Keresés

Részletes keresés

veleb Creative Commons License 2008.10.28 0 0 2

Szeretném megköszönni az IMF-nek, hogy nem ad hitelt 13. havi nyugdíjra.

 

Ad! Fletó szerint nem írták elő, hogy mit kell csökkenteni. Szuverén ország, szuverén döntés. A szociké.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1
Aszonta Ferkó, hogy az IMF nem kötötte konkrét feltételhez a hitelt.
Egyébként, ha hozzányúlnak, akkor is lesz.

Zokoghatsz!

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 0
nesze egy 0
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.10.28 0 0 topiknyitó
Szeretném megköszönni az IMF-nek, hogy nem ad hitelt 13. havi nyugdíjra. Jó tudni, hogy van aki még tud jó döntéseket hozni helyettünk.

Szégyelje magát Medgyessy Péter, Gyurcsány Ferenc és Orbán Viktor, amiért asszisztált a 13. havi nyugdíj létrejöttéért és fennmaradásához. Szeretném, ha a szociális demagógiájukat befejeznék, annyit költnének csak az ország költségvetéséből, ami oda befolyik és nem is ígérnének mást.

Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!