Keresés

Részletes keresés

parlazini Creative Commons License 2008.03.04 0 0 88

 

Ez így több mint nehéz lesz...

Előzmény: DINO (86)
Pat_Healy Creative Commons License 2008.03.04 0 0 87
igen és a mai Magyar Nemzet szerint egy gólon múlott, hogy nem az első kalapba kerültünk. ráadásul így hazai pályán kezdünk, ami Gyöngyös lesz.
DINO Creative Commons License 2008.03.04 0 0 86

Rosszul gondoltam. :(

 

Így a románok sem jöhetnek. Holnap 2-kor lesz a sorsolás!!

 

http://www.futsal-hungary.hu/v002/valogatott.asp?p_menu=p002_102&p_lepes=0&p_hir_kod=242

 

"Vasárnap este magyar idő szerint mintegy 21 óra harminc perckor kialakult a 10 Európai selejtező csoportból továbbjutók mezőnye. Mint az ismeretes a 10 csoportból az első helyezett, valamint a csoportok két legjobb eredményt elérő másodikja jutott a rájátszásba. Az úgynevezett play-offban a jelenleg 12 legjobb csapat mérkőzik meg egymással a 6 európai VB döntős helyért.

A csoportelsőséget a következő csapatok szerezték meg:

Oroszország, Spanyolország, Fehéroroszország, Szlovénia, Portugália, Bosznia-Hercegovina, Magyarország, Csehország, Olaszország, Ukrajna.
A két legjobb második helyezett: Horvátország, Románia

A sorsolást kiemeléses rendszerben fogják lebonyolítani. Ez azt jelenti, hogy az európai ranglista jobbik hat helyezettjéhez sorsolják a másik hat csapatot.

A továbbjutott csapatok közül a legjobb hat csapat a ranglistán: Spanyolország,

Portugália, Olaszország, Ukrajna, Oroszország és Csehország

Ennek értelmében Magyarország ezek közűl kap ellenfelet.

Nem nehéz kitalálni, hogy a cseh csapatot lenne a legjobb kihúzni az úgynevezett kalapból.

Szerdán 14 órakkor sorsolnak Nyonban, az UEFA svájci központjában.

Kisérjék figyelemmel a sorsolás eredményét!
 
A futsal-hungary.hu a sorsolás pillanatában tájékoztatja önöket a magyar csapat

ellenfeléről."

 

Előzmény: DINO (85)
DINO Creative Commons License 2008.03.03 0 0 85
Ugye jól gondolom, h nincs kiemelés?
Előzmény: parlazini (81)
Pat_Healy Creative Commons License 2008.03.03 0 0 84
veszettül, mi!?:D
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.03 0 0 83

Veszettül adnám...

 

Még egy hét és ontúr Budakalász. :)

Pat_Healy Creative Commons License 2008.03.03 0 0 82
tetszene egy magyar-román a Népligetben:)
parlazini Creative Commons License 2008.03.03 0 0 81

 

Innen jó lenne elkerülni 6 csapatot:

 

Oroszország

Spanyolország

Portugália

Olaszország

Ukrajna

Csehország

 

 

A többi ellen sokkal több esélyünk lenne.

Előzmény: DINO (80)
DINO Creative Commons License 2008.03.03 0 0 80
A lengyeleket is bezúztuk.

Láttátok, hogy Madarász egy kidobást hogy ollózott a kapufára?
Ronaldinho is nyalogatta volna az ujjait. Remélem lesz valami videó róla.

Most így a legjobb 12 közé jutottunk Európában és6 utazhat a vébére.
Ha minden igaz, akkor április elején és közepén lesz egy oda-visszavágós meccs a vb-ért.

A bejutó 12 csapat:

Oroszország
Bosznia-Hercegovina
Spanyolország
Horvátország
Magyarország
Fehéroroszország
Románia
Csehország
Szlovénia
Olaszország
Portugália
Ukrajna

http://futsalplanet.com/news/news-01.asp?id=7869
Előzmény: DINO (79)
DINO Creative Commons License 2008.03.01 0 0 79
Izgalom csak azért volt, hogy többet rúgunk-e a lengyeleknél.
Túlteljesítettük és 15-0-ra leoktattuk az ángliusokat.

http://www.futsal-hungary.hu/v002/valogatott.asp?p_menu=p002_102&p_lepes=0&p_hir_kod=231

Az első helyért lesz kemény csata a lengyelekkel vasárnap este 8-tól!
Előzmény: DINO (78)
DINO Creative Commons License 2008.02.29 0 0 78

Kicsit off:

 

Ma 18 órától izgalmas vb-selejtezőt játszik a válogatottunk az angolok ellen Gyöngyösön.

A Sport 2 közvetíti.

 

Pat_Healy Creative Commons License 2008.02.27 0 0 77

"Na...

Lehet mezeket rendelni...

6000 HUF

aki szeretne, írja meg privátban... milyen színűt szeretne (zöld vagy fehér), méretet kérek, milyen számot szeretne a hátára... még az is lehet, hogy meg tudják oldani, hogy nevet is ráírnak a hátára, de az még nem biztos, arról majd még tájékoztatlak titeket... "

 

Roberto a Fradidrukkerről.

DINO Creative Commons License 2008.02.27 0 0 76

Mezekkel mi a helyzet?

 

Rendelhető már zöld is?

Robi_K Creative Commons License 2008.02.26 0 0 75
Botrány, de futsal nélkül. ;)
Előzmény: DINO (72)
DINO Creative Commons License 2008.02.25 0 0 74

Ez az igazi, amikor csapat és drukker egymásra talál...

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.25 0 0 73

Kapdbe kérlek alásan.

Amúgy lövésem nincs mire célzol.

Koncepciózus dolog folyik a Fradi ellen már a futsalban is.

:)

Előzmény: DINO (72)
DINO Creative Commons License 2008.02.25 0 0 72
Futsal botrány nélkül? :-)
Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.25 0 0 71
Hétfő futsal nélkül.. botrány... :(((((
Előzmény: Pat_Healy (70)
Pat_Healy Creative Commons License 2008.02.25 0 0 70
tök jól fogalmazok hétfőn. második mondat 'kérdezte' nélkül.
Pat_Healy Creative Commons License 2008.02.25 0 0 69
visszaesőnek számítunk a szegedi meccs miatt. ott egy morcos szurkoló kérdezte akarta megkérdezni a bírótól, hogy mégis mi a fasznak kell elcsalni a meccset. egyetlen hiba, hogy ezt a pályán sikerült, bár már lefújás után. mondjuk azóta már fújt neünk az említett sporttárs és nem volt rá panasz.
DINO Creative Commons License 2008.02.25 0 0 68
Azt lehet tudni, hogy pontosan mi volt a kiváltó ok?
Mert én csak némi verbális csatát láttam, azért meg nem igazán járhat büntetés.
Előzmény: Roberto Nero (67)
Roberto Nero Creative Commons License 2008.02.25 0 0 67

nagyobb bírság ??? :D

 

a következő büntetés a zártkapus hazai meccs... mármint ezzel fenyegetőzött az mlsz...

Előzmény: DINO (66)
DINO Creative Commons License 2008.02.23 0 0 66
Korrekt.
Érezzék a törődést! Főleg, hogy belépő sincs.
Azért érdemes majd kicsit vigyázni a jövőben, nehogy visszaesőként nagyobb bírságokat szabjanak majd ki.
Előzmény: Pat_Healy (65)
Pat_Healy Creative Commons License 2008.02.22 0 0 65

ide is írom, hátha valaki nem tudja, vagy csak innen tájékozódik. a hétfői meccs után az mlsz megbüntette a csapatot kirívóan sportszerűtlen nézőtéri magatartás miatt (bíró szidása). visszaesőként (korábbi bíró elleni verbális tevékenység) 50e plusz nemtom milyen költségek most nincs időm megkeresni a hivatalos szöveget.

 

következő meccs márc. 10-én Budakalászon a Fortuna ellen. úgy gondoltuk kapja be a faszt a fegyelmi bizottság a nevetséges szabályaival és a fürdős kurva bírókkal együtt, ugyanakkor szurkolók sara a dolog, összedobjuk a pénzt. egy ezres pl fejenként aztán összejön annyi amennyi (ha nem lesz elég kiegészítjük).

 

aki úgy gondolja csatlakozhat. ennyi.

DINO Creative Commons License 2008.02.22 0 0 64
Előzmény: DINO (58)
DINO Creative Commons License 2008.02.20 0 0 63

A vendégek:

 

Előzmény: DINO (62)
DINO Creative Commons License 2008.02.20 0 0 62
parlazini Creative Commons License 2008.02.19 0 0 61
Köszi Robikám ne zavarjon, hogy együtt játszottunk ott, csak kíváncsi voltam itt tudja-e valaki! :)
Előzmény: Roberto Nero (53)
DINO Creative Commons License 2008.02.19 0 0 60

Január 29-én még így álltunk.

(De nagyon érdekes dolgok hangzottak el a sportág jelenével és jövőjével kapcsolatban...)

 

Visszetekintő félévértékelés:

 

"1. Hogyan indultak a bajnokságnak, mik voltak az elvárások?

Baráti társaságként indultunk, bízva abban, hogy a kiesést el tudjuk kerülni amivel biztosítani tudjuk a jövő évre az indulást és üzleti szintre tudjuk helyezni nb1-es tagságunkat


2. Reális-e a jelenlegi helyezés?

Jelenlegi helyezésünk nem reális, kis szerencsével 7-10.hely lenne a reális, de sajnos a sok sérülés és a fegyelmezetlenség (kiállítás és sárga lap) folyamatosan hátráltat


3. Kikkel volt elégedett a játékosok közül?

Senkit nem szeretnék kiemelni sem pozitív sem negatív irányban. Helyezésünk önmagáért beszél...


4. Miben kéne javulniuk?

Szinte mindenben, tudjuk nagyon jól, hogy rengeteget kellene edzenünk és sokat kellene tennünk, küzdenünk azért, hogy a szerencse mellénk pártoljon


5. Január elején folytatódik a bajnokság. Változnak-e az elvárások? Lesznek-e erősítések?

Az elvárás továbbra is a bennmaradás, mit erősítés sajnos nem úgy alakultak a dolgok ahogy azt szerettük volna, egyetlen egy poszton sikerült - úgy gondoljuk - a legjobb megoldást meghozni, ez a vezetőedző-kérdése, és sikerült megegyeznünk Kénoszt Ferenccel


6. Hogyan használták ki ezt a kis pihenőt? Heti hány edzéssel készültek?

Heti 3 edzéssel készültünk


7. Rendezettek-e a körülmények a klubnál? (Anyagi helyzet, csarnok, utazás, stb.)

Anyagi helyzet, csarnok, utazás, stb.  minden rendben, úgy gondoljuk, hogy a Ferencváros nevével nem lehet játszadoznunk, de ettől függetlenül szeretnénk tovább építkezni, utánpótlást építeni, és hogyha további szponzorok jelentkeznek, akkor remélhetőleg a lehető legjobb helyre fektetik be a Ferencvárosnál a pénzüket


8. Az U21-es csapat hány edzéssel készül? Jó-e a bajnokság szervezése? Miben változtatna?

U21-es csapat sajnos csak heti 1 edzéssel tud készülni, a bajnokság szervezése botrányosnak mondható, sokkal jobb és szervezettebb együttműködésre  lenne szükség az MLSZ , a Futsal-bizottság és a futsal-csapatok között


9. Folyik-e edzői, illetve szakmai képzés a 6-21 éveseknél? Szükség van-e rá a jövőben? Ha igen, rendelkeznek-e a megfelelő anyagi háttérrel?

Válaszolhatnék úgy is, hogy hülye kérdés, edzőképzés sajnos egyáltalán nem folyik, szakmai képzés úgyszint nem, ami sajnálatos. Itt a Ferencvárosnál, tehát nálunk a hosszútávú célok között szerepel az utánpótlás-bázis kialakítása, amit úgy gondolom a jelen helyzet nem biztosít, hisz hiába szeretnénk játékosokat illetve edzőket képezni, sportoltatni, ha versenyeztetni nem tudjuk őket. Ha nem partner a szövetség, és nem teremti meg ennek a feltételrendszerét


10. Mi a véleménye a futsa EB. magyarországi rendezéséről? Változik-e a sportág megítélése? Várható-e fejlődés? Miben változtatna a jövőben?

Nagyon örvendetes, és nagyon nagy előrelépés, hogy 2009-ben futsal EB-t rendezhetünk, ez is hozzá tud járulni ahhoz, hogy a sportág megítélése jobb legyen, bár úgy gondolom, hogy a szövetségben kellene a gondolkodást és az álláspontokat megváltoztatni, és igenis a profizmus felé vinni a dolgokat. Legfontosabb dolgoknak tartanám, hogy minél több hozzánk hasonló, tradicionális múlttal rendelkező klub jelenjen meg a jövőben, hisz ameddig cégeket és fantom neveket versenyeztetünk, próbáljuk eladni az írott sajtónak vagy tévétársaságnak, az csak kudarccal járhat. Lásd Aramis-Cső Montage mérkőzés kiplakátolva, a sajtónál behirdetve, TV-társaságoknak elküldve null-reakcióra számíthat, ami várható az egy 50 fős nézőszám. Viszont ez 2 jó csapat, jó futballistákkal, színvonalas mérkőzéssel, tehát ha ezt a 2 csapatot Újpestnek és Ferencvárosnak hívnák, valószínűleg az írott sajtó, Nemzeti Sport nem direkt hirdetésként kezelve a dolgot, főoldalakon, meghatározó hírként közölné, TV-társaságok versengenének a közvetítésért, illetve egy ilyen mérkőzés átlag nézőszáma valószínűleg a Ferencváros otthonában maximális 1200 fő lenne, de ugyanez elmondható lenne egy Kispest-Szeged mérkőzésről. Tehát én ezt változtatnám meg, és emiatt tennék meg mindent a sportág érdekében, hisz sajnos szeretett sportágunk ugyanott áll, mint 5-10-15 évvel ezelőtt. Azt hiszem, hogy eljött az idő, és a velünk való megjelenéssel,a  Ferencvárossal remélem, hogy ezt a folyamatot elindítjuk, és lesz Magyarország legnagyobb sportbázisának, a kispályás labdarúgásnak egy kiemelkedő bajnoksága.


11. Vélemények a bajnokságról? (1. Színvonal 2. Rendezés (hétfő-péntek) 3. Játékvezetők 4. Egyéb)

Sok mindenre már utaltam az előző pontban, ismételni nem szeretném önmagam, bár a péntekkel mi nem értünk egyet, sokkal inkább a nagypályás holtszezon alatt egy hétvégi nappal igen. A színvonal én úgy gondolom, egyre jobb a játéktéren belül, de - sajnos megint utalnom kell a szövetségre, a versenykiírásra, ahol -  problémákba ütközünk folyamatosan. Ne menjünk messzire, pl. az előző félévben a félév közepén egy mérkőzésünk után 3,5 hetet vártunk, majd a következő mérkőzésünk után 2 hetet hagytunk ki. Most pedig ezt az évet úgy kezdtük, hogy 5 nap alatt 3 mérkőzés, majd 2,5 hét szünet, majd 3 nap alatt újabb 2 mérkőzés lesz. Ezt úgy gondolom mindennek nevezhetjük, csak jó szervezésnek és profizmusnak nem.  A játékvezető kérdéssel szinte egyáltalán nem szeretnék foglalkozni, csak egy két gondolat, amit fontosnak tartunk: nem értjük, hogy miért ők szeretnének a főszereplők lenni, tudomásom szerint nekik mindent meg kellene tennünk azért, hogy egy játékos végig a pályán maradjon. Emellett előítélet nélkül kellene a mérkőzésre érkeznie. Egyéb: ebbe a kategóriába annyit fűznénk, hogy támogatnánk minden olyan kezdeményezést, ami sportág előrevitelét, fejlődését eredményezné, ezúton is kérnénk akár a szövetséget,  és kezdeményezzük, hogy mint szövetség és klubcsapatok üljünk össze, kommunikáljunk egymással, tárgyaljunk higgadt módon. Mindannyiunk érdeke lenne, hogy elmozdítsuk a futsalt az elmúlt 5-10-15 éves holtpontról.  Tény hogy tenni kell, áldozni kell, de úgy gondolom, hogy a klubcsapatok erre vevők és mivel a szövetség szinte minden költségét a klubcsapatok fizetik, ezért úgy gondolom, hogy sokkal több hangsúlyt kellene a véleményükre fektetni.


12. Ki nyeri a bajnokságot? Hanyadik helyre várja a csapatát?

A bajnokságot a Rubeola és a Berettyóújfalu kettősből nyeri valaki., meghatározó lesz, hogy a sérülések mennyire fogják befolyásolni a 2 csapat játékoskeretét. Hanyadik helyre várjuk csapatunkat...erre csak egy szlogen jut az eszünkbe: "első a Ferenváros, második a család és minden más..." "

 

(http://www.futsal.hu/hirek/080129ertekeles_ftc.php)

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.19 0 0 59
Roberto analizál. Roberto és a torkos csütörtök.... micsoda filmek. Producer Kovi... :))))
Előzmény: Pat_Healy (56)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!