Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14326
Ha nem tévedek, a pasi ujjlenyomatát találták meg Berni (azaz Mike) autójában a baleset után, ill. látták a benzinkútnál sertepertélni az autó körül, ergó ő manipulálta a féket, így ő okozta követlenül a balesetet.
Gondolom, szerették volna megtudni a megbízója nevét.
De ha Kolonics volt az a megbízó, ahogy el is ismerte Mikenak, akkor gratula, újabb profival dolgozik, aki nem bír kesztyűt húzni egy akciónál, sőt, az ujjlenyomata meg benne is van a rendszerben (Kolonics nem tudta eltüntetni???), sőt, nyilván miután kidobta a gép a nevet az ujjlenyomathoz, az vélhetőleg a megjelölt állandó tartózkodási helyén volt található, hogy csak így lecsaptak rá...
Mindenesetre jó tudni, hogy nem csak Krisztáék bénák...
Előzmény: krysztasz (14323)
krysztasz Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14325

Még nem végeztem a visszaolvasással, holnap jövök és reagálok tovább. .)

Előzmény: krysztasz (14324)
krysztasz Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14324

Vki korábban írta, hogy annyit már tudtunk az évad előtt, hogy 3 kis részre osztják a történetet. Ha ez így van, akkor tényleg mindegy, hogy Stohl  van-e vagy sem, ezt a 3 kis részt nem értem, hogy minek... Így, hogy Stohl tudták helyettesíteni Mike-kal, így nagyjából mindegy, hiszen a karakter megmaradt.

Előzmény: Törölt nick (14281)
krysztasz Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14323

A színházi elfoglaltság meredek, hiszen a sorozatot igyekeztek egymás után készíteni, hogy értem nem fél-1 évig készítették a részeket.

 

Engem még az is érdekelne, hogy ki volt az a pali a fogdában? Két hete láttuk? Nem emlékszem. Joshi ment be hozzá, mert Mike kiütötte volna.

Előzmény: bendeguz90 (14276)
Motun Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14322
Ha hátba lövi, legalább a skulóval el kell számolni.
Mert ugye az mégse járja hogy hátba lövöldöz egy rendőr egy humanoidot. De, ott a szituáció más volt mint lett volna egyébként. A védelmezett személyt közvetlen életveszély fenyegette. Olyankor meg csak lőni kell, nem "kezeket fel" meg a szöveg.
Jó még az is belefér. De amikor a "ne közelítsen " felszólításra csak araszol felé a támadó, mit gondolt, lesmárolja, vagy megbirizgálja a pöckét?
Csak térden kellett vóna lőni.
Jó, a cselekmény így lett megírva. Kende Kriszta egy vérbeli profi kommandós, egy másik ragyogóan kiképzett kommandós nyakát kitörte. Na bummm....
Ez is belefért volna ha az előzmény nem szar.
De ezt Józsi meg is mondta " testőrként éhen halnál"..........
Előzmény: krysztasz (14319)
krysztasz Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14321

Nekem tetszettek Stohl szerepei, jelenetei, a renitens zsaru, én elhittem neki, amit játszott, amit mondott. Mint Joshiről. De a KMCS tagjairól már kevésbé.

Előzmény: Törölt nick (14270)
krysztasz Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14320
Bordással sem lett volna szuper a sorozat, mert nem ő írja, rendezi a sztorit.
Előzmény: Garbai Sándor (14259)
krysztasz Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14319
Egyáltalán lehet azt, hogy megöli a támadóját? Ok, ne puffantsa le rögtön, de azt lehet látni, hogy épp hátrafordul(na), na, akkor kellett volna Krisztának lőnie...
Előzmény: Motun (14253)
krysztasz Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14318

Igen, úgy néz ki, hogy Herceg és Sztenoisz a jó oldalon álltak... Nekem ez is furcsa, végig fujtunk/fujtak rá, most meg öleljük a keblünkre... Arra nem is emlékszem, hogy ők is Herceg ott volt a pezsgőbontáson? Sztenoisznál miért volt fontos, hogy görög legyen a neve? Ennyi erővel Athina is megjelenthetett volna, bár akkor vetélytársnője lett volna Hercegnek. Viszont, Athina bunyózni nagyon jól tud, a Lindában igen jót verekedett Lindával. :))

Előzmény: cassyo76 (14250)
krysztasz Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14317

Szerintem még néhányszor vissza-visszanézek, hogy lássam, mit írtok,illetve olvasok-e vmi újat, aztán majd csak x félév múlva, HA eszembe jut... Kár érte, mert jó volt sztorizni a sorozatról, főleg egy-egy rész végén, online:), de így már tényleg nincs minek, minek írjuk újra meg újra,hogy nem tetszik, nem értjük, stb. stb.

Előzmény: Garbai Sándor (14238)
krysztasz Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14316

Nagy semmi volt ez a csevely, Kriszta és Berni között, teljesen oda nem illő. Én sem értettem a támadást, csak pislogtam... Ennyi erővel a többiek családtagját is őrizni kellett volna, Anitáról nem is beszélve, ő az apja és Johnny miatt is veszélyben volt...

Előzmény: Törölt nick (14233)
blueye Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14315
Ezt már csak az írók tudhatják.
(De Herceg számomra a végére se lett jó arc)
Előzmény: Garbai Sándor (14314)
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14314
Akkor egy jó arc veretett egy másik jó arcot a jó ügy érdekében?
Előzmény: blueye (14313)
blueye Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14313
Nem, Alter semmiképpen sem.
Előzmény: Garbai Sándor (14312)
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14312
Csak az utolsó rész előtti visszatekintőben láttam a jelenetet, az epizód végén meg pozitív arcként volt Herceg elkönyvelve, ebből gondolom, hogy Alter gonosz volt...
Előzmény: blueye (14311)
blueye Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14311
ŐŐŐŐŐŐŐ, talán egyik sem. Vagy mindkettő. Vagy csak Herceg? :)))
Előzmény: Garbai Sándor (14303)
krysztasz Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14310
Igen, a kamera pont jókor volt, jó helyen... Vhogy máshogy is le lehetett volna buktatni Kolonitsot. Az nagy volt, amikor Mike-kal ültek a kocsiban, Kolonits "magában" beszélt, mondta az utat, majd Mike bezavarta. Kolonits-tól ez a jelentés ötletes volt a szerzőktől.
Előzmény: Törölt nick (14224)
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14309
Én akkor nézném meg, ha a Vanda jeleneteit Kovi rendezné. :-)

Az utolsó előtti részt nem láttam, de ezek szerint Alter hátba verése pozitívan ért véget.
Előzmény: krysztasz (14308)
krysztasz Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14308

Én el tudok képzelni folytatást, Vanda és Freeman keresni kezdi az örs felrobbantásának megbízóit... Grrr, még viccnek is rossz.

Előzmény: Törölt nick (14214)
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14307
Ebben a sorozatban soha senki nem hal meg, kivéve az ártatlan rendőröket, mert azokat büntetlenül le lehet mészárolni, lásd a jóságos Josi bácsi esetét Rózsahegyi őrzőivel.
Előzmény: krysztasz (14306)
krysztasz Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14306

Ha lesz aláírásgyűjtés, én is aláírom, hogy nehogy legyen folytatás. Sajnálom, mert szerettem a sorozatot, de ezek az utóbbi részek olyanok, mintha semmi szakértő nem lett volna, a történetről már nem is beszélve.

Fájó volt, hogy az a pali se halt meg, akit Stenonis lelőtt vagy pedig jól értelmeztem, hogy Stenonis lelőtte, de csak Mike-ék előtt?

Előzmény: Traider (14208)
krysztasz Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14305

Én is megnéztem az uccsó részt. Maradtak kérdések, hiányok. Labancz Lilla csak annyira hiányzott, hogy nem tudtuk meg, vele mi lett. Illetve tudjuk, tovább él, mint Marci hevesen, talán Freemannel együtt, mert róla szintén szó se volt...

 

Az sem derült ki, Kolonits mikortól lett tégla? Ez érdekelt volna, hogy az ő keze mennyire van/volt benne mindenben. Vagy Marek, Demsa, szervkereskedés és a mostani külön-külön ügy? Minta Marekot emlegették volna.

 

Igen, Kriszta nagyon bután viselkedett, gondolhatta volna, hogy - ha már pont ügyben vannak - a bűnözők fognak próbálkozni...

Azt sem értem, hgoy Berni hol is volt most? Nyilvános kórházban? Nem azt mondták Rózsahegyinek, hogy itt szoktak gyakorlatozni, be van kamerázva, az Ady ligeten vannak vagy Berniék máshol voltak? Nekem nem derült ki.

 

Johnny jól végezte a dolgát, amikor tudósított a hídnál, a vadász is jó sztori volt, ez a rész tetszett. Mármint a vadász megjelenése. Az nem, hogy Juli elkérte a papírokat, majd hátat fordított neki... Ok, hogy a másik sakkban tartja, de sosem tudhatja, hgoy a bokorból nem ugrik-e elő a társa...

 

Érdekes volt a vége befejezés, talán tényleg lehetett egy ilyet várni, hogy megsemmisülnek, megsemmisítik őket.

 

Mindenesetre, örülök, hgoy vége van a sorozatnak, sajnálom, hogy ezt mondom, mert ilyen - általam nézett sorozatra - még nem mondtam. :(

 

Adanadhel Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14304

Hát kedves fórumozók. Ennek is vége. Végre. Mert már tényleg csak becsületből néztem. Sajnos nincs már miről beszélni.

 

Köszönöm a vidám perceket mindenkinek, aki itt volt. Az elejétől a  végéig, vagy akár csak közben valamikor.

 

Bízzunk benne, hogy lesz még jó magyar sorozat valamikor. A példa adott. (Első két évad) Hajrá!

 

Sziasztok!

Garbai Sándor Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14303
A "Herceg vereti Altert" jelenetben ki volt a jó és ki a rossz?
Előzmény: blueye (14302)
blueye Creative Commons License 2010.11.02 0 0 14302
Most úgy tűnik hogy főgonosz volt! De itt már minden képlékeny, lehet hogy főangyal lesz! :) Rád van bízva :)))))
Előzmény: Renáta_ (14300)
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.10.31 0 0 14301
A lényeg nem volt félmeztelen. :-(
Előzmény: Renáta_ (14300)
Renáta_ Creative Commons License 2010.10.31 0 0 14300
Na. Már Kolonics is gonosz volt???

Azért, ahogy elolvastam a konlúziókat, nem bántam meg, hogy kiszálltam a 6. rész után. Ha jól értelmezem, semmi érdemleges nem történt azóta. Illetve talán néhány félmeztelen felsőtestről maradhattam le. Na, azokért az úszós kiképzős(??) jelenetekért majd még lehet, megküzdök ;)

Sajnálom, hogy ilyen módszeresen tönkretették az egyik legkendvencebb sorozatomat.
Előzmény: blueye (14212)
onlyone Creative Commons License 2010.10.30 0 0 14299
Én nem mondanám ezt befejezésnek, bár ki tudja. Sok a megválaszolatlan kérdés.
- Hol van Bordás?(van egy sejtésem, hogy Prágába kiment a családjához)
- Hova tűnt Kolonics?
- Kik voltak a támadók?
- Miért akartak Koloniccsal végezni?(azon belül, hogy leleplezte volna Stenonist)
- Ki a Papa?(Rózsahegyi lenne?)
- Ki az a Stenonis, miért került a listára?

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de van még több is, csak azok nem jutnak az eszembe.
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.10.30 0 0 14298
Azért van különbség valódi bénaság és eljátszott bénaság között, ahogy valódi részegség és eljátszott részegség között is.
Előzmény: Törölt nick (14297)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.30 0 0 14297
Aha, értem, szóval ez olyan, mint mikor egy színész azt játsza el brilliánsan, hogy amatőr, és egy mondatot nem tud hitelesen elmondani a színpadon?
Előzmény: Garbai Sándor (14296)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!