Keresés

Részletes keresés

damm Creative Commons License 2008.12.28 0 0 1677
Szóval volt Magyarországon egy miniszterelnök, aki a családja és a barátai javára igen különös dolgokat csinált. Ezt az egyik képviselő szóvá tette a Parlamentben. Erre Orbán bírósági eljárással fenyegette meg az illetőt. Valamilyen kifürkészhetetlen okból nem lett a nem mindennapi dologból semmi.
És akkor most ÉN vok menthetetlen???????
Előzmény: hatodikk (1676)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.28 0 0 1676

Talán érzed a kettő közti különbséget.

 

Ha nem, menthetetlen vagy:-((

Előzmény: damm (1674)
shag Creative Commons License 2008.12.28 0 0 1675
"csodálkozni+hörögni"
Úgy , gondolod, hogy amikor a többség hörög te még röföghetsz?
Előzmény: Stoppermutter (1644)
damm Creative Commons License 2008.12.28 0 0 1674

(Talán ezt a hozzászólást nem törlik...)


És azzal a perrel mi van, amivel Orbán fenyegette meg azt a képviselőt, aki a miniszterelnök kis családi bulijai iránt érdeklődött a Parlamentben 2001-ben....

Előzmény: hatodikk (1673)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.28 0 0 1673

"Perel már Vigyori Orbán?"

 

A perről jut eszembe. Mi lett azzal a perrel, amit gyurcsibohóc indított a MaNem ellen a Nomentana Kft okírathamisítási, csalási leleplezései miatt??????

 

Vajon ki nyerte meg?

Előzmény: MoszerElek (1652)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.28 0 0 1672

"Fridi "egyeduralomra tört". Vagy mi."

 

Dehogy is. Ő csak Tv elnök szeretne lenni. Tudhatnátok. Hisz eccer már "Péter támogatta a jelölését". Mostmár biztosra akar menni. És úgy gondolja, neki öt év parkolópályát megér ez.

Előzmény: Lebenstod (1651)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.28 0 0 1671
De hát akkoriban cuslag gyurcsit dugta:-)
Előzmény: Stoppermutter (1645)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.28 0 0 1670
Hááát, ahogy kinéz, a következő négy évben Fridi mehet Varadéróba feltöltődni.
Előzmény: Stoppermutter (1644)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.28 0 0 1669
"Hacsak hazug lenne, de aljas is.

MO ellensége.

Igazi komcsi, egyeduralomra tört és személyi kultuszt alakított ki maga körűl."

 

De jó jellemzést írtál gyurcsibohócról. Én se tudtam volna jobbat.

Előzmény: Törölt nick (1625)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.28 0 0 1668
Nem. El is tünt a közéletből Hajdú.
Előzmény: Stoppermutter (1623)
dancie Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1667
Tényleg? Nekem kiesett.
Érdekes.
Előzmény: Stoppermutter (1645)
vt75 Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1666
"Ezért mondta, hogy ha Önöknek a milliárdos hasznuk mellett fontosabb még további pármilla, mint a hazájuk adóbevételei, közpénzei és boldogulása, akkor tessék csak, el lehet menni.

Igaza volt, igen. Ha egy nyereséges magyar vállalkozó inkább befizet Szlovákiának 500 millió adót, semmint Magyarországnak mondjuk 550 milliót, hát menjen, és szégyellje magát..."

1. szégyellje magát a medence, csillárvisszaigénylős akárki, aki a kupoldában ül
2. 500 vs 550 ennyire ne csúsztass mán lécci: kint az SZJA 18 v 19 % itthon 40 (ha hozzászámolom a TB x millió Ft feletti extrasarcát + az ideiglenes különadó (=hiába fizetsz 500k után nyugdíjjárulékot, a nyugdíjba csak 380k bruttóig számít), akkor egyértelmű, hogy pl csak bérnél nem 10% a különbség, hanem 200. Ehhez hozzájön még a magyar bürökrácia minden nyűgje-baja (=ott tesz keresztbe ahol tud), és már mindjárt tisztább a kép. Gondolom a sok "hülye" vállalkozó meg is lepődött kint először, hogy normálisan fogadják őket, ami egyrészt érthető, (ez lenne az alap az állam részéről az állampolgáraival szemben), másrészt meg minden innen odatelepülő adózó "ingyen pénz"..
(mondjuk csak zárójelben jegyzem meg, hogy arra kíváncsi leszek, hogy egy esetleges kormányváltás után bayerzsolti hazahozza-e a vállalkozását Mo-ra, illetve lecseréli-e az SK rendszámú autóját...mert az tiszta, hogy ezeknek nem fizet, de azoknak vajon fog-e? :) )
Előzmény: dalibaba (1602)
damm Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1665
Ha jók az értesüléseim, az Kövér László lehetett....:-)))
Előzmény: Törölt nick (1662)
fjord Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1664
Valahogy nem gonodltam, hopy aszaly es aradasugyi funkcioja is lett volna...
Előzmény: Törölt nick (1586)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1660

Kicsi huszár, akkor csak azt tudom javasolni neked, hogy búsulj tovább a saját f@szodon, ahogy ott a 8/c. oszt.-ban szoktátok.

 

Előzmény: Törölt nick (1657)
damm Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1659
Az a baj, hogy csak a keret-történet maradt meg a fejemben. Majd még utána nézek.
Előzmény: Törölt nick (1658)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1655

Ez egy rossz, üres közhely. Úgy festi le a tőkét, mint valami sáskahadat, pedig nem mind az, a legtöbbje nem az.


Vannak távlati befektetők is, vannak nagyon hosszú távra tervező stratégiai befektetők, és persze vannak sáskák is. Utóbbiakat könnyebb észrevenni, belőlük könnyebb általánosítani.

 

De akkor tessék, nosza, számoljuk fel a kapitalizmust. Volt már ilyen kísérlet. Nem vált be, abbahagyni, stop!

Előzmény: kheiron (1653)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1654
Mit nem értünk?
Előzmény: Lebenstod (1649)
kheiron Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1653
Ne szarjunk a versenyképességre, de ne is lépjünk le mindjárt, ha egy kicsivel is nehezebb itthon.

Kapitalizmus van, a tőkés oda megy, ahol több bevétele marad.
Előzmény: dalibaba (1607)
MoszerElek Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1652
Igyál egy kis vizet. Lehiggadsz. Politikusoknak többet kell elviselni. Perel már Vigyori Orbán?
Előzmény: Törölt nick (1647)
Lebenstod Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1651
Jujj. Most olvasom, hogy Fridi "egyeduralomra tört". Vagy mi.
Előzmény: Törölt nick (1625)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1650
Orbán nyakig benne ült a D-209 seggében? Nem lepne meg.
Előzmény: Törölt nick (1647)
Lebenstod Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1649
Ki is a fidesz "akkori" sajtófőnöke? "akkori"?
Előzmény: Stoppermutter (1645)
dalibaba Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1648
Miért Küsser ?  És miért Ildugó ?
Előzmény: Törölt nick (1635)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1647
ne friderikusz mondja meg a frankót orbánról, aki nyakig benne volt a d209 seggében...
Előzmény: Stoppermutter (1644)
damm Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1646

Nemrégen volt egy film az egyik német adón, amiben dokumentálták Antoine de Saint Exupéry halálát. Évekig tartó kutatással kiderítették, hogy az a német katona, aki lelőtte, még most is él. Azt mondta, ha tudta volna, ki ül azon a gépen, biztosan nem lövi le.


További hasonlóan szép ünnepet!

Előzmény: Törölt nick (1633)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1645

Több ponton is téves. Nem ő SMS-ezik, hanem az ő üzeneteit lopják.

 

Méghozzá a Fidesz akkori sajtófőnöke személyesen, mint az kiderült.

 

Aki - mellesleg és szabadidejében - Zuschlag János szeretője volt.

Előzmény: Törölt nick (1635)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1644

friderikusz inkább foglalkozzon inkább a megasztárokkal...

 

Ezzel csak az a bökkenő, hogy nem te határozod meg. Majd ő eldönti, mit akar csinálni. Fogtok még csudálkozni+hörögni.

Előzmény: Törölt nick (1641)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1643

Gondolod, hogy bárki egy fillért is adna azért, hogy te elolvass valamit? Nem vagy te annyira fontos, barátocskám.

Előzmény: Törölt nick (1628)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.27 0 0 1642
Ne szarjunk a versenyképességre, de ne is lépjünk le mindjárt, ha egy kicsivel is nehezebb itthon.

Pedig a tőkésnek azon kell gondolkodnia hogy mi van akkor, ha a konkurencia olcsóbban tudja Szlovákiában előállítani ugyanazt. méghozzá sokkal olcsóbban, szó sincs itt 500:550 arányról.
Akkor előbb-utóbb be kell csukni a bótot, és Gy. F. majd törheti a fejét hogy ki fog itt adót fizetni.

Ebbe hazaszeretet keverni demagógia.
Előzmény: dalibaba (1607)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!