Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.30 0 0 3

Ugye, ugye? :))))))

 

És kifejezetten izgalmas a történet még mindig. A dél-amerikai hitvilág egy részét, meg az ottani kultúrák alapjait remekül bemutatja. Különösen érdekesek a városok, meg a modern technika, amiről elhisszük, hogy az ősök tényleg tudta ilyeneket építeni. Ezt kéne adni a gyerekeknek ..., értelmes és jó rajzfilm sok fordulattal, :).

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.30 0 0 2

 Kábé kilenc-tíz éves lehettem, amikor levetítették - imádtam minden epizódját. Sok-sok évvel később is felemlegettük egy barátnémmal, hogy milyen jó is volt, és arra még emlékeztünk, hogy a zenéje is tetszett.

 Amióta netezek, azóta kutatom. Először azzal kezdődött, hogy "mi a jó fene a címe?!". :-) A nevekre emlékeztem, meg arra, hogy "A Nap Gyermekei". Beírtam hát  a gugliba, hogy Children of the Sun, és egy idő után megtaláltam a honlapját. Nemsokára pedig az egész meglesz nekem, úgyhogy utána yeah!, nosztalgiázás lesz ezerrel.

 Azt tudom, hogy kölyökként ennek hatására figyeltem fel a dél-amerikai (valaha volt) civilizációkra.

 Meg rémlik, hogy Mendozát és Ziát szerettem nagyon.

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.22 0 0 1
Hogyne, nagyon jó rajzfilm volt, és még a mai világbanis megállja a helyét a grafikája, a sztori meg kifejezetten tetszik.
Előzmény: Davlev (-)
sneci Creative Commons License 2006.09.24 0 0 0
Én már csak a 0-ra emlékszem.
Előzmény: Davlev (-)
Davlev Creative Commons License 2006.09.24 0 0 topiknyitó

Van, aki emlékszik rá?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!