Keresés

Részletes keresés

res_non_verba Creative Commons License 2008.08.07 0 0 28
Mit lehet szeretni? Hát hogy magyar.
GaryBaldy Creative Commons License 2008.08.07 0 0 27
Nem szeretni kell a magyartokat, hanem tisztelni és becsülni!

De ezt ki kellene érdemelnünk a geopolitikai helyzetünkben,
hogy szomszédaink respectussal nézzenek felénk.

De ezt elvesztettük már 955-ben Augsburgnál.


Kardos Ica Creative Commons License 2008.08.07 0 0 26
Tehát mindenki hülye, aki nem tudja, hogy magyar, de nem mindenki magyar, aki hülye.

Próba:
A japán gésa azt hiszi magáról, hogy japán.
Tehát hülye, mert nem tudja, hogy magyar.
A japán gésa hülye, de nem magyar.
De ha nem magyar, akkor ügye, miért hinné, hogy magyar.
Hülye lenne, ha azt hinné, hogy magyar, pedig nem az, hanem japán.

Aztán ott van még a gárdonyi Gésa…
Előzmény: Törölt nick (24)
slacaa Creative Commons License 2008.08.07 0 0 23
!!!!
Előzmény: Törölt nick (22)
slacaa Creative Commons License 2008.08.07 0 0 21
De szigorúan te döntöd el, ki miylen ismérvek mentén "rendes". Nem hiszem, hogy normális magyar kér belőled.
Előzmény: Törölt nick (19)
3x Creative Commons License 2008.08.07 0 0 18
Én a rózsaszín hajú magyarokat kedvelem különösen.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
You CVC number please! Creative Commons License 2008.08.07 0 0 17
Én szeretem őket. Húsuk kíváló akár sütve, akár rántva. Nekem legjobban főtt algával körítve tetszik, félig átsütve.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
neménvagyok Creative Commons License 2008.08.07 0 0 16
akkor én tuti magyar vagyok...
Előzmény: Kardos Ica (15)
Kardos Ica Creative Commons License 2008.08.07 0 0 15
Szerintem minden olyan magyar magyar, aki nem tudja, hogy kicsoda. :-)
Előzmény: Mindfield (14)
Mindfield Creative Commons License 2008.08.07 0 0 14
Tényleg, nem azzal kellene kezdeni, hogy definiáljuk, hogy ki a magyar?
Or Kán Creative Commons License 2008.08.07 0 0 13

Színtiszta magyar identitás...Helyes.:)

 

De én a a kettős identitásúakra kérdeztem...)

Előzmény: Kardos Ica (10)
Or Kán Creative Commons License 2008.08.07 0 0 12

"A zsidókat passzolom"

 

Na ne má'...

 

:)

Előzmény: Törölt nick (8)
slacaa Creative Commons License 2008.08.07 0 0 11
Amelyik nem szeret, az az. Én csupa olyat ismerek aki szeret minket.
Előzmény: Or Kán (9)
Kardos Ica Creative Commons License 2008.08.07 0 0 10
Itt vagyok egynek én. Anyai ágon mindenki német (sváb), apai ágon pedig magyar.
Magyarnak német, németnek magyar vagyok. Németül gondolkodom, de a szívem magyar. Tapsolni fogok az olimpián, ha egy német nyer, de a magyar hímnuszra fog egy könycsepp kicsordulni a szememből. Németországban élek már jó ideje, de hazám Magyarország.
Előzmény: Or Kán (5)
Or Kán Creative Commons License 2008.08.07 0 0 9
A szlovákok akkor például debilek?
Előzmény: slacaa (6)
Or Kán Creative Commons License 2008.08.07 0 0 7
Nyilván megkülönböztet, de ebben én nem látok olyan nagy tragédiát.
Előzmény: Feinhold Kázmér (3)
slacaa Creative Commons License 2008.08.07 0 0 6
Mindenki. Legfeljebb a debilek nem.
Or Kán Creative Commons License 2008.08.07 0 0 5
Kik azok a kettős identitásúak?
Előzmény: Kardos Ica (1)
neménvagyok Creative Commons License 2008.08.07 0 0 4
és nullázni ki fog?
Feinhold Kázmér Creative Commons License 2008.08.07 0 0 3

 

Ezt írod: Én nem vagyok rasszista, nem származás vagy bőrszín alapján ítélek meg embereket.

 

Utána pedig: Miért szeressenek pl. a cigányok és a zsidók minket?

 

Ha nem különböztetsz meg senkit sem származás vagy bőrszin alapján akkor nem létezik számodra csak magyar állampolgár. Hogy kerül elő egyáltalán az hogy valaki zsidó, vagy cigány? És mi az, hogy minket? Kiktől különítesz el kiket?

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Kardos Ica Creative Commons License 2008.08.07 0 0 2
Szubszub-topic: kiket szeressenek (jobban) a kettős identitásúak?
Előzmény: Kardos Ica (1)
Kardos Ica Creative Commons License 2008.08.07 0 0 1
Szubtopic: szereti valaki a kettős identitásuakat?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
carl solomon Creative Commons License 2008.08.07 0 0 0
szereti valaki Pávek urat?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.08.07 0 0 topiknyitó
Mi vagyunk a legdepressziósabbak, sok az öngyilkos, híresen pesszimisták vagyunk, majdnem az összes Nobel díjast elüldöztük és szerintem utáljuk magunkat. Mit lehet rajtunk szeretni? Miért szeressenek pl. a cigányok és a zsidók minket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!