Keresés

Részletes keresés

nyugatioldal Creative Commons License 2009.03.27 0 0 507

Én nem tudom ki ez a Takács, de vki összefoglalná nekem pár mondatban, hogy miért teljesen alkalmatlan?

 

Köszönöm!

identifikátor Creative Commons License 2009.03.27 0 0 505
8:3 arányban utasították el Takácsot

A Hírszerző értesülései szerint az SZDSZ ügyvivői 8:3 arányban utasították el Takács János miniszterelnöki jelölését.

marmota Creative Commons License 2009.03.27 0 0 503

"Értesüléseink szerint az SZDSZ hosszas megfontolás után végül nem akarja Takács Jánost, de eddig nem mondtak nemet  a jelöltjelöltre. Takács több mint két órája miniszterelnökjelölt-esélyes."

Index-ről.

zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 502
Az mszp google-el keresi az új jelöltjét :D
Utána az szdsz megvárja a poltopik reakcióját :))
Pacemaker Creative Commons License 2009.03.27 0 0 501
Az annyira komolytalan és  a valóságtól elrugaszkodott jelölés volt, hogy már féltem hogy ez marad
csigalab Creative Commons License 2009.03.27 0 0 499
Kutya rendben ott is.
Előzmény: BigBacon (497)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 498
jaja..ki-kit-hova akar csatolni?
Előzmény: meghallhatom (485)
BigBacon Creative Commons License 2009.03.27 0 0 497
Uhrin Benedek? Ő ruszin (legalábbis a nevéből ítélve)
Előzmény: meghallhatom (493)
halkergető Creative Commons License 2009.03.27 0 0 496

Miért ne?

Egy előnye valószínű lenne: Több sarat már nem lehetne rákenni!

 

Ellentétben egy "tisztával", akire a neve felmerülése pillanatától zúdulna, ahogy a csövön átfér.    :)))

Előzmény: Törölt nick (475)
Khrii Creative Commons License 2009.03.27 0 0 495

Na, akkor Takács úrnak köszönjük, majd értesítjük.

 

Felkészül: ?

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 494
azért 24 puttósorsolásnyit kihúzott.
Előzmény: Regisztrált ingyenél (487)
meghallhatom Creative Commons License 2009.03.27 0 0 493
Meg kellene egy szlovak meg ikran allampolgar jelölt es röhögtetnek egesz közep europat.Az se semmi azert közep europa hivatasos bohocanak lenni.
pindiy Creative Commons License 2009.03.27 0 0 492
majd még a Fleto beszél a fejükkel, van még elvitetni való polgármester....
Előzmény: kibéd (484)
identifikátor Creative Commons License 2009.03.27 0 0 491
most mehetünk át a Straub topikba.
BigBacon Creative Commons License 2009.03.27 0 0 490

"Legyen Totó a jelölt"

 

 

Azt már rég megmérgezte a zorbán.

Előzmény: Lancel_Otto (469)
sopa Creative Commons License 2009.03.27 0 0 489
húzhatták volna még a topic érdekében ...
Előzmény: kibéd (484)
Esbeta férje Creative Commons License 2009.03.27 0 0 488

 

Volt!

Regisztrált ingyenél Creative Commons License 2009.03.27 0 0 487
Ennyi!

120 perc.

Szobrot neki!

Melegít: ????
Előzmény: kibéd (484)
pindiy Creative Commons License 2009.03.27 0 0 486
Inkább takácsot választják, még akkor is ha fogalmuk sincsen, hogy ki a fene az....
Előzmény: Törölt nick (481)
meghallhatom Creative Commons License 2009.03.27 0 0 485
A romanok hülyere fogjak magukat röhögni.Egy roman allampolgar mint magyar miniszterelnök.
Előzmény: kibéd (484)
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 484
Az SZDSZ nem akarja Takácsot

Értesüléseink szerint az SZDSZ hosszas megfontolás után végül nem akarja Takács János jelölését. Takács több mint két órája miniszterelnökjelölt-esélyes.
pindiy Creative Commons License 2009.03.27 0 0 483
Mér is ne, ha mán Monika lehetett....
Előzmény: zvolo (438)
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 482
Órák óta semmi reakció az SZDSZ részéről... Nekem ez gyanús!
csigalab Creative Commons License 2009.03.27 0 0 480
Én is erre gondoltam. A 3D-s grafikusok simán össze tudnának dobni egy olyan figurát ami a legtöbb embernek szimpatikus. Utána már csak animálni és szinkronizálni egy kellemes szinkronhanggal.
Előzmény: Törölt nick (466)
bean Creative Commons License 2009.03.27 0 0 476
Nem kellene ezt is megszavaztatni mint a Megyeri híd nevét?
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 475

 

Legyen Zuschlag!

Neki van megvalósított programja, amit mindenki ismer és a múltját is tuggyuk

 Újat már a rendőrség, az ügyészség, a Magyar Nemzet és a Hírtv  sem tud róla bemutatni.

Legyen Zuschlag!

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 472
Hát nem tudom, egy kannibál belefér-e, gondolom miazhogy, nagyonis. :)
Előzmény: Lancel_Otto (463)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 471
apicsába.....Köszönöm neked Toto kutyus....(már itt is a for mancs..:) sün-sün!
Előzmény: csigalab (465)
hatgang Creative Commons License 2009.03.27 0 0 470

Szerintem pedig nem rossz ötlet a fridzsider-kapitalizmus építése, mint program. Messze vagyunk még attól, hogy minden családban legyen hűtőszekrény, TV, esetleg gk. Ez a Takács lehet hogy beválna, a hűtőkhöz pl piszkosul érthet.

Lancel_Otto Creative Commons License 2009.03.27 0 0 469
Legyen Totó a jelölt. Ha anno Caligula a lovát konzulnak nevezhette ki?

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))999
Előzmény: csigalab (465)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!