Keresés

Részletes keresés

Ronin1982 Creative Commons License 2018.04.10 0 0 164

erotikusmasszor.simplesite.com

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.01 0 0 163

igen

 

stomplevi@gmail.com

 

elered a cimen ! 

Előzmény: Pelkes (148)
jonymasször Creative Commons License 2018.03.31 -1 0 162

jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal,Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es.
Csak házhoz megyek

jonimasszor@gmail.com



jonymasször Creative Commons License 2017.12.11 -1 0 161

jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal,Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es.
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.05 0 0 160

Remek az összefoglaló. 

Most már igazán csak a hölgyek véleményét kellene megtudni bővebben...

Előzmény: chrptcr (159)
chrptcr Creative Commons License 2017.12.04 0 0 159

Sziasztok! Szerintem nem elítélendő dolog. Több mint 10 éve masszőr vagyok,többször felmerült már ez az igény szakmám során. Hálásak a hölgyek,mert valami olyat kapnak, ami izgalmas,jobbá teheti a párkapcsolatukat. Testi öröm amire az embernek szüksége van. A férfiak könnyebben veszik ezt, a nők nehezebben veszik rá magukat,de szinte mindenkiben felmerül a gondolat, vajon milyen lehet. A bátrak és kalandvágyók kipróbálják. Lehet egyszeri alkalom vagy rendszeres,nincs szex,nincs kapcsolat,nincs szerelem csak a masszázs. Döntsétek el,hogy szerintetek mi a "helyes".

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.04 0 1 158

Sziasztok!

 

Zsuzsi témaindító írása alapján az a véleményem, hogy az emberi kíváncsiság nagyon jó dolog! Az, hogy elszánta magát, kipróbálja a masszázst, benne az örömszerzés ezen formáját teljesen meg tudom érteni, csak bátorítani tudok mindenkit. Tapasztaltam, mennyire más érzés ez a hölgyek számára. Nyilván az addig elvezető út nem egyszerű, sok mindent át kell értékelni. Azt gondolom pozitívan hat(hat) egy kapcsolatra is, hiszen a test újra felfedezése új kalandokra ösztönözheti a párokat. 

 

Nyilván mások szemében, mint az az írásban is látszik ennek a megítélése teljesen más lehet. Ezen sem csodálkozni, sem elítélni nem szabad a más véleménnyel lévőket. (Ők viszont lemaradnak egy csodás élményről..)

 

Mint említettem tapasztaltam, szereztem már így örömöt, s ha bizalommal vagy, kérlek keress meg, napközben állok rendelkezésre Pest megye déli, Bács-Kiskun megye északi részén.

jonymasször Creative Commons License 2017.09.20 -1 0 157

jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal,Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

Ronin1982 Creative Commons License 2017.09.14 0 0 155

JÓNI MASSZÁZS HÖLGYEKNEK, GYENESDIÁSON A BALATON ÉSZAKI PARTJÁN

 

Szeretettel várom minden lazítani vágyó vendégemet egy kellemes kikapcsolódásra Gyenesdiáson, a Balaton északi partján. Nálam hangulatos szobában, egyedi 1 órás teljes testes, meleg olajos lágy Jóni masszázsra van lehetőség.

Amit lágy keleti zene kíséretében kényelmes matracon végzek el minden hozzám betérő személyen.

Engedje meg magának ezt a lehetőséget, mert egy kis kényeztetés mindenkinek jár!

 

Elérhető vagyok a hét minden napján reggel 8:00-22:00

0620/978/9568

Alex

Csabaúr Creative Commons License 2017.09.06 0 0 154

Nagyon sokan nem ismerik, ebben a rohanó világban. Szeretném én is népszerűsíteni a hölgyek körében, mert csak pozitív hatása van az életünkre.

Az erotika, a szexualitás, az életünk elengedhetetlen része, kihat az egész létünkre. Biztatom a kételkedő hölgyeket, hogy nagyon gyorsan próbálják ki! Irány a csúcs hölgyeim!

Házhoz megyek észak Pest Dunakeszi, Részletek, csabaujelet@gmail.com

Köszönöm, hogy hozzászólhattam!  Szép napot! 

JoniMan Creative Commons License 2017.08.29 0 0 153

Holgyeim, most hetvegen fent leszek Budapesten. Aki vagyik yoni masszazsra irjon a ymassage79@gmail.com cimre es a reszleteket megbeszeljuk.

yonimasszazsbudapest Creative Commons License 2017.08.15 0 0 152

Sportos, pszichológiai, coaching alapokkal rendelkező masszőz fiatalember mentor jelleggel vállal yoni masszázst intim, lelki problémákon átsegítéssel.

yonimasszazs.wordpress.com

JoniMan Creative Commons License 2017.07.07 0 0 151

Kedves Holgyek!!!

Yoni masszazs afrikai ferfitol tobb eves tapasztalattal, szakszeruen Budapesten, Gyor-Moson-Sopron megyeben es Komarom-Esztergom megyeben...tovabbi helyek es megyek megbeszeles targyat kepezi.

Megbeszeles eseten hazhoz is megy. Erzeki teljes testmasszazs a fejtetotol egeszen a labujjakig a vegen pedig mennyei kielegites kezzel vagy orallal a vendeg keresere. 

Akit erdeklne ez a lehetoseg ezen az email cimen eleri a masszort: ymassage79@gmail.com

 

jonimasször Creative Commons License 2017.06.25 0 0 150

jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal, Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

IntimTER Creative Commons License 2017.05.26 0 0 149
Pelkes Creative Commons License 2017.05.25 0 0 148

Nyíregyházán végez valaki yoni masszázst?

exclusive1 Creative Commons License 2017.04.09 0 0 147

Sok masszor aki joni masszazst ad azt kepzeli ez az O elvezetere van,pedig forditva.....A masszornek kell erzeki elvezetet adni a joni mssszazzsal....!!!!Finoman nem tolakodoan...

jonimasször Creative Commons License 2017.03.28 0 0 146

reklámnak nem rossz, nagyon olyan szaga van

Előzmény: Ka19ta85 (145)
Ka19ta85 Creative Commons License 2017.03.12 -1 0 145

Sziasztok!

Jóni masszázs...tegnap óta csak és kizárólag jó véleményem van róla....régebben féltem tőle...de tegnap eljutottam egy afrikai férfihoz aki mellesleg nagyon jól néz ki...és nem csak hogy szakszerüen és szuperül megmaszírozott...de olyan jóni masszázst kaptam tőle...hogy percekig remegtem még a kéjtől.

Egy perce se volt tolakodó...semmi nem utalt sexre...sőt...nagyon odafigyelő volt...igazi profi.

Csak ajánlani tudom Budapest belvárosában.

ymassage79@gmail.com a címe ha valakit érdekelne

Én biztos elmegyek még hozzá...mert erre szükségem lesz még párszor

Ronin1982 Creative Commons License 2017.01.10 0 0 144

BALATON ÉSZAKI PART ÉS KÖRNYÉKE

 

Nyugtalan, kedvtelen a tél beállta miatt? 
Lehangolja, hogy jönnek a hideg idők?
Vigasztalja magát egy harmonikus lágy masszázzsal.
Adja meg, engedje meg magának ezt a lehetőséget, mert egy kis kényeztetés önnek is jár !!!

Szeretettel várom minden pihenni vágyó régi és új vendégemet Balaton északi partján Gyenesdiáson, egy kellemes alapos, teljes testes olajos masszázsra.

Nálam a 60perc valóban egy órát jelent !!! 
Nem csalom le a kifizetett időt, mint mások más helyeken. 
Sőt, ajándék percekkel jutalmazom türelmes vendégeimet !!!
Előre egyeztetés céljából hívjanak a megadott számon!

 

0620 978 9568

jonimasször Creative Commons License 2016.12.13 0 0 143

Jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal, Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.04 0 0 142

Sziasztok!

Én első alkalommal két éve voltam yoni masszőrnél. Az ok amiért felkerestem az volt, hogy szexuális téren előző párkapcsolataimban nem mindig volt orgazmusom, ami nem feltétlenül a partnerem hibája volt, hiszen minden barátommal megvolt ez a problémám. Olvastam róla, hogy ez a fajta masszázs segíthet megismerni saját intimitásunkat. Kezdetben kicsit bizalmatlan voltam, mivel negatívumokat és pozitívumokat is olvastam az intim masszázst végző emberekről. Nekem jó tapasztatlattal indult a dolog, így azóta is kb. 2 havonta elmegyek egy ilyen masszázsra. Az első alkalom után kipróbáltam más masszőröket is. Sajnos én is belefutottam egy "kóklerbe". Valószínűleg, ha oda mentem volna először, akkor soha többet. Jelenlegi párom el is szokott kísérni a masszőrhöz, akivel már az első alkalom után úgy beszélgetett mint régi ismerőssel. Véleményem szerint a bizalom ennél a masszázsnál nagyon fontos, mert itt azért eléggé kitárulkozik az ember egy idegennek. Én elég sokat kérdezősködtem tőle telefonon, mire elhatároztam, hogy kérek egy időpontot.

az elérhetőségét a honlapján megtalálja az akit érdekel.

 http://yonimasszazs.com/

Szerintem ő megbízható és a több éves tapasztalata miatt van is hozzáértése.

ChrissyChris Creative Commons License 2016.11.24 0 0 141

Én először itt voltam és nem csalódtam a hölgyben: http://www.napsugarmasszazs.sokoldal.hu/jonimasszazs

Csak ajánlani tudom Napsugarat. Kedves volt, érzéki és egy percig sem zavart, hogy nő, pedig ettől tartottam.

Előzmény: Mödzsi (136)
69Zs Creative Commons License 2016.11.12 0 0 137

Sziasztok, szívesen segítek

keressetek privát elérhetőségemen. kawa70kukacfreemailponthu

Sziasztok

Zsolt

Előzmény: Mödzsi (136)
Mödzsi Creative Commons License 2016.11.05 0 0 136

Sziasztok,

 

Szeretnék segítséget kérni.

Feleségem szívesen kipróbálná a yoni masszázst, azonban nem tudjuk, hogy kihez kellene fordulni ahhoz, hogy ne csalódás legyen a vége.

 

Feleségem szeretné ha Budapesten lenne egy szalon, ahol nő lenne a masszőr. Tudnátok segíteni abban, hogy ilyen elvárások mentén hol kellene keresgélnünk?

 

Köszönöm

 

Sziasztok

joci kis Creative Commons License 2016.10.22 0 0 135

sziasztok!

yoni  masszázs Budapest Kecskemét tass környéke.

diszkréten házhoz megyek.

írj: pestmegye@citromail.hu

üdv: joci

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.10 0 0 134

 

Szia!

 

Mindenképpen szalonost, és budapestit keresel?

Nekem volt egy nagyon jó tapasztalatom. Írtam is róla, itt a fórumon a "Hol van jó masszázs? Nem sex masszázs" című topikban. Szerintem olvasd el. Hátha az alapján meg tettszik, amit csinál, és te is rászánod magad, hogy elmenj hozzá. 

Igaz ő Balatonon otthon dolgozik, de nem egy erőszakoskodó tolakodó perverz szatír típus.

Kizárólag azt csinálja, amiben előzőleg meg egyeztetek.

Nem próbálkozik be sexel, mint ahogy azt másokról hallani.

Egy kis kirándulással egybekötve mindenképp megéri a ráfordított időt. 

Amióta kipróbáltuk, mi azóta rendszeresen vissza járunk hozzá.

http://masszazsgarancia.hu/hirdeto_adatlap/Alex/hid-472

 

Előzmény: winnildi (132)
jonimasször Creative Commons License 2016.10.06 0 0 133

Jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal, Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es.
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

winnildi Creative Commons License 2016.09.29 0 0 132

Kérném a segítségeteket! Ha van tapasztalatotok egy jó masszazsszalonrol, ahol foglalkoznak yoni-masszazzsal, es az illető (ferfi) megbizhato,tapasztalt, jol vegzi a munkáját, kérem osszátok meg velem az elérhetőséget!! A tapasztalatokra is kíváncsi vagyok,szívesen olvasnám! Előere is köszönöm! :)

irongabor2 Creative Commons License 2016.09.12 0 0 130

Intim masszázs és orgazmus-tréning hölgyeknek megbízható, 18 éves gyakorlattal rendelkező ápolt, sármos, jóképűnek mondott férfitől. Házhoz megyek. Diszkréció garantált!

Uraim, bátorítsák a párjukat, hogy próbálják ki!06-30-466-1568

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!