Keresés

Részletes keresés

ReVox Populi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 61

"Ejh, szeretem ezt a fajta koherens jobboldali érvrendszert."

 

Tök mindegy, hogy szereted vagy nem, ez nem érzelmi kérdés, hanem tény.

Előzmény: tavir (58)
TopMan Creative Commons License 2008.04.14 0 0 60
Az a lényeg, hogy az 0rbán síkterepen épített 17 km-erét a viaduktal hasonlítsuk össze, mert akkor látványos a dolog. Arra vigyázz, hogy véletlenül se vegyél elő megy0 féle síkterepes beruházást, mert akkor az jön ki, hogy 0rbiék lenyúlták min. a pénz felét!!!!!!!!!!
Előzmény: lcoder (59)
lcoder Creative Commons License 2008.04.14 0 0 59
Akárhogy is nézzük, a pályáztatás hiánya miatt annyit baszogatott Orbán lényegesen olcsóbban épített autópályát mint Megyóék.
Előzmény: TopMan (56)
tavir Creative Commons License 2008.04.14 0 0 58
Akkor meg jók lettek volna az oroszok, mi? Ejh, szeretem ezt a fajta koherens jobboldali érvrendszert.

Mer' ugye, mint az történelmi tény, akkor jött Kánaán a FIDESZ kormány alatt, és valszeg most itt állnánk rengeteg gödörrel és alagúttal, ahol legfeljebb az ürgebörbe csavart maszop üzenetek lebegnének. Ismervén, h már akkor is rettegni kellett volna az orosz befolyásolás miatt. Hátha gáz jött volna rajta.

Előzmény: ReVox Populi (53)
lcoder Creative Commons License 2008.04.14 0 0 57
Ez majd akkor kiderül ha a FIDESZ kerül hatalomra.

Elég nagy baj az hogy az MSZP és az SZDSZ elkúrta nem kicsit de nagyon és emiatt valóban lépni kell(ene) valamit. Ezt valóban nem fogják tudni Fletóék meglépni mert öszöd után elfogyott mögüle a társadalmi támogatottság. Európai politikus már ebben a percben lemondott volna mivel a 4 év elkúrás miatt szükséges intézkedéseket nem lehet úgy levezényelni hogy közben utálják az embert mint a szart. Ezzel szemben Fletó kormányoz, kisebbségből is, ha beledöglünk is. Pedig szvsz ilyen helyzetben még a hatalomvágyónak beállított OVI is azonnal lemondott volna.

Igazából a fő baj az hogy utána Fletóék magát a reformot mint kifejezést és eszmét járatták le azzal hogy egyrészt sima egyszerű pénzbehajtást kineveztek reformoknak, másrészt megpróbáltak keresztülvinni olyan egészségügyi átalakítást amiből a vak is azonnal láthatja hogy az egyetlen érdemleges hatása a pénzek haveri zsebbe juttatása lett volna. Pedig átalakításra valóban szükség lenne, és nem 2 év múlva hanem most. És nem a tehetségtelen korrupt gazemberek koalíciója által levezényelve, mert amihez Fletóék nyúlnak abból mindig csak baj lesz. Ők a fordított alkimisták, nem szarból csinálnak aranyat, hanem fordítva...
Előzmény: Törölt nick (17)
TopMan Creative Commons License 2008.04.14 0 0 56
0rbánék is megépítették volna, amint a vegyépszer kész a tervre. Képzeld el mennyi zsozsó mehetett volna 0rbán offshore számláira. Szívhatja is a fogát rendesen.
Előzmény: ReVox Populi (53)
TopMan Creative Commons License 2008.04.14 0 0 55
Leelvtárs0zni 0rbánt... Ez azt jelenti, hogy kezd felszálni a rózsaszín köd???
Előzmény: lcoder (47)
ReVox Populi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 53
A metrót még a mi Gyulánk (Horn) baxta el, mert az orosz adósság fejében a ruszkik már réges rég megcsinálták volna, de nem hagyták, mert abból kevesebbet tudtak volna lopni.
Előzmény: Törölt nick (49)
fityisz Creative Commons License 2008.04.14 0 0 52

Hát te aztán tényleg nem sokat értesz...

 

javaslat új nickre: hablaty

Előzmény: Törölt nick (51)
Erzsébeti Creative Commons License 2008.04.14 0 0 50
Te tényleg ironizálsz!:)

Én meg komolyan vettem, hogy ez az egész részedről hót komoly!:)

Ok, megettem...
Előzmény: Törölt nick (45)
ReVox Populi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 48

"Pl. ha nem 3x-os áron építenek autópályát az elvtársak."

 

Az semmi, metrót 10x-es áron (nem) építenek.

Előzmény: lcoder (47)
lcoder Creative Commons License 2008.04.14 0 0 47
Pl. ha nem 3x-os áron építenek autópályát az elvtársak.
Előzmény: Törölt nick (45)
VaddiszNora Creative Commons License 2008.04.14 0 0 46
Mondani egy dolog,tenni még egy...
Előzmény: Erzsébeti (43)
nyugatioldal Creative Commons License 2008.04.14 0 0 44
De ha nem kormányoznak, akkor jön a Z0rbán és vele együtt a világvége.
Előzmény: Magic Horse (41)
Erzsébeti Creative Commons License 2008.04.14 0 0 43
el kell hogy szomorítsalak...

fleto semmi ilyesmit nem fog csinálni...

szociális kiadások reformjára azt mondta, hogy nem csinálja meg.

egészségügyi reformra azt mondta nem csinálja meg.

tegnap azt mondta, hogy az adóreformot sem csinálja meg.


Mond, ezek után te még bármit is elvársz ettől az embertől?

Nap mint nap nem csinál mást, csak azt amivel másnap még minelnök maradhat. Semmi mást nem tesz, csak ennek az elvárásnak akar megfelelni...

Lehet, hogy ironizálsz???
Előzmény: Törölt nick (39)
VaddiszNora Creative Commons License 2008.04.14 0 0 42
Ez most is így van...így soha nem fog előrébb jutni az ország :(
Előzmény: Törölt nick (8)
Magic Horse Creative Commons License 2008.04.14 0 0 41
Nem kötelező kormányozni.
Előzmény: Törölt nick (17)
tavir Creative Commons License 2008.04.14 0 0 40
"kórház konszolidáció"

Ezt el lehet olvasni 3 mp alatt. Igaz, h belerokkan a zország, de legalább populista és teccik a zÉgenek is.
:))
Előzmény: Jimmy the Hand (35)
Erzsébeti Creative Commons License 2008.04.14 0 0 38
Részleteznéd ezt a gatyábarázást? Vagy ez is csak egy üres frázis?

A többiről meg jobb ha nem írok semmit...

Erzsébeti
Előzmény: Törölt nick (26)
Erzsébeti Creative Commons License 2008.04.14 0 0 37
Nem mondod, hogy a szoclib kormányzás mibenlétét úgy tudod meghatározni, hogy
az a fideszhez képest micsoda...

Szóval szerinted is a szoclib számára a fidesz a mérvadó???
A fidesz lenne az origó amihez képest kell meghatározni a szoclib létét?
Nem mondhatod ezt komolyan...
Vagy tényleg nincs sok érved?

Erzsébeti
Előzmény: wizes (25)
fityisz Creative Commons License 2008.04.14 0 0 36

Neked nem ilyen rosszak? Te is kapsz valamit? :)

 

 

:)

 

:):):):):):):):):)))))))))))))))))))))

Előzmény: TopMan (33)
Jimmy the Hand Creative Commons License 2008.04.14 0 0 35
"Életem legrosszabb 3 másodperce volt."

Hű, de gyorsan olvasol.
Előzmény: TopMan (33)
Jimmy the Hand Creative Commons License 2008.04.14 0 0 34
...és van képe azt mondani, hogy nincs alternatíva.

Ez csak az önbizalom jele. Azt mutatja, hogy hisz önmagában, és már megvalósultként tünteti fel a célt: ugyanis Gyurcsány minden erővel azon van, hogy valóban ne legyen alternatíva.

Előzmény: z3 (29)
TopMan Creative Commons License 2008.04.14 0 0 33
Ilyen rosszak a tapasztalataid? Mennyire el lehetsz keseredve, amikor a fideSS "ötleteit" hallod :)))))
Pl. az egészségügy átalakításáról. Nemrég olvastam az erre vonatkozó programjukat :))))) Életem legrosszabb 3 másodperce volt.
Előzmény: Jimmy the Hand (31)
Jimmy the Hand Creative Commons License 2008.04.14 0 0 32
"Szerintem középtávon is el kell felejteni az adóreformot" - jelentette ki a miniszterelnök az MTV A aszólás szabadsága című műsorában vasárnap este.

Na kíváncsi vagyok, mit fog mondani 2010-ben. Addigra biztosan megérik a helyzet egy jóléti adóreformra.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Jimmy the Hand Creative Commons License 2008.04.14 0 0 31
-De az mszp mondta.
-Akkor úgy szar, ahogy van.


De ha egyszer ez a tapasztalat.
Előzmény: Törölt nick (17)
Linux fan Creative Commons License 2008.04.14 0 0 30
Na jó, de ezen kívül? :)
Előzmény: lenndélen (28)
z3 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 29
Ez jó.

Valójában nem csinálnak semmit, de a gazdaságot keservesen elkúrják és van képe azt mondani, hogy nincs alternatíva.
kb Torgyánnal van egy szinten...
lenndélen Creative Commons License 2008.04.14 0 0 28

"Vízvezetékek"

 

:)

Előzmény: Erzsébeti (23)
fityisz Creative Commons License 2008.04.14 0 0 27

És mik is a pozitívumok?

 

A kórházi széf, vagy a digitális rajztábla 40 milliárdért? Esetleg verres péter családjának járó visszanemtérítendő?

 

na monnyad máá

Előzmény: wizes (25)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!