Keresés

Részletes keresés

Horog Bele, a Jelölt Creative Commons License 2008.07.11 0 0 30
engem az is érdekelne, hogy miért is menekült el Orbán páncélozott BMW-ben, miután a szerencsétlen birkanyájat nekihajtotta a Deák téri csürhének és a lovasrohamnak...
Előzmény: Wic (28)
Wic Creative Commons License 2008.07.11 0 0 28

neked nem hiányzik a válasz a kérdésekre?

 

csak kérdem....

 

Előzmény: hypertension (27)
Wic Creative Commons License 2008.07.11 0 0 26

azt se tudni, jóval több, mint 1 éve, hogy ki lőtt a rendőrpalotára.

 

azt se, hogy ki fenyegette robbantással a fidesz-naggyűlést.

 

a ballibeknek nem hiányzik a válasz.

 

néha úgy tűnik, minden hazugságot le lehet nyomni a torkukon, csak a Zorbánsátán vissza ne jöjjön.

 

Előzmény: breien (24)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.11 0 0 25
Pedig nagyon jó lenne, ha a nemzeti ünnepeinken nem vernének bennünket nyomorékká rendőrruhába bújt szadista állatok.

Az pedig még jobb lenne, ha ez mégis megtörténik, akkor az nem maradjpn büntetlenül.
Mert a pofátlanság netovábbja, ha a megvert arcunkba vigyorogják a rajtunk röhögők, hogy a az egyes túlkapások elkövetőit majd a bíróság jólmegbünteti!
Előzmény: Törölt nick (21)
breien Creative Commons License 2008.07.11 0 0 24
Tudod, maholnap, hatvan éve élek ebben az országban. Sokmindent megéltem.
Szégyenkezésre lenne oka nagyon sok embernek. Miért azok szégyeljék magukat még mindíg, akik nemtetszésüknek adnak hangot?

Mintha nem is annyira új lenne az a "forgatókönyv".
Tudod, 1989 -91 között élesben voltam kénytelen elszenvedni mindazt, amit újabban egyre nyíltabban csinálnak itthon.

Nektek nem hiányzik, hogy mind a mai napig nem tudni, hogy az év elején kik is dobtak "molotov-koktélokat" mszp-s képviselők házaira? Nektek nem gyanús még most sem?
Kik fenyegették a Karsai családját a második szavazás előtt/után?

Mindezért, nem köllene szégyelnie magát valakinek? (nekem, egyikhez sem volt semmi közöm )
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.10 0 0 23

Érdekes, bennem is hasonló gondolatok kavarogtak a fejemben. Arra gondoltam akkor, hogy bár most kenyérre sem telik, azt terveztem majd 10 év múlva mi mindent veszek.

 

És emlékszem mennyi terhes kismama volt itt akkor a fórumon. Férfiak és nők...

Előzmény: feketekavics (14)
breien Creative Commons License 2008.07.10 0 0 22
Délelőtt, miért nemengedték oda az 56-os "forradalmárokat" a Kossuth térre?

Különben Debrecenben ünnepeltem méltón, méltóság teljesen. (sípszó és zajongás nélkül. még azt is elviseltük némán, hogy egyes politikai párthoz kötődő elemek belénk kötöttek )

2006. szept. -óta egyszer sem mentem fel Budapestre "ünnepelni". (nagyon nem szeretem a provokátorokat".)
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.10 0 0 21

"a Nemzeti ünnepen méltón, méltóságteljesen ünnepelni, anélkül, hogy rendőrruhába bújtatott szadista állatokkal veressenek bennünket nyomorékká"

 

Ilyesmit leírni: na ez már tényleg a pofátlanság csimborasszója. A -- szerencsére csak csekély számú, bár roppant hangos -- szélsőjobbos csőcselék minden nemzeti ünnepünket meggyalázza, mióta az Alcsúti Rém 2002 áprilisában csúfos vereséget szenvedett. És akkor van pofád ilyen szemétséget leírni, hogy  

 

"a Nemzeti ünnepen méltón, méltóságteljesen ünnepelni, anélkül, hogy rendőrruhába bújtatott szadista állatokkal veressenek bennünket nyomorékká"

 

Hogyan szoktatok ti "ünnepelni"? Sípolva, zajongva, aljasságokat üvöltözve, randalírozva, gyújtogatva, milliárdos károkat okozva. Ez nektek a "méltó ünneplés"?! Nektek egy nemzeti ünnep csak egy kézenfekvő alkalom a rombolásra. Szartok ti a nemzeti ünnepeinkre, szartok ti a nemzetünkre.

 

És akkor van pofád ilyen aljas mocsokságot leírni:

 

"a Nemzeti ünnepen méltón, méltóságteljesen ünnepelni, anélkül, hogy rendőrruhába bújtatott szadista állatokkal veressenek bennünket nyomorékká"

 

Szégyelld magad, utolsó jellemtelen senkiházi vagy.

 

 

Előzmény: breien (-)
breien Creative Commons License 2008.07.10 0 0 20
Az "utánpótlás"?

"Nem esett messze az alma a fájától"
feketekavics Creative Commons License 2008.07.10 0 0 19

Halgattam az MR1-et, és megdöbbentő volt:

Egy elismert szakember mondta, hogy amikor az ember munkát keres, hazudni KELL! A hazugság az érdekérvényesítés legfontosabb, leghatékonyabb eszköze.

Nem az a fontos, mit tudsz, hanem az, hogy el tudod-e adni magad.

Bocsika, de azt prostitúciónak hívják...

_FK

Előzmény: lilaköd mámor (15)
breien Creative Commons License 2008.07.10 0 0 18
Áruld el légyszi, mit is akarsz tudni, nekünk "tudatlanoknak". ( anyni időm nincs, hogy a "politikai portálokat" böngésszem . - különben, nem érdemelnek sok időt rájuk vesztegetni- )

Ebben az országban, különben sem érdemes politikával foglalkozni, olyan alacsony szinten mívelik. ( ugye, a rendőrpalota megsorozása kalasnyikovval? - máig nincs meg a tettes, azonban milyen gyorsan "felvonultak" és máris nyilatkozatot tettek. vagy a legutóbbi húzásuk, amikor kivonultak egy nagyot "zsidózni"..... a csúcs, amit a Horn nyilatkozott amikor a "motoros rendőr "cserbe hagyta"? " két, tüntetőnek öltözött rendőrnek adott át, abban a lelkiállapotban csoda, hogy nem voltam irántuk bizalommal"? vajh! hány "tüntetőnek öltözött rendőr dobálta a követ szombaton az 56-osok terén?)

Ennek a politikának minek indítanának "internetes portált"? nem ér annyit az egész.

Érdekes, vasárnap, ugyanazon a helyen, a Budapesti Búcsú koncertjén sokkal több ember volt jelen és nem köllött "rohamrendőrökkel" biztosítani a terepet, nélkülük is tudtak koncertezni, kultúráltan szórakozni az emberek. Akkor, mégsem az emberekben van a hiba, hanem az "idióta poltikusokkal", akik balhé nélkül nem tudnak létezni.

A Tölgyesi nyilatkozta este a rádióban " azt már láttuk hogyan nyernek választásokat, azt még nem láttuk, hogyan kormányoznak" mennyire igaza van.
Előzmény: Lebenstod (7)
feketekavics Creative Commons License 2008.07.10 0 0 17

A gyerekek zöme förtelmes helyre születik.

Nem lakóházak épülnek, hanem irodaházak.

_FK

Előzmény: Der Beste (16)
Der Beste Creative Commons License 2008.07.10 0 0 16

Most nem születnek gyerekek?

Nem épülnek új házak?

Előzmény: feketekavics (14)
lilaköd mámor Creative Commons License 2008.07.10 0 0 15
Édesanyádnak tökéletesen igaza van.
Sajnos.

Az, hogy kiállnak napról napra, és teljesen mást mondanak mint tegnap...engem elképeszt..

ami tegnap kősziklába vésett, mára semmit nem jelent, a kimondott szó már a kigondolásának pillanatában érdektelen szemétté válik.

Mondják, és mondják, és mondják....
Előzmény: feketekavics (14)
feketekavics Creative Commons License 2008.07.10 0 0 14

Anyám mindig mondta: ezek azt csinálnak velünk, amit akarnak.

 

Most saját bőrömön kell megtapasztalnom, hogy két választás között tényleg nem lehet velük mit csinálni, és ezt még tudják is, attól nagy a pofájuk.

 

Orbánnak is széles volt a mellénye, amikor fenn volt, de akkor saját kis életemben azt terveztem, mit fogok csinálni-venni 10 év múlva, körülnéztem, és rengeteg új ház épült, és az összes ismerősöm boldogan újságolta, hogy

sikerült (minimálbérrel bejelentve ugyan, de) elhelyezkednie,

gyereket várnak, mert már lehet tervezni a jövőt,

szóval az emberek lelkiállapota volt teljesen más, mint most.

 

Torgyánt persze utáltuk, és a fideszesek stílusa rendkívül irritált bennünket, de télen sem féltünk attól, hogy mire az összes rezsit kifizetjük, alig marad kajára.

_FK

Előzmény: lilaköd mámor (8)
Lebenstod Creative Commons License 2008.07.10 0 0 13
Te sem tudod, de ezt sejtettem. Zoom?
Előzmény: Fine Tune (11)
Fine Tune Creative Commons License 2008.07.10 0 0 11
Feri annyit hazudozik, hogy már több éve elvesztette a fonalat.
Lebenstod Creative Commons License 2008.07.10 0 0 10
Nyilván te sem tudod, tipped sincs arra, mit kérdeztem. Kár. Felboszant a Tudatlanság.
Előzmény: breien (6)
Lebenstod Creative Commons License 2008.07.10 0 0 9
ehelyett ezt kéne mondanod, mert kérdeztem valamit:
"Nem tudom. Általában keveset tudok."
Akkor felajánlottam volna kis összeget az iskoláztatásodra.
Előzmény: lilaköd mámor (8)
lilaköd mámor Creative Commons License 2008.07.10 0 0 8
titánacél arcbőrű Ferenc
Lebenstod Creative Commons License 2008.07.10 0 0 7
Inkább azt mongyátok meg, milyen nagy internetes politikai portál (site) indult kb fél éve, hatalmas küllemmel. Zárójelben szerepelt minden cikknél "Elolvasása 3 - 5 - 7 perc". Rég néztem, most kerestem, igy nehéz, ha nem tudom a nevét. (Mintha NEM a Zoom lenne, mert más volt.)
Thx.
Előzmény: breien (6)
breien Creative Commons License 2008.07.10 0 0 6
Előzmény: Törölt nick (4)
Magic Horse Creative Commons License 2008.07.10 0 0 5
Magyarország államformája legyen Kurvaország inkább.
Előzmény: breien (-)
tuutuu Creative Commons License 2008.07.10 0 0 3
Én megnézem, kinek milyen topicját nullázom...:}}}
Előzmény: Derek (0)
breien Creative Commons License 2008.07.10 0 0 2
Ez, jobban tetszene? ("Az MSZP börtönbe megy")
Előzmény: halkergető (1)
halkergető Creative Commons License 2008.07.10 0 0 1
Egy ilyen felvetésre tényleg nem!   :(((((
Előzmény: Derek (0)
Derek Creative Commons License 2008.07.10 0 0 0
Mar 0-azni sem erdemes
breien Creative Commons License 2008.07.10 0 0 topiknyitó
"Gyurcsány: nem tojásköztársaságot akarunk"

mezítlábas pógár: nem banánköztársaságot akarunk.

Gyurcsány: " az utca arra való, hogy sétáljunk, hogy elmenjünk dolgozni, bevásároljunk, s hogy találkozzunk szerelmünkkel"

mezítlábas pógár: véletlen maradt ki a felsorolásból, hogy a "Nemzeti ünnepen méltón, méltóságteljesen ünnepelni...

Az EP.-ben Lévai Katalin ugye ezt is megemlíti, hogy a Nemzeti ünnepen miért nem ünnepelhettünk méltón?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!