Keresés

Részletes keresés

4Hópihe Creative Commons License 2009.05.18 0 0 12

varrható glitter az a gomb a nyuszkodon????

ha igen tök jó ötlet.)))

 már azon gondolodtam,hogy zsugorfoliából mini gombot is készitek a rongybabák ruháira.. de a glitter olcsóbb megoldás és szép is)

és tetszik ahogy felvarrtad.

:o))

Előzmény: ahama (6)
Kaoka Creative Commons License 2009.05.18 0 0 11
Á értem! :) Akkor is édes a nyuszika. :) Nekem is megvan az a foltos könyv és meg is varrtam az epreket anno. :) Az kicsit más. Félkőrből van szabva és behúzott a teteje.
Előzmény: ahama (10)
ahama Creative Commons License 2009.05.18 0 0 10
:) a nyuszit és a festést is én követtem el.
Előzmény: Kaoka (8)
4Hópihe Creative Commons License 2009.05.18 0 0 9

nekem is lett tilda eprem.

de itt aaz alap ötlet szerintem nem az övé valamelyik ezeréves foltvarró könyvböl hulladék hasznositás cimen szintén volt ilyen eperke szabásminta... abból hajbizgenytyüt készitettem akkor a lánykám hajába, van már vagy 13éve...

Előzmény: Kaoka (3)
Kaoka Creative Commons License 2009.05.18 0 0 8

ahama! Köszönöm szépen. A ruha  anyagát kdattától kaptam még évekkel ezelött. 

De furcsa leírni, olyan gyorsan megy az idő, szinte észre sem vettem és elszállt pár év itt a fórumon.

Aztán úgy elraktam, hogy egyszer teljesen véletlenül akadtam rá. Annyira szép, hogy nem volt szivem belevágni. De ehhez a babához nem sajnáltam.:) Igazán kdatta is kicsit benne van. :) Édes ez a nyuszi, bárki varrta. Tetszik a festette füle. :)

Tényleg azért érdekes a Tilda, mert egy mintára, még nem készült két egyforma semmiből.

Előzmény: ahama (5)
Kaoka Creative Commons License 2009.05.18 0 0 7
Várom szeretettel a manókat. :)
Előzmény: bvedono-Szömörce (4)
ahama Creative Commons License 2009.05.18 0 0 6
Előzmény: ahama (5)
ahama Creative Commons License 2009.05.18 0 0 5

Az a jó a Tildás szmk-ban, hogy megmarad a jellegzetes alap és mégis a saját képedre, egyénire formálhatod őket.

Ez a baba nagyon-nagyon jó lett. Tetszik a haja és a sminkje :), és szép a ruhája a cipő is jól van megoldva, látszik, hogy nem "akárkinek" készítetted.

 

Nekem ez a nyuszi a legutóbbi tildás, cserebere ajándék volt. Nem igérem, hogy minden héten, de biztosan fogok még mutatni, mert néha kikivánkozik belőlem egy-egy tildás, jó, hogy megnyitottad a topikot.

( a köv. hsz-ban lesz a kép, még le kell kicsinyítenem).

Előzmény: Kaoka (-)
bvedono-Szömörce Creative Commons License 2009.05.18 0 0 4
Ma elkészül 3 manóm, majd hozom a képeket:)
Kaoka Creative Commons License 2009.05.17 0 0 3

A pizsamás nagyon édes, sokan megvarrták. Mivel tavasz van javából, tessék egy kis Tilda eper. Ez sem most készült. :)

Sokan közösen megvarrtuk a dundi hölgyet is. :)

 

Előzmény: 4Hópihe (2)
4Hópihe Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2

 

 köszi :o)

én a pizsamás hóemberrel kezdtem a tildához való kötödésemet..

de van olyan figurája ami annyira egyszerü,hogy el sem tudom képzelni,hogyan lehetne feltupirozni,hogy elfogadható, szerethetö figura legyen belöle...

 jó hogy nyitottad tényleg más kategória.

:o)

Előzmény: Kaoka (1)
Kaoka Creative Commons License 2009.05.17 0 0 1

Pihe! Hihetetlen milyen sokoldalú vagy. Öröm lehet nálatok gyereknek lenni! :)

Rájöttem mióta lapozgatom a Tilda könyveimet, egyre jobban megszeretem az összes figuráját és kedvem támad elkészíteni.

A lányomtól kaptam az első lökést könyv formájában, aztán mammkától a többi könyvet.:) Azóta is gyűjtöm a mintákat, de a legújabb sajnos nincs meg.

Már régebben gondoltam, lehetne egy olyan topik, ahol csak Tildasok vannak.

Nem mintha nem férnének el a babavarró topikban, de ez egy teljesen más kategória.:)

Előzmény: 4Hópihe (0)
4Hópihe Creative Commons License 2009.05.17 0 0 0

én nem vagyok mániás, de van amit szivesen kiprobálok a tildasok közül....

ez is az:

http://kep.tar.hu/hopihe/50533627/37452376#2 

és ez a kedvencem eléggé feltupiroztam az egyyzserü ásitómanóból karácsony manóvá lett.

http://kep.tar.hu/hopihe/50533627/36913151#2

Előzmény: Kaoka (-)
Kaoka Creative Commons License 2009.05.17 0 0 topiknyitó

Gyertek Tilda mániás-ok varrjunk együtt, mutassuk meg egymásnak miket varrtunk.:) Az első Tilda babám, már a lányom otthonát dísziti. :) Lesz még több is.:)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!