Keresés

Részletes keresés

nannyo Creative Commons License 2007.10.26 0 0 44
Azt, hogy hülye vagyok, már a Médiamark is megmondta. De hogy még gazember is!
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.26 0 0 43
Önreklám??
Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.26 0 0 41
Legyünk finomabbak.
Rettenetesen túloznak, sarkítanak, és a szavaik ezért soha nem fedik a valóságot.
De az egyik pozitívumokat hazudik, hogy nekünk milyen jó , és ez nekem szimpatikusabb. (hallottál a placebó hatásról?)
A másik a negativumokat nagyítja fel, ami borzasztóan ellenszenves nekem.
(hallottál az önmagát beteljesítő jóslatról?)

Előzmény: Onogur (36)
kis-szabó Creative Commons License 2007.10.25 0 0 40

Élet van a Gyurcsány-Orbán pároson túl is, élet van velük együtt is, sőt csak az egyikőjükkel is.

A nagy kérdés, hogy melyik változat lenne a legjobb Magyarországnak, és a még

nagyobb kérdés, hogy van-e annak reális esélye. Az első, az MDF által állandóan

emlegetett változat egyre népszerűbb ugyan, de sok esélyt most nem adnék neki.

 

Der Beste Creative Commons License 2007.10.25 0 0 39
Hát igen.
Ez a kenyeres példa nagyon jó.

Ez Magyarország. Kormányok jönnek-mennek, de a nép marad. Olyan, amilyen. Ez nagyobb baj, mint az Orbán-Gyurcsány páros.
Előzmény: b.viridis (32)
Onogur Creative Commons License 2007.10.25 0 0 38
Na és szerinted mi lenne a kiút ebből a fletovi kátyúból?
Előzmény: Thor der Gott (19)
Onogur Creative Commons License 2007.10.25 0 0 37
Nagyon pesszimista vagy.

Pedig azt tartják, hogy hosszútávon minden nép olyan vezetés kap, amilyent megérdemel.

Mi ezt érdemeljük? Ez ellen nem lehetne valamit tenni? Erre keresem a lehetőségeket.
Előzmény: Törölt nick (12)
Onogur Creative Commons License 2007.10.25 0 0 36
Sajnos mind a két oldal hazudott, ... pardon ... hazudik ... egyfolytában
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.25 0 0 35
Talán imádkozzál!

Előzmény: Törölt nick (34)
Libertine Creative Commons License 2007.10.25 0 0 33
Egyetértek. A legszomorúbb az egészben az, hogy mennyi diplomás, elvileg értelmes ember van kétbites szinten, ha politikáról van szó. A szervilizmusról, a vezírimádatról ne is beszéljünk, elképesztő, hogy mindig kell egy segg az akaratgyenge embereknek :((
Előzmény: Törölt nick (31)
b.viridis Creative Commons License 2007.10.25 0 0 32
Lakott bennem egy naív tévképzet még a nyolcvanas évek végén, miszerint ebben az országban minden kurvajó lenne, ha nem lenne az a rohadt, bides, komenyista vezetés. Na, ebből mára kigyógyultam.
Szerintem szinte mindegy is, hogy éppen ki van hatalmon, olyan nagyon mást a fidesz se csinálna, vagy bármelyik egyéb, a fősodornak megfelelő párt sem. Apró nüanszokon meg az rágódjon, akinek kedve és ideje van.

Viszont az országról és a polgárainak a mentalitásáról beszélhetnénk kicsit.
Egy példa. A minap hallgatom a rádiót, a kenyér drágulása és egyúttal a minősége a topik, a műsorvezető mintegy mellékszálként háborog egy sot azon, hogy egyre több boltban zárkóznak el a nagyobb kenyerek porciózásától, ami idegesítő, mert a fene örül annak, ha egy kétkilós másnapra rászárad. A stúdióban lévő "szakértő" egyből a bótosok védelmére kel, hogy igen, helyesen cselekszenek, mert ugye a kenyéren ott kell legyen a címke, egy kenyéren pedig egy címke van, és ugyebár ha ketté vágjuk a kenyeret, akkor csak az egyik felére jut!
Na, itt tartunk mi, a.d. 2007- ben. Nekünk ez a probléma. A megoldhatatlan, ahol vége a világnak, le kell feküdni és várni az elmúlást.
Ha jövőt tervezel, ebből indulj ki.
Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.25 0 0 31

Persze én sem a szó szoros értelmében gondolom a kihalást. Még nekik sem kívánnék rosszat, távol álljon tőlem.

Engem igazán az ilyen ardiles félék ilyesztenek meg, akik ilyen mélyre voltak képesek süllyedni a vezérimádat terén. A saját gondolat és vélemény teljes hiánya......

Előzmény: Libertine (30)
Libertine Creative Commons License 2007.10.25 0 0 30
Reméljük van.
Előzmény: Törölt nick (28)
nszethi Creative Commons License 2007.10.25 0 0 29
Vannak saját gondolataid is, vagy csak  Orbán nagyivü beszédeiből élsz?
Előzmény: ardiles (20)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.25 0 0 28

"Ez a mostani elit, kompletten, Gyurcsánnyal és Orbánnal együtt fog kihalni."

 

Úgylegyen!! Ámen!! (De minél előbb!!) :)))

Előzmény: Törölt nick (26)
balcsapott Creative Commons License 2007.10.25 0 0 27
Aki hallot logikus megnyilatkozást ( ok-okozati összefüggések elemzését) az utóbbi 10 évben fidesz, netán Orbán részéről, jelentkezzen!!!! Ne erölködjetek, nem fog menni.
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.25 0 0 26

Magam írtam volna be a névsor kiegészítést, ha te nem teszed.

 

Ez a mostani elit, kompletten, Gyurcsánnyal és Orbánnal együtt fog kihalni.

 

Előzmény: b.viridis (15)
Póli Creative Commons License 2007.10.25 0 0 25

"bennünket senki se vásárolhasson fel"

 

Baromira elkéstél ! A magyar GDP egyharmadát külföldi tulajdonú cégek állítják elő, a másik egyharmadát meg olyan magyar cégek, amelyek az előbbieknek (vagy az előbbieknél dolgozóknak) szállítanak.

Úgyhogy sz*r ügy !  :)

 

Amúgy a magyar szó kisbetű, Magyarország meg nagybetű.

Mielőtt még nagyon belelovalnád magad a magyarkodásba... 

 

Előzmény: ardiles (20)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.25 0 0 24

Inkább kihalok.

 

Ki is fox!

Ők meg beérnek. A személyük csak jelképezi a generációt, nem feltétlenül Toroczkay lesz Mo., következő miniszterelnöke, de ez a generáció fogja adni.

:-)

 

 

Előzmény: fekete szentember (9)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.25 0 0 23

Nem vicceltem, de nincs más.

 

A mostani elitnek nem volt annyi esze, hogy utódokat neveljen, mert el voltak foglalva az eredeti tőkefelhalmozással, oldal és pártfüggetlenül. Az ifjúsági tagozataikban, nem folyik elitnevelő munka, ha úgy teccik képzés.

 

Nem kell összetéveszteni a jövő generáció plitikusait, a most még csak körmeiket próbálgató fiatal és szertelen megnyilvánulásokkal. Orbán és Demszky is ezt csinálta fiatal korában, mert úgy ítélték meg, hogy afenálló hatalmi berendezkedéseben a hatalom által hozott legalitásban, nincs esélyük változtatás elérésére.

 

Amúgy pedig én sose bíztam az öregekben, most meg pláne nem, hogy magam is öreg lettem.

:-)

 

Előzmény: b.viridis (8)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.25 0 0 22
Ilyen demagóg szöveget agymosott orbánfanok nyomnak, akik betanulják a nagyvezér szövegeit. Zombi-e vagy?? Mert ha te ennyit látsz csak, akkor az.....
Előzmény: ardiles (20)
balcsapott Creative Commons License 2007.10.25 0 0 21
Tudod, hogy szégyell a magyartanárod, szittyamagyar.....húúúúúwazzze......
Előzmény: ardiles (20)
Thor der Gott Creative Commons License 2007.10.25 0 0 19

A topik címére utalva: csak ott van !

Persze ezt a droidok úgysem értik. Nekik csak a skandálás megy !

Előzmény: Onogur (-)
balcsapott Creative Commons License 2007.10.25 0 0 18
Ezerszer bebizonyosodott, hogy 2006-ban az MDF-fel is veszített volna a fidesz, csak ez a gyagya duma olyan jól hangzik, hogy áruló MDF. Ugyan már. Lassan egyetlen normális politikus lesz Ibolya és persze társai is.
Előzmény: Hierro Nyh. (17)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.10.25 0 0 17

Az MDF és az MDNP miben működött együtt az MSZP-vel?

 

Egyébként pedig tisztességes, jóérzésű emberek nem hagyják, hogy begyepesedett és nekikeseredett emberek diktáljanak.

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.25 0 0 16
Nem a balosok hazudtak gátlástalanul.
A jobboldal hazudott gátlástalanul a rosszabbul élünk kampányával.
Előzmény: joby (11)
b.viridis Creative Commons License 2007.10.25 0 0 15
Mert a te úri gusztusodnak megfelelőbb, amikor Simicska, Gansperger, Schlecht és társaik szopatnak, ugye? :-)
A Gyurcsány- Orbán pároson túl akkor lesz élet, amikor a zemberek elvek alapján ítélnek és nem csupán személyek alapján. Magyarán amikor a zemberek a szopatást unják meg és nem azt, hogy éppen pillanatnyilag nem a kedvence nyomja a torkára a lompost.
Előzmény: joby (11)
balcsapott Creative Commons License 2007.10.25 0 0 14
Nem kell messzire menni, hogy idiótával találkozzon itt az ember. Az agyad, azt gyilkolták meg, te ökör. Nem vetted észre, hogy a síkmagyar népnemzeti csürhe mit művel az országgal, nem vetted észre, hogy ünnep nem múlhat el disznók visítása nélkül, nem vettted észre, milyen bandába tartozol, s milyen bandát támogatsz??? Nem. Hát akkor ez már a te  leépülésed díszes bizonyítéka. Szánalmasok vagfytok úgy együtt és külön,külön is.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.25 0 0 13
Ha szerinted nincs, hát nincs, rossz helyen jársz. Itt olyanokat várunk, akik szerint van, mert szerintem van. A szembenállás nem jó az országnak és nem jó neked és nekem sem. Az ilyen és ehhez hasonló hozzászólás, vélemény van dögivel itt a Polidilin. Ezért is tartunk most ott, ahol tartunk.....
Előzmény: joby (11)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.25 0 0 12
van faszt! Nincs! :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!