott vissza a Tesco, igaz, azt nem közölték, hogy milyen okból.

 

Kivonta a forgalomból a Tesco a saját márkás, 1,5 literes Fitt aqua szénsavmentes természetes ásványvíz 2017.07.28. minőségmegőrzési idejű termékét.

 

TESCO Fitt aqua szénsavmentes természetes ásványvíz 1,5l, TPN: 2004009939598

EAN: 5995805035218, minőségmegőrzési idő: 28.07.2017

Nem közölték, hogy mi a gond az ásványvízzel, ami miatt vissza kell hívniuk. Viszont azt kérték, hogy aki vásárolt a termékből, az vigye vissza bármelyik áruházuk Vevőszolgálatára. Blokk nélkül is visszaveszik és megtérítik az árát.

 

Aki nem tud erről (micsoda rejtély, miért is hívták vissza a vizet) az megissza simán. Azt' vagy megússza vagy nem.

 

Többször olvastam már hasonló felhívást. Babáknak készült pépek, tálak, poharak, stb. Mérgező anyagot tartalmaznak. Jzusom! Hogy került bele?!!! És aki nem tud róla?!

 

aranyláz Creative Commons License 2016.07.31 0 0 940
citromos álom Creative Commons License 2016.07.26 0 0 938

Nyugodj békében, Tamás! :(

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=spL1I6B53NU

 

Előzmény: citromos álom (865)
még butább Creative Commons License 2016.07.19 0 0 937

Nem érted, amit írtam.

Elmagyarázom. Játszunk, látom erős játékos, jó lenne elcsalogatni, jelölöm ismerősnek.

Játék vége: visszajelöl és már írja is a levelet. Válaszolni nem tudok, mert azonnal törli az ismeretséget. Ennyi. Ugyanez megismétlődik másik nicknéven mondjuk 1 hét múlva.. A levél viszont szó szerint ugyanaz.

Néha megnézem kik vannak online és ott látom a nevét. Tehát semmi nem történt.

Előzmény: Rendszerhib4 (935)
aranyláz Creative Commons License 2016.07.17 0 0 936

másik "kedvencem", mikor ketten nyitnak szobát, és végig egymás ellen akarnak csak játszani/várazni, akkor mér nem nyitnak robottal? nagyon izgi nézni őket :)

Rendszerhib4 Creative Commons License 2016.07.15 0 0 935

Vártál x napot ?  jó ,mondjuk vártál. 

Akkor meg B terv:  ird meg a szöveget amit akarsz neki irni.helyezd vágólapra. jelöld be ismerősnek. küld el az üzenetet . majd szakítsd meg az ismerősjelölést.

Kizárt h elöbb irjon neked, mint Te neki. Attól hogy ott ül a gép elött, random 2 percenként ,több napon keresztül nézi szted ,hogy mikor jelölöd vissza?  ( az mindig ám frissítést jelent! )

 

Mivel olyan a rendszer ha pl online jtkost akarsz keresni, xy-t mondjuk nem találod , s belépsz másik helyre , pl piactér, vagy klán ,majd 1 perc mulva megint megkeresnéd xy-t , hát képzeld el h nem fogd találni akkor sem , ha már fenn is van.

 

Mert megint rá kell frissiteni az oldalra( tudod- feltölt a 100%  ra  a 3 kis katona. nah utána keresgélhetsz megint.)

 

Előzmény: még butább (933)
még butább Creative Commons License 2016.07.05 0 0 933

Bejelöltem. Amint visszajelölt, azonnal írta  mocskolódást és törölte az ismeretséget.

Előzmény: Rendszerhib4 (931)
Rendszerhib4 Creative Commons License 2016.07.04 0 0 931

Rosszul csináljátok. :D

 

 Bejelöl ismerősnek. Vársz 1-2 napot.  Majd Te írsz neki,..... esetleg törlöd is utána. -.-

Előzmény: még butább (930)
még butább Creative Commons License 2016.07.04 0 0 930

Erről volt szó. Az érdekessége az, hogy másik nicknéven ugyanezt megismételte szó szerint. Mindkettőt elküldtem pontos dátummal.

Még válaszolni sem tudtam egyikre sem, mert azonnal törölt az ismik közül. Pedig a válaszom nem lett volna trágár. Soha nem lennék még ismerőssel sem.

Előzmény: Femacska (927)
még butább Creative Commons License 2016.07.04 0 0 929

Ha én valakit azzal a szándékkal jelölök be ismerősnek, hogy meg szeretném hívni a klánba. Erre ő elfogadja, majd ír egy ocsmány levelet és azonnal törli is az ismeretséget, akkor ki az aki nem etikus.

Előzmény: Törölt nick (926)
Femacska Creative Commons License 2016.07.04 0 0 928

*címzett

Előzmény: Femacska (927)
Femacska Creative Commons License 2016.07.04 0 0 927

Attól is függ, milyen az a privát levél. Ha az esti buliról van benne szó, akkor nem etikus. Ha éppen szerelmet vall a levél írója, akkor sem. Ha IRL adat szerepel benne, akkor sem. Ellenben amennyiben ez az "IRL" adat például a címzet édesanyjának feltételezett foglalkozásáról vagy a címzett -szintén feltételezett- nemi beállítottságáról szól (gyakran különféle felszólítások kíséretében), akkor már el lehet küldeni az üziknek. Ezek ugyanis nem titkos adatok, hanem szimpla trágárságok. Ilyenkor csak a levél írójának szellemi és neveltetési szintjéről derülnek ki információk.

Előzmény: Törölt nick (926)
még butább Creative Commons License 2016.07.02 0 0 925

Semmi értelme. Ugyanis én is kaptam ocsmány levelet . Bemásoltam, elküldtem az infokukacra., megjelölve a pontos időpontot.m Nem hogy választ nem kaptam, de az illető tovább is itt játszik. Láttam a nevét az online játékosok között.

Előzmény: Bandalf8 (899)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.02 0 0 922

Te ezen a néven rohamozol?

Előzmény: Törölt nick (920)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.02 0 0 921

kizárt     

 

Ezt még Tomi dö frász törölte a játékból

Előzmény: Törölt nick (920)
heroica Creative Commons License 2016.07.02 0 0 919

Nem megyek semmilyen klánba, ez is bőven elég, ráadásul meglehetősen toleránsak is, nem írják elő, hogy mennyit játsszak, nem úgy, mint az előzőben, ahol "felkértek", legyek aktívabb. Én meg kerek-perec megmondtam, hogy nekem senki nem írhatja elő, hogy mikor, mennyit játsszak.

Másnap már nem voltam annak a klánnak tagja.

 

A mostaniak nem mondanak semmit, nem próbálnak meg manipulálni, hagynak a magam csendességében játszani, ami még így is fárasztó. Frusztrál, hogy kétnaponta játszanom kell, hogy aktív maradjak.

Tisztában vagyok vele, hogy egyáltalán nem tűnök csapatjátékosnak, de könyörgöm..., ha valami kényszer, mi benne az öröm?!?!?!?!?!

Talán ha egyszer néztem fel a kláncsetre az eltelt idő alatt, így tulajdonképpen abszolút kívülálló vagyok, nem tudok semmit a "csapatomról", azt se tudom, hogy kik vannak benne.

Folyamatosan azon jár az eszem, hogy ki  kéne belőle lépni, mert akkor sokkal felszabadultabban tudnék játszani. Fojtogat a póráz, és én utálom ha irányítanak.

Előzmény: Törölt nick (907)
Solua Creative Commons License 2016.07.02 0 0 913

Nincs vita partnerem csupán Rorot méltattam:)

Előzmény: Femacska (912)
Femacska Creative Commons License 2016.07.02 0 0 912

Az indoklást megkaptad levélben. Fogalmam sincs, hogy ki vagy, illetve ki a vitapartnered. Nem is érdekel. Ez a topic nem erről szól, de ha így is lenne, ilyen stílusban akkor sem lehet vitatkozni. Kérlek, hagyd abba!

Előzmény: Solua (909)
Solua Creative Commons License 2016.07.02 0 0 909

Most miért töröltétek?

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.02 0 0 907

Mivel nem emlékszem az esetre,nem tudok mit mondani, de ha unatkozol szeretettel meghívlak egy klánba, ahol tuti nem várazzák a harmadikat, de mégis, életveszély esetén. Ellenben bomba jókat beszélgetünk, Fönök úr minden bánatodat örömödet meghallgatja, és a humora, első osztályú.

Előzmény: heroica (906)
heroica Creative Commons License 2016.07.02 0 0 906

Ómájdárling, nem az a gond, hogy kiváraztál, azt leszarom, mások is megtették, de nem emlékszem, hogy élesben bármikor is az utolsó helyen álló várára mentél volna, pedig jó párszor összefutottam veled a különböző verziókban.

Csakis ebben tetted meg, és én ezt a klánmizéria "mellékhatásának" tekintem.

Nem ilyennek ismertelek meg és pont emiatt okozott csalódást a dolog.

De hogy ez végül is minek köszönhető azt csakis te tudhatod.

Előzmény: Törölt nick (905)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.02 0 0 905

Azért ez igy nem igaz, édesem!

 

A régiben is egy maradhatott játszottál mindig  És mi a kis manó, te nyitottad a szobát, én csak betipegtem. Tehát lételemed volt a várazás. Most egyszer kiváraztalak, és ezt emlegeted, a síríg.  Azért még mindig szeretlek, csak legyél picit őszinte magadhoz.Tudom a Pearl volt a kedvenced ,de Apple is megfelel))

Előzmény: heroica (903)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.02 0 0 904

Rohamosztag ,egypár példával, névvel illusztrálhattad volna, a szuper székfoglalódat.))

 

Előzmény: Törölt nick (896)
heroica Creative Commons License 2016.07.02 0 0 903

A honfi kezdetétől a mostani verzióig rengeteg változást értem már meg, morogtam és dúltam-fúltam miatta, egy se okozott nálam akkora csalódást, mint ez. Bármilyen is a külseje ennek a verziónak, a belbecse ennek a legrosszabb.

 

Biztos vannak előnyei is a klánosdinak (elvégre én is tagja vagyok egynek, bár a lehető legkevesebbet játszom, mert utálom a kényszerítésnek még a látszatát is), de amit a játékosok értékítéletével tett - tisztelet a kivételnek - az felülmúlja az összes verzió legrosszabb napjait.

 

Nem tudom mikor futottam össze először Almával, asszem, csecsemőként Pearlnek nevezték, és kifejezetten jó viszonyban vagyok vele a mai napig, de a honfis létem legnagyobb csalódását éltem meg vele. Jó fej csaj, kellő humorral megáldva és igazán kellemes csevegőpartner, aki, legalábbis eddigi játékunkban, mindig nagyon korrekt volt.

 

De aztán jött ez a klánmizéria, és azt kellett megérnem, hogy Pearl, akivel gyermekként és ifjúsága teljében szórakozva, játékosan elvihorásztunk egy-egy játékban, felnőve Almaként, úgy ráment a váramra hogy pislogni se tudtam, ráadásul az utolsó helyen álltam.

Ezt hozta ki belőle a klántagság.

 

Köszönet érte a honfoglalónak!

Köszi, puszi pearl :)

Csók, Alma! :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!