Keresés

Részletes keresés

TTNora Creative Commons License 2012.03.26 0 0 4102

Sziasztok!

Van nálam egy örökség varrógép. Sosem próbáltam ki, de állítólag működik. Még a nevét sem hallottam sosem. 

Ti ismeritek? Láttatok már ilyet működés közben? Érdemes az eladásával foglalkozni?

komórka Creative Commons License 2012.03.12 0 0 4101

Ezt a tipusú függönyt keresed?

Irjál priviben levelet és küldök egy pár ábrát (számitásokat)

Előzmény: Papa 51 (4098)
komórka Creative Commons License 2012.03.12 0 0 4100

Papa51!

Sajnos már nem kellett nekem, igy kitöröltem. De a hozzáférést meg tudom adni. Akartam Neked irni e-mail-t, de nem adta ki a gépem a cimedet.

Igy ide irom. Kutatás kell az tény, nem árt a nyelvtudás, mivel több fórumon tárgyalják és adják a tanácsot.

Oroszul van.

Elvileg ez a link cime: 

http://club.osinka.ru/topic-111811

Már a 459. hozzászólásnál van.

Ha nem sikerül, akkor javasolom a www.osinka.ru oldalt ott a 

Клуб

ezt a dobozt kell megnyitni, majd a Шитье cimszót ezen belül pedig a

Домашний текстиль

cimszót.

Mikor függönyt varrtam, ezt kerestem, de aztán letettem róla, mivel a szobánk alacsony és nem nézett volna jól ki. De ha megirod nekem a cimed, azért még próbálok valamit keresni, ahol vázlatok és számitások vannak.

Előzmény: Papa 51 (4098)
marrmor Creative Commons License 2012.03.12 0 0 4099

Lapnadrág (átkötős nadrág) szabásmintája van valakinek? Köszi előre is

Papa 51 Creative Commons License 2012.03.11 0 0 4098

Nagyon szépen köszönöm a fáradozásodat, ha lehet akkor légyszíves tedd fel. Van fordító program a Googl-ban azzal megpróbálom "magyarítani".

Előzmény: komórka (4097)
komórka Creative Commons License 2012.03.10 0 0 4097

Én találtam az interneten több ilyen leirást, de nem magyarul (és nem angolul!) Kéred?

Előzmény: Papa 51 (4096)
Papa 51 Creative Commons License 2012.03.09 0 0 4096

Tisztelt Fórumozók !!!!

 

Korábbi kérésemet megismételve kérnék segítséget bogen stílusú drapéria készítéséhez. Mivel nagyon amatőr varró vagyok a magyarázat nagyon "szájbarágós" legyen. Hogyan kell kiszabni, ill összeállítani.Hogyan jönnek létra azok a bizonyos REDŐK amelyek az egész nagyszerű formáját adják.

Segítséget előre is nagyon megköszönöm !!!!!!

 

Üdv: Papa

Hannus91 Creative Commons License 2012.03.07 0 0 4095

GPS! 
Sajnos nem voltam gépközelben!

Írj rám légyszives a johannakardos@gmail.com címen, mert én nem találom a mail címed. Utána küldöm az elérhetőségét :) 

Hanna4901 Creative Commons License 2012.03.07 0 0 4094

Szeretném időben felhívni figyelmeteket!

Újra jön a hosszú hétvége!

Győr-Ménfőcsanakon!

 

 

2012. április 20.-án 21.-én és 22.-én ezen a három napon tartunk újra hosszú hétvégén!

 

Röviden a programok:

Textilfestés technikák: 2-3 technika

Konzervdoboz textillel, filccel bevonása, különböző technikákkal

Gyors csillag technika és egyéb gyors technikák

Apróságok varrása

 

Bővebb információkat és fotókat az érdeklődőknek mélben küldünk!

 

A jelentkezési határidő március 30.-a, a további szervezés és a termek lefoglalása miatt legyetek szívesek a jelentkezési határidőt betartani.

Jelentkezni lehet: Méhikénél, illetve Loncinál

Mindenkinek további szép napot!

Lonci

GPS Creative Commons License 2012.03.06 0 0 4093

 

"Gorombáskodni" (értsd: farmerezni) talán ez a legjobb (megfizethető áron, persze):

 

http://www.arukereso.hu/varrogep-c3180/toyota/jfs-18-jeans-p30575229/

 

Valójában minden gép viszi a farmert (meg az egyéb brutális dolgokat is) - de a kérdés: meddíg?

.

Előzmény: adopt29 (4092)
adopt29 Creative Commons License 2012.03.06 0 0 4092

Sziasztok,szeretném segítségeteket kérni.Még soha nem varrtam,fogalmam sincs a varrógépekről,de nagyon kellene már egy a háztartásba,ezért vásárlása előtt állok.Milyen gépet ajánlatok nekem? 30-40 ezer körül néztem a singer 1507,2250.Sokat fogok farmereket és erősebb munkásnadrágot fölvarrni(család részére csak),függönyöket szeretnék varrni  vele,esetleg rugalmas anyagot.Overlock program jó ha van a gépen? Egyik webáruházban a 1507-eshez van ilyen program,a másik online boltnál ugyanennél a gépnél már nincs benne..Pachwork takarót is varrnék vele később,ehhez biztos valamilyen kellék kell még a géphez.Ti milyen gépet vennétek helyemben?

GPS Creative Commons License 2012.03.02 0 0 4091

 

Ehhez a vételhez csak gratulálni lehet. Ez egy kivételesen komoly gép - ennek a valódi (új) árát le sem merem írni.

Ez nem az a Singer - amit manapság a fűszerüzletekben is árulnak (Lidl, Aldi, stb.)

 

Ha lehet, megkérnélek, hogy írd meg nekem a pali címét a mailemre - mert én is rendelnék tőle egy felsőtovábbítós gépet.

 

Ilyet, mint a videón - figyeld meg a felső talpat, hogy tolja az anyagot :-))))

 

Előzmény: Hannus91 (4090)
Hannus91 Creative Commons License 2012.03.02 0 0 4090

Megjött a varrógépem!!!! 
Sikerült megvenni a Singer Omega 36 varrógépet!!! :)
Jaj nagyon boldog vagyok, köszi mindenkinek a segítséget!!!

Használati utasítás sajnos nincs hozzá. Tudna valaki segíteni ebben? :)

bejabogar Creative Commons License 2012.02.18 0 0 4089
Előzmény: bejabogar (4088)
bejabogar Creative Commons License 2012.02.18 0 0 4088

Sziasztok! szeretnék varrógépet venni, ezer helyen olvastam mindenféle dolgot, amik segítettek is meg össze is zavartak. nagy a választék az biztos! A lényeg, olyan gépet szeretnék, ami mindenféle gombot tud varrni, valamint vastagabb anyagokat is szépen vigyen. ezek az én igényeim, de ezen kívűl nem is tudom nagyon mire kell figyelni. tud nekem valaki segíteni? :) 

foltosvirág Creative Commons License 2012.02.17 0 0 4087

Nagyon örülök,hogy segíthettem.

Előzmény: larimar (4086)
larimar Creative Commons License 2012.02.16 0 0 4086

Kedves Foltosvirág!

 

Mivel három varrós topikból Te voltál az egyetlen, akitől konstruktiv ötletet kaptam a problémám megoldásához, szeretném megosztani Veled a végeredményt is.

A Varróvilág tulajdonosa befogadta, és rövid idő alatt meg is csinálta a gépemet.

 

Köszönöm.

Larimar

Előzmény: foltosvirág (4061)
GPS Creative Commons License 2012.02.16 0 0 4085

 

Nagyon alap-gépecske az ám - nem biztos, hogy a legjobb választás lenne.

 

Ha már vennél, akkor én egy másik gépet ajánlanám megnézésre - ugyanattól a fickótól.

Kicsivel drágább ugyan - de a különbséget zongorázni lehet. Tudásban is - minőségben is.

 

Újkorában ez egy rohadt-drága gép volt - és ha minden megy rajta, (ahogy az eladó állítja) - akkor ez nagyon megéri az árát.

 

Itt van ni:

 

http://haztartasigep.vatera.hu/varrogep/ezt_nezd_meg_singer_omega_varrogep_36_progis_1550624651.html

.

Előzmény: Hannus91 (4084)
Hannus91 Creative Commons License 2012.02.15 0 0 4084

A Toyotáról lecsúsztam. 
Ehhez mit szóltok?

http://haztartasigep.vatera.hu/varrogep/takaros_privilleg_varrogep_14_progis_nagyon_szep_1550174843.html

ez fix áras. Már kezdek sokkot kapni a licitálástól. Mindig lecsúszok róla!!! 

Hanna4901 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 4083

Márciusi hosszú hétvége

 

Sziasztok !

Már csak három hét van hátra a márciusban Győr-Ménfőcsanakon a Bezerédj kastélyban rendezendő hosszú hétvégéhez.
Jelezzétek, ha a meglévő néhány hely egyikét beakarjátok tölteni. Maximum csak 15 fő lesz a hétvégén.
Bővebben az e-mail címemen tudtok érdeklődni.

 

A programban természetesen táska varrás is szerepel, mindig valami új! Apró meglepetések is lesznek!

mmm888 Creative Commons License 2012.02.12 0 0 4082

Már nem tudok sajna fix árat rátenni. De írtam privit egy lehetséges megoldásról.

Előzmény: Hannus91 (4081)
Hannus91 Creative Commons License 2012.02.12 0 0 4081

Köszi! 
Én is így gondoltam, hogy ezen már nincs mit javítani.
Valamiért a szívem a Toyotáhúz húz. Arra licitáltam. :) Nézegettem és...:)
Azt írták minden megvan hozzá, nem vagyok valami nagy szakember de remélem tényleg így van. Garanciát sajnos nem vállal rá, ezért remélem, hogy nem hibás és nincs is semmi baja.
15.-én jár le az aukció, addig reménykedem :)
Köszi minden segítséget!!! Tudósítok, ha történik valami.

Előzmény: GPS (4080)
GPS Creative Commons License 2012.02.12 0 0 4080

 

Beszéltem egy "vatera-szakértővel" - mutattam neki a hirdetést és ő is azt mondta, hogy ezzel már nincs mit tenni, nem lehet átírni.

 

Azt javasolta, hogy privátban egyezzetek meg egy kölcsönösen megfelelő árban - és azt te tedd be automatikus licitre.

Akkor a rendszer mindig rálicitál neked egy lépcsőt automatikusan... amennyiben újabb licit érkezik másoktól.

 

A te limitedet a többiek nem látják... de ha senki nem akar addig az árig elmenni, akkor mindenképp tiéd lesz a gép.

 

Kár, hogy a Toyota pár órával hamarább zárja a licitet, mint a Bernina - mert ha a berni nem jön össze, oda még licitálhatnál. De sajnos az délután már zárja a bótot.

.

Előzmény: Hannus91 (4078)
nenca Creative Commons License 2012.02.11 0 0 4079

Sziasztok Lányok!

 

Hugom eladná TONY CM 500-as holozógépét. Ha valakit érdekel,megadom az elérhetőségét.

Köszönöm.

Hannus91 Creative Commons License 2012.02.11 0 0 4078

Köszi GPS!!! :) Nekem is az tetszik a legjobban és a Toyota után is fáj a szívem. 


 mmm888 ! Gondolom már nem tudod fix árra beállítani az aukciót a licit miatt. Vagy igen? :) 

GPS Creative Commons License 2012.02.11 0 0 4077

 

Na, ezen jót derültem: a Berninát pont mmm888 kolléganőnk árulja - pont ezzel kapcsolatban írtam neki az üzenetet alant.

 

Én azt javaslom, privátban bótolj vele - mert az a legkomolyabb gép, az általad felsorolt  mezőnyből.

Ha ügyesen intézitek a licitet - tiéd a gép.

 

Ha az nem jön össze, akkor a részemről a második helyen a Toyotát ajánlanám - mert az elég kemény kis gépecske - még ha így ránézésre nem is tűnik annak.

.

Előzmény: Hannus91 (4075)
GPS Creative Commons License 2012.02.11 0 0 4076

 

Ez a gép ma is bőven megéri a 20-ast - a boltosok igencsak józan árat mondtak neked.

 

(Azt már nem is feszegetem, hogy az egykori 40, az messze nem a mai 40 már... de hát ezzel nincs mit tenni)

 

Más kérdés, hogy erre tényleg meg kell találni a vevőt.

 

Ugyenis a "mezei" (kezdő) vásárló elballag valamelyik fűszerüzletbe (Lidl, Aldi, Penny stb.... hogy már a Tesco-t ne is említsem) - és ott lát 18-22 -ért zsír-új, garanciás gépeket - amelyekről ismerjük be, hogy meg is felelnek a céljainak.

 

Tudod, ez az "Használt Audi A6-os vs. új Suzuki Swift örökös dilemmája.

 

Minden esetre, nevetséges áron én biztos hogy nem válnék meg tőle

 

Ha a licitzárás közeledtével mégsem megy fel az ár egy elfogadható szintre, akkor az utolsó percekben üttesd le egy ismerőssel - oszt kifizeted a Vaterának ami jár - de legalább nem lesz lelkiismeretfurdalásod, hogy elpocsékoltad ezt a gépet.

.

Előzmény: mmm888 (4074)
Hannus91 Creative Commons License 2012.02.11 0 0 4075
mmm888 Creative Commons License 2012.02.10 0 0 4074

Kedves GPS,

 

Köszönöm hogy írtál, hasznos volt nagyon. Szerinted mennyi az az ár, amennyiért már érdemes odaadni? Varrógépboltban kérdeztem, ott azt mondták max az új ára feléért. Anno kb 40 ezerért vettem, gondoltam 20000 Ft közelébe csak felmegy az ára.

 

Előzmény: GPS (4069)
lálá Creative Commons License 2012.02.08 0 0 4073

Brother 929d  40.000.- ért elvihető!!!

 

 

Előzmény: lálá (4056)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!