Keresés

Részletes keresés

Trila Creative Commons License 2018.07.24 0 0 311

A leves alapvetően ehető, mert az autóik jók és olcsók is. Hosszabb időre mindig tőlük bérlek, mert akkor az árelőny miatt már megéri az esetleges hosszabb várakozás kockázatát. Alapvetően szerencse kérdése, a sógornőmék vártak már az Autoreisennél is több, mint 2 órát az autóra. Annyi biztos, hogy az AutosPluscar nem egy profi cég, nincs irodájuk, nincs kiszolgáló személyzetük (illetve minimális), cserébe viszont olcsók tudnak lenni.

Előzmény: attamatta (310)
attamatta Creative Commons License 2018.07.23 0 1 310

Köszi, hogy a megfelelő helyére tetted ezt a kölcsönzőt. Az ár tehát nem mindegy, és az az olcsó hús nem teszi ehetővé a levest.

Előzmény: Trila (309)
Trila Creative Commons License 2018.07.23 0 1 309

Mi is rendszeresen az AutosPlusCar-tól bérlünk autót, ezért a teljesség kedvéért a hátrányokról is hadd írjak pár szót. Az üzleti modell azon alapul, hogy nincs a reptéren irodájuk, hanem amikor megérkezel, akkor telefonál a reptéri parkolóban lévő alkalmazott, hogy hozzák az autót. Ha egyszerre sokan érkeznek, komoly várakozásba is bele lehet csúszni, mi egyszer majd 3 órát vártunk az autóra. Aztán amikor átnéztem, kiderült hogy az egyik biztonsági öv csat letört, illetve a guminyomás visszajelző is folyamatosan világít. Ekkor az alkalmazott megkért, hogy a központi telephelyre én vigyem el az autót, majd megjavítják. Ez újabb 3 óra volt. Jeleztem, hogy cserébe legalább az aznapi bérleti díjat elengedhetnék, de némi telefonálgatás után mondták, hogy a tulaj ezt nem engedi. A tulajok kedves, nagydarab oroszok, így én sem forszíroztam tovább a kompenzáció kérdéskörét... 

Szóval valóban a legolcsóbbak, az autóik is jó állapotúak, de ügyfélszolgálati szinten hagytak még teret a fejlődésnek. Ha nem érzed magad ehhez megfelelően rugalmasnak, vagy zavar az orosz akcentusú spanyol, javaslom az Autoreisent, a Cicart vagy az Orcart. Ebben a sorrendben.

Előzmény: Duwa (308)
Duwa Creative Commons License 2018.07.20 -1 1 308

A PlusCar-ról ezt én is csak megerősíteni tudom, ugyan ezek a tapasztalataim több Kanári sziget esetén is. Ha Kanári akkor csak a Plus Car!!!!

Előzmény: grün augen (307)
grün augen Creative Commons License 2018.07.18 0 1 307

Sziasztok! Mi tavaly júniusban voltunk Fuertén, előtte Gran Canarian. Tavasszal Lanzaroten, ősszel ismét Fuerte. Minden alkalommal Pluscar-tol béreltünk kocsit, előre neten foglalva, atvételkor fizetve. Mindig rendben volt minden, olcsó ár, nincs lehúzás. Kocsik rendben, visszaadáskor sosem nézték meg, ott sem voltak. Mindenkinek bátran ajánlom pluscar.com. 

Trila Creative Commons License 2018.07.17 0 0 306

Eddigi tapasztalataink szerint állandóan fúj a szél, a különbség csak annyi, hogy nagyon fúj, vagy nagyon-nagyon fúj:)

Szörfözéshez a lagúna "feltöltöttségét" itt tudod megnézni:

https://www.rene-egli.com/windsurfing/windsurfing/lagoon/

A lagúnán kívül El Cotillo környékén és a Corralejo alatti dűnés résznél láttunk még számottevő szörföst.

A szeleket illetően a sziget neve meglehetősen pontos támpont.

Előzmény: Ernö Domonkos (302)
boris73 Creative Commons License 2018.07.17 0 0 305
Előzmény: Ilo76 (304)
Ilo76 Creative Commons License 2018.07.08 0 0 304

Sziasztok ! Mi augusztusban fogunk utazni...sokat olvasgatok róla,de ja meg esetleg vannak tapasztalatom szívesen olvasnám...Neten foglaltam autoreisen oldalon autót egy hetre..itt mire figyeljek,ha átveszem az autót...mint előző hozzászólok által kaptam ezt az ötletet, hogy náluk kérjem,bízom benne,hogy ez jó döntés volt.

...valaki esetleg volt cápa horgászaton? Csak mert olvastam,hogy sok a kamu cég, akik leemelik a pénzt. Most hirtelen nem tudom milyen kérdésem lenne,d3 örömmel olvasnék mindent ami eszetekbe jut ....jó-rossz egyaránt...köszönöm szépen 

Hola Fuerte Creative Commons License 2018.06.30 -1 0 303

Sziasztok!

 

Két hete jártunk Fuerteventurán. Legolcsóbb szállást kerestük Corralejoban, így akadtunk a Wavetrotter Apartment Bristol-ra.

https://www.airbnb.hu/rooms/9256868

Egy 3 szobás, konyhás nappalis, 2 fürdőszobás lakás a kikötő közelében.
Aki ilyet keres, annak bátran tudom ajánlani. Tulaj kedves, a lakás tiszta és nekünk nagyon jó helyen volt.
Autót Goldcartól béreltünk, soha többet tőlük, lehet csak mi fogtuk ki, de egy katasztrófa volt az autó felvétele és leadása is, pedig türelmes, nem problémázó emberek vagyunk.

Az idő olykor felhős és hideg volt, máskor tűző nap és leégés, az óceán kb. 21 Celsius fokos. Sokat fürödtünk, példánkon néha mások is felbuzdultak. :)

Ryanairrel utaztunk, Bp-Barcelona-Fuerte. A jegyek ára így pont a fele volt a Wizzair árának. Barcelonában a reptérről megy a metró, kicsit körülnéztünk a várakozási idő alatt.

Ernö Domonkos Creative Commons License 2018.06.19 -1 0 302

Sziasztok

Én szeptemberben szeretnek fuertere utazni

Erdeklodes képen ,tudtok nekem segíteni h mennyire szeles szeptemberben a sziget ?

Surfozesre alkalmas ?

Droli5 Creative Commons License 2018.06.09 0 0 301

Köszi a segitséget,sikerült.De csak mobilapplikáción keresztül,a weblapon nekem nem sikerült!

 

Előzmény: suirebit (299)
Droli5 Creative Commons License 2018.06.09 0 0 300

Köszi,de sajnos csak a priorityt vettem meg.

viszont csak a poggyászt találom a változtatásban,az ülőhelyet sehol,akár hol nézem!

 

Előzmény: suirebit (299)
suirebit Creative Commons License 2018.06.09 0 0 299

3 főre történő foglalásnál biztos vettél klubtagságot és regisztráltál, tehát van felhasználói név+ jelszó

tehát belép, utasfelvétel és foglalások ->részletek -> majd hozzá lehet adni ami szeretnél pl. üllőhely,

jelen állás szerint elég valószínű hogy szétültet

 

Előzmény: Droli5 (298)
Droli5 Creative Commons License 2018.06.09 -1 0 298

Sziasztok

1 honap múlva megyünk mi is nyaralni!Már nagyon várjuk!!

A wizz airnál nem vettem ülőhely foglalást,és igy nem lehet 30 nappal előtte kiválasztani.

Utólag nem tudom hogy kell modositani ha egyáltalán lehet?!

Vagy felesleges,és előtte 48 órával megcsinálom,de nem szeretnénk 3 an külön utazni!

Tapasztalatot segitséget kérhetek!!

foltosk Creative Commons License 2018.06.08 0 0 297

Szia Vivi.

 

Mi itt vagyunk, vasárnapig. Egész héten jó az idő :) Morro Jablen lakunk, de voltunk Corralejon és ott is nagyon meleg volt. Persze az accu weather és hasonló oldalak 20 fokot írnak, de a strandon pedig 30 fok volt ma kiírva. Tegnap 29 volt. Első nap le is égtünk, mert azt hittük tényleg 20 fok van és 20-as napkrémet vettünk (sajnos), ide pedig 50es kell. Reggel és este 8 körül már nagy a szél. Sotaventon pedig hatalmas volt nappal is.

Előzmény: Vivi500 (295)
boris73 Creative Commons License 2018.06.05 0 0 296

Szi

Sajnos nem jó hír, felhő, 16-20 fok, szél. A víz se egy nagy királyság. Itt követheted. 

https://www.google.hu/search?gs_ivs=1&q=fuerteventura+id%C5%91j%C3%A1r%C3%A1s

 

Előzmény: Vivi500 (295)
Vivi500 Creative Commons License 2018.06.04 -2 0 295

Sziasztok!

 

Vasárnap (06.10.) megyünk Fuertére. Celate de Fustén lesz a szállásunk. Milyen ruhát vigyünk(be szeretnénk járni a szigetet), nagyon szeles az idő ilyenkor? Mennyire lesz hideg a víz?

 

köszi

vizituras Creative Commons License 2018.05.30 0 0 294

Üdv !

Hátha van valakinek fuerteventurai infója:

tavaly Lanzarotén voltunk, és a neten találtam lehetőséget arra, hogy ingyenesen , előzetes regisztrációval részt lehetett venni olyan vezetett, kb. fél napos túrákon, / kettőn is voltunk /,
amelyek egyébként zárt, védett , vulkanikus területeken vezettek...
Jó angoltudás kellett , ellenőrizték is interjúval, a túra indulása előtt!!


Van-e ehhez hasonló , ingyenes túra lehetőség Fuerteventúrán ???

 

Köszönöm

Traveller00 Creative Commons License 2018.05.25 0 0 293

Ha szezon elején akartok fürödni a "közeli" helyeken, akkor sokkal jobban jártok a Földközi-tengerrel, Óceán nehezebben melegszik, legjobb júliustól, de inkább augusztustól és az őszi hónapokban (főleg szeptember, október, de még november is részint).

Pár éve májusban voltunk Lanzarotén s egy-két nagyon védett sekély-homokos öblöt leszámítva kifejezetten hideg volt a víz.

 

Autót mindenképpen béreljetek, mert nélküle egy csomó jó partszakaszt, strandot kihagynátok.

 

 

Előzmény: Csma66 (287)
Csma66 Creative Commons License 2018.05.24 -1 0 292

Köszönöm a tanácsaitokat, megnéztem valóban jó árban van a reptéri kölcsönző. Ha van hely inkább a gondom, mivel több helyen olvastam, hogy szinte lehetetlen a központban parkolót találni, de hétvégén átrágjuk a lehetőségeket. Még egyszer köszönöm.

Málta1 Creative Commons License 2018.05.24 -1 0 291

Úgy van, ahogy suirebit írta. Caleta de fuste területén ingyenes a parkolás, ahol fehérre van festve. Persze ha épp van hely....Szerintem béreljetek egy hétre autót. Autoreisen olcsó és nem körülményes. Itthonról foglalsz, reptéren fizetsz kártyával (deposit nincs), megkapod a kulcsot és egy hétig oda mentek ahova kedvetek van. Leadáskor lerakod a reptéri parkolóban a kosit és leadod a kulcsot.

Előzmény: Csma66 (289)
suirebit Creative Commons License 2018.05.24 0 0 290

Google utcanézet szerint feherrel van felfestve tehát nem fizetős az utcai parkolás azon a környéken

Előzmény: Csma66 (289)
Csma66 Creative Commons License 2018.05.24 0 0 289

Köszönöm a választ, igazából azért nem gondolkodtunk egy hét autóbérlésbe mivel a szállásnál nincs parkolási lehetőség, valamint a forumot visszaolvasgatva úgy gondoltam, hogy Caleta de Fusteban levő védett öböl strandolásra alklmas lesz. Esetleg tudsz ott helyben használhato ingyenes parkolórol a szállás közelében (Juan Ramón Soto Morales, 15)?

Előzmény: suirebit (288)
suirebit Creative Commons License 2018.05.23 -1 0 288

javaslom foglald le az autót itthonról, sokkal olcsóbb lesz 1 hétre mint helyben a taxi+2 napra a bérlés, és ott a szabadság lehetősége 

1 hét 50eur https://www.autoreisen.com/car-hire/car-hire.php

(szerintem hűvös lesz a tenger,Corraleho kis öblei voltak a legmelegebbek számomra pancsolásra amikor voltam) 

Előzmény: Csma66 (287)
Csma66 Creative Commons License 2018.05.23 0 0 287

Sziasztok! Kicsit elkeseredtem Malta1 tapasztalata miatt. Mi junius 3-án megyünk egy hétre Caleta de Fustebe és reméltem eddig, hogy ott legalább lehet fürödni is. Mivel ez közel van a repülötérhez úgy tervezzük, hogy taxival megyünk 4 fő a szállásra. Van lehetőség erre? A Caleta Gardenben foglaltunk helyet, esetleg van valakinek tapasztalata. A szállás mellett van autókölcsönző, azt hiszem Cicar, ott szeretnénk 2 napra autót bérelni és bejárni a szigetet. Nem foglaltunk előre, de talán ez nem lesz gond. Minden tanácsot szívesen fogadok!

Traveller00 Creative Commons License 2018.05.23 -1 0 286

Pechetek volna, ennyi (sajnos), az a hét a többi szigeten sem a legmelegebb volt. 

Előzmény: Málta1 (285)
Málta1 Creative Commons License 2018.05.23 0 0 285

Ez igaz, de az időjárás itt nem a fürdőzésnek kedvez. 

Ahogy írtam május 13-20 közt nem tudtunk fürdeni.

Lehet máskor nem így van, de én csak arról tudok ìrni, amit mi tapasztaltunk.

Előzmény: Traveller00 (284)
Traveller00 Creative Commons License 2018.05.23 0 0 284

"Csak olyanoknak ajánlom Fuerteventurát, akik a természeti szépségeket kedvelik, szeretnek kirándulni. Aki csak strandolni menne inkább válasszon másik szigetet, szerintem."

 

A Kanári-szigeteken Fuerten vannak a legjobb strandok, de talán egész Európában (oké, egy-két görög és szardíniai strand azért maga mögé utasíthatja, de legalábbis holtverseny).

Előzmény: Málta1 (283)
Málta1 Creative Commons License 2018.05.22 -2 0 283

Szia!

 

Ígértem, hogy írok a szállásról (Bouganville wonderful sea view )

Röviden: ár-érték arányban megfelelő, a kilátás valóban olyan, mint a bemutató képeken. 

Bővebben: Volt már jobb szállásunk is ilyen áron, pl. Tenerifén. Takarítás nincs, picit kopottas a berendezés, a párnák nagyon használtak, így nem túl kényelmes az alvás. A terasz pici és szeles időben, ami ugye állandó, használhatatlan. A medence nem fűtött. Lehet ha jobb időt fogunk ki ezek fel sem tűnnek. 

 

Május 13-20 közt voltunk, az idő nem volt túl kellemes, fürdeni nem tudtunk, még a többiek által ajánlott szélcsendes öblökben sem. Egy rendszeres visszajáró szerint még soha nem volt ennyire szeles, hűvös idő. Végig kellett a kiskabát, kardigán.

 

A sziget egyébként gyönyörű, lenyűgöző a kopársága és ezzel együtt mégis sokszínű és különleges. Csak olyanoknak ajánlom Fuerteventurát, akik a természeti szépségeket kedvelik, szeretnek kirándulni. Aki csak strandolni menne inkább válasszon másik szigetet, szerintem.

Autó mindenképp szükséges. Mi az Autoreisentől béreltünk, rugalmasak és olcsó. Én a programunkat a hozzászólások alapján állítottam össze, nagyon sok hasznos infót találtam, érdemes végig olvasni mindent!

 

 

Az időjárás ellenére összességében örülünk, hogy elutaztunk erre a szigetre és megismertük Fuerteventurát.

Előzmény: goodman750101 (270)
hinkli Creative Commons License 2018.04.23 0 0 282

Szia! 

 

Mi Tenerifen voltunk így. Nem kell nézned a weben. Az egy átlaghőmérséklet, ami azt jelenti, nappal 28-30C, este 20. Ne félj, ott mindig jo az ido;) 

Előzmény: gerii18 (278)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!