Keresés

Részletes keresés

Morgó Sapiens Creative Commons License 2012.03.15 0 0 68

Ő legalább doktori diplomát nem lopott, meg nem is fog.   

 

 

Az igaz, viszont Dopeman lopott zenében skandálja hogy lopni megy, ami még abszurdabb... (41)

Előzmény: geva54 (65)
Morgó Sapiens Creative Commons License 2012.03.15 0 0 66

Ő SP metaforája, az övé meg a hajléktalan "vetélytárs" Bartos. Nehéz eldönteni melyikük mennyit ér az egészet kiagyaló idióta éceszgébert is beleértve...

http://www.youtube.com/watch?v=fiPYcNwk8hQ

Előzmény: hüvelygombás rongyosélet (64)
hüvelygombás rongyosélet Creative Commons License 2012.03.15 0 0 64

Mi van, ha Dopement metafórának szánták?

Előzmény: Morgó Sapiens (63)
Morgó Sapiens Creative Commons License 2012.03.15 0 0 63

Dopeman jó arc

 

 

Inkább nagy, mint jó, úgy értem egy-két számmal nagyobb arc, mint az általa álcázott ember. Ha nem így lenne, akkor nem utolsó patkány módjára reagálta volna le a nagyszüleit lemészároló, a többek között éppen az ő Lopni c. dalán szocializálódott vegetatív véglények brutális tettét. No és persze soha nem is írt volna ilyen szemetet...

Előzmény: Törölt nick (54)
hüvelygombás rongyosélet Creative Commons License 2012.03.15 0 0 62

Már láttam :-(

Előzmény: Morgó Sapiens (61)
Morgó Sapiens Creative Commons License 2012.03.15 0 0 61

(41)! Azt nemigen ismerte be, mert jogi, és anyagi következményei lehetnek...

Előzmény: hüvelygombás rongyosélet (60)
hüvelygombás rongyosélet Creative Commons License 2012.03.15 0 0 60

Ha úgy lop, hogy beismeri, az már pozitív, és egyedülálló ebben az országban.

Előzmény: Morgó Sapiens (4)
TomDantes Creative Commons License 2012.03.15 0 0 59

Kár hogy nem érted mennyire vérciki Schmitt az egész országnak.

 

Amúgy mi az ,hogy nektek? Semmi közöm az alternatív köztársasági elnök választáshoz, meg az egész szervezethez. Nem is érdekelnek. Nektek..egyből nektek..

Előzmény: Mensikov (51)
kevesissok Creative Commons License 2012.03.15 0 0 57

ha van bolondballagás, legyen dopeman beiktatás is, miért ne?

ELŐRE! Creative Commons License 2012.03.15 0 0 53

Mit iktattak be neki? Azt amit szoktak beiktatni?

 

 

:D

artman999 Creative Commons License 2012.03.15 0 0 52

Való igaz....hátulról egy fokkal jobb.....

:-P

Előzmény: Törölt nick (46)
Mensikov Creative Commons License 2012.03.15 0 0 51

Kár hogy nem érted mennyire vérciki ez a dopeman nektek...Pedig a nagy Fiala is megmondta. Bakácssettenkedő ( kolbásztolvaj )  mit írna ?

Előzmény: TomDantes (42)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.15 0 0 48

erre még a Fiala is azt mondta, hogy nagyon ciki ez a Millás alternatív elnökválasztás, pedig a kedzdeményezéssel (Milla) szimpatizál

Előzmény: forumozo54 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.15 0 0 46

Én Diácska mögött állok!

32nick Creative Commons License 2012.03.15 0 0 45

"Vele szemben bárki jobb."

Igen.

Pl. Bácsfi Diána vagy a Fekete Pákó...

 

Előzmény: TomDantes (42)
Morgó Sapiens Creative Commons License 2012.03.15 0 0 44

kizárólag=kivéve

Előzmény: Morgó Sapiens (43)
Morgó Sapiens Creative Commons License 2012.03.15 0 0 43

Bárki lehet jobb, kizárólag dopeman! (41)!!!

Előzmény: TomDantes (42)
TomDantes Creative Commons License 2012.03.15 0 0 42

Szánalmas és elkeserítő, hogy ilyen van.

 

Mármint olyan, hogy egy pártkatona, önálló gondolatoktól mentes, írni sem tudó! csaló, hazug, plagizáló szar alak lett Magyarország köztársasági elnöke!

 

Ez a szánalmas és elkeserítő!

 

Vele szemben bárki jobb.

 

Rólatok meg ennyit, hogy ezt nem sikerült megérteni

Előzmény: Marci14 (31)
Morgó Sapiens Creative Commons License 2012.03.15 0 0 41

Az a gáz, hogy a Lopni c. szám nem csak a lopásról szól, de lopott! Mégpedig Warren G-től.

A Dope Beat http://www.youtube.com/watch?v=HD1_uDtDFR4

 

Plágiumban tehát nem marad el SP-től...

kevesissok Creative Commons License 2012.03.15 0 0 40

Én még szavaznék is rá, ha legalizálná a drogokat.

Előzmény: Augustine (39)
Augustine Creative Commons License 2012.03.15 0 0 39

Úgy olvastam, hogy beitatták...

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.15 0 0 38

Ezért viszont respect neki. Sokan vannak, akik eldugnák, tudomást nem vennének róla. 

Előzmény: maxel (22)
32nick Creative Commons License 2012.03.15 0 0 37

Ja. Meg a Sas Józsi is! :P

Előzmény: ivódzsima (32)
kevesissok Creative Commons License 2012.03.15 0 0 35

 

a tv-ben láttam majd' egy órás beszélgetést Pityingerrel... egész jó fej!...

 

 

 

Előzmény: ivódzsima (32)
anyul Creative Commons License 2012.03.15 0 0 34

Lopni, megyünk lopni, a Pityinger, meg a Váradi...

http://www.youtube.com/watch?v=I5JMu3MwvIY

Előzmény: Törölt nick (29)
ivódzsima Creative Commons License 2012.03.15 0 0 32

a tv-ben láttam majd' egy órás beszélgetést Pityingerrel... egész jó fej!...

 

 

 

(lehet anyázni)

 

Marci14 Creative Commons License 2012.03.15 0 0 31

Youtubeon fent van az alternatív köztársaság elnök választás...Dopeman vs Bartos (ő valami pesti alkoholista csöves celeb, én nem nagyon ismerem.) Na ennyit a milla-ról vagy mi a fene az a hülyeség...:/ Szánalom, elkeserítő, hogy ilyen van. 

HierroF1 Creative Commons License 2012.03.15 0 0 30

Éppen az volt a döntő, kinek a javára billent az a kis különbség.

Előzmény: Zoathan. (25)
frezenstein Creative Commons License 2012.03.15 0 0 28

Nem találtak jobb alternatív köztársasági elnököt a "megyek lopni" Dopemannál?

kristo_f Creative Commons License 2012.03.15 0 0 27

Napokban elég normális dumájú riportot/szöveget láttam Dopemannal

Ettöl függetlenúl ez baromság!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!