Keresés

Részletes keresés

BlackMage Creative Commons License 2009.02.24 0 0 1798
En naivan egy svajci vagyonkezelotol azt vartam volna el, ha tudja, hogy a piac HALOTT, ahogy Te irod, akkor legalabb minimalis tokevedelemi politikat folytasson az ugyfel penzevel.
De ugye ez nem erdeke, inkabb megy a hazardirozas, hatha bejon alapon, ami mar honapok ota nem nyert. :( Mas pen**zevel ugye konnyu a csalant verni! :)
Előzmény: Falsh Dance (1797)
Falsh Dance Creative Commons License 2009.02.24 0 0 1797

Az egész piac HALOTT! Hanyatlásról már rég nem beszélhetünk szeritem.

Vagy nem szoktál híreket olvasni?

Előzmény: BlackMage (1796)
BlackMage Creative Commons License 2009.02.24 0 0 1796
A DELTA is tovabb hanyatlik, mint ahogy eddig is tette. Most -33%-on all a kezdetek ota (ha szukseges atszamolhatom forintban is, akkor kicsit kedvezobb kepet kapok, de nem sokkal).
Az elmult 2 honapban nem adtak el semmit. Ma vettek "LODH Invest - The World Gold Expertise EUR Fund A", de minimalisat.
Előzmény: Valerianus (1766)
senda70 Creative Commons License 2009.02.18 0 0 1794

Ma megjelent a számlámon egy olyan, hogy EU rückbehalt  - 39 eur.

Ezt nem tudom, hogy  micsoda de a végösszeg ennyivel már kevesebb.

Kiváncsi leszek az utalási költség mennyi lesz, plussz még mit találnak ki??

Amikor visszaigényeltem megkérdeztem Nemesdaróczit mennyit kapok vissza az összegből, azt a választ kaptam, hogy mindet ami a total pref alatt van.Ehhez képest ma már 39 eurot levontak.Kezdek ideges lenni..........

Előzmény: Adótanácsadó_Lacika (1788)
CSILI-CSALAMÁDÉ Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1793

Sosem a céget magát kell nézni, hanem mindig az emberket, akik nem változnak és széles vigyorral az arcukon zsebelik ki az ügyfeleket!

Adótanácsadó_Lacika Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1792
Mikor megtudok valamit rögtön megírom ide...Én nem vagyok 1 BZ ellenes de nem szeretem ha lenyúlják a kemény munkával megkeresett pénzemet.
Előzmény: TommTomm (1791)
TommTomm Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1791

És hova költöznek? Nem számít, mert itt majd lehet továbbra is diskurálni a BZ utódról és vezetőikről. :-)

 

Gondolom, hogy próbálnak magukután felégetni mindent, amit csak tudnak, hogy ne lehessen egyből rásimerni a régi-új cégre. :D

Előzmény: Adótanácsadó_Lacika (1790)
Adótanácsadó_Lacika Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1790
A magyar cég költözik a Benczur utcából...Csak lehet hogy már a költözés után nem BZ lesz a neve :(((
Előzmény: TommTomm (1789)
TommTomm Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1789
Neked honnan vannak az információid? A svájci vagy a magyar cég költözik?
Előzmény: Adótanácsadó_Lacika (1788)
Adótanácsadó_Lacika Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1788
Még1x sok-sok sikert kívánok Neked! Őszintén! A régi helyükön már ne keresd őket mert a "cég" költözés alatt van. Ezért is csodálkoztam hogyan sikerült a "vezetőkkel" felvenned a kapcsolatot. Lehet, hogy a Te pénzed megérkezik mert azt még ki lehet szorítani az új és a régi befektetők pénzéből de mi lesz akkor ha többen is így gondolják?
Előzmény: senda70 (1787)
senda70 Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1787

Na valami elindult, már visszaváltották az LRI alapból a pénzem.Azt mondták, hogy kb

egy hét mire a magyar bankba lesz a pénz.Én is azért szüntetem meg a számlám mert már nem bízom bennük.Nem szeretném ha a megmaradt összeg is eltűnne.Remélem hogy visszakapom, ha nem akkor el kell gondolkoznom milyen lehetőségem maradt visszaszerezni,de még mindig bizakodó vagyok.

Buying Power: 3'822.49 EUR [Detail]

 

Barguthaben 3'822.49 EUR Verpfändungswert 0.00 EUR Offene Aufträge -0.00 EUR Marge Kreditkarte -0.00 EUR Short-Verkäufe -0.00 EUR Options & Futures -0.00 EUR FX Book -0.00 EUR Sonstiges -0.00 EUR Insgesamt 3'822.49 EUR

 


Währung Barsaldo Wertschriften Totalwert Perf. Total     CHF 0.30   0.00   0.30           EUR 3'815.54   0.00   3'815.54           USD 8.51   0.00   8.51       Total 3'822.48  EUR 0.00  EUR 3'822.48  EUR -699.29  EUR
Előzmény: Adótanácsadó_Lacika (1784)
TommTomm Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1786

Ezek az emberek csinálhatnak aráhány céget. A nevüket soha nem tudják lekaparni magukról. He-he! :DDDD Bár igaz azt is meg lehet változtatni! :DDD

Kiváncsi leszek, hogy erre mikor kerül sor! :DDDD

 

 

Előzmény: Adótanácsadó_Lacika (1782)
Adótanácsadó_Lacika Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1784
Sok szerencsét kívánok Neked! Tiszta szívemből mondom! Remélem sikerül a tranzakciód. Van még sok olyan cég amely befektetné a pénzedet...
Egyébként a "sokkal nagyobb cég" azért nem olyan nagy mert összesen 200.000 CHF a törzstőkéje a cégnek stb. INTERNETEN megvan minden... Google mindent tud.
Előzmény: senda70 (1783)
senda70 Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1783

Üdv.A mai nap megnyitották az eladási tranzakciót,tehát a lemondó nyilatkozatom megérkezett svájcba a berater zentrum AG-hez,egyébként magyar bankból utaltam annak idején és ide várom vissza.A szerződésem a svájci Beraterrel kötöttem tehát az független a magyar és az osztrák leányoktól.Az osztrák Bz-t vitték csődbe(kiszervezték az ügyfeleket a saját cégükbe) a vezetőik és mivel a magyar Bz az osztrák leányvállalata volt ezért kellet a Pszáf-nak az engedélyt visszavonni, egyébként a "vagyonkezeléssel" csak a svájci anyacég foglalkozott de ők sem álltak a helyzet magaslatán.A magyar Bz-nek nincs köze a számlán történtekhez.Az Ethna Capital szintén egy svájci vagypnkezelő cég,sokkal nagyobb és tőkeerősseb mint a Bz,elméletileg ha ők alakítják újjá a magyar Bz-t akkor még jól is járhatnak a számlatulajdonosok. 

Előzmény: Adótanácsadó_Lacika (1780)
Adótanácsadó_Lacika Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1782
Én is megtaláltam:
http://www.e-cegjegyzek.hu/info/page/ceginfo

Ha valakinek nem menne az adószáma a cégnek:
12888058-2-42.
Cégjegyzékzsáma:
01-09-708379
A legalsó sorban ott virít a keresett név....
Adótanácsadó_Lacika Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1781
Én ezt mondtam a kezdetek kezdetétől: mikor az első visszautalás megérkezik akkor kezdek el hinni valamit. Az én bankomban most 10,5% "ketyeg" a pénzem és bármikor hozzáférek. JA! És papírom van róla,hogy megvan. Van róla banki kivonatom elektronikus is meg papír alapú is. És azt már nem is említem, hogy az állam is garanciát vállalt érte. A BZ-s pénzekkel ez hogy is van. Kíváncsi leszek az üzletkötő arcára amikor el kell magyaráznia hogy miért nem érkezett meg a pénze az ügyfélnek.
Szerintem néhány üzletkötőnek még most is tartoznak.... Akkor a te pénzed hol van??
Adótanácsadó_Lacika Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1780
Sziasztok! Kíváncsi leszek, hogy megjön-e a pénzed!! Sok sikert hozzá. Csak nehogy arra a bankszámlára érkezzen amit Ausztriában nyitottál a befizetéskor. Ugyanis ez volt a gyakorlat: ügyféllel ki Ausztriába, bankszámlanyitás(már magyar alkalmazott is volt a bankban), pénzbefizetés, utalás Svájcba, majd bankszámla megszüntetés. Ha megszűnt az osztrák BZ és ezzel együtt most már a Magyar is akivel szerződést kötöttél kitől várod a pénzed??? Én úgy tudom a Frankenstein régi-új cége veszi át a meglévő ügyfeleket aki nem akar átmenni annak a pénzét is "kezelik" de felárasan...
Előzmény: senda70 (1776)
TommTomm Creative Commons License 2009.02.16 0 0 1779
És mit mondtak, hogy miért nincs már BZ? Miért szünt meg? Ja és ha megszünt, akkor, hogy tudtak fogadni?
Előzmény: senda70 (1776)
TommTomm Creative Commons License 2009.02.16 0 0 1778

Szóval Ethna Capital lesz a Berater Zentrum helyébe lépő új cég neve.

Adótanácsadó Lacikának igaza volt. Új cég, új névvel régi sablonra.

Folytatódik majd a lehúzás...

Előzmény: senda70 (1776)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.16 0 0 1777
OFF:

Nemreg sakkoztam egy BZ nevu jatekossal, meg is neztem, svajci volt.

Baromi jol jatszott mellesleg, ugyhogy csak 3,5-2,5-re vertem, de a lenyeg a siker :)

Na, azt nektek is ehhez az izehez.
senda70 Creative Commons License 2009.02.16 0 0 1776
Már régóta figyelem ezt a fórumot,én 2007 októberében nyitottam számlát a beraternél,az 5 ezer euróm jelenleg 3800 eurónál van.A múlt héten elhatároztam, hogy megszüntetem a számlám,elküldtem svájcba a lemondó nyilatkozatot és most izgalommal várom, hogy mikor utalják vissza a megmaradt pénzem.Egyébként Nemesdaróczi és Peresztegi urak készségesek voltak és segítettek.Remélem minél hamarabb a pénzemhez jutok és beváltva forintra a veszteségeim minimalizálni tudom.Egyébként a Berater magyarországi hálózatát megvette az Ethna Capital a jelenlegi alapnak is ők a kezelői,nemsokára minden ügyfélnek küldenek felajánlást az Ethna Capitallal való átszerződésre,remélhetőleg engem már ez nem fog érinteni.Majd tájékoztatlak benneteket ha megjött a pénzem.
Előzmény: Valerianus (1766)
CSILI-CSALAMÁDÉ Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1775
Itt senki nem dicsőítette a Deltát és más céget sem! Itt csak és kizárólag BZ tényekről beszélünk, mivel ez egy BZs fórum. Kár, hogy ez eddig nem tünt fel neked.
Előzmény: Valerianus (1774)
Valerianus Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1774
Pontosan hol kell rákattintanom az alapra ahhoz, hogy az jöjjön ki, "this fund does not exist"? Mert ha a számlaösszesítőben kattintok rá, akkor egyáltalán nem ezt írja ki, hanem egy külön oldalra visz át:

"Funds Market > Full Quote > SWISS STRATEGIE FCP - DYNAMISCH (LRI-SWISTGFCPDY) Market is closed. Weekend.

NAV Date Funds Company Titel ID YTD Perf
13-02-2009 LRI Invest Luxembourg 4637105 1.83%
Total Net Asset (Mil EUR) Fund Type ISIN Last available price (NAV)
- FCP LU0386730682 10.56 EUR" stb.

Mellesleg - ha ez nem tűnt volna ki elég egyértelműen korábbi hozzászólásomból - olyan jót szórakozom rajtatok :) A fixa ideátok, hogy én BZ ügynök vagyok, csak mert nem állok be abba a kórusba, ami azt a mantrát hajtogatja, hogy a "Delta jó, a BZ rossz". Engem is aggasztanak a BZ viselt dolgai. Csak épp jelenleg arról sem vagyok meggyőződve, hogy a Delta jobb.
Előzmény: CSILI-CSALAMÁDÉ (1773)
Valerianus Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1772
Áááh, az kizárt dolog.
Előzmény: TommTomm (1769)
Valerianus Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1771
Az itthoni BZ-nek ez ég egy adta világon semmi köze nincsen a pénzemhez. A számlámhoz csak a svájci BZ vagyonkezelőinek van hozzáférési joga. Az pedig szerintem legális, hogy a svájci bankban levő tőkémet egy svájci vagyonkezelő kezeli.
Előzmény: Törölt nick (1768)
Valerianus Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1770
Nem értettél meg egy viccet. Megértem. Nehéz dolog a humor.
Előzmény: CSILI-CSALAMÁDÉ (1767)
TommTomm Creative Commons License 2009.02.14 0 0 1769

Bocsáss meg, de de leegyszerűsítem a mondatodat, hátha megérti!

 

Szerinted legális az, amit a BZ csinál?

Előzmény: Törölt nick (1768)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.13 0 0 1768
Szerinted itthon legális az, amit a BZ csinál a te pénzeddel?
Előzmény: Valerianus (1766)
CSILI-CSALAMÁDÉ Creative Commons License 2009.02.13 0 0 1767

A jópofiskodás melett szerintem eléggé szomorú, hogy sikerült téged ennyire agymossanak! Vagy inkább lefizessenek???? Ennél szerencsétlenebb hozzáállás nem létezik mint, hogy gagyihumorral próbáld az egyébként szomorú tényeket a szőnyeg alá söpörni!

 

A Delta aktuális kimutatása ott van az oldalon, ahol mindig is volt. Nem hiszem, hogy ezt megtalálni gondot okozhatna bárkinek.

 

Amúgy tényleg nem érzed , hogy mennyire ciki vagy ezzel az egésszel, drága BZs ügynök?

Előzmény: Valerianus (1766)
Valerianus Creative Commons License 2009.02.13 0 0 1766
Miután elég régóta olvasom ezt a topikot, benne a teljesen elfogulatlan véleményekkel, természetesen tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy a Berater Zentrum akkora bűnszövetkezet, hogy hozzá képest a Cosa Nostra egy szeretetszolgálat. A BZ igazi vezetőjét csak "keresztapának" hívják az ügynökök, az arcát soha senki nem látta, csak a kezét, amivel egy fehér macskát szokott simogatni. Jobb keze, Darth Berater szervezte meg a mostani pénzügyi válságot a Pénzügyi Erőforrás sötét oldala segítségével. A BZ alapot annak a drognak a forgalmazásából finanszírozzák, amit az Al-Kaidától kapnak a nekik szállított fegyverekért cserébe. Nemesdaróczy Dávid saját kezével nyomta le az OTP árfolyamát és - Princz Gábor álnéven - vitte csődbe a Postabankot, Franckenstein igazgató gyanús üzelmeit pedig már kétszáz éve megírta egy Mary Shelley nevű tényfeltáró újságíró. A BZ budapesti irodáját hamis dollárokkal borított álcaháló takarja, az alabárdos svájci testőrök csak jelszó ismeretében engedik be a látogatót. A telefont nem veszik fel, az üzenetrögzítőn "a harmadik kaján nevetés után hagyjon üzenetet" szöveg hallatszik. Az igazi irodát senki nem tudja hogy hol van, de állítólag valahol Enyingen. BZ üzletkötő csak az lehet, akinek szakmunkásképzőnél nincs magasabb végzettsége, és legalább három fiktív szerződést fel tud mutatni. Néhány év szigorított előnyt jelent. Ügynöki jutalék helyett "kenőpénz" szerepel az igazolásokon.

Most, hogy ezt így tisztába tettük és remélhetőleg megtaláltuk a közös nevezőt, esetleg megtudhatnám valakitől, hogy a Delta mostanában hogyan teljesített? Egy link is elég, ha a honlapjukon van kint valamilyen jelentés.
Előzmény: CSILI-CSALAMÁDÉ (1765)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!