Keresés

Részletes keresés

sópipa Creative Commons License 2010.05.11 0 0 39
Aha valami ilyesmire gondoltam én is. Ez a nem futócipő, hanem az úgymond utcai sportcipő.
Előzmény: dedalon74 (36)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.11 0 0 38
Mint ahogy utcai szandálok is vannak... :)
Előzmény: dedalon74 (36)
sópipa Creative Commons License 2010.05.11 0 0 37
Nem tudom csak tippeltem. Én nem szoktam bermudában + pólóban közlekedni..
Előzmény: Törölt nick (35)
dedalon74 Creative Commons License 2010.05.11 0 0 36
Ez így hülyeség.
Speciális sportcipőt(futó, kézilabda, tenisz stb.) cipőt tényleg baromság, de a nagy gyártóknak vannak direkt utcai "sportcipőik".
Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.11 0 0 35
Sportcipőt? Utcára? Annál nagyobb igénytelenség nincs!
Előzmény: sópipa (33)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.11 0 0 34
Semmi baj a szandallal, csak nem zokniban.
sópipa Creative Commons License 2010.05.11 0 0 33
Szerintem igényes ember nem vesz fel bermuda, póló kombót :) Da ha mégis felvesz, akkor esetleg sportcipőt?
Előzmény: botsinkai (32)
botsinkai Creative Commons License 2010.05.11 0 0 32
Bermuda-póló kombóhoz mit veszel fel?
Lakkcipőt vagy papucsot? :-)
Előzmény: duke (31)
duke Creative Commons License 2010.05.11 0 0 31
"Legyen bűncselekmény az ha valaki nem mutat magából semmit."

Az rendben van, jarjon valaki meztelenul, mezitlab, de ne szandalban !!
Ne ugy jarjon mar valaki a varosban mint aki epp langosozni indul egy furcsi utan bazzeg.
A szandal ugy 5 eves korig elfogadhato, utana oriasi tirpaksag.
Előzmény: Törölt nick (28)
.ZsL. Creative Commons License 2010.05.11 0 0 29
Szerintem egyáltalán nem praktikus viselet a szandál.
Például ha szandálban vezet valaki egy úthengert, és véletlenül elé lép közben, már kész is a baj: a szandálnak annyi!
A kohászatban is veszélyes, mert ha az ember a lábára ejt egy frissen kiöntött kokillát, a munkatársainak károsodhat a hallása az ordításától.
Vagy például el tudtok képzelni egy ipari búvárt, amint szandálban menti a tenger fenekére süllyedt fúrótornyot??? Tisztára nonszensz még belegondolni is. Vagy ha a hóhér elügyetlenkedi a csapást a bárddal, és le találja nyisszantani a saját lába kisujját, hát... még belegondolni is borzasztó: véres lehet a frissen hypózott vérpad!!!
Aztán nézzük a közlekedési rendőrt: ha épp meghibulnak a lámpák, és rendőri irányítás kell, szandálban abszolút tekintély nélkül lengetné a karját, senki se figyelne oda rá, és tömegkarambol lenne előbb-utóbb. De még a Pápa se szandálban oszt áldást az erkélyről, annak ellenére, hogy senki se látja, mi van a lábán. Na és az űrhajósok, mondjuk... a Holdon, szandálban? Tiszta röhej lenne, nem? A szívsebész se szandálban műt, utána a pap se szandálban mondja a nekrológot!

Aki pedig nem róluk vesz példát, hát nem szeretnék senkit se befolyásolni a véleményemmel, de szerintem férfiatlanul viselkedik! Az igazi férfi a plázában is (nem csak a strandon!) szöges talpú jégfalmászó bakkkantsban jár, a ráerősített póznamászó vassal, sarkantyúval, és legalább két krómozott mákdarálóval! Na persze, hogy szerénységét hangsúlyozza, meg azt is, hogy távol áll tőle bármiféle kivagyiság, az igazi férfi nem hord zoknit, hanem helyette két ív csiszolóvásznat az ingzsebében, és közben a hegesztőálarca alatt szájharmonikázik!!!
Híd Creative Commons License 2010.05.11 0 0 27
Én hűvösben hordok ilyeneket. Csipkés necczoknit szandival pl. Meg tegnap is combfixet szandival. Szerintem nincs ezzel semmi gond, jól néznek ki az ilyen kombók.
Előzmény: Rolf242 (10)
horex Creative Commons License 2010.05.11 0 0 26

Ha van vérgusztustalan, visszataszító, feháborító dolog..."

 

Szegényes a fantáziád

Tessék de'Sade összest is olvasni, nem csak "Kisasszony"-kát

:)

 

Előzmény: Rolf242 (10)
horex Creative Commons License 2010.05.11 0 0 25
Jaéspersze este napszemüveg se semmi
Előzmény: horex (24)
horex Creative Commons License 2010.05.11 0 0 24

nem afrikából szalajtottak annak ez miért jó "

 

Mer azmeg Dél-Indiábol gyött, új hont foglalni

A kötött sapka, meg a bézbólsapka hátravetve is menő ilyen körökben

 

A farok Gangxta még kaja közben is menőzik ezzel, mer ő  igy "raj"

 

by horex

Előzmény: midnight coder (13)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.11 0 0 23
Legyen má tilos hétvégén öltönyt is viselni. Ha meglátok egyet rögtön a munkámra gondolok és nem tudok pihenni :)
dvmsf Creative Commons License 2010.05.11 0 0 22
Ahogy egy afrikainak/floridában élőnek hűvös Budapest, úgy egy telet/felhősebb időt kedvelő pestinek lehet baromi meleg a nyári 40C ;-) .
orcapofa Creative Commons License 2010.05.11 0 0 21
horex Creative Commons License 2010.05.11 0 0 20
Trambulin vs medence?
Előzmény: Törölt nick (2)
duke Creative Commons License 2010.05.11 0 0 19
Egyetertek, a strandon jarjon valaki szandalban.
A haromcsapas torveny pont megfelelo lenne az ilyen esetekre.
sópipa Creative Commons License 2010.05.11 0 0 18
Szerintem megvan a maga helye a szandálviselésnek. Nyaraláskor, a hétvégi telken elfogadható, de ami nyáron megy szandálfronton az az igénytelenség legalja. Én éltem egy évet Floridában, ott nincs annyi szandálos ember, mint Budapesten nyáron.
Előzmény: Yogi (16)
Yogi Creative Commons License 2010.05.11 0 0 16
régebben undorítónak tartottam a szandálos-papucsos férfiakat
De ugye hogy mennyire?
Hogy vehet fel férfi szandált egyáltalán?
Le kell dobni az atomot rájuk oszt jónapot.
Előzmény: sópipa (11)
RAMBO Creative Commons License 2010.05.11 0 0 15
Egyetértek, de előre szólok, hogy ellenem a kommandósokat hívjátok, mert jókora darab vagyok, és csak kívételes esetben mutogatom a szőrős lábujjaimat.
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.11 0 0 14
Ezzel csak azért nem értek egyet, mert akkor apámat is bevarrnák a jardok. Azt meg nem akarom. :)
midnight coder Creative Commons License 2010.05.11 0 0 13
Ennél szvsz sokkal "érdekesebb" a mostanság divatos gatya aminek a segge a bokádnál van, illetve azok a fiatalok akik 30 fokos melegben fejükre húzott kapucniban közlekednek. Jó, megértem hogy az afrikából ideszakadt Fekete Pákó fázik errefelé, de akit nem afrikából szalajtottak annak ez miért jó ?
Előzmény: Rolf242 (10)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.11 0 0 12
Semmivel se néz ki idiótábban mint aki városban terepszínű ruhát hord :)
Előzmény: Rolf242 (10)
sópipa Creative Commons License 2010.05.11 0 0 11
Kedves Topicnyitó!

Most az én általam nyitott topicra próbálsz reagálni :)
No akkor ezzel kapcsolatban is elmondom a véleményemet :)

Ne legyen bűncselekmény a zokni-szandál!

Bár régebben undorítónak tartottam a szandálos-papucsos férfiakat(a mezítlábasakat pláne), mostmár inkább viccesnek tartom őket. Régebben elmentem mellettük és csendben hánytam egyet, mostmár csak kuncogok... :)
Rolf242 Creative Commons License 2010.05.11 0 0 10
Teljesen egyetértek Veled! :) Ha van vérgusztustalan, visszataszító, feháborító dolog, akkor ez az.
A szandál-zokni combo-t kéretik betiltani. Ez nem vicc! :D
De azonnal!!!!!!!! :D :D :D :D

( de most komolyan, milyen "ember" az aki ilyet fel mer venni??? )
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Wic Creative Commons License 2010.05.11 0 0 9
:D
Előzmény: kölcsönzői jelmez (1)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.11 0 0 8

Még csak nem is szellemes.

 

 

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
kábelbúvár Creative Commons License 2010.05.11 0 0 7

 

 

 

 

 

 :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!