Keresés

Részletes keresés

csonter2 Creative Commons License 2017.10.18 0 0 539

Sziasztok!
Csapatot keresek ahol játszhatnék. Ezelőtt 5 évig kéziztem de sajnos egyetem miatt most ott kelett hagyni a csapatot. Budapesti csapat előnyben, mindegy milyen amatőr, megye vagy magasabb szint, a lényeg hogy tudjak játszani. Bal/jobb lövő voltam. "cslevente11@gmail.com" címen lehet írni nekem. 19/fiú. 

handballtrainerteam Creative Commons License 2017.09.08 0 0 538

Szia a handbaltrainerteam@gmail.com- ra küldj legyszives egy parsoros bemutatkozot es emailbe megbeszelünk mindent.

Előzmény: Petra9428 (536)
Petra9428 Creative Commons License 2017.09.07 0 0 537

Sziasztok!

 

Szeretnék újra kézilabdázni, munka és tanulás mellett, 11.kerületben vagy ahhoz közel.

8 évig játszottam 5 évet kapusként, 3-at beállósként és szélsőként.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Petra9428 Creative Commons License 2017.09.07 0 0 536

Kedves hirdető!

Engem érdekelne a hirdetése,régebben kapus is és játékos is voltam(beállós, szélső).

Szeretnék információt kérni, jelenleg 22 éves nő vagyok. 

Előzmény: handballtrainerteam (534)
mocsanka Creative Commons License 2017.09.07 0 0 535

A REAC Sportiskola SE NBII-es női junior csapata játékosokat keres! Az NBII északi csoportjában játszunk a 2017/18-as idényben. Várjuk a jelentkezéseket a manyokimoni@gmail.com email címen. Ugyanitt a felnőtt női és a serdülő (U13-as leány) csapatunkba is várunk jelentkezőket. 

handballtrainerteam Creative Commons License 2017.09.07 0 0 534

Sziasztok meg mindig keresunk Nemetorszagba kezilabda kapust noi amator bajnoksagba munka szallas megoldhato heti 2x edzes

nszabo1991 Creative Commons License 2017.09.05 0 0 533

Sziasztok!

25 éves férfi keresne csapatot amatőr szinten. Régen 8-9 évet kézilabdáztam. Ha bárki valamit tud akkor írjon légyszi: norbertszabo1991@gmail.com
Köszönöm!

lepkekirály Creative Commons License 2017.09.04 0 0 532

Az Esztergom NB II-es női csapata fiatal irányítót és rutinos kapust keres még a rajtig

keszthelyidora Creative Commons License 2017.09.03 0 0 531

Szia

 

Ha még aktuális szivesen irok a részletekről

ide irj: keszthelyi.dora@freemail.hu

Előzmény: Anne1987 (513)
keszthelyidora Creative Commons License 2017.09.03 0 0 530

Szia

 

Ha még aktuális a dolog szivesen látnánk a csapatunkban.

Részletekről szivesen irok ha érdekel

Email cím: keszthelyi.dora@freemail.hu

Előzmény: Adnilem93 (524)
mocsanka Creative Commons License 2017.08.29 0 0 529

A REAC Sportiskola SE NBII-es női junior csapatába keres játékosokat, lehetőséggel a felnőttben való szereplésre is. 

Ugyanekkor a felnőtt női (NBII) és U13-as leány csapatba is várjuk a jelentkezéseket. Ide írjatok: manyokimoni@gmail.com

Hajrá csajok!

egigi Creative Commons License 2017.08.22 0 0 528

Sziasztok!


Sülysápi SE-be keresünk női és leány játékosokat:
- felnőtt, ....... - 1998-as születésig,

- Ifjúsági csapatainkba, 1999 - 2004-es születésűeket,

- de U13 és U11-es csapatokba is várunk játékosokat.

Elérhetőségünk:
Kenesei Ágnes Tel.:06308527851 Email: e.gigi@freemail.hu vagy e.gigi71@gamil.com

 

Gyere várunk szeretettel:
Ági

mocsanka Creative Commons License 2017.08.21 0 0 527

Szia. Írj nekem... manyokimoni@gmail.com

Köszi. M

Előzmény: Adnilem93 (524)
hidlanykak Creative Commons License 2017.08.16 0 0 526

KÉZILABDA BUDAPEST 😊

 

A HÍD-UNIÓ SE Női kézilabda csapata új játékosokat keres. Csapatunk a Budapest Bajnokság 1. osztályában versenyez.

Csapatunk kedden és csütörtökön edz az esti órákban. Az első 2 edzés ingyenes.

 

A 2017/18-as szezonra való felkészülést a csapat Augusztus 22.-én kezdi!

 

További információk és jelentkezés edzőnknél, Piténél: 

patakipeter7@gmail.com vagy a +36205468094 telefonszámon.

 

Várjuk jelentkezésed, :-)

Híd Lánykák

hidlanykak Creative Commons License 2017.08.16 0 0 525

KÉZILABDA BUDAPEST

 

A HÍD-UNIÓ SE Női kézilabda csapata új játékosokat keres. Csapatunk a Budapest Bajnokság 1. osztályában versenyez.

Csapatunk kedden és csütörtökön edz az esti órákban. Az első 2 edzés ingyenes.

 

Alapozást Augusztus 22.-én kezdjük!

 

További információk és jelentkezés edzőnknél, Piténél: 

patakipeter7@gmail.com vagy a +36205468094 telefonszámon.

 

Várjuk jelentkezésed, :-)

Híd Lánykák

Előzmény: Adnilem93 (524)
Adnilem93 Creative Commons License 2017.08.13 0 0 524

Sziasztok,

 

kézilabda csapatot keresek Budapesten. 7 évig kapusként tevékenykedtem. Játszottam NBII-ben illetve megyei csapatoknál. 2014 szeptembere óta nem játszottam, ekkor költöztem fel Budapestre, 24 éves vagyok. Szeretnék csatlakozni egy jó hangulatú, barátságos társasághoz, csapathoz, amennyiben van rá lehetőség.

 

Köszönöm, :)

 

Melinda

palkotamasattila Creative Commons License 2017.08.12 0 0 523

Kedves kézilabdabarátok!

 

Budapest bajnokságban induló együttesünk csapattagokat keres. 

Heti 1-2 edzés (ráéréstől függően, várhatóan kedd-csütörtök), hétvégén mérkőzés. 

Jó hangulat, nyáron strandkézi lehetőséggel.

Amennyiben érdekel a lehetőség, írj: palkotamasattila@gmail.com

vagy keress fel a Facebookon: http://facebook.com/varanuszok

Hamarlas Creative Commons License 2017.08.04 0 0 522

Kézilabdázni vágyók figyelem!

A Budapest Heroes SE gratulál, minden budapesti felsőoktatási intézménybe felvett hallgatónak! Az albérletkeresés, a gólyatábor szervezés és egyéb, a hallgatói jogviszonnyal járó fáradtságos teendők mellett javasoljuk, hogy a sportot se zárjátok ki az életetekből! Gondoljatok arra, hogy a sok tanulás és bulizás mellett, milyen jó lenne eljárni edzésekre, felnőtt, bajnoki mérkőzésekre! Ha rendelkeztek kézilabdás múlttal és attól tartotok, hogy a régi csapatot elhagyva, Budapesten nem találtok lehetőséget, várunk Titeket egyesületünknél! A jó közösség garantált! Bővebb információért írjatok privát üzenetet facebook oldalunkon - https://www.facebook.com/bphse/ -, vagy email-t a budapestheroes@gmail.com címre!

 

Play it like us

Előzmény: arpadnagy (499)
Hamarlas Creative Commons License 2017.08.04 0 0 521

Kézilabdázni vágyók figyelem!

A Budapest Heroes SE gratulál, minden budapesti felsőoktatási intézménybe felvett hallgatónak! Az albérletkeresés, a gólyatábor szervezés és egyéb, a hallgatói jogviszonnyal járó fáradtságos teendők mellett javasoljuk, hogy a sportot se zárjátok ki az életetekből! Gondoljatok arra, hogy a sok tanulás és bulizás mellett, milyen jó lenne eljárni edzésekre, felnőtt, bajnoki mérkőzésekre! Ha rendelkeztek kézilabdás múlttal és attól tartotok, hogy a régi csapatot elhagyva, Budapesten nem találtok lehetőséget, várunk Titeket egyesületünknél! A jó közösség garantált! Bővebb információért írjatok privát üzenetet facebook oldalunkon - https://www.facebook.com/bphse/ -, vagy email-t a budapestheroes@gmail.com címre!

 

Play it like us

 

Jelentkezzetek

Előzmény: farkasrichard96 (510)
Hamarlas Creative Commons License 2017.08.04 0 0 520

Kézilabdázni vágyók figyelem!

A Budapest Heroes SE gratulál, minden budapesti felsőoktatási intézménybe felvett hallgatónak! Az albérletkeresés, a gólyatábor szervezés és egyéb, a hallgatói jogviszonnyal járó fáradtságos teendők mellett javasoljuk, hogy a sportot se zárjátok ki az életetekből! Gondoljatok arra, hogy a sok tanulás és bulizás mellett, milyen jó lenne eljárni edzésekre, felnőtt, bajnoki mérkőzésekre! Ha rendelkeztek kézilabdás múlttal és attól tartotok, hogy a régi csapatot elhagyva, Budapesten nem találtok lehetőséget, várunk Titeket egyesületünknél! A jó közösség garantált! Bővebb információért írjatok privát üzenetet facebook oldalunkon - https://www.facebook.com/bphse/ -, vagy email-t a budapestheroes@gmail.com címre!

 

Play it like us

Előzmény: dani9595 (516)
Hamarlas Creative Commons License 2017.08.04 0 0 519

Kézilabdázni vágyók figyelem!

A Budapest Heroes SE gratulál, minden budapesti felsőoktatási intézménybe felvett hallgatónak! Az albérletkeresés, a gólyatábor szervezés és egyéb, a hallgatói jogviszonnyal járó fáradtságos teendők mellett javasoljuk, hogy a sportot se zárjátok ki az életetekből! Gondoljatok arra, hogy a sok tanulás és bulizás mellett, milyen jó lenne eljárni edzésekre, felnőtt, bajnoki mérkőzésekre! Ha rendelkeztek kézilabdás múlttal és attól tartotok, hogy a régi csapatot elhagyva, Budapesten nem találtok lehetőséget, várunk Titeket egyesületünknél! A jó közösség garantált! Bővebb információért írjatok privát üzenetet facebook oldalunkon - https://www.facebook.com/bphse/ -, vagy email-t a budapestheroes@gmail.com címre!

 

Play it like us

czibczi Creative Commons License 2017.08.03 0 0 518

Sziasztok,

 

Segitsetek kerlek:  34 eves ex kapus vagyok.

 

Szeretnek rendszeresen kezilabdazni Budapesten. ( de Pesten nem vagyok jartas ezert nem tudom hol talahatok csapatot). 

Amennyiben tudtok olyan amator, hobbi csapatot vagy tagok vagytok egy olyan csapatba ahol szivesen vennetek egy kicsit idos de barmikor raero edzotarsat, csapattagot KERLEK szoljatok.

 

Elmonhatatlanul orulnek.

Segitsegeteket elore is koszonom.

 

czibere.czibere@gmail.com

 

 

 

mocsanka Creative Commons License 2017.08.02 0 0 517

Szia. Mi NBII-ben vagyunk, (északi csoport) ha érdekel kérlek írj ide: manyokimoni@gmail.com Szép napot! M

Előzmény: Anne1987 (513)
dani9595 Creative Commons License 2017.07.31 0 0 516

Sziasztok. Bp/1-ben vagy 1/a-ban induló kézilabda csapatot  keresek. 22-éves vagyok, 8 éve kézilabdázom. Ha tud valaki ajánlani valamit az írjon, előre is köszönöm! email címem: kzlb95@citromail.hu

Queenoffótcity Creative Commons License 2017.07.31 0 0 515

Szívesen ajánlanék neked egy megyei szintű csapatot fiatal játékosokat keresek magunk mellé,ugyanis vagyunk hárman négyen 20-22 éves korig a többi csapattag efelett és már kiöregedőben van. Írj a címre ha érdekel : kesalav@citromail.hu ( ez az enyém ) Pest megyei csapat Budapest mellett 

Remélem írsz ! 

 

Előzmény: Brigitta. (514)
Brigitta. Creative Commons License 2017.07.31 0 0 514

Tisztelt Mocsanka !

Érdeklődni szeretnék eme egyesület felöl.

Most kezdem az egyetemet Budapesten, s szeretnék újrakezdeni játszani.

20éves vagyok, 7évet játszottam átlövő s irányító poszton.

Szeretnék bővebb ismertetőt kérni az edzések felöl.

Köszönöm.

Előzmény: mocsanka (511)
Anne1987 Creative Commons License 2017.07.30 0 0 513

 

Sziasztok!
Budapesten szeretnék kézilabdázni amatőr szinten. Aki tud valamit ajánlani kérem írjon a rozsafi.agnes@gmailcom email címre! Köszönöm :)

Regen NB II ben kezilabdaztam ( reg volt). Kapuson kivul minden pozi erdekelne. 

hidlanykak Creative Commons License 2017.07.25 0 0 512

A HÍD-UNIÓ SE Női kézilabda csapata új játékosokat keres. Csapatunk a Budapest Bajnokság 1. osztályában versenyez.

Csapatunk kedden és csütörtökön edz az esti órákban. Az első 2 edzés ingyenes.

 

További információk és jelentkezés edzőnknél, Piténél: 

patakipeter7@gmail.com vagy a +36205468094 telefonszámon.

 

Várjuk jelentkezésed, :-)

Híd Lánykák

mocsanka Creative Commons License 2017.07.17 0 0 511

NBII-es felnőtt női és junior csapatunk is játékosokat vár szeretettel. Edzések a XIII és XV kerületben. Augusztusban kezdünk :)

farkasrichard96 Creative Commons License 2017.07.17 0 0 510

Sziasztok!
Budapesten szeretnék kézilabdázni az egyetemi tanulmányaim mellett hobbi, amatőr szinten. 20 éves vagyok, 196 cm. Aki tud valamit ajánlani kérem írjon a ricsifarkas96@gmail.com email címre! Köszönöm :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!