Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.10 0 0 70

Szent Pétert is hívhatja !! :-)

Lukas teknőre kár a vitorla !

Előzmény: ZSOTYESZ (68)
mos Creative Commons License 2008.06.10 0 0 69
Tölgyessy nem fog visszamenni hozzátok.
Előzmény: ZSOTYESZ (68)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2008.06.10 0 0 68
Most látom, hogy Fodor visszahívja az szdszbe Tölgyessyt.
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.10 0 0 67

Az SZDSZ utolsó esélye

 

Úgy híjják, hogy Strabag !

ZSOTYESZ Creative Commons License 2008.06.10 0 0 66
Nem kell rehabilitálni. Csak az ország fontos dolgaiban, lényeges kérdésekben együttműködni.
Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.10 0 0 63
Szerintem is így van. Rosszemlékű Boross Péter eltűnése a politika fősodrából viszont bíztató ezügyben, talán már kiderültek a nagy titkok (nagypolitikában).

Vagy - pesszimistább forgatóköny - új gazdája van az információknak (BP elég öreg ember már).
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 61
Végül is, ha jobban belegondolok nem is olyan nagy hülyeség a szadi-fidesz együttműködés...az MSZP szempontjából. Ezzel esélyt kapnának a következő országgyűlési választás megnyerésére.

Talán át kéne keresztelni a topicot: Az MSZP utolsó esélye:-)
Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 60
Jó tudni, hogy ennyire meggyőző voltam:-)

Akkor talán oda is írom így utólag a 38-asomhoz: az életből merítve.
Előzmény: ex_lx (41)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2008.06.09 0 0 59

az mszp-lakáj médiamunkások gyanakodtak az szdszre

 

az első választáson az mdfre szavaztam, mert meghirdette a tavaszi nagytakarítást. A kommunista nomenklatura túlélő elitje megakadályozta. De mostanra kiderült, ez az elit nem képes jólétet teremteni. Talán mert kontraszelektált, tehetségtelen, korrupt, nem tudom. És ezért van itt az  esély most a valódi rendszerváltásra.

Előzmény: Törölt nick (56)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2008.06.09 0 0 57
egy opció még lenne, forradalmat csinálni, de ahhoz nincs elég ember
Előzmény: Törölt nick (55)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2008.06.09 0 0 54
én pedig azt hiszem, azért gyanakodtak mindig az szdszre, mert tudták, milyen antikommunista volt
Előzmény: Törölt nick (51)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2008.06.09 0 0 53
bútorozzon
Előzmény: ZSOTYESZ (52)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2008.06.09 0 0 52
nem is azt mondtam, hogy bútozozzon össze a fidesz az szdszel.
Előzmény: mos (48)
takacsi Creative Commons License 2008.06.09 0 0 50
Igazad van.
Beszéld már rá a szadeszeseket, hogy hozzák ki a temerini magyarokat a börtönből (ne csak Bogotából...).
Ők is diszkriminált, "faji alapon" üldözöttek...
Szóljanak a többi, elszakított magyarnak is: össze kell fogni....
(nem fogdosni....)
Előzmény: ZSOTYESZ (33)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2008.06.09 0 0 49
Akikre gondolsz, mindig is mszmp-mszp-lakájok voltak. Hallgasd csak meg, pld Avar János, Bolgár György hogy beszél az szdszről.
Előzmény: Törölt nick (42)
mos Creative Commons License 2008.06.09 0 0 48

Elég provokátorgyanús nick vagy, valszeg soha nem voltál te jobbos.

Mert ha az lettél volna, akkor tudnád, hogy a jobboldalon sokan az SZDSZ-t tekintik fő ellenfélnek, nem is az MSZP-t.

Egyetlen dologban működhet együtt Orbán az SZDSZ-el, anélkül, hogy lenullázná magát, mégpedig az előrehozott választásban, és annak esetleges feltételeiben.

Ha meg megteccet az új SZDSZ-elnök, akkor vállald fel, ne sunnyogj, támogasd nyílt sisakkal.

Előzmény: ZSOTYESZ (44)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 46
Akkor az 1%-os agybajaival beljebb lennénk?
Ugyan már, ha esetleg valakikkel az ország érdekben muszáj lezsírozni néhány létfontosságú dolgot, hát legyen. De az nem a szadi, az az MSZP. Ök számítanak, méghozzá sokat, mert még tönkreverve is nagyok és fajsúlyosak. A szadi meg nem, mostmár nagyon nem.
Előzmény: ZSOTYESZ (33)
ex_lx Creative Commons License 2008.06.09 0 0 45
Egyáltalán dolgozott már ez a Fodor valahol? Mondjuk tört követ, vagy kubikolt, esetleg lopott üttörőtábort? Mert én csak az olyan pártelnökökben bízom.
Előzmény: Törölt nick (42)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2008.06.09 0 0 44
Na látod, épp ezt kéne abbahagyni, hogy egymás magyarságát kétségbevonjuk.
Előzmény: Törölt nick (39)
ex_lx Creative Commons License 2008.06.09 0 0 43
És minek ehhez az SZDSZ, zajnak?
Előzmény: ZSOTYESZ (40)
ex_lx Creative Commons License 2008.06.09 0 0 41
Nem lehetett könnyű minden nap megfelelni a koalíciós partner ilyetén igényének. Nem is csodálom, hogy elegük lett... illetve most már elhiszem.
Előzmény: Törölt nick (38)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2008.06.09 0 0 40

a vissza a gyökerekhez azt is jelenti, hogy a valódi liberalizmushoz, Széchenyi, Eőtvös, Kossuth hazafias liberalizmusához, amit egy mai jobboldali is elfogadhat.

 

 

Előzmény: Neon Licht (37)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 38
Má mér? Életszagú és nagyon logikus feltételezés. Én valahogy úgy képzelem, hogy a Gusztost megkeresi a Kiss Péter, és aszongya:

-Druszám, egyre fokozódik a fasiszta veszély!
-Na ne mán! Honnan veszed?
-Tele van nácikkal a Zsidesz, eddig nem tudtad?
-Azannyát, tök beszartás az egész. Akkor fájó szívvel nácizni fogjuk őket mi is. Nagyon nincs kedvünkre, a párt holdudvarába tartozó sajetós jómunkásembereinknek meg mégúgyse, de nem tudunk mitet csinálni. Csak kizárólag a ti kedvetekért elkezdjük fasisztázni a Fideszt, de még nem csináltunk ilyet, az elején talán kicsit nehézkesek leszünk.
-Nem baj druszám, bele fogtok jönni, itt az ideje egy kicsit rettegnetek. Jobb későn mint soha.
Előzmény: Kagakusha (27)
Neon Licht Creative Commons License 2008.06.09 0 0 37
Ugyan. Még ha sikerülne is visszatérni a régi potentátokhoz és a régi retorikához, miért enné meg a nép mégegyszer ugyanazt a hazugságot?
Nem lehet a fogkrémet visszagyömöszölni a tubusba!
Angel Eyes Creative Commons License 2008.06.09 0 0 36
Bajban van? Tényleg? Eddig úgy tudtuk nincs nagy baj, meg különben is minden jóra fordul, mert a Gyurcsi olyan fasza gyerek. Meg nő a gizdaság, meg csökken az infláció. :DDDDDDDD
Előzmény: ZSOTYESZ (33)
ex_lx Creative Commons License 2008.06.09 0 0 35
Ez a felejtsük el, ki ölt meg kit jelenet a Gyaloggaloppból?
Előzmény: ZSOTYESZ (33)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2008.06.09 0 0 33
Nem azt kéne nézni, ami szétválaszt, hanem ami összeköt. Magyarország olyan nagy bajban van, hogy minden magyarnak össze kéne fogni.
Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 32
Ez nem járható út. Ha a Fidesz adna esélyt a szadinak, akkor magától venné el, talán mindörökre.

Én pl. nem is tudnám hirtelen kire voksolnék, mert még Ibolya nagyasszony Leisztingerrel megtámogatott pártja is jobb lenne egy szadihoz dörgölődző Fidesznél, illetve ott van még a Jobbik. De egy biztos, onnan kezdve a Fideszre soha többet, pedig hát...90 óta mindig számolhattak velem.

És vagyunk ezzel így egy páran, mondhatni a fideszes szavazók többsége. Tisztába vannak ezzel a koleszos fiúk is, ezért mégha olyan nagy volna a szadi iránt érzett vonzalmuk, akkor sem tehetnék meg, a politikai racionalitás ellene dolgozik. De amúgy meg pont fordítva, a politikai és ideológiai ellentéteken túl személyes gyűlölet is van a két vezérkar között mint hírlik.
Előzmény: ZSOTYESZ (25)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 31

nézd, képviseleti szerepben vagyok itt, mert gazdám most kényszerpihen

 

Na, persze, a szélballiberáncosok max. 1 hétre tiltatnak ki, a kicsit is normálisabbak meg örökre. Így megy ez...

Előzmény: kölcsönzői jelmez (24)
Angel Eyes Creative Commons License 2008.06.09 0 0 30
Hát, elég sok "gyökér" van a Szadiban, az biztos! :)
Előzmény: Törölt nick (1)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!