Keresés

Részletes keresés

Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.23 0 0 33
mint történet írás.
Előzmény: Törölt nick (31)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.23 0 0 32

ide? :)

 

dehogy ide.

Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.23 0 0 31
Ide? Vagy csak úgy általában?
Előzmény: Sweeney Todd (30)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.23 0 0 30
az írás most jobban érdekel. :)
Előzmény: Thomas_ (29)
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.23 0 0 29
Remelem talalsz valami olyamit:)
Előzmény: Sweeney Todd (28)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.23 0 0 28
olyasmiben mint a neo igen. :)
Előzmény: Thomas_ (27)
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.23 0 0 27
Na, milyen sokretu vagy:) Es szeretnel egy egyuttesben gitarozni, meg enekelni?
Előzmény: Sweeney Todd (26)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.23 0 0 26

ja, nem olvastam figyelmesen. mert h zongorázni viszont nem tudok. :(

gitár nem jó? ;)

 

no és h találtál ide?  :D

Előzmény: keybored (20)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.23 0 0 25
itt nincs off, pont az a jó. tudok énekelni, de kiestem a korhatárotokból.
Előzmény: keybored (20)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.23 0 0 24
hehehe.
Előzmény: Thomas_ (22)
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.22 0 0 23
Jajj, az "ertitek:)" lemaradt a hazimunkak utan:))
De tok jo szoveg volt, megihletett:))))
Előzmény: Thomas_ (22)
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.22 0 0 22
Kicsit maskeppen:))))

budapesti szingli keres 18-25 év közötti billentyűst (kizarolag lány, aki esetleg vokálozni is tud), semmi virtuózkodás, cool kiállás, Liszt Ferenc műveit nem kötelező ismerni, es billentyuzeshez sem kell erteni, amit viszont nem árt: magas turokepesseg, fozni tudas, egyeb hazimunkak szeretete:)
a (lehetőleg fényképes) jelentkezéseket ide várjuk:
...
Előzmény: keybored (20)
Vfair Creative Commons License 2008.04.22 0 0 21
A címen viszont változtatni kellene, mert ez így tényleg elég gáz...

Vagy törlődjön és induljon újra...
Pl. lehetne a cím:
(nem csak) PET SHOP BOYS
:)
keybored Creative Commons License 2008.04.22 0 0 20
hello
off
budapesti indie együttes keres 18-25 év közötti billentyűst (lehetőleg lány, aki esetleg vokálozni is tud), semmi virtuózkodás, cool kiállás, Liszt Ferenc műveit nem kötelező ismerni, amit viszont nem árt: Ladytron, White Rose Movement, The Sounds, She Wants Revenge, MGMT, CSS, New Young Pony Club, Klaxons, értitek..
a (lehetőleg fényképes) jelentkezéseket ide várjuk:
kosvar1@gmail.com
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.22 0 0 19
Regebben volt egy topic, oda kellett berakni a bannert, de most hiaba keresem, nem talalom:(
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.22 0 0 18
Csak az a kérdés, hogyan lehet topikcímbe rakni képet. Úgy látszik nem tűri sure a kötetlen beszélgetést, mégiscsak kell egy trécstopic.
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.22 0 0 17
Szerintem jo lesz:)
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.22 0 0 16
psbbanner
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.22 0 0 15
http://kepfeltoltes.hu/080422/516422518psbbanner_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.22 0 0 14
Igen, azt lattam, de ott ujra elojohet ez a problema. Ez viszont mar direkt igy lett megnyitva, hogy lehet offolni:)
Előzmény: Vfair (13)
Vfair Creative Commons License 2008.04.22 0 0 13
Volt egy másik PSB topik már...
azt épp a "tiszta" témáknak akarták futtatni a srácok... :D
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.22 0 0 12
hajrá
Előzmény: Törölt nick (9)
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.22 0 0 11
En tamogatom az otletet:)
Előzmény: Törölt nick (9)
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.22 0 0 10
Oke, ha Neked nem az, akkor semmi gond:)
Előzmény: Sweeney Todd (8)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.22 0 0 9
Kreáljunk egy bannert topikcím helyett...
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.22 0 0 8
nem. :)
Előzmény: Thomas_ (7)
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.22 0 0 7
De csak ennyi latszik belole: "minden ami a PET SHOP BOYS BUDAPESTEN to". Ez igy nem gagyi?:)
Ugy nez ki, csak 40 karaktert enged beirni.
Előzmény: Sweeney Todd (6)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.22 0 0 6
a cím nem gagyi.
Előzmény: Thomas_ (5)
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.22 0 0 5
Akkor mi akart lenni? Vagy mire mondtad, hogy neeem?:)
Előzmény: Sweeney Todd (4)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.22 0 0 4
neeeem :)
Előzmény: Thomas_ (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!