Keresés

Részletes keresés

kaschka Creative Commons License 2020.08.13 0 0 81633

szia

 

nem vagyunk egyformák látod !! :-)) én pl az összes orvos közül a fogorvostól félek a legkevésbé ! amilyen hülye vagyok, egy vérnyomásmérésbe meg belerokkanok !

 

nem húzta ki végül is, szerintem nem merte, pedig még a szájsebész is ott volt,  kitisztogatta az a csatornát, és úgy látszik jó lett, mert azóta nem fáj, lement a bucka is, azt mondta ha valami gond van menjek pénteken délelőtt, még egyszer kitisztítja, mert jövő héten már ő is szabin lesz, de azt hiszem nem megyek el, megint 3 órát ücsörögni maszkban, bár a fiam elvinne, de most teljesen meg van nyugodva a helyzet, nem kell, hogy megint beletúrkáljon, igyekszem a másik oldalon enni, szívogatom ahogy mondta, öblögetem, de nem jön belőle semmi, 24.-én jön vissza az összes orvos, bár a körzeti fogorvoshoz nem megyek vissza, ha fogad itt a doktornő a sarkon, ide megyek ki, a fiam is hozzá járt tavaly ősszel nagyon dicsérte, na majd meglátjuk egyelőre úgy néz ki jobb lett sokkal, bár még 24.-e messze van

Előzmény: valimami (81632)
valimami Creative Commons License 2020.08.12 0 0 81632

Jaj te szegény!!! Azt hiszem mindenféle fájdalomnál rosszabb a fogfájás. (Na jó, az arcidegzsába rosszabb volt és a szokásos fájdalomcsillapítók arra nem hatnak, csak az a kábítószer tartalmú, amit csak szigorú feltételekkel írtak fel) Használt a kezelés? Most nem fáj? Igen, egy gyökeret kivenni nem mindeni tud, ez a szájsebészek dolga valójában. Én egy ilyen gyökér kiszedés elfajulása miatt félek a fogorvosoktól, olyan "fóbiám" van tőlük, mint neked a vérnyomásnál.

Azt mondják, a bölcsességfognak nincs gyökere, az enyém ezt nem tudta. Két orvos felváltva próbálta kihúzni, csak emelkedtem a székben a fogam után. Ne hisztizzek! Aztán még belém nyomtak injekciót, mígnem szépen letörték a koronát. Akkor átküldtek a szájsebészetre, hogy vegyék ki a gyökeret. Ott röntgennel kezdtek és kiderült, hogy egy állkapocsba hajló kampóban végződik a fogam. Szétfeszített szájjal, kalapáltak a fejemben, mire kiszedték. Szájzárat kaptam, csak egy szívószál fért a számba és kék volt az egész arcom, egy héten át így járkáltam. Csoda ha azóta rettegek? Pedig tudom, hogy nem minden eset ilyen.

 

Babával köszönjük a jókívánságokat, gondolom megkaptad a videókat.

 

Én tegnap reggel gazoltam a kutyakertben, megint állva, mert azt a fél méteres gazt meg a terülő vackokat nem lehet másképp kiszedni. Most megint a térdhajlatomnál fáj, merev. Hehe, ez a legújabb játék.

Előzmény: kaschka (81631)
kaschka Creative Commons License 2020.08.11 0 0 81631

Sok boldogságot kívánok Babának ! még sok boldog szūlinapot így egyūtt, szeretetben !

 

Én megjártam a  "hadak útját ", pėnteken este begyulladt a letõrt szemfogam gyõkér tõve, próbáltam jegelni, nem a fog fájt hanem az orrom tõvétől a szemfog magasságában az ínyem volt rajta egy bucka, de fõnt a gyõkér végén, kihúztam a hétvégét, de tegnap fõlhívtam volna itt a sarki dokornőt akit már a fiam is ajánlott fél éve, persze pont tegnaptól van szabin , akkor az sztk a fogorvos ahová tartozom, bár oda egyáltalán nem akarok visszamenni, az is szabin két hétig, de sürgõsségi esetben menjek  nem kell időpont

Elvitt a fiam abban a hőségben, 3 órát vártunk maszkban , rengetegen voltak a fogászaton, na a lényeg kedves volt nagyon a doktornő a helyettes, csinált rõntgent is,  biztosan ki kell majd húzni, de most fél 6 kõrūl inkább ne fogjunk neki, már 3- kor ott voltunk, inkább kitisztítja a fogbelet, hogy lejõjjön a gyulladás mert attól gyulladt be, hogy el volt tõmödve a fog csatorna, úgy hogy ilyen idegõlés szerűt csinált,  nem fájt, kitisztította kifertőtlenítette, reméljūk jó lesz ???  De ha visszajõn akihez tartozom ki kell húzni, neki úgy látszik nem volt bátorsága kihúzni??  Ez van, mára jobb lett, lement a duzzanat , de enni nem nagyon merek,  mar le is fogytam 2 kilót, remélem így kibír még 2 hetet, mire visszajõn a doktornő, itt a sarkunkon,  mindig van valami vacak, de ez még csak rosszabb lehet, sajnos

Előzmény: valimami (81629)
kaschka Creative Commons License 2020.08.11 0 0 81630

Szia !

 

Nagyon szépek a virágok !! Nekem sincs semmi erőm ebben a hőségben, eső itt meg csak percekre esik,  a sogórnőmtől hallottam felétek még kevés jég is voltn itt eső is alig

Előzmény: valimami (81628)
valimami Creative Commons License 2020.08.11 -1 0 81629

Tegnap szülinap volt nálunk...

Tortával, macival, báránykával, 5 lufival. Éjjel persze az új játékokkal aludt. Mint egy igazi gyerek...

valimami Creative Commons License 2020.08.08 0 0 81628

Mindössze pár fényképre futotta kint az erőmből. Úgy kezdődött, hogy lefényképeztem az ablakban a virágág végén nőtt virágzó hajtást

Aztán a madarak ültette napraforgót

A leandereket

Ezt meg még Érdről hoztam, de most először virágzik. Persze a tetvek azonnal megtalálták.

és persze a szellőrózsa

 

valimami Creative Commons License 2020.08.07 0 0 81627

Állítólag a gyökerét is megöli. Egyszer már csináltam ilyet próbából, az nem is hajtott ki, csak mellette, másik lyukban hajtottak ki. Remélem így kiszedni is könnyebb lesz, mert a gyeprács lyukaiból elég nehéz kibányászni, de ha a gyökere meghalt, akkor nem baj ha bele is szakad kiszedéskor, az már nem fog újra kihajtani. Csak erőt kellene venni magamon és kimenni, na de amilyen meleget jósolnak, most nem gyomlálós napok jönnek.

Te is vigyázz magadra, megvár az a gaz, nem éri meg, hogy rosszul legyél a melegben, erős UV sugárzásban...

Előzmény: kaschka (81626)
kaschka Creative Commons License 2020.08.06 0 0 81626

Szia !

Nem vagy egyedūl evvel a gondolattal ! Én is ugyanezt gondolom már nekem se jó semmi !

Akkor ez az ecetes megoldás arra jó, hogy leszárítja a gaz tetejét, de a gyõkér benne marad ??? Majd írd meg légyszi , én a jégoldó sóval akartam próbálkozni, de megvárom a véleményed

Én nem nyírtam le a gazt még az utcán sem, holnap jõn a fiam megcsinálja, már volt róla szó eddig is , de amikor itt voltak mindig esett

Megint hőség lesz, útálom pedig nem vagyok annyira érzékeny a frontokra, ma vásárolni voltam már korán , hogy ne kelljen majd elmennem a melegben, holnap hoz a fiam dinnyét, vizet,  nem kell más,  még tele a mélyhűtő azokat eszem, hogy le tudjam olvasztani, de nem nagyon akar fogyni

Korán kellene kelnem, hogy tudjak valamit csinálni a kertben de nem nagyon megy, a bagoly még megvan bennem, este jobban megy minden 😆 , akkor még gazolni is tudnék csak a szúnyogok !!! Szóval tényleg nem jó semmi se ! Vigyázz magadra a hőségben, meg anélkūl is Babának is minden jót kívánok, majd ha lesz egy olyan napom, hogy azt hiszem tudok gyalogolni elviszem neked a kúpvirág magokat, a horzenziát még nem, nagyot nőtt, de azt majd itt a téli kertben átteleltetem, még most  az idén nem lehetne kiūltetni , reméljūk még megérjūk a tavaszt !  Sőt biztos meg kell érnūnk !! 

Előzmény: valimami (81625)
valimami Creative Commons License 2020.08.06 0 0 81625

Szép napot! :-)))

Tudom, nekem semmi se jó. Azt hittem, ha lesz egy kis lehűlés meg eső, milyen jókat fogok gyomlálni utána. Igen ám, de a lehűlés se volt igazán lehűlés, ráadásul mellé 70 %-os páratartalom járult hozzá, szóval csak pihegtem gyomlálás helyett. A kocsibeállót leszórtam ecettel, kíváncsi leszek, mikor fog kihajtani újra.Na de igazából ezt a száraz izét is ki kellene szedni, hogy szép legyen...

A héten azért lenyírtam a füvet a kertben, meg gazoltam is egy picit, mert addigra már nagyon meleg lett. Hát így telnek a napjaim...

Előzmény: kaschka (81623)
kaschka Creative Commons License 2020.08.04 0 0 81624

Szėp napot! Most ezt abba hagyom írtam egy hosszú levelet, ės elszáll menet kõzben ! :-(((

 

Előzmény: kaschka (81623)
kaschka Creative Commons License 2020.08.03 0 0 81623

Szép napot kívánok !

Talán lesz egy kis eső???

Nehezen bírom, olyan fülledt a levegő lehetne egy jó kis zuhi

Pihentem egy két napig, vásárolni elmentem, de azonkívül semmi a kertben

Itt voltak a gyerekek hétközben előtte egy napig főztem, utána egy napig mosogattam , majd 2 napig pihentem meleg is volt, semmit nem volt kedvem csinálni pedig térdig ér a gaz , na talán majd holnap hidegebb lesz

Locsolok estefelé de annyi a szúnyog kimenni alig lehet, rajba támadnak

Megjõttek a srácok a táborokból nagyon jól érezték magukat , hál istennek nem volt semmi gond , most már a héten kezdődnek az edzések, nem unatkoznak

Nekem is õssze kell kapnom magam, hogy valamit csináljak, így nem mehet tovább

Elültettem a kis hortenziákat már az egyik hozza is az új hajtást :-)))

valimami Creative Commons License 2020.07.29 0 0 81622

Jó reggelt! Hogy bírod? Ilyenkor reggel még lehet valamit csinálni. Tegnap füvet nyírtam az utcán, de 10-kor már elviselhetetlen volt, amikor sétálni mentünk. Utána megfürdettem a kádban, azt élvezte, de a medencét nem. Utána ki akart feküdni a porba "száradni", de kénytelen voltam behívni a hűvös lakásba és be kellett takarni. Legalább 1 napig ne legyen koszos:-)))

kaschka Creative Commons License 2020.07.24 0 0 81621

Ez jó ötlet, rájuk fér egy kis pihenés, tudom ott is van mit csinálni:-))

Én egyszer voltam ott egy hétig nyaralni a 70- es években, nagyon szép kis hely az, nagyon jó volt a tó is, igaz nem a legnagyobb kedvencem, ugyanaz a barnás, sárgás jódos víz természetes közegben, mint Gyula, Cserkeszőlő,  megfogja a fürdőruhát, korom szagot éreztem magamon pár napig, lehet ma már nem így van, van más víz is, medencében, ma már minden lehet !

Semmi nem úgy van, mint régen Gyulán és Cserkén is van tiszta víz, hogy az gyógyvíz- e azt nem tudom

De a környék is szép, lehet kirándulni is

Gyálon tõbb tó is van, horgásztó nagy része, de van kifejezetten kutyás tó is, belépő van és oltási lap is kell, de talán jó lenne , ha a fiadėk elvinnének nem hiszem, hogy tõmegkõzlekedéssel eljutsz, vagy akkor sokat kell gyalogolni , 

 

 A googleban rá tudsz keresni, vagy Dezsőt kérdezd meg, ő szokott lovaskocsizni a tavaknál egyszer azt mondta:-)))

Tényleg jó lenne nekünk is pár napot kikapcsolódni vagy egy napot legalább, így gondolatban igen, de aztán ha rákerūlne a sor meggondolnám azt hiszem kétszer is

Baba biztos örūlne neki!

Előzmény: valimami (81619)
kaschka Creative Commons License 2020.07.24 0 0 81620

Szia

 

Ez jó, az enyém eltűnt, én is terveztem, hogy átültetem, mert már nem éri s nap egyáltalán, de addigra eltűnt, remélem csak visszahúzódott

Előzmény: valimami (81618)
valimami Creative Commons License 2020.07.24 0 0 81619

Azt hiszem jövő héttől a fiamék is szabin lesznek, tervezik hogy lemennek Szelidre egy kicsit. Én csak itthon nyaralgatok, de ha egyszer végre olyan elviselhető idő lenne hét végén, amikor nekivághatunk Babával egy kis kirándulásnak, akkor elmennénk. Nem akarok hétközben menni, akkor mindig többen vannak a járműveken. Tettek fel a boxeres oldalon képeket, hogy a gyáli bányatónál voltak, kavicsos sekély parton gázoltak a vízben a kutyákkal, jó lenne egyszer ezt is megnézni. Meg voltunk már autóval a városligeti kutyaparkban is, de 2 járművel is meg tudnám közelíteni. Az is élmény volt neki, hogy el tudtam engedni, szabadon rohangálhatott más kutyákkal, játszottak, térdig lógott a nyelve. Voltak ivókutak, padok, nekem is jó kirándulás, nem csak neki. Itt a környéken sincs egy normális kutyafuttató, ahol biztonsággal el lehetne engedni. Én itt az erdőbe se szívesen vinném, ami szemét szét van dobálva, ki tudja mit szedne össze. Még nem volt lehetőségünk olyan helyen járni, ahol megtaníthatnám neki, ne szedjen fel mindent. Meg aztán már elég "öreg" is ahhoz, hogy egy látogatás alatt megtanuljon ilyen dolgokat.

Előzmény: kaschka (81617)
valimami Creative Commons License 2020.07.24 0 0 81618

Jó reggelt, akkor csak neked, ha már ketten maradtunk :-)))

Eredetileg a hunyor a terasz mellett volt, de aztán annyira megnőtt felette a szellőrózsa, attól féltem teljesen elnyomja és meghal. Két helyre ültettem szét őket, az egyik ez a hely volt a rózsa alatt, délután tűzi a nap és így virágzik, már másodszor idén. A másik az utcai kerítés mellett van, árnyékban, de megnéztem azt is, amikor mondtad hogy a tiéd el is tűnt. Hát ez meg egy csomó világoszöld új levelet hozott, még a végén azon is lesz virág. Ezek szerint tényleg tetszik nekik a helyük.

Előzmény: kaschka (81616)
kaschka Creative Commons License 2020.07.20 0 0 81617

Ma nagyon jó idő van, csináltam kovi ubit, most teszem ki, jó időt ígérnek addig talán megérik!

Nagyon  örülök, hogy jó idő lett, az uncsik egyik erre másik arra a táborokban, de legalább jó az idő !

kaschka Creative Commons License 2020.07.20 0 0 81616

Szia !  Úgy látom már csak ketten maradtunk ? Ez van

Ma jó idő van talán ez is hozzájárul a jókedvedhez , de persze Baba érkezése is nagy öröm volt akkor is, mostanra meg gyönyörű kutyus lett belőle ! Hála neked !

 Ez biztosan bimbó a hunyoron, másodvirágzás, akkor nagyon jó helyen van , az enyém el is tűnt, remélemajd kihajt tavasszal

Előzmény: valimami (81615)
valimami Creative Commons License 2020.07.20 0 0 81615

Tegnap rossz napom volt, mint az idő is, mert tegnap volt 3 éve, hogy el kellett altatni Suzyt.

 

Viszont ma jó kedvem van, mert ma 3 éve érkezett meg hozzám Baba, aki akkor még Búza néven érkezett, de szegényt mindig Suzynak szólítottam.

Az érkezésekor készült képek:

és most

valimami Creative Commons License 2020.07.20 0 0 81614

Csináltam képet a hunyorról, szerintem ez bimbó. Egyre jobban emelkedik ki a földből a levelek alatt.

Meg egy kis tegnapi vizes kép a rózsáról

Három helyre ültettem szét ezt a liliomot, amit egyszer tőled kaptam, mindenütt kinyílt és illatozik is.

Előzmény: kaschka (81613)
kaschka Creative Commons License 2020.07.18 0 0 81613

de a hunyor kora tavaszi virág, az enyém el is tűnt, most teljesen leszáradtak a levelei, remélem tavaszra kihajt, a kicsik amiket találtam tavasszal mellette a fűben azokat sem látom, már nem emlékszem, hogy tavaly is visszahúzódott volna ? amit bimbónak látsz, lehet, hogy mag nem ? mert nekem az összes virág ilyen magtokokat termelt még tavasszal, de azok is eltűntek nem szedtem le

 

a hortenziát meg át kellene ültetned valami szabad helyre, az enyém sem nyílik, mióta a tuja megnőtt mellette, de a hortenziát kiásni sem könnyű, nagy gyökere van

 

nekem ez a fűrészes levelű nyílik, ebből most 3 kis ágat levettem és már meg is gyökerezett vízben, majd elültetem őket cserépbe , és a télen még bent maradnak a téli kertben, majd az egyiket neked adom, ha túlélik ! 

 

 

a sárga csüngőnek jót tett az eső

 

 

a gaz meg csak nő, mint a fene

Előzmény: valimami (81610)
kaschka Creative Commons License 2020.07.18 0 0 81612

Szép estét kívánok !

 

én is nagyon szeretem a kúpvirágot, egyik legnagyobb kedvencem és nagyon sokáig nyílik ! elszórja a magját és akárhol kikel tavasszal, de nem szereti az átültetést, akárhányszor próbáltam átültetni be a kertbe ne a kert közepén legyen szana szét, nem marad meg a kis palánta, még igaziból nem is néztem utána, hogy milyen növény, de úgy emlékszem évelőnek írják, de nem évelő, inkább kétnyári, most is találtam egy pár rossz helyen lévő kis palántát és most megpróbálom most átültetni, hátha most megfogja van amelyik tő megmarad , de van amelyik nem, alulról a gyökeréről kihajt tavasszal is,  de azt nem lehet átültetni , mert nem fogja meg, évek óta kisérletezek vele, persze magot még nem szedtem belőle, csak nő vadon ahogy a szél viszi, de nekem így tetszik a legjobban

 

majd próbálok neked is adni ha elvirágzik pár fejet, szórd el a magját, biztos kikel

 

tegnap a sárkányszív kaktuszomon nyílt ki a többi virág is, nem mind egyszerre, de csak egy napig nyílik este ki, másnap este már rom

 

 

akkorák, mint az egész nyitott kezem ! de csak egyéjszakás kaland, mint a legtöbb kaktusz virág

Előzmény: valimami (81611)
valimami Creative Commons License 2020.07.17 0 0 81611

A vadszőlőd hatalmasra nőtt, mintha nem is vágattad volna le. A leandereid is nagyon szépek, meghálálják a cipelést ide-oda. De nekem a kúpvirág tetszik a legjobban, pedig nem is egy különleges valami, de olyan mosolygós feje van, hogy jó ránézni.

Előzmény: kaschka (81608)
valimami Creative Commons License 2020.07.17 0 0 81610

Jó reggelt!

Ha lehet, ma még hűvösebb van, mint tegnap volt, ami nem baj, csak esőt nem kérek, mert ma végre ki tudnék menni a kertbe dolgozni. A héten még minden napra volt valami elfoglaltság, vagy jöttek hozzám, vagy én mentem.

 

Nagyon szép színes a kerted, nálam nincs ennyi szép szín, de itt is kinyílt a másik kedvenc illatos liliom is.

Szegény leander ami a háló ablaka alatt van, nem bírja a napot, pedig vödör számra öntöm rá a vizet, mégis lógnak lekókadva az ágai. A teraszon a másikat kevesebb nap éri, de már így se férek a teraszon a növényektől.

A hortenzián is jött egy icipici virág, a szomszédban labda nagyságúak vannak.

A másik kis kedvencem a kanadai gyöngyvirág ontja a virágokat ebben a dög melegben is

A rózsák is próbálkoznak még. A napokban mutatott sárga rózsa azóta átment rózsásba, de a száron mellette lévő bimbók most is sárgák

Ez valóban rózsaszín bokor...

A plox meg a büdöske van még, és természetesen a szellőrózsa, amit idén kicsit ritkítottam (nem nagyon látszik rajta)

A szellőrózsa és a levendula tele van méhekkel, döngicsélnek, dolgoznak, úgy elnézem őket.

Van még ez a kiirthatatlan sárga és egy-két elkésett virág is a borlárkacserjén.

Tegnapi bóklászás közben úgy láttam, bimbó van a hunyoron. Az nem tavaszi növény? Virágzott is tavasszal. Nem volt nálam fényképező, meg talán ha nő egy kicsit, jobban kiemelkedik, akkor látom, valóban bimbó-e.

 

Előzmény: kaschka (81609)
kaschka Creative Commons License 2020.07.16 0 0 81609

a csüngő begóniák

 

 

a kínai szellőrózsa

 

 

és a vadszőlő elérte a tetőt újra , a fiam elég csúnyán nézett rá ! :-))

 

 

beázott a garázs egy helyen,  itt volt a tetőfedő megcsinálta, és vele megbeszéltem, hogy ősz elején, eljön a nagy létrájával, igaz nem az ő műfaja, de visszavágja nekem majd, hogy ne érje el a tetőt, én sem gondoltam volna , hogy ilyen hamar ekkorát nő

 

rengeteg a dolog, annyi zöldet kellene nyírnom, még Évához is átmegyek , mert a garázs oldalamon,  nála is van borostyán, nagyra nőve, le kell vágnom azt is, lesz vagy egy zsák az is, a sámlin is próbálkoztam újra egy félórát gazolni, így nem fájdult meg a combom, csak apránként megy minden ! szóval már a kis kert is nagy ! :-))

kaschka Creative Commons License 2020.07.16 0 0 81608

Jó reggelt kívánok én is !!

 

Valóban sokkal jobb ez a hűvösebb idő, most kellemes az idő kint, lehet gazolni ! :-))) mert a gaz az rengeteg , én tegnap az utcán próbáltam egy kis rendet vágni, alig látható eredménnyel, hétfőn meg itt bent is , de hát még rengeteg van

 

ügyeket intéztem a napokban,  vásároltam, posta, OTP, szinte mindenhol egyedül voltam

sikerült vennem lombzsákot is, "pult alól", a pénztárban tartják őket, véletlenül kérdeztem meg a pénztáros hölgyet, hogy mikor lesz zsák, azt mondja most is van, csak itt tartják, mert ha kiteszik rögtön elfogy, keveset kapnak,  összesen már csak két köteg volt, elhoztam mindkettőt, mert Évának is kell ! pedig nem is olcsó, idén is drágább lett, már 2899 ft a 10 db

Locsolni azért kell, mert ha nincs is hőség minden ki van száradva

most nyílik néhány virág, locsolok reggel este

 

a sárkányszív levélkaktuszomon kinyílt az első virág , még van rajta vagy 6 bimbó

 

 

nyílnak a leanderek is

 

a kúpvirágok

 

 

a méhbalzsam, és a lisztes zsálya

 

 

Előzmény: valimami (81607)
valimami Creative Commons License 2020.07.14 0 0 81607

Jó reggelt!

Egy kis hűvösebb idő és a növények is láthatóan fellélegeztek. Persze a gazok még inkább...nőnek mint a gaz...

 

Azért hoztam pár képet a kertemből. Most csak ennyi nyílik, de készül egy újabb liliom is, csak még bimbós

valimami Creative Commons License 2020.07.12 0 0 81606

Jó reggelt mindenkinek.

Megjött a hűvösebb idő, máris jobban érzem magam, Nagyon szenvedtem a melegben. Csak a reggeli órákban voltam képes valamit csinálni, utána meg olyan voltam, mintha ólomból lennék.

 

Találtam egy érdekes cikket, meztelen csigák elleni vegyszermentes védekezésre. Sajnos angolul van, de a google fordító ad egy fajta fordítást, a lényeg érthető.

https://www.gardengatemagazine.com/articles/how-to/deal-with-pests/four-easy-ways-your-garden-of-slugs/

kaschka Creative Commons License 2020.07.06 0 0 81605

Sziasztok !

Nem vesztem el, rengeteg dolgom volt, vásáslás mindennap még hétvége előtt, szombaton a gyerekek, nagyon jó, hogy végre itt voltak, most ūnnepeltūk igazán tortával , gyertyákkal a nagyobb uncsim meg az én szūlinapom ami a vírus miatt elmaradt , azóta már  névnap is volt, úgy hogy volt mit csinálni

Bele is fáradtam rendesen, hazacipelni mindent, főzni abban a hőségben, de jól sikerūlt végūl is !

Tegnap aztán semmit nem csináltam, pihenőnapot tartottam, igaz, hogy térdig ér a gaz helyenként , de úgy is marad

Ismét szedhetném a fájdalomcsillapítót vagy a tapaszt !

Ma korán reggel azért elmentem fõladni a lottót ,   gyógyszertárba , vásárolni  fél 10 kor már itthon voltam, el is dobtam mindent a helyére , le kellett dőlnöm

Kajám van napokra, a kertben lenne millió dolgom, de ebben a hőségben nem megyek ki !

Már csináltam pár fotót, de csak esténként megyek fõl, akkor meg már nincs kedvem bekapcsolni a gépet, 

De ami késik nem múlik!

 

valimami Creative Commons License 2020.07.02 0 0 81604

A kertből nem sok mindent tudok mutatni, a liliomot láttátok, ligetszépe, büdöske, kukacvirág, levendula, ennyi van. Meg ezek.

A szomszédban focilabda méretű virágai vannak a hortenziának, nálam csak levelei vannak. Nem győzöm a gazolást, és hiába szórom be magam szúnyogriasztóval, ezek a dögök akkor találnak egy négyzetcentimétert, ami kimaradt, hát oda csípnek, akár zoknin keresztül is. Lassan teljesen szobacica leszek, mert nappal a meleg miatt, reggel-este meg a szúnyogok miatt nem tudok kimenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!