Keresés

Részletes keresés

MENNEKES eMobility Creative Commons License 2020.08.18 0 1 1995

Casio G-shock Rangeman GPR-B1000-1ER

 

Sziasztok- egy ilyen órát keresnék , ajánlatokat

 

sales@toltodjfel.hu

 

címre kérnék.

 

Köszönöm.

 

Esetleg, ha valaki tudja Borkuti úrnak a számát kérlek adja meg privátban emailban, nekem megvolt, beszéltem is vele anno többször is , ( TIMECENTER ) de sajnos telefon probléma miatt elvesztek a számaim kb egy éve, köztük az ővé is.

 

Üdvözlettel, segítségeteket megköszönve :

 

 

 

 

 

 

Ésik László Balázs

Értékesítési Igazgató - MENNEKES eMobilitás-Vezérképviselet -Hungary

Tel.: +36-30-966-5803

sales@toltodjfel.hu

www.töltődjfel.hu

www.mennekes.hu

www.chargeupyourday.de/

www.chargeupyourday.hu

 

http://www.mennek.es/hungary/

 

 

 

 

MENNEKES eMobility Creative Commons License 2020.08.18 0 0 1994

Sziasztok-

 

keresek egy ilyen órát,

 

Casio G-shock Rangeman GPR-B1000-1ER

 

Ajánlatokat

antalijozsef Creative Commons License 2020.07.29 0 0 1993

Elnézést, a kérdésemnek semmi köze a témához, Új hozzászólásnak szántam!

Előzmény: XNC (1991)
antalijozsef Creative Commons License 2020.07.29 0 0 1992

G-9000-1V Casio G-Shock MUDMASTER órához szeretnék STOP START gombot vásárolni.

Van valakinek ötlete honnan tudnám beszerezni.

 

https://www.casio.bolt.hu/g-9000-1-casio-g-shock-premium-ferfi-karora-436?utm_source=argep&utm_medium=cpp&utm_campaign=direct_link

Előzmény: XNC (1991)
XNC Creative Commons License 2020.07.23 0 0 1991

Magasság-mérés:

 

Visszaolvasgatva - az amit az órádban van, az olyan, mint ez itt:

https://www.conrad.hu/hu/magassagmero-hitrax-globe-1418554.html

 

Pontos mérésre nem alkalmas, de hozzávetőleges meghatározásra igen.

Előzmény: Levendula125 (1791)
XNC Creative Commons License 2020.07.16 0 0 1990
Előzmény: totyak89 (1989)
totyak89 Creative Commons License 2020.07.15 0 0 1989

Az a kérdés, hogy a speciális szerszám csak egy kamu szöveg, hogy itthon ne babráljuk, vagy tényleg valami olyan kell hozzá, ami nincs mindenkinek. Keresek egy órást és megkérdem megoldható-e. De azt azért nem szeretném, ha fogóval összebarmolná az órát.

Előzmény: XNC (1988)
XNC Creative Commons License 2020.07.15 0 0 1988

Időközben ezt az infót találtam:

 

"Menetes hátlap: A fokozott vízállóság biztosítása érdekében a hátlap menettel záródik. Nyitásához speciális szerszámra van szükség."

 

Akkor sima órás is meg tudja szerintem csinálni, még ha a vízállóságot nem is tudja tesztelni.

De elvileg, ha rendesen meghúzza, akkor mennie kell.

Előzmény: totyak89 (1987)
totyak89 Creative Commons License 2020.07.15 0 0 1987

Nem olyan komoly óra ez, új korában, talán 3 éve volt 20k körül. Ez órák terén épphogy csak belépőszint, de nekem megfelel a hétköznapi használatra és mellette szólt a zafír óraüveg, ami karcálló.

 

Kerestem youtube-on videót, de én sem találtam, reméltem, hogy valaki esetleg hasonlóval rendelkezik és tud valami okosat mondani.

Előzmény: XNC (1986)
XNC Creative Commons License 2020.07.15 0 0 1986

Jó árat kér érte a szervíz. Lassan annyiért már 1 új órát is vehetsz. (Persze csak 1 olcsóbbat, nem ilyen komolyat mint ez.)

A népszerűbb típusokról szokott fenn lenni videó a neten, hogy ezt hogyan kell csinálni;

de úgy látszik a tiéd valami ritkább fajta, így nincs semmi.

Előzmény: totyak89 (1985)
totyak89 Creative Commons License 2020.07.15 0 0 1985

Sziasztok!

 

Casio MTP-1200A-1A karórában cserélt már valaki otthon, házilag elemet, esetleg egy egyszerű órás meg tudja oldani szakszerűen? A szakszervízt megkérdezve 6000Ft-omba fájna ez a művelet (plusz szállítás, plusz takarítás, stb.) és hát lássuk be, az óra alig ér többet lassan, használtan.

 

Attól viszont tartok, hogy nem lehet csak úgy egyszerűen lepattintani, vagy lecsavarni a hátlapot (van a hátán 6 kis bemarás, lehet speciális eszköz kell hozzá), félek, hogy egy mezei órás esetleg kárt tesz benne, később már nem lesz vízálló, stb. A szervíz olyanokat mondott nekem, hogy vákuum alatt tesztelik, vagy valami hasonló.

 

Megosztanátok velem ez irányú tapasztalataitokat? Köszönöm szépen.

csipi18 Creative Commons License 2020.07.05 0 0 1984

Köszönöm a segítséget!

Előzmény: XNC (1983)
XNC Creative Commons License 2020.07.04 0 0 1983

Itt van az angol nyelvű:

https://casiofanmag.com/manuals/efa120/

 

Mit nem értesz?

XNC Creative Commons License 2020.07.04 0 0 1982

Angol nyelvűt még esetleg, de magyart??

Ritka, mint a fehér holló.

Előzmény: csipi18 (1981)
csipi18 Creative Commons License 2020.07.01 0 0 1981

Sziasztok!

Casio EFA -120-hoz keresnék magyar nyelvű használati útmutatót.

Köszönöm!

XNC Creative Commons License 2020.06.22 0 0 1980

Azt nem csodálom..........

Előzmény: Törölt nick (1953)
Smíró Creative Commons License 2020.03.22 0 0 1979

Kérdés: kapacitor csere után nem vesz automatikusan jelet. Manuálisan tudom jelfogásra bírni. Casio WV510-e. Mi lehet a baj? Választ kösz.

dr!! Creative Commons License 2020.02.11 0 0 1978

üdvözlet!

Évek óta használom a rengeteg órám között a Casio G-shock 50816/GA-100CF órámat, eddig sedmmi bajom nem volt az időállítással, de most az istennek se sikerül a mutatókat összhangba hozni a digit kijelző (amit könnyen be tudok állítani) idejévelMinden digit adat oké, a mutatók meg most (23.02 órakor) 5óra 7 percet mutatnak. Már a mutatók ellenőrzését is elvégeztem (??), de amikor beálljtom a digit kijelzőt és leokézom, a mutatók maradnak a helyükön. Az is zavar, hogyha elkezdem nyomni az A gombot, néhány másodperc mulva előreteker kb egy órányit, aztán ha újra nyomom az A-t, akkor meg vissza vagy 15 percnyit. Mi a fene van az órával? köszi, ha tudtok segíteni! 

avada0 Creative Commons License 2019.08.22 0 0 1977

Helló!

 

Lehet Casio-khoz tetszőleges alkatrészt kapni.

Kicsit tisztogatni akartam az órát alkohollal, de nagyon beszoptam... A szesz reagált (pedig nem kéne...) a műanyag panellel amin az írások vannak, meg két kis ablakocska. Úgyhogy homályos fehér lett.

Íme:

https://drive.google.com/drive/folders/1Xid2NdBeHYGqmwlU8MUgKd98m3TlKIej?usp=sharing

 

 Emellett még az probléma, hogy nem látom hogy lehetne ezt a panelt eltávolítani a házból. Lehet, hogy az előlapi üveglap beragasztása előtt került a helyére...

 

 

 

 

 

 

 

 

.:.:stalker:.:. Creative Commons License 2019.08.07 0 0 1976

Sziasztok kedves Fórumtársak!

 

Casio GW 9400 Rangeman órához (3410 a szerkezet száma) kellene magyar nyelvű használati utasítás.
Tudna esetleg valaki segíteni...?


Nagyon szépen köszönöm előre is!

 

:-)

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.28 0 0 1975

Sziasztok

 

GWG 1000 eladó, magyarországi vásárlás, még 16 hónap gari van rajta, megvan minden papírja garjegy számla, MUDMASTER.

Az eladás oka, hogy GPW 2000 lett vásárolva. Ennyi csak, az óra kifogástalan, párszor hordott. érdeklődni

stomplevi@gmail.com címen.

 

Köszönöm,

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.13 0 0 1974

Köszönöm a válaszodat.

Előzmény: Már_nem_Laposch_Matschka (1973)
Már_nem_Laposch_Matschka Creative Commons License 2019.05.13 0 0 1973

Ellenőrizd, hogy a városkód jól van-e beállítva, ha az jó, akkor a mutatók home pozícióját kell beállítani. A kezelési útmotatóban benne van, hogyan kell.

 

Ha nincs meg, keress rá a qw5081.pdf-re.

 

(Annak idején még én nyitottam ezt a topikot, ezért tartom a kedvencek között... :))

Előzmény: Törölt nick (1972)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.13 0 0 1972

A Casio órák nagyon jók, mint az összes japán termék úgy általában. 

 

Nekem is van egy Casio-m, egy G-Shock GA-100, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy kérdésem lenne vele kapcsolatban: a mutatót hogy kell beállítani, hogy a pontos időt mutassa? Mert a kijelző pontos időt mutat, de a mutató nem. A kezelési útmutatóban nem találtam a mutatók beállításáról semmit (vagy lehet, hogy csak én nem néztem át elég pontosan :) Ezt most csak egy órás tudja beállítani, vagy saját kezűleg is be lehet?

 

Aki erre a topicra néz, kérem, válaszoljon, mert nagyon érdekelne!

 

Köszönöm!

zolnagy Creative Commons License 2019.05.07 0 0 1971

Köszönöm szépen!

Előzmény: nobolond (1970)
nobolond Creative Commons License 2019.05.04 0 0 1970
Előzmény: nobolond (1969)
nobolond Creative Commons License 2019.05.04 0 0 1969

Egy órás ismerősöm azt a "megoldást" mondta, hogy - mivel ő nem jut eredeti Casio alkatrészhez - visszateszi a régit, és bekeni vmiféle

szilikon(?) tömítőzsírral...

Hááát... nem tudom ez mennyire hatékony...

 

Magam csak egy párszor mertem vízbe vinni a Velencei tóban - hál'istennek eddig jól tömít - de arra a kérdésemre, hogy pl. meleg/termálvízbe szabad-e bevinni az órások véleménye megoszlik - pláne, hogy a termál- / gyógyvíz ásványianyag-tartalmának hatása is kérdéses a tömítésre...

Előzmény: zolnagy (1968)
zolnagy Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1968

Sajnos most én is ezt látom, ahogy szétszedtem, hogy az O gyűrű nagyobb, mint kellene. Kéne bele új, de az ebayen is horror áron lehet egy ilyen kis tömítést rendelni. Tudok olyan helyet, ahonnan O gyűrűket szoktam rendelni szilikonból, vitonból, de sajnos ilyen kis vastagságút ők nem gyártanak (legkisebb 1mm).

Előzmény: nobolond (1967)
nobolond Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1967

(Csak az elsőre)

 

Sajna teljesen egyértelmű, hogy a tok tömítése rossz. Lehet, hogy "régi foszlányaiban" még tömített, de ahogy kinyitották már nem zár jól.

Állítólag tömítést csak a pesti márkaszervízben tudnak cserélni, mert más nem jut alkatrészhez.

Előzmény: zolnagy (1966)
zolnagy Creative Commons License 2019.05.01 0 0 1966

Van két Casio órám és két kérdésem :)

 

Az egyik egy Edifice óra (pontos típust nem tudok, de nem is lényes). A múltkor cseréltem benne elemet, azóta időnként a számlapon belül megjelenik egy kör alakú pára folt, ami pár percen belül eltűnik. Ma újra szétszedtem, kivettem a belsejét, kiszárítottam, összeraktam, de sajnos pár óra múlva, amikor kimentem az utcára, megint csinálta. Ez miért van? Az órás csinál valamit vele elemcserekor, hogy ne legyen ez?

 

A másik órámat most vettem. Ez egy vadiúj óra, már nem lehet kapni, csak beragadt raktárkészletet árusítottak ki féláron.

Casio WVA-230 Wave Ceptoros analóg-digi óra. Minden jó lenne vele, de a másodpercmutató időnként totál elállítódik valahogy és teljesen más értéket mutat mint a digitális. Ezt persze lehet aztán szinkronizálni, van egy ilyen menüpont, de csak ideig-óráig lesz újra jó. Ez miért van? Merülhet az elem? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!