Keresés

Részletes keresés

Etaxxx Creative Commons License 2013.03.30 0 0 234

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy Gs file viewer-ben wav kiterjesztésű file-t, hogy tudok lecserélni??? Mert pl a sounds könyvtárat kijelölöm, hozzáadás, de teljesen más hova teszi ahova én szeretném. Vagy új Gs file-nál hogy kell teljes könyvtárat felvenni?

Segítségeteket előre is köszönm

Mr. Furrier Creative Commons License 2013.03.29 0 0 233

TH2! BP, hogy áll? Lehet tudni, mikor lesz kész? :-)

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.27 0 0 232

Csak a nagyobb felbontás a megoldás. :)

Előzmény: Etaxxx (231)
Etaxxx Creative Commons License 2013.03.24 0 0 231

Sziasztok!

 

Telepítettem a build módot! Sikeresen letakarja a pénzt. Hogyan tudom újra elővarázsolni, hogy az is látható legyen a főkérnyőn?

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.21 0 0 230

Én is használom és elég sok vagyis több infót tudok meg a vonalakról mint a gyári verzióban, valamint én egy külön Modot os letöltöttem hozzá, hogy az átszálló utasok más értékű jegyet vesznek valamivel drágábbat attól függ mennyi és milyen típusú járművet használnak a céljuk eléréséhez. A Line Statistics Plus-ban a szürke szinű emberkéket átszálló utasként kezeli (Azt mutatja mennyi a más járművel tovább utazó az aktuális járművön).

:)

Előzmény: zizi (228)
Mr. Furrier Creative Commons License 2013.03.21 0 0 229

Én használom a Line Statistics Plus 5.7-et, és ajánlom mindenkinek. Érdekes infókat lehet megtudni a vonalainkról (pontosabban az eredetieket bővebben), plusz, ami nekem nagyon hasznos, hogy tudom változtatni a vonalak (és velük együtt a járművek) színét.

Előzmény: zizi (228)
zizi Creative Commons License 2013.03.21 0 0 228

ez szerint:

http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?583607-Changing-line-numbers-%28or-names%29

nem lehet ilyet (kár), viszont az említett statisztikai modul impozánsnak tűnik, használja valaki?

 

Athelstan: köszi a tippet, megnézem majd

Előzmény: Etaxxx (227)
Etaxxx Creative Commons License 2013.03.21 0 0 227

Sziasztok!

 

Valaki nem tud olyan letölthető kiegészítőről amiben tudom változtatni a járat számát vagy kiegészíteni betűvel? Pl: 30A

Mr. Furrier Creative Commons License 2013.03.20 0 0 226
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.18 0 0 225

 

A képen jól látható, hogy az autópálya jobb oldalán lévő utak lehajtók, nyilván ezek a egyirányuak ez kidrült a játékból. Attól függ hogy lehajtó vagy felhajtó e hogy a csatlakozás az autópályához melyik irányba figyel. Ebből kifolyolag a felső vagyis a lehajtó része jól meg van építve viszont az alsó aminek igy semmi értelme (mert senki nem fog a szembe forgalomba felhajtani így lehajtóként kezeli) a szerkesztőben át kell épiteni úgy hogy az autópályához csatlakozó része a másik oldalra nézzen és akkor már a buszod is és az autók is felfognak hajtani rá.

 

Előzmény: zizi (224)
zizi Creative Commons License 2013.03.18 0 0 224

ez lesz, megnéztem pár másik hasonló helyet a pályán, sajnos olyan is van, ahol elvileg egymásnak vezetné az autókat :(

arra azért kíváncsi lennék, hogyan fordul meg a busz, ha már bejött a megállóba, majd hirtelen ráeszmél, h itt nem lehet továbbmenni :)

 

köszönöm a válaszokat

Előzmény: toto92 (223)
toto92 Creative Commons License 2013.03.18 0 0 223

Szerintem a pálya van rosszul megcsinálva. Amíg szagatott vonal van, addig a progi kétirányúnak gondolja az utat, viszont a lehajtó az egyirányú.

Előzmény: zizi (222)
zizi Creative Commons License 2013.03.18 0 0 222

ezt írtam én is az előbb, h nincs más ötletem, de ennek az mond ellent, h engedte megcsinálni a megállót a sztráda felé vezető irányba (sőt, egészen a ház sarkának magasságáig megengedi, az utolsó szaggatott vonal jel elé)

Előzmény: toto92 (220)
zizi Creative Commons License 2013.03.18 0 0 221

ha visszateszem a kereszteződés elé, akkor csinál egy hurkot és a teljes "ideérkező" útvonalon visszafordítva zárja le a vonalat; ha leteszek egy megállót (amúgy teljesen értelmetlenül)  a pu-i parkolóba befordulás elé a 2x2 sávos útra, akkor pedig elviszi a vonalat jobbra a halálba, és valahol a civilizált világ szélén visszafordulva végighozza a körgyűrűn (ahol egyébként én is szeretném, de nem ilyen nagy kerülővel) :-)

 

az nyilvánvaló, h a körgyűrűre (a 2x3 sávos sztráda) nem lehet buszmegállót tenni, ezért nem tudom egyértelműen megjelölni, h merre akarom vezetni a vonalat

egyre inkább arra gondolok, h hiába néz ki kétsávosnak a 7-es megállótól délre lévő út (hiszen terelővonal van a ház melletti részén), a szöge miatt nem lehet felkanyarodni a sztrádára (de ez meg hülyeség, csak nincs más ötletem :) ), marad a kerülőút

 

és persze köszi a tippet

Előzmény: Mr. Furrier (219)
toto92 Creative Commons License 2013.03.18 0 0 220

Én úgy látom, hogy egy lehajtón akarod felvinni a buszt az auópályára.

Előzmény: zizi (218)
Mr. Furrier Creative Commons License 2013.03.18 0 0 219

A 7-es megállót rakd át a kerszteződés másik oldalára.

Előzmény: zizi (218)
zizi Creative Commons License 2013.03.18 0 0 218

sziasztok,

 

újabb kérdés: a Kapalla térképen a 7. számú megállót szeretném összekötni a piros vonal mentén a pu előttivel, és ezzel lezárni a vonalat, de nem engedi a játék (gondolom azért, mert nem tudja, h merre mennék; az összes kanyarodás engedélyezett és elvileg ez az egyetlen lehetséges összekötés a két megálló között), esetleg nem lehet felvinni a vonalat a körgyűrűre? valakinek esetleg ötlete?

 

köszi

 

 

zizi Creative Commons License 2013.03.17 0 0 217

egy másik térképen nyilván abba az irányba megyek majd, még csak kóstolgatom a játékot, de mint írtam: 1938, amerikai kisváros, 4e lakossal, alig pénzzel :)

de azért köszi :)

Előzmény: Törölt nick (216)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.17 0 0 216

Metró. :)

Előzmény: zizi (213)
zizi Creative Commons License 2013.03.17 0 0 215

köszönöm, így már jobb a helyzet :)

Előzmény: toto92 (214)
toto92 Creative Commons License 2013.03.16 0 0 214

capacity mod, 120%-kal növeli a járművek kapacitását. az már reálisabb férőhelyadatokat fog adni.

Előzmény: zizi (213)
zizi Creative Commons License 2013.03.16 0 0 213

Sziasztok!

 

1938, amerikai kisváros, villamosvonal: 12 megállóval és 7 kocsival, férőhelyek száma 10 fő/kocsi, egymáshoz közeli belvárosi megállóban együtt kb. 200 elégedetlen ember - hogyan lehet ez kezelni, ha nincsenek nagyobb kapacitású villamosok, járatot sűríteni meg nincs értelme? A környéken persze járnak buszok is, de ezek a megátalkodottak nem mennek át, nem beszélve arról, h azok közt is max. 14-20 férőhelyesek vannak, és a buszjáratok megállóiban is helyenként 60-80 ember morog :)

 

Etaxxx Creative Commons License 2013.03.12 0 0 212

Úgy csináltam szórol-szóra ahogy leírtad. Át is tudtam írni. Generált nekem 4 mappát belőle. És amikor ezeket a mappákat beteszem az addons könyvtárba, nem ismeri fel a járművet. :(( magas ez nekem. :(( Pedig végig ezekkel a járművekkel szeretném játszani a pályákat.

Előzmény: Mr. Furrier (211)
Mr. Furrier Creative Commons License 2013.03.12 0 0 211

Ezzel tudsz megnyitni GS kiterjesztésű fájlokat:

 

http://www.cimexchange.com/files/file/23-gs-file-viewer/

 

Utána pedig: ugyebár megnyitottad a GSFileViewer-t. Menj az "Open GS file..."-ra, nyisd meg amit akarsz, menj az "Expand all"-ra, majd nyisd meg (jobb klikk, "Edit...") az environment.script-et és ott már tudod mit akarsz átírni. Ez volt a jármű vétének időintervallumának szerkesztése. Az árat meg ugynígy, csak ne az environtementet, hanem a felső kinyitott mappából azokat a fájlokat nyisd meg, melyek .scripte végződnek és ott keresd a "$price = "szám";"-ot (nem baj ha nincs, nem mindben van).

Előzmény: Etaxxx (210)
Etaxxx Creative Commons License 2013.03.12 0 0 210

Sziasztok!

 

Először is köszönöm mindenkinek aki segített itt vagy email-on kersztül.

Valaki tudna talán még abban segíteni, hogy bár a kedvenc járművemet ne vonja ki 2 év után a játékból? Hol tudom ezt módosítani, avagy a vételi árát vételi árát változtatni? GS kiterjesztésű a fálj, és olvasás gyanánt txt-be tudtam megnyitni. De ott akár milyen betű formátumra változtatva sem értelmes emberek által használt nyelven nyitotta meg. :) Én meg rettentően nem értek az ilyenekehez.

Köszönöm előre is.

Mr. Furrier Creative Commons License 2013.03.09 0 0 209

Elküldtem az e-mailt. Az adatok egyébként a legtöbb járműnél megegyeznek a valós adatokkal, néhánynál (pl.: 80 éves, mindenki számára ismeretlen busz) azonban improvizálnom kellett. A mod nem csak a kapacitást, hanem azzal arányosan (hogy azért játszható legyen a játék) a járművek árát is megemeli.

Előzmény: Etaxxx (205)
Mr. Furrier Creative Commons License 2013.03.09 0 0 208

Van ModManager-ed?

Előzmény: Etaxxx (206)
Mr. Furrier Creative Commons License 2013.03.09 0 0 207

DLC busznál próbáltad? Mert csak az eredeti járműveket módósítja.

Előzmény: Etaxxx (205)
Etaxxx Creative Commons License 2013.03.09 0 0 206

Valamint abban kérném még a segítséged, (azt is akár részletesen leírva), hogy hogy tudom az új pályát valamint az új járművet felismertetni vele pl: Ikarus28300a? Mert a letöltés, kicsomagolás, majd a főkönyvtárba való bemásolással nem történik semmi.

Mert jármű esetében hiába létrehoztam az "addons" könyvtárat, akkor és abba tetterm bele, akkor sem ismeri fel.

Etaxxx Creative Commons License 2013.03.09 0 0 205

Szia!

 

Utas szám növelésben sikerrel jártam a leírásod szerint minden járműnél, de megköszönöm az emailt is. cora7174gy@gmail.com .

De sajnos (bár messzenőkig nem kizárt, hogy én csesztem el valamit) az általad megadott linket letöltöttem, bemásoltam a játék főkönyvtárába, de a busznál sajnos továbbra is csak elől szállnak fel. A villamosnál meg minden ajtónál. Szerinted mi lehet a probléma?

Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!