Keresés

Részletes keresés

Mono SE Creative Commons License 2023.04.04 -3 0 5974

nem te voltál az egyetlen lúzer landon, aki képes volt még xnc-vel is hosszasan társalogni a semmiről - vagy lehet, rosszul emlékszem 

Előzmény: AudiJo (5973)
AudiJo Creative Commons License 2023.04.04 -1 0 5973

Most olvasom (újra) Cs.Kádár Péter Diszkónikáját a neten! Erről jutott eszembe, hogy Ő ebben nem tesz olyan állítást (kijelentést, logikai sémát, kapcsolási rajzot, fényképet, grafikát, stb.) amit ne próbálna közérthetővé tenni, megmagyarázni, bebizonyitani. Én inkább olvasom Őt, mint Téged!

AJ

Ui: most talán diadalmasan azt gondolod, hogy jól beszorítottál! Tudod mit - hidd azt! :(

Előzmény: exhighand (5972)
exhighand Creative Commons License 2023.04.04 -3 0 5972

Egyébként láthatóan a most feltett kapcsolás is erről szól 

Láthatóan neked vannak önértékelési zavaraid. Beszorultál, mert azt írtad, hogy egy pucér - magyarázat és komment nélküli - kapcsolásról is látszik, hogy csakis kötekedési céllal tették fel.

Ezt az állítást nyilván nem lehet megvédeni.


Ezért, hát úgy csinálsz, mintha az eggyel korábbi kapcsolásra vonatkozott volna a beírásod - mert amellől tudsz idézni olyat, ami a csapatod számára elég alátámasztás lehet.

Nem nívós megoldás. Sőt eléggé nívótlan. 

Előzmény: AudiJo (5969)
exhighand Creative Commons License 2023.04.04 -3 0 5971

Hogyan tudnád te megítélni, hogy én a facen butaságot írok, vagy okosakat?

Előzmény: _percy_ (5967)
AudiJo Creative Commons License 2023.04.04 -1 0 5970

De jó hogy írod - eszembe jutott, hogy fel kell iratnom a dokival a vérnyomás csökkentőm!:)

AJ

Előzmény: Mono SE (5968)
AudiJo Creative Commons License 2023.04.04 -2 0 5969

"Ez csak tesztelése a topiclakók hozzáértésének." - 5923 post

 

Nem kell ehhez gondolatolvasónak lennem, különösn, ha elolvasom a post további részét.

Ha tényleges tudás átadás lett volna szándékod, akkor világosan leírod, hogy szerinted mi a baj ezzel a kapcsolással, lehet-e/érdemes-e módosítani/javítani. Mivel ilyenről nem volt szó, ezért írtam, hogy kötekedés és/vagy vita provokálása lehetett a szándékod.

AJ

Előzmény: exhighand (5966)
Mono SE Creative Commons License 2023.04.03 -3 0 5968

eszt privát doki írta fel, vagy az esztékába jársz?;Đ

Előzmény: AudiJo (5965)
_percy_ Creative Commons License 2023.04.03 -1 0 5967

Neked pedig komoly önértékelési problémáid vannak, mióta csak itt, vagy akárhol vagy :)
Erről viszont egyes egyedül csak te tehetsz. Esetlegesen egy pisziáter tudna segíteni de érzésem szerint ez a hajó már elment.
Csodamód itt irkálsz csak butaságokat a facsén nem (annyit :) ), pedig itt is vannak hozzáértők, legalább annyi mint amott.
Ez viszont nem a facse, itt nincs annyi kényszeres hozzászóló.

Előzmény: exhighand (5966)
exhighand Creative Commons License 2023.04.03 -3 0 5966

Szerintem te nem tudhatod, hogy milyen szándékkal tettem fel a kapcsolást - hacsak nem vagy távolból gondolatolvasó. 

"Egyébként láthatóan a most feltett kapcsolás is erről szól - kötekedés és vitatkozás (már ha valaki veszi a "lapot" és leáll Veled vitakozni)!"

Aztán a kapcsolás melyik részéből látszik, hogy egy kapcsolás a kötekedésről szól? 


Percy félrevezetett téged, én ugyanis a facen sem magyaráztam el a Münchausen kapcsolás működését. Továbbá Percy egy betűvel sem indokolta meg ( itt), hogy miért itt szól hozzá és miért nem a facen - persze én tudom és te is tudod....

Ti ilyen nagyon furcsa módon tudtok szövegeket olvasni.

Előzmény: AudiJo (5965)
AudiJo Creative Commons License 2023.04.03 -1 0 5965

Hát ha úgy érzed, hogy Neked rendre számot kell adni a tudásodról, hát tedd!

Csak azon ne csodálkozz, ha másnak viszont nincs ilyen késztetése, ezért nem akar tündökölni állandóan a tudásával! Neki elég az, hogy Ő tudja magáról, hogy tudja (és ha ép a gondolkodása, akkor azt is tudja, hogy mi az amit nem tud és azt is tudja, hogy ez miért nem fontos számára)! Ő nem akar védeni, nem akar állandóan igazolást másoktól arról, hogy Ő igenis tudja! Te "véd"-jél csak nyugodtan, ha ez kell a lelki békédhez, de nekem erre nincs szükségem! Nem azért mert olyan okos vagyok, hanem azért mert nem akarok "így" okosnak látszani!

Percy pontosan leírta, hogy miért itt "kötekedett" - mert itt nem szólt másról a történet, csak arról amit leírtam! Itt nem tájékoztatni akartál, hanem a saját okosságod fitogtatni! Ehhez nem találtál társat - ennyi volt a dolog veleje! A többi csak belemagyarázás! Egyébként láthatóan a most feltett kapcsolás is erről szól - kötekedés és vitatkozás (már ha valaki veszi a "lapot" és leáll Veled vitakozni)! Én nem, úgy hogy csak további jó önigazolást kívánok!

AJ

 

Előzmény: exhighand (5964)
exhighand Creative Commons License 2023.04.03 -3 0 5964

"Elég ha én tudom magamról, hogy én tudtam, de ettől még nem akarom világgá kürtölni!"

Ezt akármilyen témakörre kijelentheted. Nem véletlenül hívják a tudásról való számadást "védés"-nek. Tudni akkor tudod igazán, ha megvédeni is meg tudod védeni az álláspontodat.

Nem emlékszem olyan esetre itt az Index-en, amikor én kezdtem volna a fikázást. Kb 20 éve vagyok itt. 

Pontosan tudom, hogy miért itt kötekedett és miért nem a facen. Csak kíváncsi voltam, fel meri-e vállalni az okát.

Azért ma is felteszek egy kapcsolást, olyat amit soha ezelőtt nem lehetett megtalálni a neten.


Előzmény: AudiJo (5963)
AudiJo Creative Commons License 2023.04.03 0 0 5963

Bő 3 hónap kellett ennek a válasznak a megfogalmazására?:)

Egyébként pedig nem tisztem védeni percy-t, de gyanítom, nem Téged követett a facsén (legalábbis a saját példámból kiindulva, én nem azért olvasok más felületeket (is), mert követnék valakit, hanem egyszerűen azért mert érdekel, hogy másutt mit írnak)! Az pedig, hogy ott nem válaszolt, mert nem volt mire, még nem jelenti azt, hogy itt nem említheti meg, hogy a fb-kon már látta ezt a rajzot, amit ide is betettél, nagy sejtelmesség közepette!

Abba sem ártana belegondolnod, hogy esetleg épp azért nem érkezett érdemi válasz a feltett kérdésedre, mert senki nem akar itt előtted vizsgázni! Olyan ez mint a tv-s vetélkedők - nem azért nem telefonálok be a helyes válasszal, mert nem tudom, hanem egyszerűen csak nem vagyok annyira eltelve önmagammal, hogy elhangozzon a nevem  a televizióban a helyes válasszal! Elég ha én tudom magamról, hogy én tudtam, de ettől még nem akarom világgá kürtölni!

AJ

Előzmény: exhighand (5960)
exhighand Creative Commons License 2023.04.03 -2 0 5962

Hát igen. Csak itt mersz reagálni.

Előzmény: _percy_ (5961)
_percy_ Creative Commons License 2023.04.02 0 0 5961

Követ téged a rossznyavaja, én biztostuti nem :)
Emlékeztem mintha láttam volna ugyanezt a képet az erősítős csoportban, hát valóban. Ott nem fesztiváloztál hanem leírtad amit kellett. Mi a fenét szólhattam volna hozzá?
Butaságokra pedig nem szoktam amúgysem reagálni mert minek? :)

Előzmény: exhighand (5960)
exhighand Creative Commons License 2023.04.02 -1 0 5960

Azannya. Megszállottnak kell lenni ehhez, hogy ennyire érdekeljelek, hogy még a facera is követsz. Persze a facen, ott nem irogatsz nekem, ott nem cikizel. 

Előzmény: _percy_ (5924)
Alex Raps Creative Commons License 2023.03.21 0 0 5959

Azzal szoktam elvágni a mindent IS. :)

Előzmény: manta-z (5958)
manta-z Creative Commons License 2023.03.21 0 0 5958

Heringed van? :)

Előzmény: Alex Raps (5954)
quad Creative Commons License 2023.03.15 0 0 5957

Szerintem itt érdeklődjél: https://www.radio-muzeum.hu/ Neki van ilyen erősítője.

Előzmény: phoblex (5956)
phoblex Creative Commons License 2023.03.15 0 0 5956

keresek egy kapcsolási rajzot Eriston 150 tip.erősitőhöz.ez régi gyártás,talán tud valaki segiteni!

várom az emaileket.

btamas70 Creative Commons License 2023.03.01 0 0 5955

"A viccet érteni IS csak intelligenciahányados kérdése"

 

Tettem is a végére egy "viccjelet", és bíztam benne, h így majd megérted;))

Előzmény: Alex Raps (5954)
Alex Raps Creative Commons License 2023.03.01 0 0 5954

Nem. Csengőzsinór, de mondhattam volna rekettyést is. :) A viccet érteni IS csak intelligenciahányados kérdése és a nyelvtannáculás' ennek hiányát szándékszik általában kitakarni. :) 

 

aláírás: Genyóbéka' 

Előzmény: btamas70 (5953)
btamas70 Creative Commons License 2023.02.28 0 0 5953

Csengő "zsinór" => Furuizé. Azok szólnak így;)

Előzmény: Alex Raps (5952)
Alex Raps Creative Commons License 2023.02.27 0 0 5952

Csengőzsinórral. Mivel? :D

Előzmény: manta-z (5950)
Mono SE Creative Commons License 2023.02.27 -2 0 5951

a naim meg fogja súgni, a konkrét dacot milyen dróttal érzi a legjobbnak

Előzmény: manta-z (5950)
manta-z Creative Commons License 2023.02.27 0 0 5950

És milyen kábellel köti össze? :))

Előzmény: Mono SE (5947)
Mono SE Creative Commons License 2023.02.23 -1 0 5949

tévedsz, mert nem jártam oviba. Ha járok, eke lett volna a jelem;Đ

Előzmény: Alex Raps (5948)
Alex Raps Creative Commons License 2023.02.23 0 0 5948

Dehogynem hallgatok rád! Csak az előbb félreértettelek*. Bocs. 

 

 

*Valószínűleg már az oviban is genyóbéka volt a jeled csak azért. :D

Előzmény: Mono SE (5947)
Mono SE Creative Commons License 2023.02.23 -1 0 5947

mia gúny abban, ha ugyanazt mondom? inkább vennék olcsóbb dacot a naimhez, mint rotelt, aminek nem a legerősebb láncszeme a dacja. persze, rám ne hallgass;)

Előzmény: Alex Raps (5946)
Alex Raps Creative Commons License 2023.02.23 0 0 5946

Most gúnyolódsz? A NAIM-ben nincs benne, viszont PC-ből jön a hang. Vagy van esetleg valami más ötleted?

Előzmény: Mono SE (5945)
Mono SE Creative Commons License 2023.02.23 -1 0 5945

azt mindenképpen kellene venned ;ĐĐĐ

Előzmény: Alex Raps (5944)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!