Keresés

Részletes keresés

bolygohollandi Creative Commons License 2007.07.07 0 0 23
Hát nem jobban, mint te, aki telenyomod az összes melles-segges topicot képekkel - amihez még külön kutatómunkát is kell végezned  - és ha neked ez sem elég, hát nyitsz még egy spéci budapestes melles-segges topicot is...:))
Előzmény: dr_kevin_saunders (19)
pontee Creative Commons License 2007.07.06 0 0 20
Jelöld be magad a térképen egy pici fekete pöttyel!
Előzmény: bolygohollandi (16)
dr_kevin_saunders Creative Commons License 2007.07.06 0 0 19
Az a két kép csak illusztráció, köze nincs a mekis lányzóhoz.

AMúgy rendesen ráérsz nem mondom, valóságos esszét sikerült már összehoznod :)
Előzmény: bolygohollandi (15)


bolygohollandi Creative Commons License 2007.07.06 0 0 18
Jóvanna, bevallom, megelőzte a satírozgatást egy igen komoly és  beható piackutatás és pont azokat a részeket szineztem szürkére, ahol az igazán kívánatos példányok kóricálnak magányosan - a fene akar konkurrenciát; remélem, a sok ostoba odamegy majd duci nőt keresni, ahol piros a térkép...
Előzmény: brekkancs (17)
brekkancs Creative Commons License 2007.07.06 0 0 17
Én meg azt hittem hosszas piackutatás előzte meg a színezést. Na, egy életre csalódtam benned. hihihi
Előzmény: bolygohollandi (16)
bolygohollandi Creative Commons License 2007.07.06 0 0 16
Beismerem, hasraütésre szineztem ki a térképet - az vesse rám az első követ, aki nem talál a kiszinezett helyeken kedvére való nagyságú mellel, seggel rendelkező nőt...:))
Előzmény: Janó78 (14)
bolygohollandi Creative Commons License 2007.07.06 0 0 15

Már mi lenne a piros folt, ha nem maga a Blaha - ahol is a topicnyitó szerint olyan felvételeket lehet csinálni, mint amivel indított....:))

 

(Bár a kép - illetve természetesen a Blaha - értékéből sokat levon, hogy ugyanezek a képek már szerepeltek máshol is és akkor szó sem volt a Blaháról..:))

 

Ha már felkért minket (mint ahogy több topicban is felhívja az olvasók becses figyelmét veretes hozzásszólásaira) megnéztem a hozzászólásait és mivel véleményt is szeretne, hát elmondom, bennem nem keltett vágyakat az ugyan nagyon csinos, de ugyanakkor rendkívül ostobán a kamerába bámuló, két hatalmas himbát himbáló, műcsücsürgő nőci - de ízlések és pofonok ugye...

 

De mivel még mindig buzog bennem a segíteni akarás, hát kimentem az inkriminált térre - a Blahára - tegnap, de sajnos csak katicabogarat sikerült ott fotóznom; ezt minden esetre közreadom a topicnyitó gyönyörűségére - végül is ezen minden nagy:

 

 

 

Előzmény: pontee (10)
Janó78 Creative Commons License 2007.07.06 0 0 14

A képből is látszódik h. Bp-n nincs szar se. :D

A piros foltok az idegenforgalmi szempontból aktív helyeket jelölik. pl. Óbuda, Zugló... Tehát a vidéki lányok a szebbek. :)

Előzmény: bolygohollandi (6)
brekkancs Creative Commons License 2007.07.06 0 0 13
Sajnálom, de ez a térkép nem fedi a tényvalóságot! Valószínűleg elavult lehet, de kifejezetten helytelenítem, hogy lakhelyem nem szerepel szerény személyem okán pirossal jelölve. És ne jöjjön kérem nekem népsűrűségi adatokkal, meg miegymás. Itten a tényeknek súlyos és gyalázatos elferdítése forog fenn, mivel kéremszépen a minőség egy idő után helyettesítheti az előfordullllási gyakoriságot. Nokéremszépen.
Előzmény: bolygohollandi (6)
dr_kevin_saunders Creative Commons License 2007.07.06 0 0 12
Na, látom gyűlik a nép, mint a gyöngytyúk a meleg takonyra.

Stop.

Nagymellű nagyseggű lány k*rva sok van a városban. Ez nem nagy csoda, percenként ki lehet szúrni valakit a tömegből.

Ami viszont ritka, azok a nagynak mondottnál is nagyobb seggek/mellek. Kerssetek rám a fórumon és nézzétek meg a hozzászólásaim!

S
Bugy0 Creative Commons License 2007.07.05 0 0 11

Szia, Tonie!

 

Láttam, olvastam már pár hozzászólásodat, mit mondjuk igazi puncis hozzászolások...  :) Durr-bele-ez-az, főleg az életkorok, és a hozzá tartozó szervek...:)

 

Kérdeznék?

 

1., Mit csinálsz így kánikula idején, hogy védekezel az mindenholi izzadság, stb, ellen? Kommersz válasz, nem ér, csak izgi...

 

2., Szerinted a melles-segges lányok jobban izzadnak, és áthatóbban?

 

3., Tudod mi az a "kinpics"? -így nyáron...

 

4., Mi a véleményed a puncimutogatókról? (Brit, Lindsay)

 

Köszi az "autentikus"  válaszokat:

 

Üdv: B.

 

 

Előzmény: Tonie (9)
pontee Creative Commons License 2007.07.05 0 0 10
Mi Pesten az a nagy piros folt? Zugló? De lehet, hogy inkább maradok Óbudánál.
Előzmény: bolygohollandi (6)
Tonie Creative Commons License 2007.07.05 0 0 9
Van szemközt egy kávézó, csüccsenj le oda pár órára és nézelődj. :) Aztán mesélj.
Előzmény: bolygohollandi (8)
bolygohollandi Creative Commons License 2007.07.05 0 0 8

Ott a helyem - ma úgyis megyek arrafelé; megszakértem a boltot.

Előtte az aluljáróban veszek egy napszemüveget a mogyórózást elkerülendő...

Előzmény: Tonie (7)
Tonie Creative Commons License 2007.07.05 0 0 7
Bp., Westend földszintje. Van ott egy üzlet, 6XL-ig szól a méretezése, na, ott megfordulnak álomijó nagyvalagú csajok, viszont a bámulászókat kegyetlenül megmogyorózzák verbálisan. :)
Előzmény: bolygohollandi (5)
bolygohollandi Creative Commons License 2007.07.05 0 0 6

 

Utánanéztem - ezt találtam:

 

szürke - kifejezetten kismellűek, ványadtseggűek

kék - átlagos, semmitmondó OffTopikok

sárga - kezdjólenni típus

piros - OnTopicok

bolygohollandi Creative Commons License 2007.07.05 0 0 5

Nem arról szól a topic, hogy infók kellenek, hol vannak Budapesten nagycsöcsű/nagyseggű lányok?

 

Nem tudom, segít-e a topicnyitónak, de majd minden nap kell mennem metróval és a mozgólépcsőn lefelé (nagyritkán felfelé is) lehet látni nagymellű lányokat. Lehet, felfelé azért ritkábban, mert lehúzza őket a mélybe a nagy mellük. Gondolom, ha megfordul az ember utánuk, a seggük is tanulmányozhatóvá válik.

Azt viszont sajnos nem tudom, hogy lányok-e vagy asszonyok.

Feltételezem, nincsenek kitiltva a metróból a nagymellű/nagyseggű lányok.

 

Remélem, sokat segítettem a topicnyitónak az adatbázis létrehozásában.

 

Mondjuk megértem, hogy szeretne konkrét infókat gyűjteni, hiszen komoly hozzáértés, rendkívüli tapasztalat szükségeltetik ahhoz, hogy az ember  egy-egy nagymellű/nagyseggű nőt felismerjen az utcán (főleg nyáron); nem akármilyen szakértelmet igényel és hát ezzel igen kevesen rendelkznek a férfiak körében.

Remélem, ha kellő mennyiségű adat lesz a birtokában, az megosztja velünk - ha már oly segítőkészek voltunk.

Előzmény: ch.van (4)
ch.van Creative Commons License 2007.07.05 0 0 4
Tök jó...van még ilyen sztorid..had rágjam még a körmöm:)
Előzmény: Tonie (3)
Tonie Creative Commons License 2007.07.05 0 0 3

Ez olyan mesélős topik? "Te, apám, láttam egy olyan tuti buxát a Ferenciek terén! Riszálta felfelé a nagy seggét, és egészen a Bahai nagykövetségig követtem... Húúú!"

Hmm?

:)

ch.van Creative Commons License 2007.07.05 0 0 2

Bammeg Te egész nap ott állsz a Blahán, és fotózol???

A Blaha már homokos bícs lett...vaze, minek mennénk külsőföldre..? Csak be vilizek a Blahához, azt ahogy látom még medence is van..király...pff:)

Előzmény: dr_kevin_saunders (-)
dr_kevin_saunders Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1
Szia, menj el nézzd meg :)

Kedves lány volt, a Baross utcai mekiben is láttam egyszer...
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.04 0 0 0
Ez maximum a Nagyszikla az Állatkertben, nem a Blaha.
Előzmény: dr_kevin_saunders (-)
dr_kevin_saunders Creative Commons License 2007.07.04 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

ezt a topic-ot azért nyitottam, hogy a Budapest nyilvános helyein, kvzókban, éttermekben, stb fellelhető nagymellű/nagyseggű lányokról infókat gyűjtsek!

Például:
MellSegg

Kövérek kizárva!!

Elsőnek én adom a tippet, innen is jött az ötlet: a Balha Lujza téren lévő mekiben a kávéspult mögött láttam egy elképesztően nagymellű lányt, majdnem kiesett a kv a kezemből! Szép látvány volt, nem mondom, kb 115-120-as mellbősége lehetett, D-s kosármérettel :)

Várom a téma iránt érdeklődőket!!

S

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!