Keresés

Részletes keresés

spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 topiknyitó
az egyik haverom szerint a kedvenc csapata azért szerepelt rosszul a tavalyi szezonban,mert nem volt klasszikus értelemben vett irányító játékosa.én ezzel nem értek egyet,hiszen pl.a legjobb angol csapatoknál sincs ilyen poszt gyakorlatilag már.
ő a Milant hozta fel példaként és benne Kakát,de szvsz ő is inkább amolyan hátravont csatárt játszott idén sokszor Inzaghi, vagy Gilardino mellett/mögött.
szóval a kérdés:létezik-e még a mai futballban(néhány kétségkívül meglévő kivételtől eltekintve) klasszikus irányító poszt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!