Keresés

Részletes keresés

AS1 Creative Commons License 2012.05.24 0 0 34

Nem tudom sírjak e vagy nevessek, szegény tegnapi szülőkön. Azt hiszik egy kamasz lány minden pillanatáról és érzelméről beszámol nekik? Számomra érthetetlen az is, ha ennyire gyereknek nevezik végig a műsorban, hogy a fenébe engedhették el, "egyedül" egyiptomba. Két 16 éves tinibuxa egyedül elmegy egyiptomba? Ez valami felső tízezres ki tud többet felmutatni, hogy kibüfögi a száján oda szeretne menni egy hasonló koru barátnővel? Anyuci, Apuci zsebbe nyúl és már mehet is... ?

Ha valóban egy igaz történetet láttunk, akkor még örülhet, hogy ennyivel megúszta, hallottam már olyan esetről (külföld), ahol hasonló helyre utazott egy csaj és beletették a csomagjába a drogot. Börtönbe került és a  bíróság elítélte...

Arról nem beszélve, hogy a csávó el is adhatta volna, prostinak!

De lehet, hogy én vagyok maradi és a mai 16 évesek már valóban érettek, egyedüli kalandtúrára. 

bendeguz90 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 33

Már az elején a rendőrségre kellett volna menniük. 

Motun Creative Commons License 2012.05.22 0 0 32

Na ez az............

A tegnapi a sorozatnak  és címének megfelelő történet volt.

Volt gyanú, volt árnyék, és volt a végén kiderülés, az előző kettővel ellentétben. Ott semmi más nem volt mint éjsötét dagadt emberek.

Valami ilyennek képzeltem el a sorozatot. Az a két rész ebbe szvsz nem fért bele.

bendeguz90 Creative Commons License 2012.05.19 0 0 31

A számból vetted ki a szót!

Előzmény: Motun (30)
Motun Creative Commons License 2012.05.19 0 0 30

A tegnapiban is volt gyanú és árnyék.

Hogy mégsem bontották ki egészen egy másik dolog.

Mert egy szót nem szóltak arról hogy ha már gyanú és árnyék, akkor miért nem hallgatta ki a rendőrség a lányt, miért nem vizsgálták hogy az apa milyen eszközökkel és vehemenciával akarta a lányát egy helyzetből kimenteni.

Nekirohant a fazonnak mint részeg paraszt a villanypásztornak???

 

Hogy tört el a karja. Szó nélkül eltörte a fazon?? Vasruddal vagy kézzel??

Nem számít hogy alaptalanul vádaskodott az apa?

Ki támadott kire? Mert ha nem a fazon, akkor az apa az agresszor, és őt is büntetni kell.

És mi van az önvédelemmel?

A hamis vádaskodással?

 

 

Motun Creative Commons License 2012.05.19 0 0 29

Mondhatnám hogy te mit nézel, de nem mondom........:)))

 

A sorozat címe " A gyanú árnyékában".........  ennek megfelelőem légyszi világosíts fel hogy milyen gyanú vetett árnyékot kire, abból neki milyen hátrányos helyzete lett, és ki volt aki ezt a gyanút rá vetített, és a végén hogy tisztázódott a gyanú alól.

 

Az elsőt hozom fel segítségül.

Ott a feleségre vetült a gyanú árnyéka a férj részéről, miszerint a feleség vastagon félrekurt és a gyerek nem az apáé.

A feleség a gyanú árnyékába került.  Jó sztori volt.

A másodikban pedig az anyós (anya) került árnyékba mivel azt  mondták róla hogy gázolt.

Ez is jó volt.

 

De a harmadikban mi volt a hatalmas gyanú és árnyék amiben valkinek élnie kellett. Hogy a férj elhanyagolja a feleségét, és bambán néz ki a fejéből mikor dagadt felesége nekimegy az éjszakának kurválkodni. Ez a gyanú árnyéka? És ez alól kell kikerülni?

Ne bohóckodjunk.

 

 

 

 

 

Előzmény: Sanba3539 (28)
Sanba3539 Creative Commons License 2012.05.18 0 0 28

Akkor te nem tudom mit néztél! A történet arról szólt,hogy van egy feleség Klára! Akit a tohonya férje évek óta elhanyagól! Semmi sex semmi odafigyelés,nemtörödés. Van egy 18 éves lánya Anikó aki szintén zenész nem törődik semmivel hiszen suliba jár ill van egy kapcsolata. Klára évek óta főz,mos,takarít,kiszolgálja őket és enki meg sem kérdezi ,hogy mi van vele. Elege lett az egészből és a figyelmét fel akarta hívni a kedves férjére akivel 20ve együtt van!!!!!!!! Tehát az a Luvnya egy megtört ,elhanyagolt feleség aki a figyelmét és a szeretetét akarta viszaszerezni  a férjétől! Hát gondolom te egy huszon éves független srác lehetsz aki ebbe nem tudja magát beleélni! Neked ami izgalmas,az a  fiatal lányok megrontása,a drog,az alkohol és a sértegetés téma lehet. Vedd figyelembe az idősebb női korosztályt is akik esetleg ezt már átélték! Ha lenne ilyen ismerősőd akkor nem így gondolkodnál! Szerintem a sorozat jó !!! És a kritika is hiszen ez azt tanúsítja,hogy nézed! HIP HIP HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Pusszancs ,

Előzmény: Motun (25)
Rana esculenta. Creative Commons License 2012.05.18 0 0 27

Ez most mi volt??? :-DD

 

Mármint a mai részről beszélek, a bötönviselt fiú és család kontra közösség...

Kék Angyal Creative Commons License 2012.05.18 0 0 26

Egyetértek veled.

A tegnapinál én először azt hittem, hogy valami "elmebeli" probléma fog kiderülni az anyáról.

Ha már homlokegyenest más a viselkedése, mint a korábban, akkor csak valami személyiségzavar lehet. 

Erősen  tévedtem. Lókuki volt.

Előzmény: Motun (25)
Motun Creative Commons License 2012.05.18 0 0 25

Talán nem is a drámaibb befejezést firtatom. Hanem magát az egész történetet tartom szarnak.

 

Azt hittem hogy komolyabb eseteket mutatnak be. Példát vehettek volna a TV ügyvédjéről.

Ott télleg  érdekes eseteket boncoltak.

A tegnapiban mi volt az izgalmas "gyanú árnyékában" szál? Hogy a dagadt luvnya azt hitte a férje félrekefél, és ezért ő is ment az éjszakába? Vagy hogy  lánya azt hitte az anyja lecidázta a srácát.

Vagy hogy a gyerek nem állt ellen és faszra huzta a dagadt anyját.

Még a fiatal lány és vén kecske sztori sem volt valami nagy durranás. Abban is mi volt a nagy "gyanú árnyék"? Az utolső öt percben mikor az anya bevállalta  az esetet.

Eötte meg csak a gyökér apa monológjai voltak. Hogy kiüti a vén majom feje közül a füleit.

Azt hittem rosszul hallok, visszatekertem.

 

Az első kettőben ez elejétől a gyanú árnyékában ment a sztori. A címhez méltóan.

Az első kettő remek volt.

 

Előzmény: bendeguz90 (24)
bendeguz90 Creative Commons License 2012.05.18 0 0 24

Talán jobb lenne,hogy egy kicsit drámaibb lenne a befejezések. Persze nem azt mondom,hogy mindig csak ,hogy azért bemutassák,hogy ne happy end az élet. 

Előzmény: Motun (21)
Motun Creative Commons License 2012.05.18 0 0 23

Hát ha másért nem......:)))

De az azt jelenti hogy nézzük.

Előzmény: Sanba3539 (22)
Sanba3539 Creative Commons License 2012.05.18 0 0 22

Szerintem,nagyon jó ez a sorozat! Minden nap alig várom,hogy kezdődjön. Igaz a tegnapi epizód ,kicsit más volt mint a többi,és Anikó kicsit túljátszotta a szerepét,de Klára és Géza jó volt. Azt gondolom  elég nehéz lehetett Klárának aki ugye amatőr  szereplő,józanúl részeget játszani,és fiatalabb fiúkkal flörtölni. Az biztos és kiváncsi vagyok a többi epizódra is. Szerinte ti is ,márcsak azért is ,hogy fikázódni tudjatok.

Motun Creative Commons License 2012.05.18 0 0 21

Na erről beszélek.

Ha továbbra is ilyen a történetek vannak, akkor nem sok jót várok.

Az első kettő sztori még a címnek megfelelő volt.

Úgye az elsőben a gyerek csere - ott a gyanú a feleség félrelépésén volt, a másodiknál pedig a részeges anyós (anya) gázolásos gyanusítása.

De viszont a harmadikban már mi volt az érdekes. Semmi. Az utolsó percekben  gyanusítottak meg valakit. Addig a gyökérséget domborították, mint ahogy a tegnapiban is.

 

Én azt hittem hogy az első kettőhöz hasonlóan fordulatos (izgalmas) történetekkel állnak elő, amiben pl: lopás-rablás, testi sértés stb,stb eseteket  dolgoznak fel, mutatnak be.

Ez a két utolsó nekem  nem passzol a sorba.

Motun Creative Commons License 2012.05.17 0 0 20

Szvsz az ujdonság. De ha olyan lesz mint a tegnapi akkor hamar veszít a népszerűségéből.

 

Előzmény: bendeguz90 (19)
bendeguz90 Creative Commons License 2012.05.17 0 0 19

"Nem jósolok nagy jövőt......"

Ahhoz képest.......

Bár lehet,hogy az újdonság ereje miatt. 

Alázza a konkurenciát az RTL Klub amatőr szereplős sorozata

A gyanú árnyékában minimális költségvetésből forgott, mégis a legnézettebb tévéműsor hétfő óta. Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: Motun (17)
Rana esculenta. Creative Commons License 2012.05.17 0 0 18

űaz apa figuráját valami hihetetlen bunkóra vették, aztán egyszercsak már igen megértő és elnzéző lett.

a végtelenül szemtelen lányka is - akit ők neveltek ilyenné - a végére egy kellemes tinilány lett.

a végén az idilli családi kép...

No meg az uca közepén majd később a kereszteződésben leparkolt autó...:-))

 

És , hát igen... a történet max. ott lett érdekes -és a címhez a gynau árnyékához illő  - mikor az anya bevállalta a lépcsőn valő lelökést. De hát szerintem nagyon hamar borult volna a valúóságban a vallomása, hiszen nem is járt benn a házban, tutira nem tudta elmondani a valóságnak megfelelően, hogy mit és hogyan tett. Szóval ez a szál is igen erőltetett volt.

Előzmény: Motun (17)
Motun Creative Commons License 2012.05.17 0 0 17

Nem jósolok nagy jövőt......

 

Az első még úgy ahogy elment, bár már annak az elején is a fejemet fogtam hogy mennyire korlátoltak. Eszükbe sem jutott hogy az anyát is meg kell vizsgálni. A gyereknek kell rájönni.

Holott az apa azzal indított hogy két O vércsoportúnak nem lehet AB gyereke. De nekik ez nem tünt fel csak veszekedtek.

 

Aztán a következő is belefér még a katagóriába.

Egy kicsit zavart hogy a két első részben elhízott gazdagékat szedtek össze.

 

De ez a tegnapi valami borzalom volt. Mi volt ebben a sorozatba illő cselekmény. Hogy az anya bevállalta a lánya helyett a nem létező balhét.

90% a műsornak meg a két végletekig sötét szülőt kell nézni, akik mellett a fekete párduc világít.

Hogy 17 éves lányukkat egy 45éves faszi kurogatja?

Még számolni sem tudott, de mondta a tutit. 45 és 17 közt nem 30 a különbség.

De nézzük el a két év tévedést, fel volt zaklatva.

De hogy frappánsat akar mondani  és keveri a szezont a fazonnal már  röhej.

Az autóban mondogatta hogy " kiverem a feje közül a füleit annak a majomnak".

 

Rana esculenta. Creative Commons License 2012.05.16 0 0 16

Egy erős kezdés után igen gyenge folytatás...

 

A tegnapi rész is necces volt ez a mai meg már kimondottan rossz.

A karakterek hirtelen személyiségváltozásai a rendesen felne m épített cselekmény. OK, hogy ez nem egy Dosztojevszkij könyv feldolgozása, de akkor is. Kicsit igényesebbnek kéne lenni.

bendeguz90 Creative Commons License 2012.05.16 0 0 15

A nő ellen nem indítanak eljárást a hatóság félrevezetése miatt? 

Motun Creative Commons License 2012.05.15 0 0 14

Megnéztem a végét....

Hááááát a másik család nem nagyon foglalkozott a vér szerinti lányával, Hannával. El sem köszöntek tőle.

Azt hiszem a Juhász házaspár csak magára gondolt.

Rana esculenta. Creative Commons License 2012.05.15 0 0 13

A rendőr javasolta nekik, hogy keresenek egy ügyvédet.

Az ügyvédnő elintézte, hogy a klinika kiadta az adatokat, hogy kiknél született még abban az időszakban kislány. 12 ilyen család volt tehát a Juhász (?) családon kivül még 11. Mindannyian belementek a genetikai vizsgálatba - azt nem tudom ezt az összeget kifizette - és kiderült hol van a saját kislányuk.

Találkoztak a másik családdal és mindkét szülőpár a saját gyerekükkel. A testvérek nem voltak ott.

A másik szülőpár teljesen hasonló módón élt mint ők és ők is három gyereket nevelnek.

Megállapodtak abban, hogy havonta egyszer találkoznak és láthatják a gyerekeket.

Előzmény: Motun (11)
Motun Creative Commons License 2012.05.15 0 0 12

Az "apa" az elején csodásan kifejtette hogy 0-ás vércsoportú szülőknek nem lehet pl. AB vérű gyereke.

Érdekes módon csak azzal volt elfoglalva hogy nem ő az apa, a felesége megcsalta. Pedig tudta hogy a felesége is 0-ás, mondta is neki.

 

 

 

Előzmény: Rana esculenta. (10)
Motun Creative Commons License 2012.05.15 0 0 11

Most akkor mi lett a vége???

A rendőrségig tudtam nézni, onnantól el kellett mennem.

Előzmény: Rana esculenta. (10)
Rana esculenta. Creative Commons License 2012.05.15 0 0 10

Sziasztok,

Én is néztem-bár a beharanbozók alapán nagyon gyengének tünt-, de aztán tetszett.

 

Pár gondolat (amiket természetesen csakis a műsor alapján tudok mondani, az eredeti esetet nem ismerem).

- A gyermek orvos óriásit hiázott. amikor felmerül a lehetősége, hogy nem az apa a vér szerinti aapa, akkor mér véletlenül sem lehet kapásból azt sugsllni, hogy megcsalta a felesége. Lehet ugye akár keveredés is a vozsgálatban. szerintem ilyenkor a minimum, hogy külön-külön beszélnek először a szülőkkel, simán közlik a kislány vércsoportját. Minden célozgatás nélkül. ez nem az ő dolga.

amugy is, ha beszélt volna az anyával, azonnal kiderült volna, hogy itt sem az apa sem az anya nem vérszerinti. Mindketten 0-ás vércsoportuak voltak.

 

- Igazán nagy tragédia akkor let volna, ha az ő vérszerinti kislányuk egy zülött családnál él, rossz körülmények közt. Nos, ebben az esetben nyilván maguknak szerették volna a saját gyerekeüket, de hogyan....? Igy kicsit meseszerűen és szerencsésen jött ki a lépés.

 

- Nem foglalkoztak a testvérekkel, hszen nekik is alapvetően változott az életük, mindkettő kislány édestestvérei a másik családnál voltak. Nem csak a zsülőket érinti ez az elcserélés.

 

- Nagyon nagy hibának tartom, ha valakire majd egyszerre öntik rá 18 évesen, hogy ja hát te nem is a mi vérszerinti gyermekünk vagy és a tesóid sem azok, de akikkel minden hónapban találkoztűál ők igen. Pontosan ez a havi találkozás adta volna meg a lehetőséget, hogy szépen lassan -mikor a kislány kérdezget a babavárásról, születésról pl - el lehessen neki mondani az igazat. Sokkal könyebb feldolgozni egy tényt, ha tkp. annak ismeretében nől fel, mind ha egyszer nyakon öntik vele. És hát a főpszereplő családnél a kicsilányon kivül mindenki tudta az igazat...nem lehet ilyen hazug légkörben normálisan élni. sztem.

 

Előzmény: Motun (8)
bendeguz90 Creative Commons License 2012.05.15 0 0 9

Helló :)

Előzmény: Motun (5)
Motun Creative Commons License 2012.05.15 0 0 8

Nagy dilemma hogy mi legyen.

Soha ne kerüljön az ember ilyen heylzetbe, de ha mégis akkor én azt mérlegelném hogy kinek lesz rosszabb ha erőltetem a visszacserét, a minden áron való kivizsgálást.

Pláne ha a mostani gyereket imádom és az viszontimád.

 

Mert ha visszacsere van akkor igaz hogy én megtudom mi az igazság, de két gyereknek hogy magyarázom el, hogy az én mindenáron való igazságkeresésem miatt kell neki kiszakadni a megszokott meleg szerető közegből, apától és anyától.

Nem beszélve a másik két szülőről.

Gyakorlatilag két ember igazsághoz való ragaszkodása négy másik embert dönt "nyomorba".

Hatalmas agytorna kell ehhez.

Előzmény: Kék Angyal (4)
Motun Creative Commons License 2012.05.15 0 0 7

Egyébként már az elején amikor a férj mondta a hírt, a feleség meg erősködött hogy nem iagaz a megcsalás, már akkor mondtam hogy el lett cserélve a gyerek.

Mikor meg elkezdték a DNS teszteket csóváltam a fejem hogy az anya miért nem csinál.

 

 

Motun Creative Commons License 2012.05.15 0 0 6

Sajnos nem tudtam nézni az utólját. Onnantól mikor a rendőrségen voltak feljelentést tenni.

 

Mi történt ???? Esetleg pár mondatban ha valaki elmondaná.

Motun Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5

Szevasztok, szeva Bendeguz .... ide találtam......:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!