Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 4001

Nem értem, miért ekkora szenzáció ez. Szeretett fiataljaink olyan hülyék, mint a segg, emellé részegek/drogosok is voltak mint a segg, és a seggek szokása szerint sz*rtak egymásra. Ezek meg pont rossz helyen álltak. Ennyi. Felelősök a seggek, és a cuki kisfiúkból és kislányokból seggeket nevelő szülők.

 

Most pedig mindenki filozofálgasson azon, hogy ők az eljövendő világ letéteményesei, a mi jövőnk záloga, az a generáció, aki áldozatos és értelmes munkával előbbre fogja vinni a világot, és majdan eltart minket, mint nyugdíjasokat.

 

Rettegtek már? Akkor jól csináltátok.

 

És most kérem kapcsojjaki.

Előzmény: ámokfutár (4000)
ámokfutár Creative Commons License 2011.07.11 0 0 4000

Tudhatnád, hogy ebben az istenverte kis országban csak kérdések vannak... :-(((

Előzmény: inverz (3997)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 3999

És pontosan mire akarsz választ kapni? Hogy ki tehet róla?

Előzmény: inverz (3997)
inverz Creative Commons License 2011.06.27 0 0 3998

ja nem 90 hanem kb 160... hogy szalad az idő...

Előzmény: inverz (3997)
inverz Creative Commons License 2011.06.27 0 0 3997

jó rég volt... sajnos mint itt a forumon is minden csoda(sic!) három nepig tart... azért én bemásolom ujra amit kb 90 napja írtam először:

 

na akkor hogy is van ez, van egyszer:

- az ingatlan tulajdonosa

- az bérbeadja a WB-nek

- az bérbeadta a 21éves vezette cégnek

- az megbízta a WB-t a biztonsági feladatokkal

- a hatóságok

    - kerületi önkori

     - fővárosi önkori

     - rendörség

     - tűzoltóság

    - antsz

    - nav (ex apeh, vpop)

    - munkaügyesek

- a szórakozni vágyó fiatalok

 

persze senki nem tehet semmiről... így jártunk... és a fiatalok minek mentek oda olyan későn... komolyan mondom ha ennek az ügynek nem lesznek mélyreható következményei akkor nincs tovább... ebben a tragikus sztoriban a korrupció, a bürokrácia minden benne van

 

és épp ezért igenis helye van a polidilin, ami nem csak arról kell hogy szóljon, hogy a nem azonos oldalon állók vitáznak és anyázzák egymást...

 

ezt addig fogom belinkelni, amíg nem kapjuk meg a válaszokat (vagy mig tehetem:)

marcipannyuszi Creative Commons License 2011.06.27 0 0 3996
sensei47 Creative Commons License 2011.05.07 0 0 3995
Előzmény: sensei47 (3994)
sensei47 Creative Commons License 2011.05.07 0 0 3994

Folyamatosak a razziák Budapesten
2011. május 7. 08:01

  MNO - LM
A január 15-én éjjel bekövetkezett West-Balkán-tragédia után a kormány szigorú intézkedéseket léptetett életbe, de közben a szakma is szerveződni kezdett. Negyed évvel a három fiatal lány halálát okozó események után az Egyesület a Kulturált és Biztonságos Szórakoztatásért (EKBSZ) elnökét kérdeztük az „éjszakában” történt változásokról. Pálosi Boglárka nyilatkozott az MNO-nak, és arra hívta fel a figyelmet, hogy komoly gazdasági hatásai is lehetnek a „túlszabályozásnak”.

inverz Creative Commons License 2011.05.06 0 0 3993

http://www.hirtv.hu/musorok/?article_hid=84905

 

a mai célpont nagyon jól bemutatta az éjszakát... ajánlom mindenkinek...

 

Budapest underground
Non Stop kocsma kiskorúaknak, dealerek a WC-ben. Gina, a kis buta, és az elhúzott csík. SMS-riadólánc szülőknek, akcióban a hatóságok. Célpontban a fővárosi partyk és a dubstep.

inverz Creative Commons License 2011.04.28 0 0 3992

Vádat emeltek a West Balkán-tragédia ügyében

Eredetileg nyolc embert gyanúsítottak meg, négyüknek kell bíróság elé állnia. Tovább »

forrás: Index.hu

 

a cikkből kiderűl, hogy joformán semilyen előírást nem tertottek be... akkor akiknek ezt ellenőrizniük kellett volna azok is bűnrészesek... továbbá ennek fényében a kormány által hozott un. zenés-táncos rendezvény törvény felesleges...

Tombolda Creative Commons License 2011.04.22 0 0 3991

Így.

Előzmény: inverz (3990)
inverz Creative Commons License 2011.04.16 0 0 3990

negyed éve volt... sajnos mint itt a forumon is minden csoda(sic!) három nepig tart... azért én bemásolom ujra amit kb 90 napja írtam először:

 

na akkor hogy is van ez, van egyszer:

- az ingatlan tulajdonosa

- az bérbeadja a WB-nek

- az bérbeadta a 21éves vezette cégnek

- az megbízta a WB-t a biztonsági feladatokkal

- a hatóságok

    - kerületi önkori

     - fővárosi önkori

     - rendörség

     - tűzoltóság

    - antsz

    - nav (ex apeh, vpop)

    - munkaügyesek

- a szórakozni vágyó fiatalok

 

persze senki nem tehet semmiről... így jártunk... és a fiatalok minek mentek oda olyan későn... komolyan mondom ha ennek az ügynek nem lesznek mélyreható következményei akkor nincs tovább... ebben a tragikus sztoriban a korrupció, a bürokrácia minden benne van

 

és épp ezért igenis helye van a polidilin, ami nem csak arról kell hogy szóljon, hogy a nem azonos oldalon állók vitáznak és anyázzák egymást...

 

ezt addig fogom belinkelni, amíg nem kapjuk meg a válaszokat (vagy mig tehetem:)

zsuzsa Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3989

A gyerekem meg a haverjai szerint civil ruhás rendőrök járnak szórkozóhelyekre és figyelik, kérnek-e személyit a fiataloktól ha alkoholt rendelnek.

Előzmény: inverz (3988)
inverz Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3988
inverz Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3987
inverz Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3986
inverz Creative Commons License 2011.03.17 0 0 3985

na a szakma máris tiltakozik...

inverz Creative Commons License 2011.03.09 0 0 3984

Szigorú az új diszkórendelet

Kötelezők lesznek a rendszeres ellenőrzések, a rendezvényeket akár menet közben is felfüggeszthetik. Tovább »

forrás: Index.hu

 

tartok tőle, kiöntik a babát a fürdővízzel... ja és mi van a felelősökkel?????!!!

Biga Cubensis Creative Commons License 2011.03.06 0 0 3983

hogyne lenne - már van - következménye, bezárnak minden helyet, ami nem tetszik nekik.

Előzmény: inverz (3981)
inverz Creative Commons License 2011.03.06 0 0 3982

sajnos ahogy várható volt ... kezd süllyedni... kár...

inverz Creative Commons License 2011.03.01 0 0 3981

na akkor hogy is van ez, van egyszer:

- az ingatlan tulajdonosa

- az bérbeadja a WB-nek

- az bérbeadta a 21éves vezette cégnek

- az megbízta a WB-t a biztonsági feladatokkal

- a hatóságok

    - kerületi önkori

     - fővárosi önkori

     - rendörség

    - tűzoltóság

    - antsz

    - nav (ex apeh, vpop)

    - munkaügyesek

- a szórakozni vágyó fiatalok

 

persze senki nem tehet semmiről... így jártunk... és a fiatalok minek mentek oda olyan későn... komolyan mondom ha ennek az ügynek nem lesznek mélyreható következményei akkor nincs tovább... ebben a tragikus sztoriban a korrupció, a bürokrácia minden benne van

 

és épp ezért igenis helye van a polidilin, ami nem csak arról kell hogy szóljon, hogy a nem azonos oldalon állók vitáznak és anyázzák egymást...

 

ezt addig fogom belinkelni, amíg nem kapjuk meg a válaszokat (vagy mig tehetem:)

indiscriminating power Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3980

Ha te mondod :D

Előzmény: nagyArc (3979)
nagyArc Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3979

Itt elenyésző számú "badtrip" van leírva, sokkal inkább az, hogy mi kell a "goodtriphez", mit honnan lehet beszerezni.

 

Előzmény: indiscriminating power (3978)
indiscriminating power Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3978

És egy részletesen leírt valódi badtrip is sokkal preventívebb, mint a "bizarr hallucinációkat, téveszméket és pszichózist okozhat".

Előzmény: zsuzsa (3976)
indiscriminating power Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3977

Akkor jó. Azt hittem, az anatómiai tudásom vagy a szókincsem hiányos.

Előzmény: zsuzsa (3965)
zsuzsa Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3976

Mi se nem dohányzunk, se nem kábitószerezünk, de szerintem nem amiatt kábitószerezik valaki, mert van egy ilyen tájékoztató oldal.

 

Úgy látom korrekt módon leirják a szerek veszélyeit, mellékhatásait ( szemben pl bor-, pálinkafesztiválokkal, ahol nem beszélnek az alkhoholfogyasztás veszélyeiről )

 

 

Előzmény: nagyArc (3973)
Antisystem Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3975

SZVSZ semmi...

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (3974)
nagyArc Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3973

Elképesztő, hogy egy ilyen weboldal következmények nélkül működhet :(((

Előzmény: zsuzsa (3969)
Antisystem Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3972

A Linde Gáz árulja manapság ilyen nagyobb palackban, és elvileg csak gyógyintézetek számára.

 

ÜdV

Előzmény: zsuzsa (3971)
zsuzsa Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3971

Habpatronom nincs itthon, ügyesen fel tudom verni a tejszint ilyne baromságok nélkül is.

 

De a West Balkánosok is szereztek valahonnan kéjgáz patront.

Előzmény: Antisystem (3970)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!