Keresés

Részletes keresés

escéhá Creative Commons License 2012.01.27 0 0 61

Fizettél adót a Gyurcsány és / vagy Horn kormánynak, te kollaboráns?

Előzmény: Paulus Brain (58)
Potyli Creative Commons License 2012.01.27 0 0 60

"Többségük, akár tetszik, akár nem, mondvacsinált munkahelyeken dolgozta le aktív éveinek többségét a kádári diktatúrában"

 

Na nem kene mar ekkora hulyeseget irogatni. Mit gondolsz egy tanar mi mast csinalt akkor ? Vagy egy buszsofor, vagy egy orvos, vagy egy banyasz, ja a banyasz az banyaszott ,mert akkor meg volt banya.

 

Elkepeszto, aakkor apad anyad es nagyszuleid is ingyenelok voltak?

Előzmény: Paulus Brain (58)
WYW Creative Commons License 2012.01.27 0 0 59

Te tényleg nem vagy százas!

Előzmény: Paulus Brain (58)
Paulus Brain Creative Commons License 2012.01.27 0 0 58

"Azt mondta ez a sokagyú topiknyitó, hogy ő minden (!!!) nyugdíjastól elvenné!"

 

Hosszú távon ez volna szükséges.

 

Kifejtem kicsit!

 

Az ország időskorú állampolgárai alanyi jogon nyugdíjat kapnak, s ez jól van így. Ezt nem is vitatom. Azt viszont vitatom, hogy ezen felül különböző kedvezményekben kéne őket részesíteni! 

Többségük, akár tetszik, akár nem, mondvacsinált munkahelyeken dolgozta le aktív éveinek többségét a kádári diktatúrában, hozzájárulva ezzel az ország eladósodához, s a magyar jövő veszélyeztetéséhez. Elsőrendű felelősség a diktatúra vezetőit terheli, másodrendű pedig mindenkit, aki a rendszer haszonélvezője volt.

Tisztelet a kivételnek, ők meg fogják érteni, hogy ami történik, az a történelmi igazságtétel része!

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.27 0 0 56

Szociális érzékenység.

Már ha tisztában vagy a fogalommal.

Előzmény: Törölt nick (51)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.27 0 0 55

Én inkább agyelszívást látok.

Nálad.

Előzmény: Paulus Brain (32)
nandras0824 Creative Commons License 2012.01.27 0 0 54

"Egyre inkább úgy látom, hogy Budapest szívja el Magyarország és a magyarság életerejét."

 

Egyre inkább úgy látom, hogy Budapest szívja el Magyarország és a magyarság életerejét. te egy méretes fasz vagy...

Előzmény: Paulus Brain (32)
escéhá Creative Commons License 2012.01.27 0 0 52

Te nem akarsz a fővárosba költözni?

Úgy látszik, túl sok az életerőd.

 

Csak nehogy szédülj a betonon, és ne harapj a sárga Combinóba, mert az nem rántott hús!

Előzmény: Paulus Brain (32)
escéhá Creative Commons License 2012.01.27 0 0 48

Igazad van.

 

A körúton ne is járjon a villamos, csak kössék össze a szerelvényeket Móricztól a M...ajmitmontam Szél Kállmán (sic!) térig, aztán fedett helyen, jegy ellenében végig lehet gyalogolni rajta.

Előzmény: Paulus Brain (28)
escéhá Creative Commons License 2012.01.27 0 0 47

No brain – No pain!

Előzmény: verz (23)
escéhá Creative Commons License 2012.01.27 0 0 46

Nem az "odabaszunk mindenkinek" működik, hanem az "összeugrasztjuk egymással őket".

(Oszd meg és uralkodj.)

 

CBA üzletben (közeli boltnak hívjuk) csíptem el egy beszélgetést főnök és alkalmatott között. A főnök ezerrel osztotta a léhűtő ápolónőket, mert a csipszadóból, amit ugyebár ő fizet meg, ők lebzselnek. A kocsmában a tűzoltókra útálkodtak, mert megkapták visszamenőleg a túlórapénzüket. Amikor felhívtam a figyelmet, hogy azt még az előző kormány felejtette a kasszában, áttértek a vasutasok júdáspénzére.

Itt épp a nyugdíjasokat osztják, de pár sorral lejjebb van topik, ahol az igazi(!) rokkantaktól is sajnálják a parkolóhelyet.

 

És még nem is cigányoztam. :-(

Előzmény: Törölt nick (9)
Potyli Creative Commons License 2012.01.27 0 0 45

"Mint előtte valakinek megfogalmaztam a válaszomban nem igazán a korkedvezményes nyugdíjasok utazási kedvezményének megszüntetése a gond!"

 

 

De bizony gond ,mert ellatas szempontjabol semmi kulonbseg nyugdijas es nyugdijas kozott,ugyanugy mindegyiknek a nyugdij a legalis jovedelme,ezert erosen alkotmanyellenes egy ilyen megkulonboztetes es nyugodtan meg lehetne tamadni az AB-on,mivel diszkriminativ az intezkedes.Vagy szuntessek meg mindegyiknel ,vagy egyiknel se

Előzmény: Törölt nick (40)
monter Creative Commons License 2012.01.27 0 0 44

16% egykulcsos miatt nőtt hat (!!!) hónap alatt a születések száma

ja amikor ezt mndta nem akartam hinni a fülemnek mert megint pár százezerrel kevesebben vagyunk ebben az években, aztán ez a hülye ilyenek mond....most nem tudom ő a hülye vagy minket nézz hülyének

Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.27 0 0 42

Szemet fasiszta fideszel akarja venni a korhatár alatti nyugdíjasok utazási kedvezményeit,amikor a teljes ellátás átlagában éppen hogy megélnek az átlag havi 120 ezres nyugdíjukból,miközben mondjuk a fizikai dolgozók nettó átlagkeresete 97 ezer forint ,meg még van bő a pofájukon ennyiből esetleg gyereket is nevelni ....

Rohadék aktívakat én úgy rúgnám picsán még valamilyen adókkal,csak úgy sustorognának az állandó nyöszörgésükkel .

Előzmény: 3x (34)
kan_csal Creative Commons License 2012.01.27 0 0 41

A 43 éves nyugger ismerősöd is Marschlakó? Ott ilyen jól mennek a dolgok, miért nem maradsz ott?

Előzmény: Törölt nick (36)
monter Creative Commons License 2012.01.27 0 0 39
Szia
Szeretném megkérdezni hogy épelméjű vagy-e?
Mivel írásod alapján,nem.

- egy rokant nyugdíjas akinek nincs lába -

U.I:
Azért jó lenne seggbe rúgni csak nem tudlak sajnos! 
Előzmény: Paulus Brain (32)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.27 0 0 36

,,...Mit sajnálsz te mondjuk egy 63 éves idős asszonytól? Hogy havonta 2-3 -szor meg tudja látogatni az unokáit egy másik településen? EZT?? "

Jaja,a 43 évesen nyuggernek ment haverom a 160 ezres nyomorszintre elég nyugdíjából néha meglátogatja a lányát 90 %-os kedvezményes jeggyel,ezek a rohadékok meg el akarják venni tőle,meg az összes nyugdíjas kedvezményt .

Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.27 0 0 35

,,Remélem a szavazás roppant módon forintosítani bíró nyugdíjas réteg majd máshova teszi az x-et :-)"

 

Jaja,a szent teheneknek csak nyugdíjat emelni,elvenni meg semmit tőlük,mert inaktív tömegkét a 3 millió szavazat van a kezükben .

Én a nyugdíjas bérletnél eddig is drágább diákbérletet emelném a családi pótlék teljes összegére,meg az unatkozó kismamák gyed-gyes pénzét csapolnám még meg,aztán még adót emelnék a munkavállalóknak,amúgy is adót csal szinte az összes rohadék ...l

Előzmény: Nagykovácsi Bácsi (30)
3x Creative Commons License 2012.01.27 0 0 34

Az, hogy ember vagy, nem állat, amelyik az öreg "példány" döglődését közömbösen szemléli. Amiről beszélsz az sima fasizmus, klasszicizálva Tajgetosz.

Előzmény: Paulus Brain (10)
Paulus Brain Creative Commons License 2012.01.27 0 0 32

Egyre inkább úgy látom, hogy Budapest szívja el Magyarország és a magyarság életerejét.

Előzmény: Nagykovácsi Bácsi (30)
Nagykovácsi Bácsi Creative Commons License 2012.01.27 0 0 30

Mert Budapest európai nagyváros. Például.

Remélem a szavazás roppant módon forintosítani bíró nyugdíjas réteg majd máshova teszi az x-et :-)

Előzmény: Paulus Brain (28)
mamami Creative Commons License 2012.01.27 0 0 29

"elesnek utazási kedvezményeiktől.  :))))))))))))  Megvan a heti boldogságadagod???? Ez neked   "elszámoltatás"???? Setét vagy .

 

Feltételezem,ennyi is marad az örömöd,ennyire telik Tőled.Ezért tartunk ott,ahol. Majd megnézném ( ha lentről-föntről látszik, meg is fogom), mire fogsz menni azzal  a semmivel , amivel nyegdíjasként maradsz .Manyupot nem javaslom,lassan az önkéntest is lenyúlják,bankbetétek-Isten tudja- ,lassan Szlovákia is bajban van,hát inkább Svájcban nyiss számát és idejében szerezz be egy jobb bringát, vidéken bárhova el lehet azzal jutni, várni sem kell rá, majd elleszel azzal is.Igényed szerint :))

Előzmény: Paulus Brain (19)
Paulus Brain Creative Commons License 2012.01.27 0 0 28

Miért is susog párpercenként Kombinó a Körúton?

 

Azt ne mondd, hogy mindig tele van, mert nincs!

Előzmény: verz (23)
Kereva-5 Creative Commons License 2012.01.27 0 0 27

10 pont :))))))))

Előzmény: verz (23)
Paulus Brain Creative Commons License 2012.01.27 0 0 26

Ne túlozzunk, ténykérdés, amiről írtam.

Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.27 0 0 24

Hagyd őt!

Az ilyeneket általában nem anya szülte.

Előzmény: Törölt nick (14)
verz Creative Commons License 2012.01.27 0 0 23

Most már értem, miért raktad be a nikkedbe a "Brain" szót, mert a fejedben nincs ilyen szerv. :(

Előzmény: Paulus Brain (19)
Paulus Brain Creative Commons License 2012.01.27 0 0 22

Tévedsz, én nyugdíjas koromban sem szeretnék több támogatást igénybe venni, mint amennyi realisztikus! 

Előzmény: Törölt nick (14)
kireszavaztam Creative Commons License 2012.01.27 0 0 21

ilyen kontraproduktív szemétséget is csak ezek tudtak kitalálni

 

 

 

és ez most megszorítás vagy siker szerintük? mennyi zsét várnak ebből

Előzmény: Törölt nick (9)
Paulus Brain Creative Commons License 2012.01.27 0 0 19

Járatritkítással megoldható, mindig ledöbbenek Budapesten, mikor arra járok, hogy ötpercenként járnak a villamosok, trolik, buszok.

 

Felesleges pazarlás, vidéken fél-óránkénti járatsűrűség mellett is elvannak az emberek. 

Előzmény: Törölt nick (13)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!