Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.19 0 0 41
Akkor aludj rá! A kedvemért..
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.09 0 0 40
A Flórián belém ment, anya.
Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.09 0 0 39
Anyádba mentem. Flórián. :)
Előzmény: vasgyári capriccio (37)


EDM Creative Commons License 2009.03.09 0 0 38
Jóccakát.
vasgyári capriccio Creative Commons License 2009.03.08 0 0 37
Flóriánba mentem.Anyád
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.04 0 0 33
Itt vagyok =D
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.04 0 0 26
Bocsánat mindenkitől, akit megbántottam az utóbbi időben.
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.03 0 0 25
Bárcsak sikerülne így látnom a világot... :'(
Előzmény: Törölt nick (-)
jedi1 Creative Commons License 2008.12.03 0 0 24

Igazad van. Nem ismerlek. Sőt nem is kell hogy ismerjelek. Ki vagyok én? Senki. Egy nick.

A mese nem is erről szól.

Hanem arról hogy te ismerd meg, és tanuld meg elfogadni és szeretni önmagad.

 

Bocsi.:-)

Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.03 0 0 23
Ismerem magam és tudom, hogyha szeretne is valaki, elüldözném. Vagy mert kihasználnám, amiért szeret, vagy a féltékenységemmel, vagy az őrült dolgaimmal. Ha nem vetted volna észre, én nem egyszerűen túl sok érzelemmel rendelkezem, hanem instabil is vagyok nagyon. Annyira durva, hogy mennyire nem ismersz, és mennyire azt hiszed, hogy igen. Bocsi :-)
Előzmény: jedi1 (22)
jedi1 Creative Commons License 2008.12.03 0 0 22

Nem tudom Titi. Ha úgy érzed hogy segítség kell, akkor fordulj orvoshoz. Te tudod.

Én nem tartalak betegnek, csak olyan lánynak akinek erős érzelmei vannak, és még nem tudja teljesen uralni őket.

De ha gondolod, és ha úgy érzed hogy orvosi segítség kell, akkor menj. De neked nem orvos kell, hanem egy ember, aki igazán szeret.

Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.03 0 0 21
De minden hiába. A művészet is csak ideig-óráig tesz boldoggá, és elég a leges legapróbb rossz, máris visszakerültem a mélybe, a szélsőségeimmel. Ha elmennék pszí-hez, az vajon segítene...?
Meg akarok szabadulni ettől a szörnyű érzéstől itt bent :(
Előzmény: jedi1 (20)
jedi1 Creative Commons License 2008.12.03 0 0 20

Titi, írd ki magadból a bánatod. Az valamit segít. Vagy amit javasoltam: írd le milyen világot szeretnél. Ámodj. Merj szépet álmodni magadnak. Nem baj ha aztán felébredsz. Majd álmodsz újra.

Van fantáziád. Akkor használd. AZ igazi fantázia képlékeny. Ha valóban több van benned mint egy átlag emberben, akkor nem csak egyetlen formába tudod megmutatni.

Előzmény: Törölt nick (18)
jedi1 Creative Commons License 2008.12.03 0 0 19

Maradjunk annyiban hogy először légy jó költő, szerezz hírnevet, és aztán majd meglátod a többit.:-)

 

Ahhoz hogy az emberek érezzék a hiányod, először adnod kell nekik valamit, meg kell érintened őket.

Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.03 0 0 18
De most mit csináljak, mi a jó k*rva anyámat csináljak, ha belehalok a bánatba, ami ellen nem tehetek semmit....? Ami ellen nincs orvosság? És amit nem fogok kibírni sokáig....?
Fuck fuck fuck :(
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.03 0 0 17
Ha csak egy átlagos költő vagyok, majd öregkoromban meghalok - kit érdekel?
Ha csak egy buta kamasz vagyok, aki öngyilkos lesz, akár egy emós - kit érdekel?

De ha költő vagyok és öngyilkos leszek - hírnevem lesz. Ha nem is nagy, nem is sokáig, de valameddig.

Ez nem hősiesség, se nem gyávaság kérdése :-) Ez az én életcélom/felfogásom.
Előzmény: jedi1 (16)
jedi1 Creative Commons License 2008.12.03 0 0 16

Valamit elnéztél. Én téged nem neveztelek gyengének. AZ öngyilkosságról beszéltem, mint "megoldás".

 

Pont azt remélem hogy te egy erős lány vagy, és egyszer megérted hogy gyengeség vagy hősiesség kérdésében gyakran óriásit csal a látszat.

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.03 0 0 15
Köszönöm hogy gyengének neveztél, nyilván te nem lennél olyan gyenge hogy a vonat elé ugorj, hogy aztán a síneken összetörjenek a csontjaid a vonat kerekei alatt.

És még valami: Te most boldog vagy?

Bánom, hogy az előző kísérletem nem járt sikerrel. Annyiban bánom, hogy máris kevesebb bánattal, csalódással, és gyűlölettel kerültem volna a túlvilágra.
Annyiban jó, hogy felfedeztem új képességeket magamban, amiket még fejlesztenem kell.
Juhász Gyula, Wass Albert, Márai Sándor, Csáth Géza, József Attila; akiket még tisztelek és hasnoló cipőben jártak: Latinovits Zoltán, Máté Péter.

Csak ennyit akartam. Bár nyilván te jobban tudod.
Előzmény: jedi1 (14)
jedi1 Creative Commons License 2008.12.03 0 0 14

Valéamikor réges-rég, talán annyi idősen mint te vagy most, én is hasonlóan gondolkoztam. Na nem öngyilkosságban, mert annyira gyenge nem vagyok.

Csak arra gondoltam bőven megelégednék azzal ha megérném a szép Krisztusi kort, minek több nekem?

 

Nos azt akort bőven túlhaladtam és nem bánom. Jó talán az izmaim már nem annyira kemények mint 33 éves koromban, kevesebb a hajam és több a ráncom. Viszont egy biztos. Sokkal de sokkal több eszem van, mint amennyi akkor vagy valaha az életben volt!

És ezért megérte. Arról nem beszélve hogy voltak, vannak mindig szép pillanatok. Néha nagyon szépek, néha csak kisebbek, de mind kedves emlék. Persze voltak szar pillanatok is. És még lesznek is.

 

Ha most állna elém a Halál, hogy indulnom kell vele, viszonylag könnyű szívvel mennék. Senkim nincs, a szüleim és a testvéreim elsiratnak és annyi.

De ha megkérdeznék hogy akarok-e most menni, azt mondanám hogy nem. Pedig nekem most nem jó.

De nem adom fel magamtól, soha.

Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.03 0 0 13
akkorjó =)
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.03 0 0 12
Ahha... Már értelek. Értem az életszemléletedet. Oké. :)
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.03 0 0 11
Engem nem zavar ez az egész dolog. Elfogadtam magamat ilyen életellenesnek. És jól megvagyok. Egy nap valóban szeretnék öngyilkosságban meghalni, de addig van még tizenvalahány évem. Én szeretem azt, hogy más vagyok, hogy másképp látom a világot. Szenvedek, de ez nem is annyira rossz... nem is tudnám magamat örömködve elképzelni. Az nem én lennék. Én ilyen vagyok és én így vagyok teljes. Legalább nem vagyok egy szürke átlagember (ezt most leginkább az ismerőseimre értem, hiszen titeket nem ismerlek és nem is mondanék ilyet rólatok), és mindig van valami, amin gondolkozhatok és ami megihlet.
:-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.03 0 0 10

Titike! Ne hidd, hogy az élet habostorta. Senkinek nem az. Mindenki életében vannak szar, kevésbé szar és nem szar periódusok. Azt ne várd el az élettől, hogy csak és kizárólag az élet szép oldalát pakolja majd eléd. De az épp aktuális szar helyzetedben is lásd meg a jót(okkulj netán), de legfőképp igyekezz jobbá tenni.

Igen, tudom...a külső tényezők, amikről nem tehetünk...bla bla.... De némileg irányíthatjuk. Persze, ha akarjuk.

 

Te egy fiatal és értelmes lány vagy. Miért pazarolod az időtet faszságokra, mint pl. öngyilkosság, halál...?

Többmilliárd ember már felnőtté vált előtted is, fog is még utánad is... Ne parázz már:)!

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.03 0 0 9
az élet apró örömei:)
Előzmény: jedi1 (8)
jedi1 Creative Commons License 2008.12.03 0 0 8

Hát szép.:-) Igen, ma nem nagyon leszek itt.

 

AMúgy még mindig azon a "Vani dob egy hátast és elájul" dumán vigyorgok..-)

 

Hihetetlenül aranyos volt, köszi, imádom ha csak eszembe jutt:-))))

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.03 0 0 7
Jedi! Te ma nem dolgozol? Tudom mondtál valamit, de szita voltam tegnap.
jedi1 Creative Commons License 2008.11.30 0 0 6
Az biztos hogy ha az ember rosszkedvű, akkor sokszor elég nézni egy kisgyereket vagy valami állatkölyköt ahogy játszik, és máris vidámabb a szíve.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.30 0 0 5
Jaj de kedves tőled, kösziii :)))
<3
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4
Dede..
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.30 0 0 3
Csak nem...?
Előzmény: Törölt nick (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!