Keresés

Részletes keresés

Petyka30 Creative Commons License 2023.07.02 -3 0 29343

Tudod ki a beteg? A világ de az nagyon. Én Lyukas 2 fillért nem loptam életemben. De most nem egy másik regisztráción írsz? Mert Virág elvtárs megtanított hogy az a gyanús, ami nem gyanús.

Előzmény: Lupertazzi (29341)
Petyka30 Creative Commons License 2023.07.02 -3 1 29342

Teljesen jogos köszönöm szépen.

Előzmény: munin (29340)
Lupertazzi Creative Commons License 2023.07.02 0 2 29341

Beteg ember vagy.

Előzmény: Petyka30 (29339)
munin Creative Commons License 2023.07.02 -2 1 29340

"És több 1000 versenyt is nyert Rafa, mint Nole. "

ezt gondolom fordítva akartad írni

Előzmény: Petyka30 (29329)
Petyka30 Creative Commons License 2023.07.02 -4 0 29339

Csak nem hála istennek meghaltál, mert ilyen emberekből van sok Magyarországon, mint Te. Buta és gerinctelen. Legalább eggyel kevesebb van. De ez még nagyon kevés, mert kb 4 milliónak kéne megdöglenie. Sok jó ember nagy helyen is elfér.

Előzmény: Petyka30 (29338)
Petyka30 Creative Commons License 2023.07.02 -4 0 29338

Palik László: " hová tűnt Damon Hill. Te hova tűntél Te bolond. Nem eltaláltam, hogy nem fogsz írni.

Előzmény: Petyka30 (29337)
Petyka30 Creative Commons License 2023.07.02 -4 0 29337

Szóval egyet lehet eltaláltad, mert a bácsi kicsit infantilis örök gyerek, ehhez GRATULÁLOK. De nem egy hülye bolond gyerekkel állsz szemben. Mert olvassad el Petyka 30 Federer fórumba, miket írt, ha ilyen cseles vagyok, amit rólam feltételezel, hogy ál FEDERER drukker cagyok, akkor meg azért gratulálj. Mert itt a bízonyíték, hogy én ROGER drukkoló voltam és, és leszek örörk életemben. Meg előtte Becker. Mert ez Maci ott ült pédául 2017-ben is a képernyő előtt, és Rogernek drukkolt. Minden fontos pontnál megsimogattam a macit, és talán neki köszönhető, mert nem Rogert sajnáltam volna ,hogy kikap, hanem az edzőt Ljibicicet, aki megmondta a nyerő taktikát, és az 5. szett első gémében, amit Roger elveszti a szerváját, hát ott szinte reménytelen helyzetben volt Ivan Ljubicic élete főművénél. Mert Roger úgy remeget, mert 0 önbizalma volt, ahelyett, hogy 62 63 63 lett volna, úgy tünt elúszot a hajó. De szerencsére, talán a maci segítet Ivan Ljubicicnek, megnyerte Roger csodára a meccset. A utolsó szerva gém is nagyon volt. Pokol volt átélni, hogy 15-40, mert egy labda kelllett volna , és 5 5, és akkor megint kell egy break. Nézd csak meg a meccs végét!!!!!!!!! 15 infarktust kellett átélnem, de megérte. Utána megjött az önbizalom, és 4 lemosta Roger Rafat, egyszer meg nem állt ki sérülésre hivatkozva. Csak nem megijedt az öreg embertúől?

2010. 11. 25. Petyka 30 Federer fórum!!!!!!!!!!

Szia!Sajnáltál 8 dollárt a Federer macira?Szégyelld magadat.))))
u.i. Ne én élvezem Djoko 23 GS-jét, mert annaál több van neki 99%, mert ha beengedik AO, lemossa Rafát, tehát Rafanak ne a 22 GS élvezd, Te bolnd, hanem csak 21 GS van. Bár a tavalyi wimbledoni kizárásnak köszönhetően, meg pénzdíj sem volt, Djoko akkorri győzelmét sem tudom megadni, mert az oroszok, fehéroroszok, nem indulhattak, és mivel nem volt pénzdíj ez bízony bemutató verseny volt. Igaz egy Wimledon meg elmaradt! Még így is töb negyeddöntője lezs Djokonak 99%, mint Federernek volt. Azt mondták ez megdönthetetlen, én is, és Láss csodát Djokovic meg fogja dönteni.Nincs érv, hogy maga korának legjobb játékosa fölényesen, mert megérdemli, Novak Djogovic. De már mondtam, ha nem értesz hozzá, nem baj, csak legalább az embertettől tnuljál, aki egy igazi nagy sportember, hogy veszíteni is tudni kell. Magadban azt gondolsz amit akarsz, de veszíteni tudni kell!!!!!!! Na kíváncsi vagyok mostmár szerintem nem fogsz írni, mert gerinctelen vagy, de nagyon várom az újabb ideológiádat. Vajh mit találsz ki. Tudod ilyen macim van! https://www.google.com/search?q=federer+bear+photo&oq=federer+bear+photo&aqs=chrome..69i57j33i160l2.8754j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8#imgrc=OLQo5RxNyVfESM
És ilyet ha 1 millió évig él Rafa, vagy Nole, akkor sem ütnek.
https://www.youtube.com/watch?v=srzdbjHZqr4

 

 

 



 

 

 

 

 

Előzmény: Clarkson (29334)
Clarkson Creative Commons License 2023.07.02 0 1 29336

Ne erőlködj, engem nem versz át! Többet beszélsz a Novákról, mint bárki másról, a saját topicjába jársz védelmezni. Nálad nagyobb Novákossal még nem találkoztam szerencsétlenségemre, és remélem nem is fogok. Menj oda, élvezd a 23-at a muninnal meg az omárral karöltve.

Előzmény: Petyka30 (29335)
Petyka30 Creative Commons License 2023.07.02 -4 0 29335

Most is meg kell szegnem, mert még nyomozónak is tehetségtelen vagy. Ezt írtam,a Federer fórumba.
2022.09. 21. 
Szia Sinisa! Vagy valaki más. Nem tudjátok melyik nap játszik Roger, mert pénteken programom van délután, és remélem nem akkor játszik. Köszönöm a segítséget.
Most már tényleg olyan szinten hülyét csinálsz magadból, de folytasd. Nole Fan. Nagy sportember, de brrrr, meg nem zseni mint Roger. De a számokkal nem tudok vitatkozni. De Te ideológiákat gyártsz, miért a Te embered a legnagyobb. Hahaha.

Előzmény: Clarkson (29334)
Clarkson Creative Commons License 2023.07.02 0 1 29334

Többet nem írok, ha írsz is fogsz, sérteges nyugodtan csak jót nevetek rajtad.

 

Még a saját ígéreteidet is megszeged, mégis hogyan higgyek neked ezután bármiben is? A sértegetésekeket ne kérd ki magadnak, tele van a hozzászólásod vele. A kamu Federer szurkolásoddal nem versz át, de nagyobb Novákos vagy, mint a munin vagy az omár. Engem nem versz át. Pont.

Előzmény: Petyka30 (29333)
Petyka30 Creative Commons License 2023.07.02 -4 0 29333

Te bolond rajong a bunkó Djokovicért a jó édesa...d. Én nekem 99%nem lesz kedvencem, mert én az intelligens Rogerért több mint rajongók. Tudod azt a 2017 győzelmet az AO Rafa ellen, nincs nap hogy ne gondolják rá. És azt egy nagyszerű edzőnek köszönhetjük, Ivan Ljubicicnek. Utána még 4- szer játszottak salakon kivül, mivel volt Rogernek már önbizalma  Rafaval szemben, felmossatta a padlót Rafaval. De ha Roger hülye volt, hogy 36 éves koráig mert kókler edzői voltak vessen magára. Csak 2008 Wimbledon, 2009 AO döntők Rafa ellen. Nem Rafa győzött, hanem a hülye emberem megverte magát, de a hülye a teniszhez, kedves egészségére. Csak szerzett 2 rossz éjszakát, de el van neki nézve. Mert a tenisz 2 Mozartja, Rod Laver, és Roger. Djoko Nadal iparos. Jó szórakozást a teniszhez, de a CCCT4 kínai híradót nem nézem, mert nem értem. Lehet valakinek szurkolni, csak ennyire elfogultnak lenni hülyeség. De jogodban áll hülyének lenni. De nem vagy méltó hogy Rafanak drukkoljál, mert ő nagy sportember, de az nem gond, hogy Te nem vagy az, csak Rafatól legalább a szerénységet megtanulták volna! Magyarország a 10 millió Nobel díjasok országa. Mindenhez ért azaz semmihez sem, maximum lopni. Lásd Rafát aki becsülettel adózik, igaz a végtelen pénz felé még végtelen. De ezért meg is kell dolgozni. És mivel Djoko bunkó, így a szponzorok leszarják, mindig sokkal több pénze van Rafanak, mind Djokovicnak.

 

Előzmény: Clarkson (29332)
Clarkson Creative Commons License 2023.07.01 0 1 29332

Ne itt politizálj! A baromságaidat és a Novák rajongásodat vidd a dilitopicba, Omar és munin tárt karokkal várnak.

Előzmény: Petyka30 (29331)
Petyka30 Creative Commons License 2023.07.01 -4 0 29331

Bolondokkal nem foglalkozok. Telefonon milyen megfogalmazásban írom egy bolondnak nem érdekel. De azt érted akkor Rafa a király. Majd 2 koronázás lesz, ha télen befagyna a Duna, Rafa, és Orbán Viktor. Szép pár lesz. Csak egy korona van, de Viktoré lesz, mert Rafa nagy sportember. Te meg azt sem tudod mit nézel a teniszen, mert ezek szerint teljesen fogalmatlan vagy. Többet nem írok, ha írsz is fogsz, sérteges nyugodtan csak jót nevetek rajtad. 

Előzmény: Clarkson (29330)
Clarkson Creative Commons License 2023.07.01 0 1 29330

Lehet, hogy ennyire nem értek a teniszehez, de te meg a szövegértelmezéshez, mert ha értenél, akkor nem kérdeznéd, a 22 hogy lehet több a 23-nál.Leírtam. Értelmezd.

 

az hogy Rafa sokat volt sérült, és nem indul, az az ő baja.

 

Roppant érdekes, mert Nováknál azon méltatlankodtál, hogy nem engedik be az USA-ba és OZ-re, és az nem az ő baja, ezen kattogtál és fűztél hozzá marhaságokat, hogy emiatt a többiek GS címe nem ér sokat. Saját hülyesége maitt nem indulhatott, nem más, a sajátja miatt. 

 

A többi marhaságod nem érdekel, hogy Garrsoból lehetne többje LoL Vagy tízszer nyerhett volna USo-t. Hát szerintem nem én szerezek... ki sem tudom bogozni a többi hülyeséget, annyira értelmetlen fasságok.:)

 

 

 

 

 

Előzmény: Petyka30 (29329)
Petyka30 Creative Commons License 2023.07.01 -4 0 29329

Te ennyire nem értesz a teniszhez, vagy szer hatása alatt vagy? Hogy lehet Rafa a legjobb. 23 az több ,mint 22. az hogy Rafa sokat volt sérült, és nem indul, az az ő baja. De azért volt, mert minek kellet 4 sörkupát elindulni Rafanak a Garros előtt, és egyszer, mind a 4 sör kupát megynyernie. Tony mindent jól csinált, de ez volt a nagy hibája, hogy salakon szétversenyeztette Rafát, és mindig a szezon 2. részére kipukat. Mert talán Garrosból is lehetne többje, de neki még a US open volt a hazai páyája, mert magasra pattanak a labdák, és hiába van csúcsformában Djoko, vagy bárki más, legalább 10-szer kellett volna megnyernie. De a hülye volt, vessen magára. És Nadalnak csak 21 Gs címe van, mert Djoko jogtalanul ki lett zárva tavaly az AO-ről. Ne gyere hogy trükközöt, mert akkor Giorgi mit csinált, aki indult, és kiderült nem is volt oltása. Ha meg mondod milyen büntetést kapott érte, akkor valóban jogosan zárták ki Nolet. Tehát Nolenak nem 23 GS van, talán 25 vagy 26. mert egy Wimbledon el is maradt Djoko abszolút Rafa korosztály, mert 1 év van köztük. Az hogy Rafa elhasználta a testét, az ő dolga. Djoko nagyon vigyáz rá, és jelenleg ő a világ legjobbja. Mert Djoko idén 3 versenyt nyert. Egy sörkupa, és 2 GS. Rafa meg hogy visszatérjen, azt sem hiszem, de hogy GS nyerjen azt teljesen kizárom. És több 1000 versenyt is nyert Rafa, mint Nole. Az hogy neked mi a jelenlegi a mezőnyről a véleményed elfogadom, de a Gs, az Gs, tehát Djoko mostani GS címei ugyanolyan értékűek, mint Gaudio, vagy Rafa GS címei. Az meg hogy miket ír, meg mond a politikáról, kiráz tőle a hideg, de a sporttrljesítményéből, ez semmit nem von le. Rafanak nincs meg minden GS legalább 3-szor, és minden ezres leglább 2-szer. Sőt van ezres amit sosem nyert meg. A Világ 5 legnagyobb teniszezője,maga korában Rod Laver, Utána Sampras, és Agassi egál mert Agassinak minden Gs megvan. És most Pedig 1. Djokovic, 2. Rafa, 3. az én kedvencem Federer. A többi halucináció!!!!!!

Előzmény: Clarkson (29328)
Clarkson Creative Commons License 2023.07.01 -1 1 29328

de a lábproblémája nélkül ő is 1-2 GS-l többnél járhatna. 

 

Bizony. Kapásból 2021 RG, azt a lába miatt vesztette el. Amikor rendben volt, akkor 2020-2022 szintű oktatást mutatott be a Nováknak. A nagyon szerbnek (aki amúgy nem adózik haza) az a szerencséje, hogy roppant méyen van a tenisz jelenleg, ebben a mélységben a mai nem túl acélos formájával is nyer. Rafa azért is a legnagyobb, mert neki nem voltak ilyen légüres évei, neki mindig ott volt valamelyik top formában. A másik, hogy salakosként nyert ennyi GS-t minden talajtípuson, míg Novák keménypályásként, ami óriási előny, mert ebből van a legtöbb torna. Novák sosem lehet a legnagyobb, a népszerűsége olyan mélyponton van, ami már egyenesen ciki egy élsportolótól. 

Előzmény: mummy1 (29324)
Bari8 Creative Commons License 2023.06.26 -1 1 29327

Alcának muszáj helytállni.

Előzmény: Bari8 (29326)
Bari8 Creative Commons License 2023.06.16 -1 1 29326

A póoféta szóljon belőletek. Ettől én kishitübb vagyok. Szégyellhetem a pofám.

Clarkson Creative Commons License 2023.06.13 -1 2 29325

Szerintem fog még Garrost nyerni, ha felépül a csípőizom mütétből. Gyoko győzelme mutatja, hogy nem is nehéz, lehet szar formával, játékkal is Garrost nyerni. Egyébként ezt a Gyokot megint lecsapta volna, mint tavaly, mert nincs fegyvere a szerbnek salakon. Szóval nincs miért keseregni, jövőre visszatér és inasba rakja a szerbet újra:)

mummy1 Creative Commons License 2023.06.12 0 0 29324

Szerintem Rafa teljesítménye, szorgalma, kitartása páratlan. Nincs ha, de a lábproblémája nélkül ő is 1-2 GS-l többnél járhatna. Ő szerintem 1000-szer többet hozott ki a pályafutásából, mint azt bárki, akár ő maga is várta. Emiatt nekünk ő a legjobb játékos. Sikerei, rekordjai olyanok is vannak, amiket senki sem fog már megdönteni. 

Előzmény: Bari8 (29323)
Bari8 Creative Commons License 2023.06.12 0 0 29323

(:-

Bari8 Creative Commons License 2023.05.28 -1 0 29322

Persze, nagy bánat Rafa távol maradása, de az élet. ill. a tenisz megy tovább. A Rafások keresnek, vagy kerestek mást, akiért szurkoljanak.

Kesergésből elég, Ez van, nézem tovább és szurkolok.

mummy1 Creative Commons License 2023.05.19 0 0 29321

Sajnos várható volt ez a döntés, az is csoda, hogy a teste eddig is bírta a sorozatos lerobbanásokat és újbóli terheléseket. 

Petyka30 Creative Commons License 2023.05.18 -3 0 29320

16 órakor eldől indul e Rafa. Nagyon remélem igen. Jelenleg 7 az oddsa a Betfairen.

Bari8 Creative Commons License 2023.05.06 -1 0 29319

Reményeim egyre halványabb. Rafa nem játszik, és hogy fog e, azt most senki nem tudja megmondani. Ide addig már nem írok. Hajros Rafa!!!

Előzmény: Bari8 (29318)
Bari8 Creative Commons License 2023.04.16 0 0 29318

Remélem, legalább egyszer lesz még forgalom ezen az oldalon és főleg örömteli!!!

Bari8 Creative Commons License 2023.02.27 -1 0 29317

Rafa mindent lemondott Montecarlóig. Remélem van önbizalma a salakot végig játszani.

Bari8 Creative Commons License 2023.01.29 0 0 29316

Hát eddig nem tévedett sajnos. Djoko nem bolond, inkább az apja. Djoko beérte Rafát, és asalak még nagyon híg Rafa számára. Ha Djoko tartja ezt a nagy formát, akkor a RG sem egyértelmű.

Előzmény: Clarkson (29315)
Clarkson Creative Commons License 2023.01.29 0 0 29315

Garrosra kell koncentrálni, ha tud hozni egy a tavalyihoz hasonló formát, akkor megnyerheti. A bolond szerb belement ebbe a GS háborúba, mert azt hiszi, hogy ez dönti el, hogy jobb náluk. Nem először téved.

mummy1 Creative Commons License 2023.01.28 0 0 29314

Rafa közel 18 év után kiesik a top 10-ből. Egyre valószínűbb, hogy a sérülések közelítik a végjáték felé. Jó lenne egy sikeres, megfelelő (hatékony) salakszezon, de a RG is már csoda lenne. Persze, sokszor csinált csodát, de gyakorlatilag a tavalyi US Open óta csak kínlódás, szenvedés a játéka. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!