Keresés

Részletes keresés

Alimami Creative Commons License 2007.06.18 0 0 396
"Alternatív gyógymódok DEPRESSZIÓRA!!

Szeretném, ha ezen a topicon összegyűjtenénk néhány olyan dolgot, ami nem szokványos módon közelíti meg a depresszió kérdést... mindenre kíváncsi vagyok, ami első hallásra nem túl meggyőző,... de soha nem vizsgáljuk meg közelebbről... olyan gyógymódokról is szívesen hallanék amik a mindennapi gyakorlatban működnek,-- és akármilyen mértékben csökkentik a depresszió tüneteit. Természetesen pszichiáterekről, gyógyszerekről... pszichológusokról is írhattok ha nektek az segített, de elsősorban a tesztelésre váró, vagy a kevésbé köztudatban lévő módszerekről szól a fórum... mint pl. kineziológia,... meditáció, ... fényterápia,.. hangterápia, jóga,...akármi!!! csak gyógyulásról szóljon."
Előzmény: orlanda (395)
orlanda Creative Commons License 2007.06.18 0 0 395
Kicsikézd le 1001-et, ő örül az ilyesminek és vevő rá...
Előzmény: Alimami (394)
Alimami Creative Commons License 2007.06.18 0 0 394
Kedves kicsi orlandácska, jócskán fáziskésésben (is) vagy.
Előzmény: orlanda (393)
orlanda Creative Commons License 2007.06.18 0 0 393

Hé, Dracanea!

Alimami tök kedves lesz veled, ha levelezni kezdesz vele, azzal amit csinál akár 2.500 USD-t is megkeres hetente, savtalanítja a szervezeted, kigyógyít az AIDS-ből (akkor is ha nincs) és garantáltan együtt fogja veled utálni az orvosokat, bármelyiket, amelyikre csak rámutatsz, mert az jót tesz a biznicnek. Ha jó leszel még a hálózatához is csatlakozhatsz, s te is keresel majd ennyit. Drágának meg ügyü-gügyünek is szólít majd ha úgy gondolod...

Alimami Creative Commons License 2007.06.18 0 0 392
Először is, mint individuum, a saját gondolataimat írtam le, írom le és fogom leírni a jövőben is, kivéve azt, amikor majd esetleg idézek.

Másrészt, ha valaki azt közli, hogy meg akar halni, azt nem mindig tudom a határtalan optimizmus jeleként értelmezni.

Harmadrészt pedig nagy-nagy örömömre szolgál, ha fenti interpretálás mégis csak téves volt! :)
Előzmény: Törölt nick (304)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.17 0 0 391
"Ne félj az árnyaktól. Csak azt jelentik, hogy valahol fény van a közelben!
(Ruth E. Renkel)

 

"Gondolataink vagy támogatnak és fölemelnek, vagy letaszítanak a depresszióba és a reménytelenségbe."
(Gerald G. Jampolsky)

Előzmény: dracaena (372)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.17 0 0 390
"Aki békében van önmagával, másokat is békén hagy!"
(Lord Shaftesbury)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.17 0 0 389
Kösz a mai kabaré-adagot, drága tündérbogárka!
Előzmény: orlanda (388)
orlanda Creative Commons License 2007.06.17 0 0 388
Úgy látom jól elvagy ezzel. Jó éjt.
Előzmény: Törölt nick (387)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.17 0 0 387
Ember?! Hol?, orlanda, drága!, itt mindössze csak egy nick akar parancsolgatni nekem -is.
Előzmény: orlanda (386)
orlanda Creative Commons License 2007.06.17 0 0 386
Úgy érted: te vagy az, és úgy szólítod az embereket ahogy neked tetszik még akkor is ha ők nem akarják? Hát, szerintem nem.
Előzmény: Törölt nick (385)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.17 0 0 385
Na, hajtogatod még egy kicsit, asszed, attól igazad lesz? Ennyire fáj, h nem te vagy a zatyaúristen, h neked forogjon a világ?!
Előzmény: orlanda (384)
orlanda Creative Commons License 2007.06.17 0 0 384

Értem. Ettől függetlenül: tévedsz.

Előzmény: Törölt nick (383)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.17 0 0 383
Szeretnéd, mi? Komolyan nem gondoltam, h enynire buta vagy... Reklamálj talán az óvóbácsi-jóistennél, h nem hagyja magát irányítani a világ :-p
Előzmény: orlanda (382)
orlanda Creative Commons License 2007.06.17 0 0 382

Tévedsz.

Előzmény: Törölt nick (381)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.17 0 0 381
Rózsabogárvirágszálam: az én számomra az vagy, amit én akarok. :-p
Előzmény: orlanda (380)
orlanda Creative Commons License 2007.06.17 0 0 380
Mint említettem, számodra én nem vagyok "drága". A listát kibővítheted az "aranyszívem"-mel is.
Előzmény: Törölt nick (379)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.17 0 0 379
Orlandácska, drága, komolyan azt gondolod, aranyszívem, h majd pont a te engedélyedet kérem a véleményemhez?! :-))))))))
Előzmény: orlanda (368)
dracaena Creative Commons License 2007.06.17 0 0 378
Ha nem ismersz, akkor tévedtem. Akkor valaki mással vesztünk össze. Bocsánatot kérek, igazságtalan voltam veled.
Előzmény: orlanda (377)
orlanda Creative Commons License 2007.06.17 0 0 377

"Amúgy meg nem kértem számon rajtad semmit. De ezt a játékodat már eljátszottad egy másik fórumon. Azt ne hidd ám, hogy nem vettem észre."

 

Elmagyaráznád számomra érthető formában, hogy miről van szó? Egy kukkot se értek belőle. Dracanea nicket én csak ezen a fórumon ismerek, azt is csak néhány napja és nem nagyon jól...

Előzmény: dracaena (375)
orlanda Creative Commons License 2007.06.17 0 0 376
"Nem bízom" a "kollégáimban" :) Hát ez jó. :D
Előzmény: dracaena (375)
dracaena Creative Commons License 2007.06.17 0 0 375
Rendben van, kicsikém, persze, hogy nem azért vagy itt, hogy jót akarj másnak, hanem magadon akarsz segíteni, mert nem bízol a kollégáidban. Nyugodj meg, vegyél nagy levegőt, stb. Tudom ám én jól, hogy miért vagy itt, meg azt is, hogy miért vagy úgy bepöccenve rám: mert tökugyanaz a problémád, mint nekem. De nyugi, meg fogjuk oldani, persze külön-külön. Vagy se. De akár így, akár úgy, a vége egy szép nagy doboz, vagy egy kisebb kancsó.
Amúgy meg nem kértem számon rajtad semmit. De ezt a játékodat már eljátszottad egy másik fórumon. Azt ne hidd ám, hogy nem vettem észre.
Előzmény: orlanda (374)
orlanda Creative Commons License 2007.06.17 0 0 374

Én nem azért vagyok itt, hogy mert jót akarok, számonkérd, hogy milyen alapon adok tanácsot, kigúnyolj, belémrúgj, majd hízelegj, és ezt ismételgesd, azt játszdd csak mással nyugodtan, én ebben nem vagyok partner.

Ha "drágának" nevezel akkor sem. Sok sikert.

Előzmény: dracaena (372)
orlanda Creative Commons License 2007.06.17 0 0 373

www.google.com

 

Okosítsd ki magad, az imént említetted, hogy a magad feje után fogadod meg a tanácsokat, minek fárasszam magam.... vagy menj el orvoshoz akinek úgy sem hiszel fáraszd őt... de 1001 nagyon szívesen segít és még kedves is veled.

 

Lábak érgörcsére alkoholt? Lábfájásra alkoholt?

 

Sok sikert.

Előzmény: dracaena (372)
dracaena Creative Commons License 2007.06.17 0 0 372
Az az icipici egyszeri korty tönkreteszi? Hűha, a szomszédom viszont rendszeresen iszik, akkor lehetséges, hogy tőle is hozzám jön át a májrongálás?
(Viccen kívül: tudod, akkor már nagyon-nagyon fájt, nem akart hatni a fájdalomcsillapító sem, és mivel én nagyon ritkán iszom alkoholt, gondoltam, ezzel kiütöm magam, hátha tudok aludni legalább egy picit, mert már két nappal + két éjszaka nem bírtam aludni, merthogy a lábam is görcsölt. De mivel közben azt is olvastam, hogy az alkohol is serkenti az epekiválasztást, így természetesen most már eszembe se jutna, mert, ugye, ha ott a kő, akkor egy újabb kiáramlani nem tudó adag bajt csinálhat - jól gondolom?)
A cigire meg mondjál már valami jó módszert. Főleg olyat, ami depiben is műxik (vagyis akkor, amikor az ember úgyis éppen meg akar halni, bár nálam most ez nincs. Reggel óta eddig két szálat szívtam, de nagyon nehéz megállni.)
Előzmény: orlanda (371)
orlanda Creative Commons License 2007.06.17 0 0 371
Azt nem olvastad, hogy a gyógyszerre ivott pálinka veszélyes, tönkreteszi a májad? És azt, hogy a cigaretta is? Akkor most már tudod.
Előzmény: dracaena (369)
orlanda Creative Commons License 2007.06.17 0 0 370
Én neked sem vagyok "drága".
Előzmény: dracaena (369)
dracaena Creative Commons License 2007.06.17 0 0 369
Óóó, pedig most már nekem is drága vagy!:) Olvastam ugyanis valahol, hogy az epekő lelki háttere a lerakódott agresszió, te pedig, drága, egyetlen orlandám, a képtelen állításaiddal remekül felszaggatod nekem.:))) Millió köszönet érte.
Előzmény: orlanda (368)
orlanda Creative Commons License 2007.06.17 0 0 368

Neked én nem vagyok "drága". Nem esel azok közé, akiknek én ezt a jelzőt megengedem.

Előzmény: Törölt nick (367)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.17 0 0 367
Dehogynem, h egyem a zuzádat! MErhogy tudod, én döntöm el, h nekem ki miylen :-)
Előzmény: orlanda (366)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!