Keresés

Részletes keresés

Bodza*** Creative Commons License 6 órája 0 0 231077

neked nem volt meg, hogy ezeket KORÁBBAN már leírta?

Előzmény: the gandhies (231069)
Sevele Creative Commons License 6 órája 0 1 231076

Olyan indiszkrét vagy :))

 

Minél inkább meg akarja magyarázni klemi, hogy miért háborítja őt fel ennyire egy teljesen ártalmatlan kérdés, annál értelmetlenebb az egész, csak arra volt jó, hogy kavarás legyen belőle.

 

Ha Vili azt írta volna be, hogy valamilyen sütése/főzése nem sikerült, amit szeretett volna elkészíteni, akkor bárki nyugodtan adhatott volna tippeket, hogy mivel próbálkozzon, megkérdezhette volns, hogy milyen sütője van, stb.,  de  a gyerek altatása az tabu.

 

Ehhh, hagyjuk már. Vihar egy pohár vízben :)

Előzmény: ValamiV2 (231070)
Bodza*** Creative Commons License 6 órája 0 0 231075

ERRE utalok.

Csak ma jutottam el addig, hogy rákeressek, mert beugrott egy kulcsszó(babaöböl), aminek a közelében folyt az eszmecsere és  így könnyebb volt keresnem. :)

 

Előzmény: ValamiV2 (231072)


Csalitszeráf Creative Commons License 6 órája -1 0 231074

Statárium van. Tessék, szépen hátrakötjük a kezedet, kendő a szemed elé, és jön a sortűz. ;P Hogy jössz te ahhoz, hogy mindenfélét összeírkálj, meg kéretlenül megvédj bárkit is? Arról nem is beszélve, hogy másként gondolkodsz!!!4!! ;P

 

Át kéne nevezni a topikot gittegyletté. Csak ki legyen az alapító elnök?

Előzmény: the gandhies (231061)
Csalitszeráf Creative Commons License 6 órája 0 0 231073

Ágya válogatja. :) Amerikában a két gyerek is befeküdt közénk, amikor látogatóba jött az apjuk az első napon, mert annyira hiányzott nekik. Igaz, ott King Size ágyunk volt. És úgy rákaptak, hogy a kicsi mindig velem akart aztán aludni (10 éves volt), én meg úgy voltam vele, hogy ez a külön lakás az apjától nyilván megzavarja, retrográd szeparációs szorongása van, hát simán aludtam vele, nem rémlik semmi kellemetlenség ebből. Ja, és Pesten meg itt 160 cm széles ágyon alszunk és elférünk simán. M

Előzmény: ValamiV2 (231064)
ValamiV2 Creative Commons License 7 órája 0 0 231072

De most néztem, hogy előtte Vili írta, hogy "inkább a gyerek szorít ki egy jól irányzott veserugással"

 

Ergo tul. mindent leírt maga korábban, csak nem emlékeztünk rá, csak te. :)))

Előzmény: Bodza*** (231067)
ValamiV2 Creative Commons License 7 órája 0 0 231071

Sokan csinálják azt. Mármint, hogy a gyerekszobában van egy felnőtt ágy, és azon alszanak bent a gyerekkel. Nálunk is volt amúgy bent a gyerekszobában egy fotelágy, hogy ha beteg ott lehessen aludni vele, de egy idő után inkább áthoztam hozzánk, mert ugye nem egyedül alszanak. A másik gyereket ne zavarjuk.

Előzmény: Bodza*** (231066)
ValamiV2 Creative Commons License 7 órája 0 0 231070

Megkérdeztem, hogy a gyereknek nincsen saját ágyikója? :))

 

Amire Vili felháborodás nélkül válaszolta, hogy van, szép, baldachinos, de nem fekszik abban. :)

Előzmény: Bodza*** (231067)
the gandhies Creative Commons License 7 órája 0 0 231069

Hát szerintem lassan mindenki érteni fogja, miért nem bírtam soha ezeknek a futamoknak a bevezető kérdéseit.

De azt azért gondolom, hogy Nimfa még egyszerű érdeklődésből írt, nem volt más szándéka.

Előzmény: ValamiV2 (231060)
ValamiV2 Creative Commons License 7 órája 0 0 231068

A gyerekek össze-vissza pörögnek éjszaka, rugdal, csapkod, nem marad ott az ágynak azon a részén ahová raktad. :)) Én sokszor visszaraktam arrébb, de 5 perc múlva újra a hasamat rugdalta, meg szorított ki.

 

Pasi házában szintén nincsen nagy ágy, elvagyok úgy, de azért jobban szeretem ha van rendes helyem. Akkora, mint egy normál ágyban (egy normál, felnőtt ágy az 90X200-as, ezért a 180X200-as ágyban van mindkét félnek akkor helye, mint egy normál ágyban).

Előzmény: Bodza*** (231066)
Bodza*** Creative Commons License 7 órája 0 0 231067

Nem megy a lapozas :(

 

A 216 991 a tiéd, az, nem látom, mit irtal

Előzmény: ValamiV2 (231064)
Bodza*** Creative Commons License 7 órája 0 0 231066

Én a pasival elég jól elfertem 140 centis ágyon. Nem volt gond. Igaz, ez csak 2. :)

 

Nekem nem logikus, H vki egy gyerekszobában betesz egy nagyagyat, De: minden lehetséges. :D

 

 

Előzmény: ValamiV2 (231064)
Bodza*** Creative Commons License 7 órája 0 0 231065

Arról, hogy errol O írt, én nem tehetek. Annyi volt a lényege a kezdő hszomnak, hogy így akkor emiatt ,,senki se alszik,,  és tudtam, Vili korankelos.:)

Előzmény: Bodza*** (231063)
ValamiV2 Creative Commons License 7 órája 0 0 231064

Mondjuk ebből még nem következik, hogy mind a hárman egy szobában és egy ágyban vannak. :))) Lehet a gyerekszobában is egy nagy ágy, amiben az anya és a gyerek alszik. Hárman aludni egy ágyban, az irtóra szar lenne minden áldott nap. (Nekem még a kettő is szar volt, egyszerűen a 180- cm-es ágyból is olyan szinten kitúrt mindig, hogy egy 10 cm-s szélen kuporogtam a végén.)

Előzmény: Bodza*** (231063)
Bodza*** Creative Commons License 7 órája 0 1 231063

Gyakorlatilag én csak ,,visszabofogtem,,, amit korábban leírt, hogy egy szobában vannak.

( Értelmezések szerint)

 

Nem tettem hozzá/kerdeztem, hanem ,,emlékeztem,,

Előzmény: ValamiV2 (231060)
ValamiV2 Creative Commons License 7 órája 0 0 231062

Most megnéztem amúgy a Steigervald sorozat újabb részeit, direkt, csomó olyat mond, ami egyszerűen az én környezetemre totál, totál nem igaz. Nem lehet ennyire általánosítani egyszerűen.

the gandhies Creative Commons License 7 órája 0 0 231061

Túl van ez nagyon tolva, hogy én felháborodtam.

Előzmény: ValamiV2 (231059)
ValamiV2 Creative Commons License 7 órája 0 0 231060

Én arra emlékeztem, hogy ez az alvás ez kritikus dolog náluk, de arra már nem, hogy még a saját ágyába se fekszik bele a kislány. Így már tökre érthető az, amit írtál. Mármint így lényegessé válik ki hol alszik.

(Én inkább arra emlékeztem, hogy Vilit ez az eltűnt feleség funkció miatt zavarja.)

Előzmény: Bodza*** (231058)
ValamiV2 Creative Commons License 7 órája 0 0 231059

Mondjuk sok óvodában van családlátogatás, kimennek, beszélgetnek a szülőkkel, a gyerekkel, megnézik a kis szobáját, megkérdezik a szokásait. Szóval én sem értem mi ezen olyan intim, ami miatt rá kell szólni a másikra. (Plusz a védőnő dettó kijár, és ő is bizony megnézi, akár el is vetetheti a gyereket a körülményei miatt, ugyebár, nyilván nem Viliéktől, de érted.) Mert nem Vili maga háborodott fel, hanem te. Vilinek konkrétan az altatásból volt elege, nem abból, hogy valaki azt írta, hogy nem tudta, hogy a gyereknek nincsen saját szobája.

 

 

(Ami amúgy val.szeg van, csak nem alszik el benne egyedül.)

 

(Nálunk a védőnő azon is ki volt akadva, hogy hason alszanak a gyerekek. Még jó, hogy el nem vették őket emiatt. :)

Bodza*** Creative Commons License 7 órája 0 0 231058

Erre itt senki se emlékezett rajtam kívül??

Előzmény: Bodza*** (231057)
Bodza*** Creative Commons License 7 órája 0 0 231057

Nézd csak meg ezt:

O Maga írt erről

 

Én csak visszaemlékeztem.

Előzmény: the gandhies (231056)
the gandhies Creative Commons License 8 órája 0 0 231056

És még mindig.

 

Amúgy nem hergeltem senkit.

Páran sokkal csúnyább hangnemben beszéltetek itt velem, mint én eleinte veletek.

 

Előzmény: Sevele (231055)
Sevele Creative Commons License 8 órája 0 0 231055

Attól a kis játszmád ez az  egész, mert nem rólad szólt a történet, mégis te hergeltél vele másokat

 

Előzmény: the gandhies (231054)
the gandhies Creative Commons License 8 órája -1 0 231054

Pont ezt mondtam az előbb.

"Nem ez volt."

Senki nem kérdezett semmit, hanem elkezdtétek megtárgyalni ezt a szobakérdést.

Meg azt, hogy miért nem így vagy úgy csinálják.

Úgy, hogy ő nem is vett ebben részt, és utólag se örül neki.

 

Én meg nem támadtam, csak mondtam, hogy amúgy ezt sose bírtam. Én is átestem ezeken annó, hogy miért így, miért úgy, hogyan kellene, van tapasztalatom ebben.

 

De annyira szeretném már, ha tényleg nem mennél bele a kis játszmámba. :) De mindig újra és újra megtörténik. :)

Előzmény: Sevele (231053)
Sevele Creative Commons License 8 órája 0 0 231053

Sevele  6 napja    0 0 229948

Ja, nem tudtam, hogy nincs külön szobája a gyereknek.

Előzmény: Bodza*** (229945)

 

Ez volt az a baromi intim kérdés, ami nem is volt kérdés, de nem szeretnék megint belemenni klemi kis játszmájába.

Előzmény: ValamiV2 (231050)
Sevele Creative Commons License 8 órája 0 2 231052

"eros vagy, gyors es okos. donteskepes."

 

Persze... :)))

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (231036)
the gandhies Creative Commons License 9 órája -1 0 231051

Igen, de nem ez volt. :) 

Plusz csak egy véleményt írtam, ill. az én hozzáállásomat.

Előzmény: ValamiV2 (231050)
ValamiV2 Creative Commons License 9 órája 0 0 231050

Csak tudod, ha Nimfa megkérdezi, Vili meg túl intimnek találja, akkor megmondja VIli Nimfának, hogy erre bocsika, nem válaszolok, vagy átugorja csak simán, és nem válaszol...

Előzmény: the gandhies (231049)
the gandhies Creative Commons License 9 órája -1 0 231049

Értem, nem is tőled kérdeztem, a tiedet már tudom. :)

Előzmény: ValamiV2 (231047)
Káli. Creative Commons License 9 órája 0 1 231048

A szép nőnek kevesebb a hozománya! :)))

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (231036)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!