Keresés

Részletes keresés

Masziati Creative Commons License 2008.06.02 0 0 30
Sziasztok!

Memókártyák jó áron itt: http://www.sokoldal.hu/lap.php?azonosito=memoriakartya
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.31 0 0 29
Imádlak ... :)
Előzmény: SubWoofer (28)
SubWoofer Creative Commons License 2008.05.31 0 0 28

Hi!

 

Ha rámásolod a kártyára, utána nevezd át a könyvtárát mobilenavigator-ra, és az indítófájlját mobilenavigator.exe-re.

Itt találsz mindenféle infót:

 

http://forum.pdalink.org/index.php?board=35.0

 

Üdv!

 

SW

Előzmény: misiS60 (26)
thor7 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 27
Miha!

Szerintem nem az E-boltra gondolt hanem az E-digitalra. De akkor már jobban jársz a www.aqua.hu-val. Amikor az E-digital hirdette hogy mennyibe kerül megnéztem a honlapjukat és kiderült az ár nettó ár. Szóval, az aqua-ban megvettem épp' annyiért csak bruttóban! :-) Így könnyen hirdeti az Extreme Digital hogy milyen olcsó!
Náluk is megy a szemétkedés.. látszik a külföldi tőke.
Szívassuk a magyarokat, mi?!
Előzmény: miha13 (2)
misiS60 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 26

Szia!

 

Én nagykerbe vettem:)

De pna-s változatot próbálok , de nem megy...hogy kell az sd-re felrakni?  át kell nevezni valamit??? simán csak rámásolva nem ismeri fel, csak szürke lesz a navi ikon, de nem történik semmi!

 

Előre is köszi a segítséget!!!

 

Misi

Előzmény: thor7 (22)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.27 0 0 25
Volt a kezemben kicsi nekem tetszett.

Igen, grágább a nagy de beszelgettünk itt ugyanerről a dologról pár hozzászólást. Nem biztos de talán a CHIP is más a nagyban mint a kicsiben.

JA van a www.gepbolt.hu -ban is belőle.
Előzmény: thor7 (24)
thor7 Creative Commons License 2008.05.27 0 0 24
Hi!

Szerintem simán jó a kisebb Bluepanther is.
Ráadásul az Extreme Digital éppen annyiért adja bruttóban mint az Aqua nettóban!
Az E.Digital részéről csak az a szemétség hogy amikor meglátták mennyi az aqua-nal kitették az oldalukra hasonló áron.. az ember megörül neki gondolja nahh megveszem..és ha a termék lapját megnézed (mert gondolod megveszed) akkor kiderül az ár nettó ár!!! Ha ez nem köcsögség akkor semmi!
És még ők reklámozzák magukat k%rva olcsónak!
Így könnyen lehet!
Ez is csak egy külföldi tőkés cég aki a magyarokból akar meggazdagodni!
Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.27 0 0 23
Én a nagyobb BP néztem ki magamnak csak a közterületes köcsögök egy kicsit eltolták a prodzsekt megvalósulását ....
Előzmény: thor7 (22)
thor7 Creative Commons License 2008.05.27 0 0 22
Szia!

A Bluepantheren megy az igo (bár a gyártó honlapján is azt írja hogy nem müxik vele), csak nem mindegy milyet teszel rá... pna-s vagy pda-s verziót. :-)
Amúgy ha jó áron akarsz bluepanthert akkor az aqua computer most brutális áron adja (jóval olcsóbban mint az extrém digital!), valami 22ezer Forint csupán.

T.



Előzmény: misiS60 (21)
misiS60 Creative Commons License 2008.05.27 0 0 21

Sziasztok!

 

Én most vettem 1 V350b-t, hol tudom megnézni, hogy hogy lehet rávarázsolni az igo-t? a progi megvan de nem találtam hozzá help-et

 

Előre is köszi

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.26 0 0 20
Sziasztok !

A fenti keszuléket venném én is nem nagy titok az ára miatt.

A rémképként lebegő kompatibilitási problémákrol tud-e valaki valamit mondani ?

Léteznek-e ezek es mennyire bajosak ?

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.26 0 0 19
http://vasarlas.origo.hu/Bluepanther_Bluepanther_V350B_Navigacio/termek.vm;?pid=1351208&freemail_hl_maj
nukee Creative Commons License 2008.05.10 0 0 18

Sziasztok!

 

Ti melyik iGO-t tettetek fel? Mert nekem a 8as kicsit lassunak tunik.

 

udv:Gabor

msittes Creative Commons License 2008.05.06 0 0 17

Bocsi!

 

Köszike megtaláltam és minden m1 faszásul.

 

THX

msittes Creative Commons License 2008.05.05 0 0 16

Sziasztok!

 

Én is most vettem egy Blue Panther V350 PNA-t.Kerestem amit írtatok leírást,hogy hogy kell iGO-t felrakni SD kártyára és azt használni,de nem találom.Légyszives segítsetek.

 

Előre köszi.

EEE_1899 Creative Commons License 2008.04.23 0 0 15
Egyébként nem PNA, hanem PND (Personal Navigation Device) és PMP (Personal Multimedia Device).

bluepanther.eu - magyar nyelvű honlap szerint :)
hivatalos honlap
EEE_1899 Creative Commons License 2008.04.23 0 0 14
A félrevezetp információk elkerülése végett elmondom, hogy brámiylen iGO szoftver fut a BluePanther v350-en, legfeljebb :

- valaki nem ért hozzá
- lusta utána járni
- drágább készülékeket forgalmaz

Szóval, aki ilyenen gondolkodik, csak hajrá!
25-ért meg lehet szerezni a készüléket, és akinek ('hivatalos') szoftvere van,az -mondjuk a PDA-járól :) - tegye át biztronsági másolatként a Bluepantherére! :)

Az SD kártyát meg a térképeken felül tele lehet lőni DivX-es filmekkel vagy fotókkal mp3-akkal ;-)
Előzmény: Ancsy2.22 (13)
Ancsy2.22 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 13

 

Szia!

 

Szeretnék segítséget kérni! Vásároltam egy BluePanther V 350 PNA készüléket szoftver nélkül. Olyan problémám van, hogy nem tudok semmiféle szoftvert rá telepíteni. Már az IGO8-at is próbáltam, sajnos semmi eredmény......

Nagyon megköszönném, ha megírnád nekem e-mail-ben lépésről-lépésre, hogyan tudok telepíteni!!!e-mail címem: oancsika22@freemail.hu

Segítséged előre is nagyon köszönöm!!!!!!!!!!

 

Üdv: Ancsy

Előzmény: az igazságos (12)
az igazságos Creative Commons License 2008.04.08 0 0 12
Nem nagyon néztél utána a dolgoknak, mert bizony minden fut a "kékpárducon" csak keresgélni kell kicsit.
Tehát a hozzászólásod kezdetét javítom, tényleg fut rajta az igo és mio és egyéb is !!!
Előzmény: t65lala (9)
snk Creative Commons License 2008.04.08 0 0 11
Olvassatok vissza az index-alpha navigo a-n314 fórumban

A bluepantheren tökéletesen fut az igo2006+,2008full,stb...
t65lala Creative Commons License 2008.03.24 0 0 10
Captano-nak üzenném: Azt nem tudom , hogy lehet-e Ny-EU szerezni készülékedre , de ha meg akarnál szabadulni a Kelet-EU+Mo kártyádtól , az engem érdekelne.
Előzmény: Captano (7)
t65lala Creative Commons License 2008.03.24 0 0 9

Üdv ! Azt kell tudni a készülékről , hogy tényleg nem fut rajta semmilyen más program csak az "Útinfo" és a BluePanther licenszelte "iGO Kelet-Európa". Tehát a máshol vásárolt egyébként PDA-ra készült iGO nem fut , de a net-es sem (?) Ezért lehet széltében-hosszában 30-ezerért vásárolni ezt a készüléket. Ugyanígy van a "WayteQ N400"-asa is , ami kívül-belül , színre-szagra egyezik eme fenntebb említett készülékkel . Én is megjártam velük , mert megvettem az utóbb említett kütyüt egy nagyáruházunkban , de az eladók legnagyobb megrőkönyödésére az nem akart semmilyen iGO-val megmukkanni . Aztán jött a nagyfőnök és rábökte , hogy csak az iGO8 amit bevesz. (Az iGO8 hivatalos megjelenése április 1 . a történetem március 9-én történt) ????? Aztán ráakadtam párducunkra egy másik nagyáruházunk polcán. Itt azonban csak "Útinfó" volt hozzá 10-esért ami pontosság szempontjából kissé nevetséges progi . Ezt sem lehet frissíteni mint egy sor egyéb iGO-t és az a tendencia , hogy ne is lehessen -csak úgy , ingyen-  frissítgetni a szoftverünket . Egyedül a Nav N Go a honlapján emlegetett PDA készülékekhez kiadott SD-hez ad frissítést és semmi több!!!! Tehát tanácsom az , hogy jó kis kütyü árához képest kék párducunk , de korlátozott a használata . PDA-t kell venni amiben van GPS , az minden (akár másolt) kártyával fut , de hát az 50 alatt nem kapható . Fel van adva a lecke , ezek után nehéz eldönteni , mit vegyünk !

  

Előzmény: miha13 (-)
CaddyZsoty Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8
Szia. Pl. itt:http://www.vatera.hu/listings/index.php?q=navig%E1ci%F3&c=0
Előzmény: miha13 (6)
Captano Creative Commons License 2008.03.02 0 0 7

Sziasztok

 

lenne 1 kérdésem: most 1 új v350-est meg lehet venni 26ezer Ft-ért.(Softwer nélkül)

De csak kelet EU+MO térkép van hozzá.Sztetek lehet rá nyugat eu térképet is tölteni?

 

miha13 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 6
Hahó... Ha vki tudna még segíteni, megköszönném... Még mindig él a kérdés, hogy megvegyem vagy ne vegyem meg az említett készüléket, vagy keressek NET-en (hol??) ilyen árban mást. 35 E Ft-om van a készülékre + szoftverre.
miha13 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 5
Értem, köszi. Tehát lehet, hogy készülékben nem a legjobb a BP, de más, jobb készülékhez viszont béna a térkép. - ha jól értettelek.
Megnézem az általad ajánlott oldalt, köszi.
Egyébként az IGO.hu-n találtam olyan menüpontokat, hogy "szoftverfrissítés"....
Előzmény: HL7538 (4)
HL7538 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 4

Menj el a www.depo.hu -ra, ott keress rá a V350-re. Simán 40e forint alatt megkapod minimum K-Európa térképpel. Épp nemrégiben néztem, egy másik, hasonlóan noname (nem rosszallóan mondom) márka teljes Európa iGO-val is 50e forint alatt volt.

Az iGO mint szoftver szerintem nem frissíthető, legfeljebb a térképei, de azok sem feltétlenül (a térképekhez tartozó licenszt is tartalmaz a program, az meg ki tudja, jó lesz-e az új térképhez).

A térképek frissítése mellesleg szerintem egy nagy humbug, azért annyira nem változik az európai úthálózat, hogy ez KOMOLY szempont legyen a szoftver kiválasztásánál. iGO-t kell venni és kész. :)

40e-45e forint körül minőségibb cuccot a Garmin Nüvi-vel kapsz, az nem a tajvani "gagyi" a nagyokosok szerint. A térképszoftvere viszont szerintem egy rossz vicc.

miha13 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 3
BluePanther
BluePanther V350 PNA . 32 400 Ft.

iGO
iGO My way 2006 Magyarország 1 év 15 000 Ft. 18 000 Ft.
iGO My way 2006 Európa 1 év 33 000 Ft. 39 600 Ft.

Ezt az IGO honlapján találtam. Ezek szerint egy BP + egy Mo térkép 70.000 Ft. lenne??
Előzmény: Maz (0)
miha13 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 2
Még egy kérdés: mi az általad említett ebolt címe? Most megnéztem a www.ebolt.hu-t, de ott nincs BP.
Előzmény: Maz (0)
miha13 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 1
Na tehát akkor szerinted érdemesebb lenne ebben az "eboltban" vennem egy ilyen készüléket és ott hozzá szoftvert?
Még egy kérdés: nem tudom mennyire ismered a GPS-eket, de ha max 35-öt szeretnék kiadni egy ilyen cuccért szoftverrel mindennel együtt akkor minőségben ez jó választás, vagy tudok venni jobbat is? (vagy ezekben nincs jobb-rosszabb, mindegyik ugyanazt tudja végülis?)
Előzmény: Maz (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!