Ő SP metaforája, az övé meg a hajléktalan "vetélytárs" Bartos. Nehéz eldönteni melyikük mennyit ér az egészet kiagyaló idióta éceszgébert is beleértve...
Inkább nagy, mint jó, úgy értem egy-két számmal nagyobb arc, mint az általa álcázott ember. Ha nem így lenne, akkor nem utolsó patkány módjára reagálta volna le a nagyszüleit lemészároló, a többek között éppen az ő Lopni c. dalán szocializálódott vegetatív véglények brutális tettét. No és persze soha nem is írt volna ilyen szemetet...
Kár hogy nem érted mennyire vérciki Schmitt az egész országnak.
Amúgy mi az ,hogy nektek? Semmi közöm az alternatív köztársasági elnök választáshoz, meg az egész szervezethez. Nem is érdekelnek. Nektek..egyből nektek..
Mármint olyan, hogy egy pártkatona, önálló gondolatoktól mentes, írni sem tudó! csaló, hazug, plagizáló szar alak lett Magyarország köztársasági elnöke!
Ez a szánalmas és elkeserítő!
Vele szemben bárki jobb.
Rólatok meg ennyit, hogy ezt nem sikerült megérteni
Youtubeon fent van az alternatív köztársaság elnök választás...Dopeman vs Bartos (ő valami pesti alkoholista csöves celeb, én nem nagyon ismerem.) Na ennyit a milla-ról vagy mi a fene az a hülyeség...:/ Szánalom, elkeserítő, hogy ilyen van.