Keresés

Részletes keresés

rabida Creative Commons License 2008.03.17 0 0 80
persze...
Előzmény: relativizátor (78)
relativizátor Creative Commons License 2008.03.17 0 0 78

"4,5 milliárdba került a márciusi szavazósdi"

Mi ez ahhoz az xezer milliárdhoz, képest, amit politikai "elitünk" elzuslágol?

A 4.5 milliárd kb. a rezsiórabére a kúrmánynak. Jelentéktelen.

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 77
nem kell hozzá semmi... csak menj oda és mond el neki személyesen....nem topicot kell nyitni róla, hanem menj és mond meg neki.... mit nem értesz ezen???
Előzmény: carl solomon (75)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 76
pffffff:-DDD
Előzmény: Baresi Boriska (73)
carl solomon Creative Commons License 2008.03.17 0 0 75
De homályosíts már föl, mert ma este te vagy a harmadik, aki ezzel jön és én nem értem.
Mi abban olyan rendkívüli, hogy elmondom valakinek face-to-face a véleményem?
Miért kell ehhez olyan iszonyúnagy bátorság?
Előzmény: Törölt nick (71)
rabida Creative Commons License 2008.03.17 0 0 74
igen, az nagyon szép lett volna, de egyet ne felejts el! A 3M szavazó plusz pénzbe kerül ha szavaztatni akarod és azt az itten 10M fizeti. A 3M nem itt adózik, nem itt dolgozik, mi a jó fenéért szavazzon ide???
Aki átköltözik, kapjon állampolgárságot könnyebben, ha itt él, az ok, de ez íígy egy orbitális demagógia volt.
Gondolkodj csak egy picit és számolj!
4,5 milliárdba került a márciusi szavazósdi. Ha ezt 3x ekkora területen végzed, hááát.
Illetve megnézném, hogy a szomszédok milyen pofát vágnának ehhez, az meg nonszensz, hogy Mo-n szavazzanak.
Na, ezért nem volt reális, kizárólag nemzeti érzelem szintjén van ennek létjogosultsága.
Előzmény: dermedwe (66)
Baresi Boriska Creative Commons License 2008.03.17 0 0 73
azert en megprobalnam...köptem mar ilyen idiotat...nem be... ki...
Előzmény: Törölt nick (70)
CLASSFIGHTER Creative Commons License 2008.03.17 0 0 72

Én is akartam már nyitni valami hasonlót!

 

 

Ez a majom, képes volt 300 embert élén masírozni. Ekkora médai felülettel, 300 embert összecsődíteni, nem túl nagy teljesítmény.

 

És semmi értelme nem volt: összebaszták a kerületet, oszt' hazamentek.

 

Szarházi.

 

 

Előzmény: Diótörő (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 71
ne nekem mond... neki
Előzmény: carl solomon (68)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 70
súlytalan vagy...
Előzmény: Baresi Boriska (69)
Baresi Boriska Creative Commons License 2008.03.17 0 0 69

 pubi, pontosan azt a valaszt hoztad ami maximalisan kijön belöled...

Ki ez a bamba parasztgyerek, hogy a hülyeken kivül odafigyeljenek ra?

Csak mellesleg, dolgozott mar eleteben csakugy, mint Tot tettestarsa?

Előzmény: Törölt nick (67)
carl solomon Creative Commons License 2008.03.17 0 0 68
Na de hát kéremtisztelettel, ugyan, mi ebben olyan nagy etvasz?
Gebedjek meg ha értem.
Miért kell ahhoz olyan iszonyatosan nagy bátorság, hogy eléálljak és elmondjam a véleményem?
Lám, neked is elmondtam és nem dőlt össze a világ!
Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 67
jóvan borcsa... ne gyúrjá itt rám....nincs kedvem hozzád...főleg, hogy személyeskedsz. menj szabaddemokratizákódni.
Előzmény: Baresi Boriska (65)
dermedwe Creative Commons License 2008.03.17 0 0 66
Éppenséggel a szavazó biznisz valóban egy nagy biznisz lett volna, de GyF-nek mit kellett volna csinálni.

Igen kapják meg. És akkor nincs 3M Fidesz szavazó.

Ha Gyurcsány kell ahhoz, hogy rájöjjön a magyar, hogy széthuzni nagyon tud, hát megérte. Érdekes, hogy véletlenül sem tudna senki engedni az "igazából" ha tényleg országérdeket kéne elfogadni.

A hegy csúcsa a rengeteg képviselő, a költségeikkel. Egy kormány aki elösször magán gyakorolja az elvonást, tud példát mutatni, visszafelé ez nem megy. Aztán lehet az bárki.
Előzmény: rabida (64)
Baresi Boriska Creative Commons License 2008.03.17 0 0 65

 nem ertem a sok hülyet ,igy teged sem, mi a lofasz batorsag kö ahho, hogy valaki a

butahazi szemebe bele, de bele nagyon, beleköhögje, hogy egy alsohimba egy

szamaron?

Előzmény: Törölt nick (60)
rabida Creative Commons License 2008.03.17 0 0 64
hellyel-közzel...
az, ami 2004-ben volt, nem arról szólt, hogy legyünk jófejek a kinti magyarokkal, hanem arról, hogy a fidesz bebiztosítson magának még 3 millió szavazót.
Vagyis, aktuálpolitikai kérdést csináltak egy régi, nagyon komoly problémából.
Végleg összeugrasztva ezzel az itthoniakat egymással, az erdélyiekkel, azokat egymással.
Hányadék az egész.
És megalázó volt mindenkinek.
Előzmény: dermedwe (63)
dermedwe Creative Commons License 2008.03.17 0 0 63
Minden nemzetnek addig van szüksége arra a rétegre, aki "hazafiaskodik", ha ezt nem kapja meg a hétköznapokban.

Elindult egy játék a kettős állampolgárság ügyében, amely során a "hazafiak" táborát nagyon keményen maga ellen "hergelte" (már az uszítás szót nem is merem használni) az MSZP riogatva fűvel - fával.

A választások után ahol is a falka elhagyta a "szélen" maradt társaít elkezdett marakodni. Jöttek sorban a botrányok, amelyek megmutatták, hogy nem a legalkalmasabb ez a "korrupt" banda.

Elindult a hergelő kampány az "árpádsávos" zászló ügyében, nem kell bemutatni, aztán jöttek a sherwoodi erdő nyilas lovagjai szöveggel. Tényleg van a szélsőjobbon belül egy kis részhalmaz amelyik ezzel érzi magát nagynak, de elhanyagolható.

Valahol kajabál néhány elmebeteg politikus, akinek tényleg nem tudom ki tud hinni, látok itt néhányat aki igen, erre nem tudok mit mondani. Erre a hülyéje aki amugy sem tud mit kezdeni a feleseleges IQ -val kimegy, aztán tör zúz.

Dobálja meg a politikust tojással, paradicsommal, ezt a történelem során sokszor alkalmazták, de ha betöri más tulajdonának az ablakát, hát vágják le a kezét. Egyszerü.

Aztán én is lehetek uszító, de sajnos a fentiek nagyjából igazak. Tarthatja valaki magát MSZP pártinak, SZDSZ pártiank, vagy Fideszesnek. Egyre megy.
Előzmény: rabida (56)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 62
(... és a truppja)
Előzmény: Törölt nick (57)
beowolf Creative Commons License 2008.03.17 0 0 61
Fogoóckodj erősen: a szemébe van mondva ennek a szemétnek:-DDD
Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 60
Budaházy szerepe egyenlőre nem pontosan tisztázott, nem tudni, hogy provokatőr, hazafi, vagy egyszerűen egy idióta... ez is majd csak később tisztázódik,... ha tisztázódik. Amíg azonban oda nem állsz elé, és nem mondod a szemébe azt amit ide mertél vakarni, addig nagyobb senki vagy, mint akit mocskolni próbálsz... ennyi.
Előzmény: Diótörő (-)
beowolf Creative Commons License 2008.03.17 0 0 59

Jól megnevettettél.

Nem ártott volna meg neked, ha tovább sorbaálltál volna.

Előzmény: dermedwe (58)
dermedwe Creative Commons License 2008.03.17 0 0 58
Nekem nem kellett.

A provokáció szót nézd meg a szótárban, és azt vizsgáld meg, hogy ez felmerülhetett -e? Szerinted egy szerencsétlen fideszes polgárkörös kimer menni este 9 után az utcára. Hm. Okos vagy.
Előzmény: beowolf (52)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 57
49.
Előzmény: Törölt nick (55)
rabida Creative Commons License 2008.03.17 0 0 56
nem sajnos, azt látom, hogy a mai magyar társadalomnak egyszerűen kell a nemzeti szocializmus eszméje. Függetlenül az összes mai parlamenti párttól.
A nemzeti összetartás, Trianon, stb..., illetve a 40 éves szocialista "hagyományok" egyértelműen ebbe az irányba visznek...:(
Igazából, ha a pártok felelősségét vesszük, hát mindkét oldal keziccsókolomot köszönhet a másiknak. fifti-fifti.
Előzmény: dermedwe (47)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 55
(Ez persze Urambátyám vezérére értendő.)
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 54

Már bocsánat, de Dermedwe osztotta ottan az észt, csaxóólok.

/Te viszont elejtetted a földre az adagodat, jól emlékszem, hogy szanaszét fojjjjjt!/

Előzmény: beowolf (52)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 53
Az uram vezére ilyen, aki két éve egyfolytában polgárháborúra úszít ebben az Európán túli szerencsétlen országban... :)
Előzmény: Törölt nick (42)
beowolf Creative Commons License 2008.03.17 0 0 52

kiprovokálta ezen csoportokat, hogy egyáltalán létezzenek.

Na te se álltál észért kétszer sorba:-DDDD

Előzmény: dermedwe (47)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 49
Nagyon szeretném ha "fosszáju vétkes"-re töpp példát is hozna! Igazán lekötelezne! :D:))
Előzmény: Törölt nick (42)
dermedwe Creative Commons License 2008.03.17 0 0 47
Igazad van teljesen, DE LEGALÁBB JÓL CSINÁLNÁ! A módszer ahogy néhány elmebeggel nekiállnak törni, zúzni, merhogy állítólag az ország megmentőinek szabad, hát randa.

A legnagyobb hibát akkor is az MSZP és SZDSZ követte el, amikor kiprovokálta ezen csoportokat, hogy egyáltalán létezzenek. Ki hallott volna akkor ilyenről h Budaházy? Senki.
Előzmény: rabida (46)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!