Keresés

Részletes keresés

Vad Creative Commons License 2008.04.18 0 0 38

Ez az a pont, ahol befejezem.

A te linkjeid vastagon kiemelt részeit idéztem és értelmeztem, vaze

Előzmény: Ipari-antidepresszió (36)
Lebenstod Creative Commons License 2008.04.18 0 0 37
Gaspiknak nem elég a pénz. Neki is lehet hatalomvágya egy következő kormányban (-ra), nemde?
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.04.18 0 0 36

Gazdasági problémák és létszámleépítés. Tényleg antagonizmus.

 

Ennyi erővel lehetett volna a globális felmelegedés miatt is sztrájkolni, vagy a világbékéért.

Előzmény: Vad (34)
Vad Creative Commons License 2008.04.18 0 0 34

Gazdasági problémák és létszámleépítés. Tényleg antagonizmus.

 

Én sem jönnék rá, hogy pl. az engem könyvelő cég szétválik, a főnök vidékre megy, a többiek maradnak pesten és kiválnak, mert keveslik a fizetésüket, akkor hol lesz alacsonyabb, vagy magasabb a könyvelői díjam.

Mert nem vonok párhuzamot fölöslegesen.

Ezért inkább megvárom a két hónapot, amikoris bejelentik majd a srácok, hogy másfélszer annyit kell fizetnem.

Így kell ezt, tiszta káosz.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (26)
hento Creative Commons License 2008.04.18 0 0 33

Igen! Gyurcsány maga a Gonosz, aki elveszi az emberektől a pénzüket,

 

MOTIM

Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.18 0 0 30
A vasutassztrájk sem lehetett alulról jövő kezdeményezés, több vasutasszakszervezet nem is ért vele egyet. Mindenesetre a genya Gaspikot az alcsúti megkörnyékezte, hogy legyen káosz, hátha attól tönkremegy az ország. Ő meg ígért érte valamit....A Gaspik úr meg főosztályvezetői állásban, milliós fizetésért, kocsihasználattal dekkol az irodájában a MÁV vezérigazgatóságon.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (16)
Vad Creative Commons License 2008.04.18 0 0 29
Semmi baj, ilyen gyorsan nem lehet egyeztetni
Előzmény: Törölt nick (24)
Vad Creative Commons License 2008.04.18 0 0 28

De szerencsére már azt is tudjuk, hogy a 6-os meg a 18-as villamosokat vezetik a libsik.

Mozgó körkordon alá vonták ma a várost!

 

És az is kiderült, hogy ha sztrájkol a BKV, nincs dugó. Ezek szerint a buszok meg a villamosok okozzák a dugót!

Csak hajrá, hajrá, elemezzünk!

:)

Előzmény: Törölt nick (21)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.04.18 0 0 26

Nyugi, ha engem akarnának leépíteni, tudnám, mért sztrájkolok, te nem?

 

Nézd csak meg miért sztrájkoltak először hétfőn!

 

[...]

Nem jutottak dűlőre a tárgyalóasztalnál a BKV és a társaságnál működő szakszervezetek képviselői a hétfőre meghirdetett sztrájk elkerüléséről. A szakszervezetek azért kerítenek sort a munkabeszüntetésre mivel szerintük a cég menedzsmentje nem garantálja, hogy a tulajdonos és az állam bevonásával megnyugtatóan megoldják a vállalat gazdasági problémáit. Így hétfőn - üzemkezdettől 13.00 óráig - leáll a budapesti tömegközlekedés.

forrás:

 

MNO: Teljes káosz: hétfőn leáll a BKV és a vasút

 

[...]

A közlekedési vállalat kész lett volna arra, hogy visszavonja a tavaly decemberben bejelentett csoportos létszámleépítést és a társaság vezetése konzultációt kezdeményez a főváros illetve a kormány képviselőivel a BKV hosszú távú biztonságos finanszírozásának megteremtése érdekében. Az egyeztetéstől 2008. augusztus 31-ig érdemi eredményeket vár a BKV, ezért ugyanezzel a határidővel sztrájk moratóriumot kért a szakszervezetektől.

forrás:

NOL: Most már fix: sztrájkolnak a BKV-szakszervezetek hétfőn

Előzmény: Vad (22)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.18 0 0 25
És még azt is tudnám melyik főpolgármester és miniszterelnök édesanyját kell emlegetnem.
Előzmény: Vad (22)
Vad Creative Commons License 2008.04.18 0 0 22
Nyugi, ha engem akarnának leépíteni, tudnám, mért sztrájkolok, te nem?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (16)
Vad Creative Commons License 2008.04.18 0 0 20
:)
Előzmény: elemes2 (14)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.18 0 0 19
Most ilyen világot élünk.
Ütik a ballib pártokat
Fekszenek a földön, de a társadalom még bevisz egy két rúgást,
acélbetétes cipőben. Ja és röhög hozzá :)


Előzmény: Ipari-antidepresszió (16)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.18 0 0 18
Ilyen alapon egyik sztrájk sem alulról jövő kezdeményezés.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (16)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.04.18 0 0 16
Nézd, ez egészen biztos nem alulról jövő kezdeményezés volt! Egy egyszerű váltókezelő, mozdony vagy buszvezető honnan tudna egészségügyi törvényről, meg paraméterkönyvről meg ilyenekről?? Jellemző, hogy a nagy többség azzal sincs tisztában, hogy miért is sztrájkol a BKV meg MÁV.
Előzmény: elemes2 (14)
lalá Creative Commons License 2008.04.18 0 0 15
-Hülyeség. Ehhez nem kell Orbán. Elég sok faszkalap van aki azt gondolja, hogy majd jól jön ez valamikor.

-Én minden esetre gondolva rejtegetek egy tibeti lámát, meg egy kínai kommandóst.(hihi)
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
elemes2 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 14
Szerinted a vasutasok tényleg sztrájkolnának maguktól az egészségügyi törvény miatt?

hát azt nem tudom, de emlékeim szerint a Gaskóval nem nagyon csípik egymást.

Szerinted a BKV sofőrök ténylek sztrájkolnának a BKV közép és hosszútávú finanszírozási kérdései miatt, meg "paraméterkönyv" miatt??

tekintve, hogy a "paraméterkönyv" avagy járatritkítás és megszüntetés konkrétan elbocsátásokat jelent, én el tudom képzelni.

persze az is lehet, hogy a bkv alkalmazottak 95%-a fideszes, de ha így van, az elég riasztó jelzés a szocik számára, mert akkor az mszp szdsz és mdf osztozik a maradék 5%-on.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (6)
Daikini Creative Commons License 2008.04.18 0 0 13
Egyszer sztrajkolhatna a parlament is... jot tenne a gazdasagnak.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
elemes2 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 12
és ravasz módon Quatarból távirányítja a sztrájkot :-)))
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.18 0 0 10
Közmegelégedésre.

Ma nagyon bejött a sztrájk Budapestnek, örültek az emberek, tiszta volt a levegő, nyugodt, lelassult az élet, amilyennek minden nap lennie kellene. Sokan rácsodálkoztak a világra, hogy jéé így is lehet?

Aztán meg Orbán is nagyon bejön mostanság a népnek.

Te pedig vinnyoghatsz, ehhez derűsen megadjuk a jogot :)
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.18 0 0 9
Abban bízom, hogy egyszer még visszahullik ez a sok szar őJelsége fejére.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
kutya17 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 7
Természetesen Orbán irányítja az összes sztrájkot az országban a hálószobájából. Pontosan ahogyan a médiát meg a balliberális oldal rángatja pórázon. Egyik nagyobb 'fasság', mint a másik. szvsz
Előzmény: Ipari-antidepresszió (6)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.04.18 0 0 6

Gaz Orbán mindenkit jól "megsztrájkoltat".

 

Szerinted a vasutasok tényleg sztrájkolnának maguktól az egészségügyi törvény miatt?

Szerinted a BKV sofőrök ténylek sztrájkolnának a BKV közép és hosszútávú finanszírozási kérdései miatt, meg "paraméterkönyv" miatt??

Előzmény: bübüke orbitális! (5)
bübüke orbitális! Creative Commons License 2008.04.18 0 0 5
Gaz Orbán mindenkit jól "megsztrájkoltat".
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
nyarisport Creative Commons License 2008.04.18 0 0 4
Te is sztrajkolhatnal.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
geszthi Creative Commons License 2008.04.18 0 0 3
Ez aljas ragalom! :-)))

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
csucsu63 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 2
0rbán sztrájk!
toloba Creative Commons License 2008.04.18 0 0 1
0
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.18 0 0 0
ooo000
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.04.18 0 0 topiknyitó

Orbán Viktor megsztrájkoltatta a MÁV-ot, most meg a BKV-t, mert miniszterelnök szeretne lenni a káoszt előidézve. Előrehozott választásokat akar előidézni. Ki lesz a következő? Hallottam valami orvossztrájkról is...

 

Már nem azért, a vasutasok tényleg sztrájkolnának maguktól az egészségügyi törvény miatt?

A BKV sofőrök ténylek sztrájkolnának a BKV közép és hosszútávú finanszírozási kérdései miatt, meg "paraméterkönyv" miatt??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!