Keresés

Részletes keresés

Derek Creative Commons License 2009.10.22 0 0 27
Mert a kotogyu tehenek nem tejelnek,ahogy mondta akkoriban a BBC bemondoja nicky GRant
Előzmény: mac.m (26)
mac.m Creative Commons License 2009.10.22 0 0 26
Na igen, főleg, ha ma már tej se lesz...
Előzmény: Derek (24)
MGperY Creative Commons License 2009.10.22 0 0 25
and i feel FINE!
http://www.youtube.com/watch?v=Bmxyj6iInMc
Előzmény: Derek (24)
Derek Creative Commons License 2009.10.22 0 0 24
seepheerd Creative Commons License 2009.10.22 0 0 23
Egy: elpusztulnak a méhek...
Előzmény: TomDantes (15)
mac.m Creative Commons License 2009.10.22 0 0 22

 

Lófaxot derült ki, majd 2012-ben kiderül...

 

 

TomDantes Creative Commons License 2009.10.22 0 0 21
Jól van már ne tódíts...ne tódíts...nem azt mondtam, hogy az emberiség mindig létezett, és nem azt hogy soha nem hal ki.

Ellenben , valami indokot hogy miért pont 500 éven belül halunk ki? Tehát 501 év múlva egy ember se fog élni? Mert? Mi lesz? Nagyon kíváncsi vagyok.

Amúgy jobb ha tőlem tudod, ezt nem lehet előrejelezni és megjósolni. Attól még hogy sokan előre jelzik és megjósolják, attól még butaság az egész.

Ugyanis, ismét mondom, már régebben is megjósolták az emberiség kihalását...2009-re már sokszorosan ki kellet volna halnunk!

Na most, szerinted mi halottak vagyunk? Én elég élőnek értem magam.

Előzmény: Törölt nick (14)
varu2 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 20


..Én leszarom a világvégét..

..Az összes kötvényemmel "shortoltam".. erre az időpontra!!!


..
MGperY Creative Commons License 2009.10.22 0 0 18
polusvaltasrol, de mindegy.
Előzmény: seepheerd (16)
Baresi Boriska Creative Commons License 2009.10.22 0 0 17

hat ezt ugy 498 ev mulva kene megkerdezni...

bar nekem ketsegeim vannak a tudosok mertekeit illetöen...

Előzmény: Törölt nick (9)
seepheerd Creative Commons License 2009.10.22 0 0 16

Tudósok... röhög a májam.

 

Kölönben sem világvégéről volt szó 2012-ben hanem dimenzió váltásról, a hozzá tartozó kis csetepatékkal. De ebből semmit nem fogtok észrevenni, birkácskák :)

TomDantes Creative Commons License 2009.10.22 0 0 15
Nem mondtam hogy soha nem hal ki, ugyanis maga a galaxis sem fog létezni örökké...legalábbis a fennálló elméletek szerint .

De miért halnánk ki 500 éven belül? A Nap még évmilliókig normálisan működni fog. A Föld keringeni fog körülötte. Ha csak nem robban darabokra az egész bolygó egy óriás meteortól, akkor ugyan miért halna ki az egész emberiség?

Egy okot mondj már.

Előzmény: Törölt nick (13)
MGperY Creative Commons License 2009.10.22 0 0 12
http://www.youtube.com/watch?v=5VXa82AuwHU
Előzmény: Makkon Mókus (10)
TomDantes Creative Commons License 2009.10.22 0 0 11
Ugyan miért halna ki az emberiség 500 éven belül? Mellesleg a mértékadó tudósok ezt évszázadok óta jósolják...és mégse haltunk ki.

Mindig mindenfélét gondoltak a kor tudósai, hogy mi lesz az emberiséggel a következő évtizedekben, évszázadokban, de szinte semmi nem jött be...50 évvel ezelőtt is egy csomó mindent mondtak, hogy mi lesz majd ...és abból se jött be semmi.
Előzmény: Törölt nick (9)
Makkon Mókus Creative Commons License 2009.10.22 0 0 10
http://www.youtube.com/watch?v=1yv2qW9e6Tk
Baresi Boriska Creative Commons License 2009.10.22 0 0 8

megnyugtato...

es 2013-ban?

Törölt nick Creative Commons License 2009.10.22 0 0 7
Pedig már úgy beleéltem magam.
Magic Horse Creative Commons License 2009.10.22 0 0 5
2010-ben lesz vége.
Előzmény: Törölt nick (-)
MGperY Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4
ha'la jehova'nak!
Előzmény: Törölt nick (-)
Zottjoghurt Creative Commons License 2009.10.22 0 0 3
Ha már tagadják is, akkor nagy a baj..:( De a világgazdaság hamarabb fog összeomlani, úgyhogy egy kisbolygó csak megváltás lehet.
Előzmény: Törölt nick (-)
syrius Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2

De lesssz. A Náza  hazudik, tagad, de én mindent tudok, a budapest tv-n minden megmondtak előre (igazi tudós emberek, tisztánlátók, stb... nem ilyen botcsinálta csillagászok) . És jön a Nibiru és legfeljebb a táltoscseppekkel kerülhető el a vég.

 

(Nálam rendelhető)

Előzmény: Törölt nick (-)
TomDantes Creative Commons License 2009.10.22 0 0 1
Én ezt eddig is tudtam...3600 évente vissza térő bolygó ami kipusztítja az életet...aha...általános iskola, történelem óra!

Valakinek rémlik olyan ,hogy 3600 éve kipusztultunk volna? Nekem ilyen nem rémlik..ellenben több civilizáció is javában virágzott.
Derek Creative Commons License 2009.10.22 0 0 0
brav0
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.22 0 0 topiknyitó
A NASA tagad.

David Morrison az Astronomical Society of the Pacific tudományos szaklapban válaszolt a közelmúltban felmerült megdöbbentő mennyiségű kérdésre, amely mind arra irányult: tényleg hamar vége lesz a világnak? Sokan kérdezték azt is, hogy összeütközhetünk-e a Nibiru nevű bolygóval, míg mások a napfolttevékenységre, illetve más kozmikus katasztrófára hivatkoztak.

A NASA-kutató szerint a Nibiru pusztán csak Zecharia Sitchin író fantáziájában született meg, aki azt híresztelte, olyan ősi sumér szövegeket talált és fordított le, amelyek szerint egy titokzatos, 3600 éves keringési idejű bolygó 2003. májusában ütközik össze a Földdel. Mindezt, mondja Morrison, még Nancy Lieder amerikai látnok is megerősítette, aki elmondása szerint a Zeta Reticuli csillag körül keringő (amúgy nem létező) bolygón élő idegen civilizációtól tudta meg azt, hogy a Nibiru veszélyt jelent ránk.

Amikor azonban nem pusztultunk el 2003-ban, a világvége időpontja, mondja Morrison, 2012 decemberére lett áttéve, mindez pedig a maja naptár új időszakának kezdetével esik egybe. A NASA-kutató hozzáteszi: a maják legalább annyira nem gondolhatták komolyan azt, hogy egy időszámítási egység végeztével vége a világnak, ahogyan mi sem hisszük azt szilveszter előestéjén, hogy nem érjük meg a következő napot. Ugyanilyen vaklárma kíséri a mágneses polaritás változását is, ami - mondja Morrison - nem akasztja meg a földi életet, de a bolygó forgását sem indítja el az ellenkező irányba. Érdekes, teszi hozzá a kutató hogy míg számos összeesküvéselmélet-gyártó működik a neten, a legnagyobb riadalmakat mégis a hollywoodi moziipar különböző katasztrófafilmjei keltik.

/HVG/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!