Keresés

Részletes keresés

HangyaTS Creative Commons License 2008.03.09 0 0 38
Szerintem is, nem is értem, miért nézem. :)

No persze, az EchoTV meg ennek örül. :)
Előzmény: Lilia (36)
pizarro2429 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 37
sőt, mégjoban összemossa a "radikális jobboldalit" és az olcsó zsidózót... igaz, ezt már megszoktuk...
Előzmény: HangyaTS (35)
Lilia Creative Commons License 2008.03.09 0 0 36
gaz ez ugy ahogy van :-)
HangyaTS Creative Commons License 2008.03.09 0 0 35
Őszinte hang, oké, de milyen témáról?

Engem teljesen hidegen hagy az egész faji kérdés, se pro, se kontra nem érdekel senkinek a származása.

Mire jó az, miben visz előre, hogy ez jelenik meg egy érvrendszerben?
Előzmény: premte (33)
pizarro2429 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 34
Ló, hát az tény, hogy ez még az átlagszarozásnál is "békaseggébb".
Előzmény: HangyaTS (31)
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 33

Tudod mi tetszik nekem ebben az egészben?

Az őszinte hang.

Ez az, ami politikai elitünkből szánalmasan hiányzik.

Előzmény: HangyaTS (31)
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 32

Ez igaz, de Budaházy kezd teljesen belekavarodni a dolgokba.

Kende most is undorító, mint mindig.

Előzmény: Lilia (30)
HangyaTS Creative Commons License 2008.03.09 0 0 31
Szerintem kártékony, amit művel.

Mivel kerül előbbre az ország, ha ilyen viták mindennapossá válnak?
Előzmény: premte (26)
Lilia Creative Commons License 2008.03.09 0 0 30

azert abban van valami hogy kerdes ki  milyen kiadast/verziot/forditast olvasott..

 

 

Előzmény: premte (27)
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 29
Eszméletlenül jó ez a vita.
Előzmény: Lilia (28)
Lilia Creative Commons License 2008.03.09 0 0 28

Kende:   igy nem lehet vitatkozni

Budahazy: hat mer ne lehetne?

 

 

LOL

premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 27
Kende jobban ismeri a Mein Kampfot mint Budaházy.:)
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 26
Agresszív emberke, kicsit nyers, de sok mindenben igaza van.
Előzmény: HangyaTS (23)
pizarro2429 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 25

Valóban, ha jól gondolom, akkor a 70 éves idős emberek tempójához van szokva. :-)

Előzmény: premte (24)
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 24

A komcsi teljesen gyér.

 

Nem bírja a tempót.:)

HangyaTS Creative Commons License 2008.03.09 0 0 23
Budaházy egy fasz.

A hangja a véleménye.

Teljesen kontraproduktív, amit művel.

Persze, ha azt szeretné, hogy még legalább 10 évig MSZP kormány legyen, akkor jó úton jár.
Előzmény: pizarro2429 (22)
pizarro2429 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 22
mennyire relatív a világ. Önmagában undorító, amit Budiházy mond, viszont Kendével szemben egész tökösnek tűnik. :-)))
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 21
'Ha holnap össze fogunk a szlovákokkal háborúzni, én kardélre fogom hányni az összeset!'
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 20
Vadul a vita!:)
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 19
Tényleg érdekes.
Előzmény: pizarro2429 (18)
pizarro2429 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 18
ez tök jó műsor. Első alkalommal örülök, hogy feljöttem az indexre :-)
Lilia Creative Commons License 2008.03.09 0 0 17
huu ez a budahazy nem eppen a pallerozott retorika virtuoza
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 16
Békemozgalmak...
identifikátor Creative Commons License 2008.03.09 0 0 15
hoppá  itt vki most hazudik:DDDd
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 14
Kende jól nyomja.:)
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 13
Nézem.:)
identifikátor Creative Commons License 2008.03.09 0 0 12

muhahaha nem is élő volt:DDDD

 

Sebaj a topik attól még maradhat, mert most ismét itt vannak:d

HangyaTS Creative Commons License 2008.03.09 0 0 11
Hoppá!

Ez csak felvétel volt, most van élőben.
kannibál Kovács Creative Commons License 2008.03.09 0 0 10
Vajnai Attila is kivonul...
identifikátor Creative Commons License 2008.03.09 0 0 9

Nem tetszett Budaházi polója:DDDDD

 

másik fószer is kimegy...

Előzmény: HangyaTS (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!